Понеділок, 27 березня 2017 |
поділитися у соціальних мережах:
 

Новини

28 березня о 09:00 годинi вiдбудеться засiдання виконавчого комiтету Iрпiнської мiської ради.

На розгляд членів виконкому винесено такі питання: про проект рішення «Про схвалення індикативних прогнозних показників міського бюджету на 2018-2019 роки», про внесення змін до персонального складу колегії управління освіти і науки Ірпінської міської ради Київської області, про затвердження нового складу міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення тощо.

Загалом у порядку денному засідання запропоновано близько сорока питань. Серед них – питання відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Контроль благоустрою міста» та «Ірпіньжитлоінвестбуд», служби у справах дітей.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комiтет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

Ірпінь вітає переможців освітянського конкурсу «Учитель, який прагне змін» для педагогів початкової ланки. Про це повідомив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

За словами очільника міста, найкращі результати показали Леся Литвин (спеціалізована ЗШ №2 (Ірпінь), Олена Севрук, ЗШ №18 (Коцюбинське), Олена Шпильковська, ЗШ №14 (Гостомель), Христина Шпаченко та Наталія Сеньків, ЗШ №17 (Ірпінь).

«Тепер наприкінці навчального року переможці поїдуть на стажування до Німеччини, у школу-гімназію міста Борна, - зазначив Володимир Карплюк. – Це чудова можливість перейняти досвід європейських колег, отримати навики новітніх методик викладання і сучасних практик роботи з дітьми, щоб потім реалізувати їх у наших ірпінських школах».  

 

26 березня з нагоди третьої річниці Національної гвардії України в Ірпені відбулася низка урочистих заходів. Гвардійці військової частини 3018 пройшли маршем вулицями міста, поклали квіти до пам’ятного знаку на алеї Героїв АТО.

У заході взяли участь: перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, особовий склад військової частини.

Перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк привітав військовиків з 3-ою річницею Національної гвардії України та висловив вдячність солдатам за патріотизм, професійне виконання військового обов'язку, значний внесок у зміцнення обороноздатності України та захист її національних інтересів.

Варто зазначити, що військовослужбовці Національної гвардії України виконують завдання щодо захисту територіальної цілісності України, охорони громадського порядку та конвоювання засуджених, охорони підсудних під час судового процесу. Серед них є й жінки, які несуть службу на рівні з чоловіками.

               

У рамках підготовки міста до Великодніх свят нещодавно в Ірпеня відбулась чергова загальноміська толока.

Проведення толоки вже стало доброю традицією. За останні роки в місті сформувалась активна громадськість, яка дбає про чистоту. Тому цьогорічна акція стала однією із найчисельніших. У ній взяли участь близько трьохсот осіб, зокрема, представники депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету та апарату Ірпінської міської ради, комунальних закладів, громадських об’єднань, учасники АТО, працівники дитячих навчальних закладів Ірпеня, мешканці міста.

Варто зазначити, що під час останніх весняних прибирань ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища, прибрано понад 150 тисяч м2 прибудинкових територій, впорядковано 10 автозупинок, 44 дитячих та 5 спортивних майданчиків, очищено від сміття близько двох кілометрів берегу річки. Не забули містяни і по місця поховань. Впорядковано чотири братські могили та два меморіальних комплекси.

Під час толоки було залучено спеціалізовану техніку комунальних служб, приватних підприємців.

Щодня працівники комунальних підприємств дбають про благоустрій міста: прибирають парки та сквери, вулиці та тротуари, прибудинкові території тощо. Ведеться активна робота з поточного та капітального ремонту дорожнього покриття на окремих вулицях міста.

Організатори загальноміської толоки, яка відбулася у рамках двомісячника з благоустрою «Чисте місто», висловлюють подяку усім учасникам прибирання за проявлену небайдужість та свідому громадську позицію, а також закликають усіх містян власним прикладом показати, що чистота та охайність повинна бути не лише напередодні свят, а й у повсякденному житті.

                           

26 березня в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася відкрита зустріч в першому кубічному об’єднанні міста Ірпеня.

Організатори запросили спідкуберів та тих, хто побажав ознайомитися із видами головоломок і навчитися складати легендарну головоломку кубик Рубіка.

Умови для участі в змаганнях були досить прості: потрібно було лише надіслати в письмовій формі, аудіо- чи відеоформаті розповідь про свою зустріч з кубиком Рубіка вперше та про перші спроби його складання.

Впродовж кількох годин понад десять юних спортсменів змагалися на швидкість та кмітливість у складанні кубика Рубіка. Азарт та бажання перемоги були у кожного, хлопці і дівчата з радістю робили скрамбли для суперників, мірялися кубиками і спостерігали один за одним дуже уважно.

Серед початківців І місце виборов учень Ірпінської СЗШ №12 Євгеній Співак, ІІ місце – Андрій Колесник, ІІІ місце – Сергій Науменко. Рекорд Ірпеня зі складання кубика Рубіка серед школярів – 25,34 секунди – встановив учень Ірпінської ЗШ №17 Іван Шамков.

Також в програмі заходу була представлена виставка різноманітних головоломок, майстер-класи зі складання кубика Рубіка.

Всі учасники та переможці отримали задоволення від змагань, адже атмосфера була позитивною та товариською. Організатори змагань запрошують всіх бажаючих приєднуватися до «кубічного» руху.

Варто зазначити, що кубик Рубіка винайшов угорський вчений Ерно Рубік у 1974 році. Тоді він розробляв «магічний кубик» як наочний посібник з геометрії і навіть не підозрював, що складання його винаходу стане окремим видом спорту.

Нещодавно Урядова програма «теплих» кредитів запрацювала на повну силу і вже цього тижня її учасники отримали належне їм відшкодування витрат на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях.

Так, 23 березня, Держенергоефективності здійснило перше у цьому році відшкодування більше 3 тис. учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Сума фінансової допомоги на утеплення житла сягнула понад 3 млн гривень. Зокрема:

  • мешканці 47 багатоповерхівок, які об’єдналися в ОСББ та залучили в Ощадбанку та Укргазбанку кошти на впровадження енергоефективних заходів, отримали компенсацію своїх витрат у розмірі 3,02 млн гривень;
  • родини, які стали учасниками програми «теплих» кредитів через Ощадбанк, переслідуючи мету - утеплити індивідуальне житло, одержали відшкодування на суму 93 тис. гривень.

В обох випадках в установленому порядку кошти перераховано з державного бюджету на рахунки учасників програми у відповідних банках.

Агентство регулярно здійснює інформування населення про хід реалізації програми, зміни у ній, нововведення і головне – виплату з держбюджету фінансової компенсації за "теплими" кредитами.

«Для нас важливо, щоб учасники програми завжди були вчасно поінформовані про те, коли було здійснено відшкодування. Ця інформація додає впевненості ще тисячам родин долучитися до програми та впроваджувати заходи з економії енергоресурсів, щоб у результаті значно менше сплачувати за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, що механізм співфінансування енергоефективних заходів, покладений в основу програми, прозорий за своїм характером та зручний для населення. Учасники програми не контактують з чиновниками, не обмежені у виборі виробника чи постачальника обладнання, а відшкодування здійснюється регулярно та у максимально короткі терміни – у середньому через два місяці з моменту отримання "теплого" кредиту. Населення також має можливість звертатися до місцевих органів влади за додатковою компенсацією витрат на утеплення.

Загалом, з початку дії програми сім'ям, які залучали кошти на утеплення приватних будинків чи квартир, виплачено з держбюджету 1.04 млрд грн., а ОСББ та ЖБК – 31,3 млн гривень. 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Здоров'я –  найвагоміша цінність людини. Справа кожного – зберегти своє здоров'я, а  пропаганда здорового способу життя й виховання фізично, духовно й соціально здорової нації – це завдання загальнодержавне.

Про цінність здоров’я та шкідливі звички, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя та формування безпечної поведінки наголошували учасники міського щорічного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який 24 березня відбувся в актовій залі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 6 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Ірпеня: «Поліція здоров’я» СЗШ № 2, «Живчики» ЗШ № 3, «Тамдем» ЗШ №5, «Живчики», «Здорова сім’я»та «DreamTeam» СЗШ № 12.

Конкурс проходив за чотирма напрямками: літературно-спортивна композиція, вікторина (конкурс капітанів), конкурс плакатів, конкурс фотографій. Учасники співали, танцювали, показували інші свої таланти з однією метою – закликали до здорового способу життя. Слід відмітити, що всі виступи були оригінальними, дотепними, з нотками гумору, а школярі – талановиті та артистичні.

За підсумками чотирьох конкурсів третє місце посіла команда «Поліція здоров’я» (СЗШ № 2), друге місце отримала команда «Живчики» (СЗШ №12) та перше місце виборола команда «Живчики» (ЗШ № 3).

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї

   

Шановні ірпінці та мешканці міста!

26 березня 2017 року з нагоди відзначення 3-ої річниці з дня створення Національної гвардії України відбудеться урочистий марш підрозділів Національної гвардії військової частини №3018 вулицями міста Ірпеня, зокрема, вул. Соборна, Тургенівська, Котляревського.

У зв'язку з цим в період з 10:00 до 11:00 буде обмежено рух автотранспорту на вказаних вище вулицях. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Об 11:00 відбудеться мітинг та покладання квітів до пам’ятного знака на алеї Героїв АТО (вул. Котляревського).

Вперше в Україні усі освітні заклади Приірпіння переходять на роботу у сервіс Microsoft Office 365.

Про це повідомив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Це відбувається у рамках створення єдиного інформаційного освітнього простору регіону. Уже незабаром понад 600 педагогів та більш як 9 тисяч учнів і їх батьків зможуть скористатися усіма перевагами Office 365», - підкреслив очільник міста.

Варто зазначити, що Office 365 – це хмарний сервіс, який забезпечить спільну роботу всіх 32 освітніх установ Ірпеня. Він об'єднує інструменти Microsoft Office, платформу для спільної роботи Microsoft SharePoint Online, електронну пошту, календар, контакти через Microsoft Exchange Online і обмін миттєвими повідомленнями Microsoft Lync Online. Office 365 гарантовано працює 99,9% часу і доступний у будь-якому місці, де є Інтернет.

Ірпінський міський голова висловив подяку компанії Microsoft Україна та її координатору освітніх проектів Артуру Кочаряну за підтримку у реформуванні освіти Приірпіння.

     

23 березня відбулася зустріч першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка, начальника відділу координування культурно-масових і спортивних заходів Віолети Кременчук з Віце-Президентом Всесвітньої федерації бойового самбо, Президентом Європейської федерації бойового самбо Єльханом Велієвим та Президентом Міжнародної професійної Ліги змішаних єдиноборств ММА PRO Геннадієм Мурашковським.

Під час зустрічі було вирішено на базі центрального міського стадіону «Чемпіон» провести бій за звання Чемпіона Світу зі змішаних єдиноборств ММА за версією ММА PRO серед професіоналів. Змагання відбудеться 24 червня.

Варто зазначити, що звання Чемпіона Світу буде виборювати ірпінець, багаторазовий Чемпіон Світу з бойового самбо та багатьох міжнародних турнірів зі змішаних єдиноборств, найкращий боєць за версією різних міжнародних рейтингів Ярослав Амосов.

Наразі тривають перемовини щодо організаційних питань проведення змагань зі змішаних єдиноборств ММА за версією ММА PRO серед професіоналів в Ірпені.

Новини

Анонси

Звіт за 2 роки

Громадський бюджет

Петиції

 

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Звіт за 100 днівРозпорядження по очищеннюГромадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник