Четвер, 18 січня 2018 |
№ з/п Назва Начальник Телефон
1.      Відділ забезпечення діяльності  ради Жилюк Денис Вікторович (04597) 60-097
2.      Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики Ярошенко Тетяна Юріївна (04597) 67-407
3.      Відділ інформаційного забезпечення Горбата Людмила Петрівна (04597) 60-096
4.      Відділ координування кульмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Кременчук Віолетта Віталіївна (04597) 60-492
5.      Загальний відділ Парахіна Вікторія Анатоліївна (04597)  61-150
6.      Юридичний відділ Залужняк Оксана Володимирівна (04597) 67-136, 60-319, 63-069
7.      Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Халаім Тамара Петрівна (04597) 63-393
8.      Господарський сектор Коваленко Катерина Іванівна (04597) 63-248, 63-228
9.      Відділ з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Костюк Олександр Олександрович (04597) 61-362
10.  Відділ обліку та звітності Глужанець Христина Костянтинівна (04597) 62-240, 63-262
11.  Відділ містобудування та архітектури Сапон Михайло Михайлович (04597) 61-540, 61-385
12.  Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Літвинов Андрій Вікторович (04597) 61-400, 63-090, 57-552
13.  Відділ економіки Демченко Світлана Анатоліївна (04597) 55-173, 63-260
14.    Центр надання адміністративних послуг Величко Андрій Анатолійович (04597) 62-037
15.    Архівний відділ Зброжек Людмила Вікторівна (04597) 63-203, 63-189
16.    Трудовий архів Садошук Оксана Петрівна (04597) 94-384
17.    Відділ земельних ресурсів Унинець Валентина Валеріївна (04597) 63-181
18.  Відділ інвестицій та соціально-економічного розвитку Сахнюк Володимир Владиславович (04597) 60-351
19.  Відділ ведення Державного реєстру виборців Стадухіна Олена Миколаївна (04597) 54-737
20.    Фінансове управління Данилюк Євгенія Василівна (04597) 60-409
21.    Служба у справах дітей та сім’ї Терещенко Алла Іванівна (04597) 63-180
22.         
23.    Управління праці та соціального захисту населення Зброжек Петро Володимирович (04597) 57-502
24.    Управління освіти та науки в.о. Білорус Олег Анатолійович (04597) 67-000
 25. Відділ культури, національностей та релігій Антонюк Євгенія Петрівна (04597) 55-593
26. Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю Комишан Ярослав Володимирович (04597) 60-334
27. Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Ірпінської міської ради Кашніков Руслан Едуардович  
28. Відділ по роботі зі звернення громадян Андросенко Людмила Іванівна  
29. Відділ ведення реєстру територіальної громади Зубенко Наталія Володимирівна