Неділя, 26 лютого 2017 |
поділитися у соціальних мережах:
 

Анонси

23 лютого 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання двадцять восьмої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд сесії винесено понад сто питань, зокрема: про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ірпеня та сіл Бузова, Гурівщина, Любимовка, Буча, Хмільна Київської області; про розгляд електронної петиції щодо заборони вирубки зелених насаджень в місті Ірпінь; про створення Комунального закладу «Ірпінський науково-творчий ліцей «Лідер»; про затвердження структури та штатної чисельності структурних підрозділів відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради; про затвердження акту прийому-передачі документації Ірпінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірпінської міської ради (код ЄДРПОУ 33082876) правонаступнику службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради; про затвердження програми проведення нормативної грошової оцінки земель у м. Ірпінь на період 2017-2020 роки; про розробку оновленої нормативної грошової оцінки земель міста Ірпінь Київської області тощо.

Також депутати розглянуть питання щодо затвердження нових програм чи внесення змін до діючих, а саме: про внесення змін до Програми розвитку та удосконалення організації харчування вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ірпеня, селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016-2020р., затвердженої рішенням сесії Ірпінської міської ради від 21.01.2016 року №414-7-VІІ; про затвердження Програми розвитку системи освіти м. Ірпінь на 2017-2021 роки; про затвердження Програми стимулювання вчителів ЗНЗ м. Ірпеня на 2017-2021 р.; про затвердження Міської комплексної програми «Онкологія» на 2017-2021 роки; про затвердження Місцевої комплексної програми «Боротьба з туберкульозом в м. Ірпінь, селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2017-2021 роки»; про внесення змін до рішення Ірпінської міської ради від 17.12.2015 року №170-5- VІІ «Про затвердження Комплексної Програми розвитку галузі культури в м. Ірпінь на 2016-2020 роки» та інших.

Планується розглянути низку питань фінансового управління, комунальних підприємств «Контроль благоустрою міста», «Ірпіньжитлоінвестбуд», управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, відділу містобудування та архітектури, відділу економіки.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

20 лютого День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

З метою військово-патріотичного виховання та культурного виховання молоді, для підвищення авторитету Збройних Сил України у суспільстві, відбудеться виступ Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних сил України для учасників АТО, учасників Революції гідності, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Ірпеня.

Захід відбудеться 23 лютого 2017 р . о 17.00 у приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка 2-а).

Вхід вільний.

22 лютого 2017 року з 11 до 13 години  буде вести виїзний прийом у приміщенні Ірпінського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області за адресою: м.Ірпінь вул. Шевченка, 5,  перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Круць Андрій Олексійович.

26 лютого на центральній площі міста (вул. Т.Шевченка) всі бажаючі зможуть долучитися до народно-обрядового свята «Масниця в Ірпені», до веселої атмосфери народних гулянь, пісень, танців та ігор.

Нагадаємо, що Масляна – це веселе свято, яке протягом багатьох століть зберегло характер народного гуляння. За народними повір'ями всі традиції, звичаї та обряди Масляної спрямовані на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. Тож святкування Масниці в Ірпені поєднає в собі сучасні розваги з давніми традиціями, щоб дати життя і дихання вже встановленим звичаям.

У програмі фестивалю: проведення старовинного обряду «Волочіння колоди», майстер-клас з українських народних танців, спів жартівливих народних пісень, народні розваги, святковий ярмарок, фуд-корт.

Свято розпочнеться о 12:00.

Увага! 28 лютого 2017 року о 17.45 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала)  відбудуться чергові збори Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

проект

Порядок денний чергового засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

 1. Інформаційна довідка:
 • Організація літніх молодіжних таборів в Приірпінні
 • Реалізація програми громадського (партиципаторного бюджету) в 2017-2018р.р.
 • Робота клубу дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт»
 1. Плани і перспективи діяльності Ірпінської Агенції Розвитку.
 2. Підтримка діяльності інститутів громадянського суспільства органами місцевого самоврядування.
 3. Про стан пасажирських перевезень в м. Ірпінь і Приірпінні
 4. Різне.

17.45 – 18.00 Реєстрація

18.00 – Початок засідання 

 • По першому питанню до 10хв. на доповідь, до 10 хв. на обговорення.
 • По другому питанню до 10хв. на доповідь, до 15 хв. на обговорення.
 • По третьому питанню до 5хв. на доповідь, до 15 хв. на обговорення.
 • По четвертому питанню По другому питанню до 10хв. на доповідь, до 15 хв. на обговорення.
 • По п’ятому питанню до 5хв.

19.40 Кінець засідання

Регламент:

 • Виступи з місця до 3 хв.
 • Запитання і відповіді до 1 хв.
 • Репліки до 1 хв.

Невдовзі в Ірпені відбудеться Всеукраїський танцювальний фестиваль. Почесними суддями будуть Григорій Воронов, Галя Пеха, Тетяна Борисенко та Вова Раков. Головою журі буде Народний артист України, Почесний професор Національного університету культури та мистецтв України, танцмейстер Григорій Чапкіс.

Фестифаль проходитиме під патронатом Ірпінського міського голови Володимира Карплюка. Організаторами заходу виступають виконавчий комітет Ірпінської міської ради і студія танцю «Жардін де ля данс».

Усі шанувальники танцю зможуть відвідати захід 25 лютого о 10:00 за адресою м. Ірпінь, вул. Соборна 183 (Центральний будинок культури).

16 лютого о 14:00 годині в приміщенні Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2-а) відбудеться семінар з теми «Сучасні технології для розвитку територіальних громад: тренди 2017 року».

Треба зазначити, це вже восьма зустріч, що гуртує практиків та дослідників місцевого самоврядування. Учасники семінару – це міські голови, секретарі і депутати міських рад, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадських організацій та ЗМІ, що працюють у сфері місцевого самоврядування.

Серед питань, що розглядалися минулі роки: покращення роботи з персоналом виконавчих органів місцевої ради, побудова співпраці з ОСББ та неурядовими організаціями, впровадження енергоефективних заходів, співпраця з державним центром зайнятості, покращення роботи комунальних підприємств, запровадження поіменного голосування, залучення позабюджетного фінансування проектів, візуалізація та оприлюднення даних про місцеві бюджети та інше.

Організаторами семінару є «Центр громадських ініціатив» та представництво «Фонду Фрідріха Науманна в Україні».

18 лютого 2017 року з 11:00 по 13:00 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а) відбудеться круглий стіл з теми «Професіоналізм при обслуговуванні житлових багатоквартирних будинків в місті Ірпінь».

Ініціатори заходу: керуюча компанія «Уют-Сервіс», КП «Ірпіньводоканал», Громадська рада при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

Основна проблема, яка виноситься на обговорення: як підвищити професіоналізм в сфері обслуговування житлових багатоквартирних будинків в м Ірпінь з метою створення комфортних умов для життя і вигідних для роботи.

14 лютого о 09:00 годинi вiдбудеться засiдання виконавчого комiтету Iрпiнської мiської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про затвердження плану заходів щодо наповнення міського бюджету, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни міського бюджету м. Ірпінь у 2017 році; про утворення робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати; про заходи щодо забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Ірпеня і селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське в особливий період; про стан пенсійного забезпечення мешканців Ірпінського регіону та наповнення бюджету Пенсійного фонду України, про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське за 2016 рік; про затвердження переліку платних послуг для КЗ «Центральний міський стадіон» Ірпінської міської ради тощо.

Серед питань, запропонованих на розгляд виконкому – питання житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, відділу містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Контроль благоустрою міста» та «Ірпіньжитлоінвестбуд».

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комiтет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

27 лютого о 16:00 годині в Ірпінській міській бібліотеці брати Капранови презентують нещодавно опубліковану книгу «Забудь-річка».

Нагадаємо, брати Дмитро та Віталій Капранови – українські письменники, публіцисти, видавці, громадські діячі. Були організаторами масштабного українського діаспорного руху. Очолили видавництво «Зелений пес», видали романи «Приворотне зілля», «Розмір має значення», «Щоденник моєї секретарки» тощо.

Назву своєї книги Капранови віднайшли в українській міфології. Образ забудь-річки, в уяві предків – річка, яка тече між «цим» світом і «тим». І коли душа переходить з одного світу на інший, вона пролітає над річкою і все забуває. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

Про це та про багато іншого йтиметься під час зустрічі з авторами «Забудь-річки» в Ірпені.

Організатори – редакція газети «Ірпінський вісник» та відділ культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради.

Анонси

Петиції

 

Секретар ради інформує

Звіт за 100 днів

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Звіт за 100 днівРозпорядження по очищеннюГромадська рада


Молодіжна громадська рада

Громадський бюджет

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник