Понеділок, 18 червня 2018 |

Склад Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

№ п/п

Назва інституту громадянського суспільства

Прізвище, ім’я, по-батькові

 1.

ГО «Покровський»

Вдовенко  Дмитро Васильович

 2.

ГО «Всесвітня організація традиційної стрільби з лука в Україні»

Трофимов Юрій Юрійович

 3.

ГФ  з охорони громдського порядку  «Ірпінська муніципальна варта»

Ковальчук Микола Михайлович

 4.

ГО  «Координаційна рада Ірпінського регіону»

Бондар Діана Олександрівна

 5.

ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

Головенко Антон Анатолійович

 6.

Ірпінська ГО інвалідів  «Любов і довіра»

Таран Любов Павлівна

 7.

ГО «Союз  жінок Прирпіння за майбутнє дітей та безпечне довкілля»

Небога Лариса Павлівна

 8.

БФ «Фонд громади Приірпіння»

Лаговська Тетяна Володимирівна

 9.

Всеукраїнська ГО«Товариство українських офіцерів»

Соколова Людмила Миколаївна

 10.

Всеукраїнська ГО «Асоціація платників податків України»

Олійник Олеся Дмитрівна

 11.

БФ «Зірка надії»

Українець Ліна Олександрівна

 12.

ГО «Спілка дітей війни»

Сластьоненко Олександр Андрійович

 13.

Київська обласна федерація  Хортингу

Московчук Сергій Васильович

 14.

ГО «Адвокат» Правозахисна група»

Городок Яна Володимирівна

 15.

ГО «Спілка журналістів Київщини»

Лозова Людмила Миколаївна

 16.

ГО «Чесні вибори»

Акопян Тетевік  Смбатівна

 17.

БФ «Фастів -  Мир»

Забавський Сергій Володимиович

 18.

БО «Всеукраїнський благодійний фонд розвитку міста «Перспектива»

Король Ірина Леонідівна

 19.

ГО «Громадський центр громадян «Перспектива»

Попова Оксана Дмитрівна

 20.

Громадська спілка «Ірпінська агенція розвитку»

Павлусь Юлія Станіславівна

 21.

ГО «Археологічне патріотично-пошукове об’єднання «Дніпро Україна»

Соввон Вадим Миколайович

 22.

Ірпінська міська організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури

Пілявська Лариса Василівна

 23.

 ГО «Ірпінчани»

Чипаченко Ірина Іванівна

 24.

БО «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила»

Павлусь Наталія  Михайлівна

 25.

Центр споживчих ініціатив

Поліщук Віктор Іванович

 26.

ГО «Перший номер»

Лакей Михайло Миколайович

 27.

ГО «Бійцівський клуб захисту»

Котов Євгеній Володимирович

 28.

ГО «Спілка будівельників Приірпіння»

Панченко Ольга Романівна

 29.

ГО «Центр захисту тварин»

Мурга Ірина Василівна

 30.

ГО «Котигорошко»

Король Ганна Юріївна

 31.

ГО «Солідарність»

Мороз Анатолій Єлізарович

 32.

ГО «Зоря Донбасу»

Коляда Оксана Михайлівна

 33.

ГО «Народний будівельний контроль»

Мостовий Володимир Ярославович

 34.

ГО "Навчальний центр»

Урін Олексій Станіславович

 35.

ГО  «Всеукраїнське об’єднання Антикорупційний блокпост»

Фещенко Володимир Віталійович



Протокол установчих зборів з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради



Установчі збори з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради відбудуться 15 грудня 2017 року  в актовій залі Ірпінської міської ради. Початок зборів о 15:00.

ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПРИ СОБІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ДОКУМЕНТ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ!

проект

Порядок денний установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а 

15 грудня 2017 р.

1-й поверх, актова зала ІМР

15.00

15.00 – 15.30 Реєстрація учасників, отримання мандатів учасників установчих зборів і бюлетенів для рейтингового голосування

15.30 Початок установчих зборів

1. Обрання робочих органі зборів (головуючий, секретар)

2. Інформація ініціативної групи

3. Звіт голови Громадської ради, нагородження

4. Обрання лічильної комісії, яка встановлюватиме результати голосування

5. Проведення рейтингового голосування

6. Встановлення результатів рейтингового голосування

7. Визначення дати першого засідання Громадської ради

18.00 Орієнтовне завершення установчих зборів

Ініціативна група



 СПИСОК КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ, ЯКІ БРАТИМУТЬ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ

ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

№ п/п

Назва інституту громадянського суспільства (ІГС)

ПІП делеговано представника

Контактні дані

1

ГО «Покровський»

Вдовенко  Дмитро Васильович

066 719 70 80

096 410 52 70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2

ГО «Всесвітня організація традиційної стрільби з лука в Україні"

Трофимов Юрій Юрійович

066 178 22 78

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3

ГО «Життя спочатку»

Витяганець Лариса Іванівна

063 684 10 23

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4

ГФ з охорони громдського порядку «Ірпінська муніципальна варта»

Ковальчук Микола Михайлович

050 344 08 80

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5

ГО «Координаційна рада Ірпінського регіону»

Бондар Діана Олександрівна

067 369 72 56

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6

ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

Головенко Антон Анатолійович

066 956 30 08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7

Ірпінська регіональна ГО «Самозахист»

Хожай  Надія В'ячеславівна

095 087 45 82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8

Ірпінська ГО інвалідів «Любов і довіра»

Таран Любов Павлівна

067 231 10 86

Big_supsukr.net

9

ГО «Союз жінок Прирпіння за майбутнє дітей та безпечне довкілля»

Небога Лариса Павлівна

063 342 96 08

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10

БФ «Фонд громади Приірпіння»

Лаговська Тетяна Володимирівна

097 576 35 21

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11

Всеукраїнська ГО «Товариство українських офіцерів»

Соколова Людмила Миколаївна

066 348 57 09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12

Всеукраїнська ГО «Асоціація платників податків України»

Олійник Олеся Дмитрівна

093 390 21 26

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

13

БФ «Зірка надії»

Українець Ліна Олександрівна

097 98 71 430

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

14

ГО «Спілка дітей війни»

Сластьоненко Олександр Андрійович

050 507 30 10

15

Київська обласна федерація Хортингу

Московчук Сергій Васильович

097 833 61 61

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

16

ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість»

Нікітченко Євген Михайлович

066 99 95 796

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17

ГО «Адвокат» Правозахисна група»

Городок Яна Володимирівна

068 236 01 24

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

18

ГО «Спілка журналістів Київщини»

Лозова Людмила Миколаївна

050 572 96 06

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

19

ГО «Чесні вибори»

Акопян Тетевік  Смбатівна

067 52 48 973

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

20

БФ «Фастів - Мир»

Забавський Сергій Володимиович

063 575 40 48

063 60 71 980

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

21

БО «Всеукраїнський благодійний фонд розвитку міста «Перспектива»

Король Ірина Леонідівна

095 257 74 04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22

ГО «Громадський центр громадян «Перспектива»

Попова Оксана Дмитрівна


095 90 55 737

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

23

Громадська спілка «Ірпінська агенція розвитку»

Павлусь Юлія Станіславівна

067 44 65 160

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

24

ГО «Археологічне патріотично-пошукове об’єднання «Дніпро Україна»

Соввон Вадим Миколайович

067 591 25 45

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

25

Ірпінська міська організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури

Пілявська Лариса Василівна

067 447 67 25

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

26

 ГО «Ірпінчани»

Чипаченко Ірина Іванівна

093 61 55 758

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

27

БО «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила»

Павлусь Наталія  Михайлівна

067 209 22 30

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

28

Київська обласна ГО «Громадський рух захисту зелених зон Київщини»

Смірнова Юлія Олександрівна

066 09 29 170

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

29

 

ГО «Свідоме майбутнє»

Славська-Сеншин Маріель Станіславівна

096 373 54 29

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

30

Центр споживчих ініціатив

Поліщук Віктор Іванович

050 311 70 79

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

31

ГО «Перший номер»

Лакей Михайло Миколайович

093 799 50 04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

32

 ГО «Бійцівський клуб захисту»

Котов Євгеній Володимирович

066 63 37 30

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

33

БО «Разом за життя»

Андріїшин Галина Григорівна

067 66 33 404

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

34

ГО «Спілка будівельників Приірпіння»

Панченко Ольга Романівна

0964533665

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

35

Ірпінська міська молодіжна ГО «Можливість»

Глієвий Петро Петрович

045 97 56 072

067 76 03 026

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36

ГО «Центр захисту тварин»

Мурга Ірина Василівна

096 944 66 44

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

37

ГО «Територіальна Громада міста Ірпінь»

Мельничук Євген Володимирович

050 19 64 371

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

38

ГО «Котигорошко»

Король Ганна Юріївна

050 387 91 48

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

39

ГО «Солідарність»

Мороз Анатолій Єлізарович

067 694 88 85

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 40 ГО "Зоря Донбасу" Коляда Оксана Михайлівна

099 50 28 230

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 41 ГО "Народний будівельний контроль" Мостовий Володимир Ярославович

067 328 22 09

066 671 45 43

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 42 ГО "44 Навчальний центр" Урін Олексій Станіславович

067 408 38 92

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 43 ГО "Всеукраїнське обєднання Антикорупційний блокпост" Фещенко Володимир Віталійович

093 105 61 88

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      


 СПИСОК ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ЯКИМ ВІДМОВЛЕНО В УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ

ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

№ п/п

Назва інституту громадянського суспільства (ІГС)

ПІП делеговано представника

1

Всеукраїнська організація

 «Авто Євро Сила»

Відмовлено зг. п. 2.12 Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради №34 від 09.02.2016 р.

2

Громадська організація «Сусіди Приірпіння»

Відмовлено зг. п. 2.12 Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради №34 від 09.02.2016 р.