Неділя, 25 червня 2017 |

Анонси

06 липня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять п'ятої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

18 червня о 16:00 в Ірпені відбудеться урочисте відкриття нового Арт-центру ХШАРЖ «Irpen Art School».

На офіційному відкритті на гостей чекають: мистецько-культурна програма, виставка творчих робіт вихованців ХШАРЖ IAS, експозиція рубрики авторської графіки «Ірпінь мовою графіки», святкова фотозона, розіграш цінних призів тощо.

Арт-центр знаходиться за адресою: м.Ірпінь, вул. Центральна, 37-а.

10 червня о 12:00 в Центральній бібліотеці Ірпеня (вул. Т. Шевченка, 3) відбудеться презентація Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій та лекція професора Кріса Імафідона з Оксфорду про майбутнє STEM освіти.

Варто нагадати, що професор Кріс Імафідон володіє унікальною методикою навчання. Його 9-річні діти склали іспити на навчання в університет Оксфорду, яку він передає команді викладачів Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій.

Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – це надсучасний навчальний заклад з професійними лабораторіями (робототехніка, хімія, фізика, математика, комп’ютерні науки, астрономія, біологія і т.д.), з інноваційною командою викладачів, які проходять закордонні стажування та унікальною методикою викладання STEM дисциплін від професора Оксфордського університету.

У Дні відкритих дверей братиме участь команда фахівців Dixi-education, які розробляють програмне забезпечення для цифрових шкільних лабораторій. Це альтернатива старому шкільному інвентарю, який використовують учні під час лабораторних робіт. В Америці такі цифрові комплекси почали розробляти ще 70-х, а в українських школах вони тільки набирають обертів. Фахівці Dixi-education проведуть цифрові досліди, які будуть цікаві старшокласникам та їх батькам, а також вчителям-практикам.

Запрошуються учні 7, 8 та 9 класів та їх батьки.

11 червня 2017 року в місті Ірпені за ініціативи громадян відбудеться літературно-музичний еко-фестиваль.

Як повідомляють організатори дійство буде проходити з 15:00 до 22:00 за адресою: м. Ірпінь, на розі вул. Варшавська, вул. Н.Рибака та вул. Северинівська (парк ім. М. Стельмаха).

Запрошуємо всіх жителів міста долучитися до культурного заходу та відпочити, насолоджуючись захоплюючою атмосферою фестивалю.

3 червня об 11:00 годині на Ірпінському центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбудеться товариський матч з футболу між ФК «Ветеранів АТО» (Ірпінь) та CS BLENOD (Франція).

Запрошуємо вболівальників!

10 червня о 16:00 в Ірпені у парку імені В. Правика відбудеться Міжнародний фестиваль українсько-латвійського мистецтва «Єднання культур».

Мешканці та гості Ірпеня матимуть змогу насолодитися чудовим співом. До міста завітають гості з Латвії, молодіжний танцювальний колектив «Усинш», Волинський державний академічний хор. У заході братиме участь народно-етнографічний колектив «Берегиня».

За словами організаторів, гарний відпочинок для всієї родини та позитивні емоції забезпечені.

Захід проходитиме за підтримки Ірпінського міського голови Володимира Карплюка.

02 червня 2017 року о 18:00 у приміщенні актової зали Ірпінської міської ради відбудуться громадські слухання, основною метою яких є обмеження на території міста торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями в закладах роздрібної торгівлі з 23:00 до 08:00 та обмеження з 22:00 до 10:00 роботи гральних закладів, які діють як пункти розповсюдження державних лотерей ПрАТ «Українська національна лотерея» та закладів, в яких працюють термінали електронної системи прийняття ставок.

Відповідно до статті 15 Положення про громадські слухання в місті Ірпінь реєстрація учасників громадських слухань здійснюється після пред’явлення паспорта громадянина України або іншого паспортного документа (тимчасовий паспорт громадянина України).

Незареєстровані особи не можуть брати участі у слуханнях.

Відповідно до статті 16 Положення про громадські слухання в місті Ірпінь право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні члени громади, що зареєстровані в межах міста Ірпінь чи окремої його частини, на якій проводяться громадські слухання.

Решта членів громади, які не проживають у межах відповідних частин міста Ірпінь, беруть участь у громадських слуханнях з правом дорадчого голосу.

27 травня в Ірпені стартує книжковий фестиваль «Irpin Book Fest – 2017». Цей захід має на меті популяризувати читання книг українських авторів. Усі виручені кошти будуть передані дітям з особливими потребами клубу «Дивосвіт».

Книжковий фестиваль, до участі у якому залучено понад 20 столичних і всеукраїнських видавництв, розпочнеться о 10:00 на Центральній площі міста Ірпеня (по вулиці Шевченка).

На гостей чекатимуть творчі зустрічі з авторами, фотовиставка в Ірпінській центральній міській бібліотеці від прозаїка і журналіста Володимира Коскіна «Руки письменників», виставка «Обличчя книжок» художників-ілюстраторів та учнів Художньої школи академічного рисунку і живопису «Irpen Art School», книжковий ярмарок, ярмарок хенд-мейд, дитяча розважальна зона, фотовиставка «Сушка» і тематичні фотозони, на яких працюватимуть професійні фотографи.

На головній сцені усіх учасників фестивалю вітатимуть вокальні, театральні і танцювальні колективи.

Також заплановано поетичний марафон, танцювальний флешмоб, виступи запрошених гостей, учасників, організаторів заходу.

Кожен, хто завітає на фестиваль, зможе придбати книги сучасних українських авторів, послухати і поспілкуватися з відомими письменниками як Приірпіння, так і Києва та області.

Фестиваль відбудеться за підтримки Ірпінського міського голови Володимира Карплюка та Міністерства інформаційної політики України.

 

 

Увага! 30 травня 2017 року о 17.45 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала)  відбудуться чергові збори Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

27 травня в Ірпені відбудеться Всеукраїнський турнір з дзюдо.

Кращі спортсмени отримають призи міського голови Володимира Карплюка. Турнір відбудеться за адресою: вул. Тургенівська, 28 (Ірпінська СЗОШ №2).

Початок о 10.00 годині.

Організатори запрошують всіх бажаючих на захід!

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник