Вівторок, 22 серпня 2017 |

Анонси

24 серпня у День незалежності України в Ірпені відбудеться низка святкових заходів. Свято пройде під патронатом Ірпінського міського голови Володимира Карплюка.

10:00 – відкриття пам’ятника Тарасу Шевченка.

10:30 – Irpin Art Fest.

16:30 – виступ Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г.Майбороди.

18:00 – Shevchenko’s fashion day.

20:00 – виступ ансамблю «Веселі музики» та балету «Терен» Національної філармонії України.

Заходи відбуватимуться на центральній площі міста

Запрошуємо ірпінців та гостей міста День незалежності України відсвяткувати в Ірпені!

23 серпня о 14:00 в Ірпінській центральній бібліотеці відбудеться «Творчий дивосвіт Тетяни Федорової» Заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премій імені Петра Верни та Данила Щербаківського.

Жителів та гостей міста, переглянути його, запрошує відомий майстер авторської етнографічної ляльки, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Тетяна Федорова. 

Варто зазначити, що у творчому доробку рукодільниці понад 400 ляльок. Більшість із них у приватних колекціях США, Канади, Англії, Франції, Німеччини, Голландії, Іспанії, Ізраіля, Італії, Ливану та ін. Починаючи з 1994 року ляльки Тетяни Федорової з успіхом експонувалися в престижних столичних залах, у Вінниці, Луганську, Чернівцях, рідному Ірпені, Ворзелі на десятках групових і персональних виставок. Посол України в Сінгапурі Віктор Маштабей запросив її взяти участь у Днях української культури, де у травні 2008 року майстриня з своїми ляльками презентувала Україну в Сінгапурі. Тепер в сінгапурському музеї зберігаються українські ляльки Тетяни Федорової. 

15 серпня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про проект рішення «Про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік», про затвердження планового контингенту КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» та КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв» на 2017-2018 н.р., про внесення змін до затвердженого розміру плати за навчання до КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» на 2017-2018 н.р., про погодження інвестиційної програми КПП «Теплоенергопостач» на 2017 рік , про виділення коштів на передплату газети «Ірпінський вісник», про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні-листопаді 2017 року, про проведення приписки громадян 2001 року народження до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату, про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Миру, 2г в м. Ірпінь», про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, які надає Київське КЕУ (для в\ч А 2923 в\м № 210) тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Ірпіньзеленбуд» та «Контроль благоустрою міста».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано понад п’ятдесят питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

10 серпня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять сьомої позачергової сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд міської ради винесено наступні питання: про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік»; про розгляд звернення ПРАТ «Червоний мак» щодо продовження дії договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться в м. Ірпінь, парк Перемоги; про внесення змін і доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік; про внесення змін до штатного розпису закладів освіти; про затвердження штатного розпису Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – МАН» Ірпінської міської ради Київської області; про надання дозволу КЗ «Ірпінська центральна лікарня» на передачу КП «Муніципальна варта» дефибриллятора; про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування на передачу комп`ютерної техніки Управлінню праці та соціального захисту населення; про затвердження звітів про виконання фінансових планів комунальними підприємствами Ірпінської міської ради за І півріччя 2017 року тощо.

Також у ході сесії планується внесення змін до існуючих місцевих програм, зокрема: «Тварини в місті», «Програма запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру чи терористичних проявів у місті Ірпінь та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016-2020 роки».

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста на гала-концерт переможців поетично-бардівського фестивалю «Ірпінський Парнас», який відбудеться 30 липня о 15:00 на центральній площі Ірпеня (біля Ірпінської міської бібліотеки).

Нагадаємо, що 29-30 липня в Ірпені за адресою вул. Стельмаха 2, Будинок творчості письменників «Ірпінь» проходитиме поетично-бардівський фестиваль-конкурс «Ірпінський Парнас», заснований Національною спілкою письменників України за підтримки редакції газети «Ірпінський вісник», відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та ірпінського клубу авторської пісні «Ключ». Фестиваль-конкурс проводиться раз на рік улітку для поетів і бардів Київщини.

Варто зазначити, що мета даного фестивалю це – розвиток та створення нових традицій пісенної та поетичної творчості,популяризація Національної спілки письменників України і Будинку творчості письменників «Ірпінь» як осередків національної культури, що можуть стати базою для масштабних інноваційних культурно-мистецьких заходів загальноукраїнського рівня.

Програма фестивалю:

29 липня, субота

8.00-10.00 Реєстрація учасників і поселення (БТП «Ірпінь»)

10.00-11.00 Сніданок (БТП «Ірпінь», їдальня)

11.00-13.00 Екскурсія по м. Ірпінь (автобус від воріт БТП «Ірпінь»)

13.00-14.00 Обід (БТП «Ірпінь», їдальня)

14.00-17.30 Майстерні (БТП «Ірпінь»)

18.00-19.00 Вечеря (куліш у казані) (БТП «Ірпінь», галявина)

19.00            Вогнище (БТП «Ірпінь», галявина)

30 липня, неділя

9.00-10.00  Сніданок (БТП «Ірпінь», їдальня)          

10.30-13.00 Лекції, майстер-класи (БТП «Ірпінь») 

13.00-13.30 Обід (БТП «Ірпінь», їдальня)

14.00-15.00 Виставка фотографій і презентація книги «ІрпінськийПарнас» Володимира Коскіна (Ірпінська міська бібліотека)

15.00-17.00 Гала-концерт, нагородження переможців під відкритим небом (Центральна площа біля бібліотеки)

18.00 Роз’їзд учасників

Контакти :

Секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська

095-900-38-33, 098-112-64-17

Редактор газети «Ірпінський вісник» Юлія Бережко-Камінська

050-77-11-197

Керівник ірпінського клубу авторської пісні «КЛЮЧ»Олександр Редич

050-603-94-61, 067-253-55-38

27 липня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять шостої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд міської ради винесено наступні питання: про розгляд електронних петицій щодо термінового вжиття заходів по очищенню водопровідної води, щодо заборони знищення дерев і забудови зеленої зони на вулиці Ново-Оскольська (біля ЖК «Синергія-2») та облаштування скверу, щодо заборони отримання дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «НВО «Екософт» на викиди отруйних речовин у повітря, про внесення та затвердження змін в структурі виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, про затвердження Положення про архівний відділ виконавчого комітету Ірпінської міської ради, про присвоєння Комунальному початковому спеціалізованому закладу (школі естетичного виховання) «Ірпінська дитяча музична школа» імені Михайла Вериківського та внесення відповідних змін до установчих документів тощо.

Також у ході сесії планується внесення змін до існуючих чи затвердження нових програм і положень, зокрема: Комплексної Програми розвитку галузі культури в м. Ірпінь на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Ірпінської міської ради від 17.12.2015 року № 170-5-VII, міської комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 рр. та затвердження Положення «Про Порядок використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на забезпечення інвалідів війни з числа учасників АТО, учасників бойових дій з числа учасників АТО, їх сімей за поданням Громадської організації АТО (за необхідністю), членів сімей загиблих/померлих з числа учасників АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії санаторно-курортним лікуванням», затвердження в новій редакції Додатку №1 та Додатку №2 Міської комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2016-2020 роки.

На розгляд міської ради буде запропоновано питання фінансового управління, управлінь інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, освіти і науки, відділів економіки, земельних ресурсів, комунальних підприємств «Ірпіньжитлоінвестбуд», «Контроль благоустрою міста» тощо.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

26 липня об 11:00 в Ірпінській міській раді відбудеться засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності правопорядку та ЗМІ.

У засіданні комісії братимуть участь керівники фракцій.

Одним з головних питань засідання депутатської комісії – напрацювання пропозицій до нової редакції Регламенту Ірпінської міської ради VІІ скликання.

До уваги тих,  хто цікавиться тематикою розвитку підприємництва у нашому регіоні!

Запрошуємо Вас взяти участь у нашому заході - презентації Аналітичної записки «Аналіз стану та проблем розвитку малого та середнього бізнесу серед учасників-воїнів АТО в Приірпінні», підготовленої експертами  ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО», громадською спілкою «Ірпінська агенція розвитку» та ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана" за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ). Програма USAID ЛЕВ впроваджується МБО «Фонд «Східна Європа» у партнерстві з ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій».

Захід відбудеться 27  липня 2017 р. о 13:00 у залі засідань Ірпінської міської ради за адресою: м. Ірпінь, вул.. Шевченка, 2-А, 2-й поверх.

25 липня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про проект рішення «Про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VIIскликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VII «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік»; Про звіт про виконання міського бюджету м. Ірпінь за І півріччя 2017 року тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Ірпіньжитлоінвестбуд» та «Контроль благоустрою міста».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано понад двадцять питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

22 липня о 10:00 в місті Ірпені відбудеться велопробіг з нагоди відкриття оновленої дороги по вулиці Підгірна.

Реєстрація учасників розпочинається о 9:30. Маршрут руху: «Єврокільце» (перехрестя вулиць Підгірна, Центральна, Гагаріна, Личака) – вул. Стельмаха.

Захід відбудеться під патронатом міського голови Володимира Карплюка.

Запрошуємо всіх любителів двохколісного транспорту, жителів та гостей міста долучитися до велопробігу.

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник