П'ятниця, 20 жовтня 2017 |

Дитячі гуртки, студії та об’єднання,
які працюють у відділі культури, національностей та релігій

 Назва гуртка, студії
Форма діяльності
КерівникМісце проведенняЧас роботи
1 Студія ірландського танцю “Emerald” Коршак О. Центральний будинок культури Пн., Чт. – 11.00-13.00
18.00-21.00
Ср. – 18.00-21.00
2 Студія народного танцю «Подоляночка» Шоха А. Ю. Центральний будинок культури Формується група
3 Студія східного танцю «Відад» Максименко Л. Центральний будинок культури Формується група
5 Студія образотворчого мистецтва «Зерно» Семенова О. А. Центральний будинок культури Ср., Чт. –
14.00-18.00
6 Студія розмовного жанру «Артист» Михайленко Т. А. Центральний будинок культури Вт., Чт. –
18.00 – 20.30
Сб. –
15.00-17.00
7 Студiя естрадного спiву «Волошка» Волошин В.В. Центральний будинок культури Пн.-Пт.
14.00-17.00
8 Об’єднання
Школа Бойового Гопака ім.. І. Сірка
Романенко В. В. Центральний будинок культури Вт, Чт., Пт. – 19.00-21.30
9 Об’єднання
клуб англійської культури «English Club»
Дашковський О. Центральний будинок культури, діє Сб., Нд. – 17.00 (окремі заходи)
10 Репетиції театру «Карнавал» Водолазко Н.В. Центральний будинок культури Вт.-Пт. – 13.00-18.00
Сб., Нд. – вільний графік
11 Тенісний гурток Новік Р.В. м-р Романівка Пт., Сб. –
19.00-21.30
12 ВІА «Декабристи» Оніщук Ю.В. м-р Романівка Чт – 19.00-21.00
Вс. – 13.00-15.00
13 Клуб «Дозвілля»
( художньої самодіяльності)
Тімошенко З.В. м-р Романівка  
14 Гурток англійської мови Дружиніна І.В. Міський будинок культури Вт.,Чт. –
14.30-17.30
15 Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Едельвейс» Ярошенко Т.Б. Міський будинок культури Пн., Чт –
16.00-18.00
Вт., Ср., Пт. –
14.30-19.00
16 Гурток арт терапії «Творчі долоні» Афанасьєва Л.Л Дитяча бібліотека Щопятниці 14.30- 17.00
17 Об’єднання «Творча майстерня» від Генеральної асамблеї громадських організацій «Розвиток Приірпіння» Сивак А.В. Дитяча бібліотека Щопятниці
14.30-17.00

 

Спортивні гуртки та секції

 Назва гуртка, студії
Форма діяльності
КерівникМісце проведенняЧас роботи
1 Бокс Яргуніна Ю. М. Спорт для всіх,
зал боксу
Пн., Ср., Чт. - 14.00-15.30
2 Бокс Захаров Р. М. Спорт для всіх,
зал боксу
Пн., Вт, Чт. - 15.30-17.00
Сб. - 09.00-10.30; 10.30-12.45
Вт., Чт. - 17.00-18.30
Пн., Ср., Пт. - 17.00-19.15
3 Бокс Кудінов О. Б. Спорт для всіх,
зал боксу
Пн., Ср., Пт. - 15.30-17.00; 17.00-18.30
4 Волейбол Вдовіна Л. М. ДЮСШ Пн., Ср., Пт. - 15.00-17.15; 17.15-19.30; 19.30-21.45
Нд. - 10.00-12.15; 12.15-14.30; 14.30 -16.45
5 Волейбол Вдовін С. М. ДЮСШ Вт., Чт. - 15.00-16.30
Сб. - 10.00-11.30; 11.30-13.45; 13.45-16.00
Пн., Вт., Чт. - 16.30-18.45; 18.45-21.00
Нд. - 13.15-15.30; 15.30-17.45
6 Волейбол Білевщук І. В. ДЮСШ Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. - 13.30-15.00
Сб. - 9.00-10.30
7 Волейбол Давидчук Б. П. ЗОШ№ 3 Пн., Ср., Пт. - 14.30-16.00
Пн., Ср. - 16.00-17.30
Пт. - 16.30-18.00
8 Спортивне орієнтування Подгаєцький А. В. СК НПУ, ЗОШ№18 Вт., Чт. - 7.00-8.30
16.00-19.00
Ср., Пт. - 7.00-8.30
15.30-18.30
На місцевості Сб., Нд. - 09.00-12.00
12.30-14.00
9 Спортивне орієнтування Шеремет О.  Л. ЗОШ№17 Вт., Чт. - 15.30-16.30; 16.30-19.30
Пт. - 17.00-20.00
На місцевості Ср. - 15.00-18.00
Сб. - 09.00-10.30; 10.30-13.30;
14.00-15.30
Нд. - 10.30-13.30
14.00-15.30
10 Спортивне орієнтування Березовський В. А. СК НПУ, ЗОШ№18 Пн. - 08.00-09.30
14.00-17.00
Ср., Пт. - 08.00-09.30
15.30-18.30
Чт. - 08.00-09.30
16.00-19.00
На місцевості Сб., Нд. - 09.00-12.00
12.30-14.00
11 Спортивне орієнтування Калінкін О.Б. ЗОШ№18 Вт., Чт. - 18.00-20.15
На місцевості Сб. - 14.15-16.30
Нд. - 11.00-13.15
12 Футбол Лисов В. П. СЗШ №1 Пн., Ср., Пт. - 14.30-16.00
Вт., Пт. -  16.00-18.15
Чт. - 16.00-17.30
Пн. - 16.00-18.15
Пт. - 18.15-20.30
Сб. - 10.00-11.30; 11.30-13.45
13 Футбол Верещак  Д. О. ЗШ №13 Вт., Чт. - 15.00-16.30
Сб. - 10.00-12.15; 12.15-13.45
Пн., Ср., Пт. - 14.15 -16.30
ЗШ №14 Пн., Ср., Пт. - 16.45–18.15; 18.15 -20.30
Нд. - 14.15-16.30
14 Тхеквондо Страховський Р. А. ДЮСШ Пн., Ср., Пт. - 14.30 – 16.00
Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. - 16.00 - 18.15
Пн., Вт., Чт. - 18.15 – 21.15
Нд. - 11.00-13.15
15 Тхеквондо Опришко О. М. ЗШ №13 Вт., Чт. - 16.30-18.00
Сб. - 11.30-13.00
ЗШ № 3 Пн., Пт., - 14.30-16.00; 16.00-18.15; 18.15-20.30;
Ср. - 15.00-16.30; 16.30-18.00; 18.00-20.15
Сб. - 13.30-15.00; 15.00-16.30; 16.30-18.45
16 Черлідінг Ільїна Т. В. ДЮСШ Вт., Чт. - 13.15 -14.45; 14.45 -16.15; 16.15 -17.45
Сб. - 11.00-12.30; 13.30 -15.00; 09.30 -11.00
17 Регбі Брюзгін С. В. ЗШ№ 3 Вт., Чт. - 15.30-17.00
Сб. - 11.00-13.15
НУДПСУ
Стадіон
«Динамо»
ЗШ№3
Вт., Чт. - 17.00-19.15
Сб. - 13.15-15.30
НУДПС
Нд. - 12.00-14.15
Вт., Ср., Чт., Пт. - 19.15-21.30
Сб. - 15.30-17.45
НУДПС
Нд. - 14.15-16.30
18 Регбі Денбновецький Л. В. ЗШ№18 Пн., Ср., Пт. - 15.00-16.30; 16.30-18.00
19 Регбі Ігнатенко  С.  В. ЗШ№12 Пн. - 16.30-18.00; 18.00-19.30
Ср., Пт. - 15.30-17.00; 17.00-18.30
20 Черлідінг Притуленко М.  В. ДЮСШ Пн., Ср., Пт. - 15.00-16.30
Спорт для всіх
ДЮСШ
Вт., Пт. - 16.00-17.30
Сб. - 9.30-11.00
21 Футзал Колок  В. В. ЗОШ№ 18 Пн., Ср., Пт. - 07.00-09.25
Вт., Чт. - 07.00-08.30
НПУ Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. - 14.00-16.15
Сб. - 12.00-15.00
22 Футзал Прокопенко А. А. НПУ Пн., Ср., Пт. - 14.00-15.30
ЗОШ№ 18 Вт., Чт. - 08.40-09.25
Вт. - 13.30-15.00
Чт. - 13.00-14.30
23 Футзал Малишко К. В. ЗОШ№ 18 Пн., Ср., Пт. - 07.00-09.25
Вт., Чт. - 07.00-08.30
НПУ Пн., Ср., Пт. - 15.30-16.15
Вт., Чт. - 14.45-16.15
Сб. - 12.00-15.00
24 Футзал Мельничук І. В. ЗОШ№ 18 Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. - 07.00-08.30
Вт., Чт. - 17.00-18.30
НПУ Пн. - 14.00-15.30
Ср., Пт. - 14.00-16.15
Сб. - 13.30-15.00
25 Футзал Гурська Г. Л. ЗОШ№ 18 Пн. - 15.00-16.00
Вт., Чт. - 14.30-15.30
Пн., Ср., Пт. - 07.30-08.15;
20.00-22.15
Вт., Чт. - 19.30-21.45
Сб. - 10.30-12.00
26 Футзал Фесенко К. Ю. ЗОШ№ 18 Ср. - 15.00-16.30
Чт. - 13.30-15.00
Пн. - 16.00-16.45
Чт. - 15.00-15.45
Пн., Ср. - 07.00-08.30;
18.30-20.00
Вт., Чт. - 18.00-20.45
Пт. - 18.30-20.00
Сб. - 17.00-19.30
27 Футзал Лук’яненко А. Ю. ЗОШ№ 18 Пн., Ср., Чт., Пт. - 18.30-20.00
Вт. - 18.30-20.45
Сб. - 19.30-20.30
28 Футзал Сторожук О.С. ЗОШ№ 18 Пн., Ср., Пт. - 14.30-15.30; 15.30-17.00
29 Дзюдо Шевченко П. В. Зал дзюдо Пн., Ср., Пт. - 16.30-18.00; 18.15-19.45; 20.00-21.30
Вт., Чт. - 18.00-20.15
30 Футзал Червоний О. В. ЗШ №18 Ср., Пт. - 20.00-22.15
Чт. - 20.15-21.00
Сб. - 9.00-10.30

 

Гуртки, які діють на базі Ірпінського НВО "Освіта"

 Назва гуртка, студії
Форма діяльності
КерівникМісце проведенняЧас роботи
1 «Біблійна історія та християнська етика» Мандзюк В. І. НВО «Освіта» Пн., Вт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30;
15.40 – 16.20;
16.30 – 17.10
2 «Театральний» Андрієць Ю. І. НВО «Освіта» Вт., Чт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30
3 «Планета міркувань» Котюжинська Н. А. Джерельце Пн., Вт., Ср., Чт. - 11.55 – 12.30;
12.40 – 13.15
4 «Декоративний розпис» Черес О. А. Джерельце Пн., Вт., Ср., Чт. - 15.00 – 15.40;
15.50 – 16. 30
5 «Оригамі» Самаріна І. Е. Коцюбинський гум. ліцей Пн., Чт. - 15.30 – 16.00;
16.00 – 16.30
Бібліотека
смт. Коцюбинське
Ср., Пт. - 15.30 – 16.00;
16.00 – 16.30
6 «Бісероплетіння» Самаріна І. Е. Бібліотека
смт. Коцюбинське
Ср., Пт. - 16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
7 “Бісероплетіння” Білоус А. Ю. ЗОШ № 17 Ср., Пт. - 9.00 - 9.40;
9.50 – 10.30;
10.30 – 11.10;
11.20 – 12.00;
12.00 – 12.40;
12.50 – 13.30;
13.40 – 14.20;
14.30 – 15.10
8 «Підготовка до ЗНО з фізики» Степова Н. О. НВО «Освіта» Вт., Пт. - 7.40 – 8.20;
8.20 – 9.00;
Ср., Чт. - 7.40 – 8.20;
8.20 – 9.00;
14.05 – 14.45;
14.45 – 15.25
9 «Бісероплетіння» Сербенюк І. В. НВО «Освіта» Пн., Вт., Ср., Чт. - 16.00 – 16.40;
16.50 – 17.30
10 «Юні туристи-краєзнавці» Турська О. В. НВО «Освіта» Пн., Чт. - 14.10-14.50;
15.00-15.40
11 «Здоровим будь!» Головатенко В. І. ЗОШ № 14 Пн. - 15.00 – 15.40;
15.50 – 16.30
Ср. - 15.30 – 16.10;
16.20 – 17.00
НВО «Освіта» Вт., Чт. - 14.50 – 15.30;
15.40 – 16.20;
16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
12 «Фантазія» Головенко О. Ю. НВО «Освіта» Пн., Чт. - 16.00 – 16.40;
16.50 – 17.30
13 «Образотворче мистецтво» Тарасенко Д. С. НВО «Освіта» Вт., Ср., Чт. - 14.50 – 15.30;
15.40 – 16.20;
16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
14 «Спеціальна медична група» Герда О. Є. НВО «Освіта» Пн., Пт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30
15 «ЛФК» Бурко О. В. Джерельце Пн., Ср. - 13.30 – 14.05;
14.15 – 14.50
16 «Лялька-мотанка» Мілевська Н. І. НВО «Освіта» Пн., Ср. - 14.50 – 15.30;
15.40 – 16.20;
16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
Бібліотека
смт. Коцюбинське
Вт., Чт. - 15.00 – 15.40;
15.50 – 16.30;
16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
ЗОШ № 18 Вт., Чт. - 13.00 – 13.40;
13.50 – 14.30
17 «Художня вишивка» Князєва К. О. НВО «Освіта» Пн., Ср. - 16.30 – 17.10;
17.20 – 18.00
18 «Квілінг» Князєва К. О. НВО «Освіта» Пн., Ср. - 14.50 – 15.30;
15.40 – 16.20
ЗОШ № 2 Вт. - 15.00 – 15.40;
15.50 – 16.30;
Чт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30
19 «Моделювання іграшок-сувенірів» Павловська О. С. ЗОШ № 18 Пн., Ср., Пт. - 11.50 – 12.30;
12.40 – 13.20;
13.30 – 14.10;
14.20 – 15.00
20 «Юні знавці лікарських рослин» Маргарян А. Г. НВО «Освіта» Чт., Пт. - 14.50 - 15.30;
15.40 – 16.20
21 «Образотворче мистецтво» Савченкова Т. В. ЗОШ № 18 Вт., Чт. - 13.20 –14.00;
14.10 – 14.50
22 «Декоративне малювання і аплікація» Савченкова Т. В. ЗОШ № 18 Пн., Пт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30
23 «Декоративне малювання і аплікація» Іващенко В. В. Коцюбинський гуманітарний ліцей Пн. - 16.00 – 16.30;
16.40 – 17.10;
Вт. - 15.30 – 16.00; 16.10 – 16.40;
Ср., Чт. - 15.30 – 16.10;
16.20 – 17.00;
Пт. - 15.30 – 16.00;
16.10 – 16.40;
16.50 – 17.20;
17.30 – 18.00
24 «Юні книголюби» Хилько Л. М. ЗОШ №18 Ср., Пт. - 12.00 – 12.40;
12.50 – 13.30
25 «Юні користувачі ПК» Степанчук І. О. ЗОШ №5 Пн., Вт., Ср., Чт. - 14.00 – 14.40;
14.50 – 15.30
26 «Англійська-легко!» Коханець Н. І. ЗОШ №5 Пн., Вт., Ср., Чт. - 13.30 – 14.10
14.20 – 15.00

 

Гуртки, які діють на базі Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів

 Назва гуртка, студії
Форма діяльності
КерівникМісце проведенняЧас роботи
1 „Фітодизайн” Корчовна Л. С. СЗШ № 12 Пн., Вт., Ср., Чт. - 13.00-13.45;
13.50-14.35;
14.45-15.30;
15.35-16.20;
Пт. - 13.00-13.45;
13.50-14.35;
14.45-15.30;
15.35-16.20;
16.25-17.10;
Сб. - 10.00-10.45;
10.50-11.35;
11.40-12.25;
12.35-13.20;
13.25-14.10;
14.15-15.00;
2 „Юні друзі природи” Ромашко Л. В. ЗШ № 3 Вт. - 13.00-13.45
13.50-14.35; 14.45-15.30;
15.35-16.20;
Ср. - 13.45-14.30;
14.35-15.20;
Чт., Пт. - 12.00-12.45;
12.50-13.35;
13.45-14.30;
14.35-15.20;
Сб. - 10.00-10.45;
10.50-11.35;
11.45-12.30;
12.35-13.20
3 „Основи екологічних знань” Дорошенко С. М. ЗШ № 14 Вт. - 13.15-14.00;
14.05-14.50;
15.00-15.45;
15.50-16.25;
Ср. - 13.15-14.00;
14.05-14.50;
15.00-15.45;
15.50-16.25
4 „Юні охоронці природи” Опенько С. М. ЗШ № 5 Вт. - 13.40-14.25;
14.30-15.15;
15.25-16.10;
16.15-17.00;
Ср. -
12.50-13.35;
13.40-14.25;
14.30-15.15;
15.25-16.10;
16.15-17.00
5 „Юні квітникарі”
„Юні лісівники”
Стишак Л. Ю. ЗШ № 3 Вт., Чт. - 13.50-14.35;
14.40-15.25;
15.35-16.20;
16.25-17.10;
Ср. - 14.30-15.15;
15.20-16.05;
Пт. - 13.00-13.45;
13.50-14.35;
14.45-15.30;
15.35-16.20;
Сб. - 10.00-10.45;
10.50-11.35;
11.45-12.30;
12.35-13.20
6 „Судномоделювання” Кривенко О. І. ЗШ №18 Вт., Ср. -  12.30-13.15;
13.20-14.05 ;
14.15-15.00; 15.05-15.50;
Ср. - 15.55-16.40
7 Комп’ютерна абетка Свительська Т. О. ЗШ №15 Пн., Чт. - 13.20-14.05;
14.10-14.55;
15.05-15.50;
15.55-16.40;
Чт. - 16.45-17.30
8 „Народна творчість” Шатернікова А. В. СЗШ № 1
ІЕТЦ
Вт., Ср., Чт. - 12.50-13.35;
13.40-14.25;
14.35-15.20;
15.25-16.10;
Пт. - 13.45-14.30;
14.40-15.25;
Сб. - 10.00-10.45;
10.50-11.35;
11.45-12.30;
12.35-13.20
9 „Оригамі” Байса Л.В. ЗШ №2
ЗШ №17
Пн. - 12.00-12.35;
12.40-13.15;
13.25-14.10;
14.15-15.00;
Вт. - 12.50-13.35;
13.40-14.25;
14.30-15.15;
15.25-16.00;
16.05-16.40;
Ср. - 12.40-13.15;
13.20-13.55;
14.05-14.50;
14.55-15.40;
Чт. - 12.50-13.35;
13.40-14.25;
14.30-15.15;
15.25-16.00;
16.05-16.40
10 Авіамоделювання Матковський Ю. Н. ЗШ №3 Вт., Ср., Чт., Пт. - 13.00-13.45;
13.50-14.35;
14.45-15.30;
15.35-16.20;
Пт. - 16.30-17.15;
17.20-18.05
11 „Народні умільці”
„Палітра”
Собчук І. В. СЗШ №1 Пн., Чт. - 12.15-13.00;
13.05-13.50;
14.00-14.45;
14.50-15.35;
Ср. - 14.15-15.00;
15.05-15.50;
Пт. - 15.00-15.45;
15.50-16.35
12 „Основи нанотехнологій” Паєнтко В. В. ЗОШ № 5 Чт., Пт. - 13.40-14.25;
14.30-15.15;
15.25-16.10;
16.15-17.00;
Пт. - 17.05-18.50
13 „Генетики-селекціонери” Купріянова Т. М. ІЕТЦ Ср., Чт. - 13.50-14.35;
14.40-15.25;
15.35-16.10;
16.15-17.00;
Ср. - 17.05-17.50

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська рада



Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник