Неділя, 30 квітня 2017 |
поділитися у соціальних мережах:
 

Новини

28 квітня в Ірпені відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника З. Алієвій в однойменному парку культури та відпочинку.

В урочистостях взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв, співробітники посольства Азербайджанської Республіки в Україні, керівництво компанії SOCAR в Україні, перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, представники Ірпінської міської ради, азербайджанської діаспори в Ірпені, учнівський та викладацький колективи школи №12.

Варто зазначити, що у 2004 році в Ірпені на прохання і коштом азербайджанської громади Приірпіння було встановлено пам'ятник академіку Заріфі Азіз кизи Алієвій, дружині азербайджанського президента Гейдара Алієва. Згодом ім’ям академіка Заріфи Алієвої було названо одну з центральних вулиць Ірпеня. Ірпінська спеціалізована школа №12 носить ім’я всесвітньовідомого офтольмолога, на базі навчального закладу створено музей академіка Заріфи Алієвої.

«Ірпінська громада цінує дружні відносини що пов’язують український та азербайджанський народ. Сьогодні ми згадуємо доньку азербайджанського народу, – зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк. – Багаторічна дружба наших народів і громад має стати прикладом для сотень українських міст».

27 квітня відбулось позачергове виїзне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету.

На виконання доручення Уряду та обласної комісії з питань ТЕБ і НС, на засіданні місцевої комісії розглянуто питання про попередження пожеж на торфовищах.

За результатами засідання сформовані оперативні групи з представників виконавчого комітету Ірпінської міської ради, Ірпінського відділу поліції та міського відділу головного управління ДСНС у Київській області з метою щоденного патрулювання покладів торфу в заплаві р. Ірпінь.

Окремо варто виділити доручення Ірпінському міжрайонному управлінню водного господарства щодо підняття рівня води в меліоративних каналах в заплаві р. Ірпінь, оскільки регулювання води в каналах є зоною відповідальності управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області.

Закликаємо всіх мешканців м. Ірпеня бути небайдужими та при виявлені фактів горіння торфу негайно повідомляти Державну службу з надзвичайних ситуацій за телефонами 101, 92-501 або чергового КП «Муніципальна варта» за телефоном 60-400.

Згідно з постановою НКРЕ КП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16.06.2016 року за № 1141 та постанови за № 2868 від 26.11.2015 р.» комунальному підприємству «Ірпіньводоканал» встановлені тарифи на водопостачання та водовідведення, а саме:

Тариф на послуги

Діючий тариф з 02.08.2016р. (грн. за м3) з ПДВ

Прогнозний тариф (грн. за м3) з ПДВ

Групи споживачів

централізоване водопостачання

5,496

6,852

Споживачі  приватного сектору, бюджетні установи  та інші підприємства

централізоване водовідведення

8,796

11,028

Р А З О М:

14,292

17,88

послуга з централізов

ного постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

5,80

7,344

Всі групи споживачів, які знаходяться у багатоповерхівках у тому числі: населення комунального сектору, бюджетні установи та інші підприємства

послуга на водовідведення

9,29

11,82

Р А З О М:

15,09

19,164

Ця Постанова набере чинності у травні, після опублікування в газеті «Урядовий кур'єр». Інформацію щодо дати введення тарифу буде розміщено на сайтах КП «Ірпіньводоканал» та Ірпінської міської ради.

27 квітня, у рамках всесвітнього заходу World Harmoni Run, в Ірпені відбулася факельна естафета «Біг заради гармонії».

«Всесвітній біг заради гармонії» – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Варто нагадати, що вперше ця естафета стартувала у 1987 році в Нью-Йорку. В Україні «Всесвітній біг заради гармонії» проводять з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 51 тисячу кілометрів у всіх областях країни.

В Ірпені факельна естафета проходить вісімнадцятий раз. І саме з Ірпеня вже декілька років поспіль починається Всеукраїнська факельна естафета.

Біля Ірпінської міської ради бігунів зустрічали перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Віолетта Кременчук, працівники виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Цьогоріч понад 40 учнів ірпінських загальноосвітніх шкіл, віком від 8 до 15 років, взяли участь у естафеті, таким чином пропагуючи здоровий спосіб життя і соціальну активність. Усі учасники забігу отримали пам’ятні медалі та грамоти.

               

27 квітня у ході сесії Ірпінської міської ради було схвалено та затверджено договір про співпрацю між Ірпінською міською радою та Національною спілкою письменників України.

Як відомо, така співпраця стосуватиметься реконструкції Будинку творчості письменників. Тут планують організувати об’єкти туристично-рекреаційного характеру.

Варто нагадати, що Ірпінський Будинок творчості Спілки письменників України створено на колишній дачі київського фабриканта Чоколова у 1936 році. Тут жили й творили Олександр Довженко, Остап Вишня, Павло Тичина, Микола Бажан, Михайло Стельмах, Олесь Гончар, Олесь Бердник, Максим Рильський, Павло Загребельний, Олександр Твардовський, Микола Ушаков, Микола Асєєв, Григорій Кочур, Костянтин Паустовський, Ольга Форш і багато інших. Тут, у Володимира Сосюри, гостював французький письменник П'єр Гамарра.

31 березня, на VІІІ-му позачерговому з’їзді Національної спілки письменників України, було ухвалено важливе рішення – підписано угоду про співпрацю між Національною спілкою письменників України та Ірпінською міською радою. Ця угода дозволила почати процес впорядкування території Ірпінського будинку творчості письменників, яка перебуває у вкрай занедбаному стані.

«Однією з найголовніших умов реконструкції є максимально можливе збереження природного ландшафту та існуючих зелених насаджень і зон на території паркової зони Будинку творчості письменників в Ірпені, - розповідає Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. – Земельна ділянка, на якій розташований Будинок творчості письменників, згідно Генерального плану міста Ірпінь передбачена як зона рекреаційних закладів (парки, сквери, зони відпочинку), а згідно з планом зонування віднесена до зони установ відпочинку та туризму, що унеможливлює будь-яке багатоповерхове житлове будівництво».

27 квітня на тридцять другій сесії Ірпінської міської ради депутати прийняли рішення про заборону пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин.

«Сподіваюся, що невдовзі це питання буде врегульовано і на загальнодержавному рівні», - зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Варто нагадати, що на сьогоднішній день лише великі міста, такі як Львів, Дніпро та Луцьк заборонили розташування у себе пересувних цирків. Сьогодні Ірпінь долучився до цих міст.

«Закликаю кожне українське місто приєднатися до нас і висловити категоричне «Ні» негуманному ставленню до братів менших», - підкреслив Володимир Карплюк.

«Зараз на території України немає жодного пересувного цирку, який би у своїй діяльності забезпечував тварин належними умовами. Нещодавно ми самі в цьому переконались, проінспектувавши цирк, який розташувався в Коцюбинському, – наголосила начальник комунального підприємства «Служба захисту та лікування тварин» Ірина Мурга. – Зараз, своїми діями, ми показуємо, що наша відповідальність формує майбутнє нашої країни».

27 квітня відбулася тридцять друга сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання, яку провів секретар Ірпінської міської ради Юрій Денисенко.

У засіданні взяли участь 26 депутатів міськради, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, громадськість міста.

У ході засідання схвалено та затверджено договір про співпрацю між Ірпінською міською радою та Національною спілкою письменників України. Розглянуто питання про розгляд електронної петиції щодо будівництва підземного переїзду залізничних колій, про затвердження структури управління освіти і науки Ірпінської міської ради, про заборону пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин тощо.

Також внесено зміни до Програми зайнятості населення міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Ірпінської міської ради від 27.06.2013 року №3304-45-VІ, до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь і селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2017 рік та основних напрямків розвитку на 2018-2019 роки, до штатної чисельності Ірпінської міської бібліотечної системи відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради тощо.

Також на сесії було розглянуто низку питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, відділів економіки, земельних ресурсів, комунальних підприємств «Ірпіньжитлоінвестбуд» та «Контроль благоустрою міста».

Депутати голосували поіменно шляхом електронного голосування, розглянули близько півтора сотні питань та прийняли стільки ж рішень.

Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів – громадян України призовного віку – на військову службу за контрактом терміном на 3-5 років.

Можливість вибору місця проходження військової служби та посади. Заробітна платня від 7000 грн/міс до 12000 грн/міс.

Держава гарантує:

 • стабільне грошове забезпечення;
 • речове забезпечення;
 • можливість кар’єрного зросту;
 • безкоштовне медичне обслуговування;
 • пільговий відпочинок у санаторіях МО України із членами родини;
 • соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством.

Вимоги:

 • вік: солдати, сержанти від 18 до 60 років; молодший офіцерський склад – до 60 років;
 • освіта: не менше повної середньої;
 • придатність за станом здоров’я та морально-психологічним станом;
 • відсутність притягнень до кримінальної відповідальності.

Наголошуємо, що відправляти в зону АТО можуть лише після навчань та добровільно

Кандидати на контрактну службу спочатку проходять медогляд. Також їх перевіряють на психологічний стан, проводять спеціальні тести. Людина повинна бути повністю психологічно здоровою, адже їй у руки дадуть зброю. Призивають і жінок на посади медсестер, зв’язківців. А ще – офіцерів, які вже відбули службу за контрактом. У них зарплатня вища, аніж у рядових початківців.
Соціальні гарантії справді достойні. Забезпечують одягом, житлом, харчуванням, щоправда, одноразовим. Враховуючи, як зараз важко знайти роботу, це достойний варіант.

Підписуйте контракт і захищайте Батьківщину!

Переваги військової служби у Збройних силах України:

 • щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців становить від 7000 грн.;
 • грошове забезпечення постійно збільшується в залежності від вислуги років;
 • додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
 • перебування на квартирному обліку для отримання житла;
 • допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;
 • безкоштовне одноразове харчування або грошова компенсацію за нього;
 • можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби;
 • безкоштовне медичне забезпечення;
 • забезпеченість речовим майном;
 • одноразова матеріальна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення;
 • отримання офіцерського звання при наявності вищої освіти та відповідних курсів (реальна можливість зробити кар’єру);
 • зменшення термінів отримання наступного військового звання;
 • право на пенсію після 25 років вислуги (пенсія становитиме до 70% від грошового забезпечення);
 • участь у міжнародних операціях підтримку миру і безпеки.

Ми чекаємо саме на Вас!

Більше інформації щодо прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидатів можна дізнатись в Ірпінсько-Бучанському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Ірпінь, вул. Дем’яна Попова, 26 та за телефонами: (04597) 57-597, 56-357

26 квітня у міському парку імені Володимира Правика відбувся мітинг-реквієм з нагоди 31 роковин Чорнобильської трагедії. Ірпінці зібралися біля пам’ятника В.Правику, щоб вшанувати пам’ять жертв аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У заході взяли участь: заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, депутати Ірпінської міської ради, начальники відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради, керівники підприємств та установ міста, представники громадських організацій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, студенти, школярі навчальних закладів та вихованці дитсадків, жителі та гості міста.

У колонах уздовж доріжки, що веде до пам’ятника, з квітами вишикувались і дорослі, й малі. Герої-ліквідатори, які назавжди залишились молодими: Володимир Правик, Віктор Кібенок, Володимир Тишура, Микола Ващук, Василь Ігнатенко, Микола Тищенко – дивились на присутніх з пам’ятника та портретів.

«Ця трагедія стосується кожного з нас, - звернулась з промовою заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко. – Ми будемо пам’ятати ті трагічні дні все своє життя, як пам’ятатимемо і тих героїв, які не дали Чорнобилю стати катастрофою вселенського масштабу. Самовіддано, жертвуючи власним здоров’ям і життям, вони вберегли усіх нас від найгірших наслідків ядерного вибуху».

Від імені Ірпінської міської ради, її виконавчого комітету, міського голови Наталія Григорівна висловила щиру вдячність чорнобильцям-ліквідаторам.

Також заступник міського голови вручила нагороди, зокрема: знак народної пошани «За громадський подвиг» та пам’ятну відзнаку «Пам'ять Чорнобиля» – учаснику ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Олегу Григорецькому, знак народної пошани – орден «Чорнобильський Хрест» – Валентину Брзежинському, знак народної пошани – «За громадянський подвиг» – Наталії Чаплі, Михайлу Снісарчуку, Юрію Ромашкіну, Олексію Ковальчуку, Олександру Матвійцю, відзнаку Асоціації ветеранів МВС України «30 років аварії на ЧАЕС» – Миколі Ващуку, Валерію Махновцю, Олегові Смоленчуку.

«Ядерна катастрофа сколихнула весь світ, охопила майже 10 мільйонів людей. Ліквідатори цієї катастрофи – справжні герої. Низько схиляємо перед ними голову, а також перед людьми, які стоять зараз тут», - звернувся до присутніх голова громадського об’єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля» Сергій Герасименко.

Зі словом до присутніх звернулися представники релігійних конфесій міста.

Колеги-пожежники вшанували загиблих побратимів під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС тривожними гудками пожежних машин.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували ліквідаторів, які віддали своє життя заради порятунку людства від пекла радіації.

                       

27 квітня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання тридцять другої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд міської ради винесено наступні питання: про схвалення та затвердження договору про співпрацю між Ірпінською міською радою та Національною спілкою письменників України, про розгляд електронної петиції щодо будівництва підземного переїзду залізничних колій, про затвердження структури управління освіти і науки Ірпінської міської ради, про заборону пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин тощо.

Також у ході сесії планують внести зміни до Програми зайнятості населення міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Ірпінської міської ради від 27.06.2013 року №3304-45-VІ, до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь і селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2017 рік та основних напрямків розвитку на 2018-2019 роки, до штатної чисельності Ірпінської міської бібліотечної системи відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради тощо.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

Новини

Анонси

Звіт за 2 роки

Громадський бюджет

Петиції

 

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Звіт за 100 днівРозпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник