Неділя, 30 квітня 2017 |
поділитися у соціальних мережах:
 

Анонси

25 квітня о 09:00 годинi вiдбудеться засiдання виконавчого комiтету Iрпiнської мiської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про затвердження Порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, про проект рішення «Про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік», про звіт про виконання міського бюджету м. Ірпінь за І квартал 2017 року, про оптимізацію чисельності та структури ліжкового фонду та внесення змін до штатного розпису лікувально-профілактичних закладів Комунального закладу «Ірпінська центральна міська лікарня», про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні-травні 2017 року, про охорону лісових насаджень і торфовищ від пожеж у 2017 році, про внесення змін до штатного розпису  закладів освіти, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Ірпеня Київської області, про затвердження розміру батьківської плати за надання платних культурно-освітних послуг в закладах культури, підпорядкованих відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, про організацію проведення оздоровлення та відпочинку дітей м. Ірпеня, селищ Ворзель, Гостомель та Коцюбинське влітку 2017 року, про організацію роботи таборів  з денним перебуванням дітей влітку 2017 року тощо.

Загалом на розгляд виконкому запропоновано понад сорок питань, серед них – питання житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Контроль благоустрою міста» та «Ірпіньжитлоінвестбуд», служби у справах дітей.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комiтет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

21 квітня (п’ятниця) о 17.00 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала) відбудеться захід Громадської ради  - «Публічні дебати». Формат парламентських дебатів (американка і британка). Теми будуть обрані колегіальним рішенням, які є актуальні для учасників.

Довідки тел.0975763521 Тетяна Лаговська секретар ГР.

Розраховуємо провести захід за 3 години.

Круглий стіл “Паліативна допомога мешканцям Ірпеня”

з 9-30 до 14-00

початок реєстрації о 9-00

21квітня 2017 рокувІрпені, вул. Шевченка, 2авідбудеться круглий стіл на тему «Паліативна допомога мешканцям Ірпеня» за ініціативи ГО “ЖИТТЯ СПОЧАТКУ” у партнерстві з Ірпінською міською радою, за підтримки МФ”Відродження” з метою вироблення пропозицій розробки Програми надання паліативної допомоги мешканцям Ірпеня, оцінки якості доступу до паліативної допомоги й знеболення мешканцям міста та визначення основних можливих видів надання паліативної допомоги.

Питання для обговорення:

Система паліативної допомоги в Україні: завдання та принципи формування.

Забезпечення надання паліативної допомоги в м. Вінниця.

Досвід організації і надання паліативної допомоги мешканцям м. Рівного.

Чому законодавчо-нормативні вимоги в сфері знеболювання саботуються лікарями і лікувальними установами?

Забезпечення доступу до знеболення мешканців Київської області. Аналіз скарг.

Кращі практики впровадження паліативної  допомоги в Україні.

Підготовка фахівців мультидисциплінарної команди для роботи в структурах паліативної допомоги на дому.

Аналіз смертності Ірпеня: онкологічні пацієнти у розрізі віку і стадій.

Аналіз доступу до препаратів та знеболення в Приірпінні.

Сприяння становленню системи паліативної допомоги та захист прав пацієнтів.

Програма розвитку паліативної допомоги та догляду в місті Ірпінь на 2017–2019 роки.

Спікери:

Олександра БРАЦЮНЬ, радник в.о. Міністра охорони здоров’я з паліативної допомоги

Інна КОМІСАРОВА, в.о. головного лікаря КЗ “Ірпінська центральна  міська лікарня”

Олександр БОРТНІК, ГО «Інститут Соціального розвитку», м. Вінниця

Анна КОТЕНКО, керівник Рівненського обласного осередку ВГО “Українська Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”

Євген НОВИЦЬКИЙ, правозахисник у сфері медичного права, член Наглядової ради при УОЗ м. Рівне

Олена КОВАЛЬ, консультант МФ «Відродження»

Олександр ВОЛЬФ, голова правління Асоціації паліативної та хоспісної допомоги

Віра ЧАЙКОВСЬКА, професор ДУ "Інститут геронтології ім.Д.Ф.Чеботарьова НАМН України",

Тетяна В’ЯЛИХ, МБФ “Карітас України”

Данило ШЕЙКІН, лікар-інфекціоніст місцевого кабінету “Довіра”

Ксенія ШАПОВАЛ, менеджер програмної Ініціативи «Громадське здоров’я» МФ «Відродження»

У круглому столі візьмуть участь провідні українські експерти-фахівці з паліативної допомоги з міст Києва, Вінниці, Рівного, Ірпеня, медичні працівники, міські депутати, представники соціальних служб міста Ірпінь, представники з міськвиконкому, ЗМІ, громадські активісти, зацікавлені особи.

Модератор: АндрійВИТЯГАНЕЦЬ, голова громадської організації "ЖИТТЯ СПОЧАТКУ"

Просимо для участі у круглому столі зареєструватися та отримати підтвердження у організаторів.

Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням - https://goo.gl/forms/5IaDTeE9V0HVxrvs1

З пропозиціями щодо участі завертатися до координатора проектів ГО «ЖИТТЯ СПОЧАТКУ» - Андрій, +380 (63) 684 10 23 або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково:

Паліативна допомога — це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Паліативна_допомога

Ірпінський міський центр зайнятості запрошує учнівську молодь випускних класів, їх батьків та вчителів, взяти участь в Ярмарку професій – 2017, який відбудеться 21 квітня 2017 року о 13:00 годині у приміщені загальноосвітньої школи № 3 за адресою: м. Буча вул. Вокзальна 46А (актова зала).

На захід запрошено навчальні заклади різних типів акредитації. Фахівці Ірпінського міського центру зайнятості проконсультують з питань зайнятості, ознайомлять з найбільш затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку матимуть можливість взяти участь у майстер класах та презентації навчальних закладів.

 

11 квітня о 09:00 годині відбудеться засідання виконавчого комiтету Iрпiнської мiської ради.

На розгляд членів виконкому винесено такі питання: про створення та якісне комплектування територіального № 401 загону оборони на території міста Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, про затвердження нового складу постійної комісії виконавчого комітету Ірпінської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про створення місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, про затвердження графіку соціальних годин для КЗ «Центральний міський стадіон» Ірпінської міської ради тощо.

Загалом у порядку денному засідання запропоновано близько шістдесяти питань. Серед них – питання житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд», служби у справах дітей.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комiтет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

27 квітня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять другої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

7 квітня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять першої позачергової сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

Увага! 28 березня 2017 року о 17.45 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала)  відбудуться чергові збори Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

проект

Порядок денний чергового засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

  1. Організація і проведення засідань Громадської ради.
  2. Заходи Громадської ради на квітень 2017р.
  3. Про план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік.
  4. Про виключення членів, які пропустили більше двох засідань, зі складу Громадської ради.

17.45 – 18.00 Реєстрація

18.00 – Початок засідання 

−       По першому питанню до 5хв.  на доповідь співдоповідачам, до 10 хв. на обговорення.

−       По другому питанню до 10хв.  на доповідь, до 15 хв. на обговорення.

−       По третьому питанню до 10хв.  на доповідь, до 30 хв. на обговорення.

−       По четвертому питанню до 10хв.  на доповідь, до 15 хв. на обговорення.

19.45 Кінець засідання

Регламент:

−       Виступи з місця до 3 хв.

−       Запитання і відповіді до 1 хв.

−       Репліки до 1 хв.

Голова                                                            М. Ковальчук

Секретар                                                        Т. Лаговська

30 березня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцятої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

21 березня 2017 року о 16:00 у Громадському центрі по роботі з внутрішньо переміщеними особами в Ірпені по вул. Покровській, 2 відбудеться тренінг «Як перестати турбуватися і почати жити».

«У нашому житті можуть виникати складні ситуації в різних сферах життя, а може вже виникли: вимушене переселення, втрата чоловіка (дружини), робота, здоров'я, фінанси, відносини в сім’ї, зокрема, з дітьми тощо. Направивши певні зусилля в тому чи іншому напрямку, можна поступово поліпшити ситуацію там, де найбільш гостра проблема. І так поступово працювати то над одним, то над іншим. А можна зробити інакше: відразу направити всі свої зусилля на досягнення внутрішньої гармонії, миру, спокою з самим собою і навколишнім Світом. Відбувається диво: Ви як ніби стаєте запаленою свічкою, і всюди, куди не йдете, поширюєте світло. Воно проникає в кожну сферу Вашого життя, і там починається відновлення. А Ви починаєте отримувати задоволення і радість від самого життя, - розповідають організатори. – Якщо Ви бажаєте відчути це, а також більш якісно та ефективно жити в сучасному світі, запрошуємо внутрішньо переміщених осіб; людей з обмеженими можливостями; членів багатодітних сімей; бучанців та ірпінчан, які постраждали в результаті бойових дій на Cході України та членів їх сімей; жінок, які втратили своїх чоловіків в результаті воєнних дій на безкоштовний авторський тренінг «Як перестати турбуватися і почати жити» магістра психології, психолога-консультанта, реабілітолога, сертифікованого консультанта з хімічної залежності та співзалежності Раїси Кузьменко».

Тренінг буде помічником в тому, щоб:

- усвідомити, що на даний момент утримує Вас від того рівня життя, до якого Ви прагнете;

- позбутися від негативних установок і умовиводів, які заважають рухатися вперед;

- звільнитися від важкого вантажу образ і претензій, який пов'язує нас з минулим;

- визначити чіткі життєві цілі і скласти план дій;

- максимально втілити бажане в дійсність;

- отримати інструкції для самостійної повсякденної практики плюс придбати партнера по підзвітності (однодумця).

Програма розпочинається з 21 березня о 16:00. Періодичність зустрічей – 1 раз на тиждень, по вівторках.

Поспішайте зареєструватися!

Запис здійснює координатор Ганна Коваль за тел.0978901305; 0507042511; 0635919505.

Адреса: м. Ірпінь, вул. Покровська,2. Громадський Центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами.

Надання підтверджуючих документів є необхідним.

Анонси

Звіт за 2 роки

Громадський бюджет

Петиції

 

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Звіт за 100 днівРозпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник