Субота, 31 жовтня 2020 |

Літвинов Андрій Вікторович виконуючий обов’язки Ірпінського міського голови-секретар міської ради, депутат Ірпінської міської ради, громадський діяч.

Народився 5 липня 1985 року в м. Прип’ять Київської області. Внаслідок катастрофи на ЧАЕС у 1986 році був евакуйований в місто Ірпінь, де проживає до сьогоднішнього дня.

Освіта

1992-1999 рр. - Ірпінська загальноосвітня школа №2.

1999-2002 рр. - Ліцей №100 «Поділ» м. Київ.

2002-2007 рр. - Київський національний університет будівництва та архітектури. Здобув повну вищу освіту, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».

Вересень 2008 р. – проходження курсу Програми розвитку емоційного лідерства «Рішення та перспективи».

Квітень 2018 р. – успішне проходження навчання з курсу лекцій від провідних політичних діячів України, народних депутатів, українських дипломатів, політичних експертів, юристів, PR-менеджерів, помічників депутатів, медіа-експертів та спеціалістів з публічних виступів проекту Перша Українська Академія Політики.

Діяльність

2007-2008 рр. – ТОВ «Інститут сучасного проектування», інженер-конструктор.

2008-2010 рр. – ПП «ВД-Будінжиніринг», інженер-конструктор 1 категорії.

2010-2012 рр. – ПП «Медсервіс-Партнер», інженер-конструктор 1 категорії.

2012-2015 рр. – ТОВ «Дерффер», інженер-конструктор 1 категорії. Під час діяльності приймав участь у проектуванні нового безпечного саркофагу Чорнобильської АЕС.

2016 р. (01.03.-07.12.) – ТОВ «Сігма Буд», інженер-конструктор.

30.12.2016 р. – 2019 р. – Виконавчий комітет Ірпінської міської ради, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

30.08.2018 р. – до сьогоднішнього дня – депутат Ірпінської міської ради.

31.10.2019 р. – до сьогоднішнього дня – секретар Ірпінської міськоїради.

Громадська діяльність

 • Співавтор «Стратегічного плану економічного розвитку Ірпінського регіону на період до 2020 року»;
 • Автор Регіонального інвестиційного проекту «Irpin Invest».
 • Член ініціативної групи створення Ірпінської Агенції Розвитку.

Відзнаки

 • Нагороджений відзнакою «За сприяння» від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна».
 • Нагороджений грамотою Ірпінського міського голови за високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
 • Нагороджений стипендією Ірпінського міського голови у номінації «Громадський діяч».
 • Подяка за супровід та допомогу в реалізації проекту «Лікарня, дружня до дитини» у м. Ірпінь від генерального директора ПрАТ «МетЛайф».
 • Подяка за вагомий особистий внесок в організацію конкурсу підприємницьких проектів для учасників АТО «Startup Irpin» від ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО».
 • Почесна грамота за значний особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства Київської області, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення від голови Київської обласної ради.
 • Нагороджений грамотою за плідну працю на користь територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування від в.о. Ірпінського міського голови.
 • Грамота за сприяння діяльності організації Товариства Червоного Хреста України по наданню допомоги незахищеним верствам населення міста від Президії правління Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста.
 • Подяка за підтримку освітніх проектів з навчання демократії, участь у проведенні І Ірпінського дитячо-юнацького форуму М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» та особисту активну громадську позицію, яка є прикладом для молодого покоління від ГО «Агенція розвитку освітньої політики».

 

pay-oplata

pay-oplata

pay-oplata

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

«Асоціація міст України»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник