Четвер, 17 січня 2019 |

Новини

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП за підсумками 2018 року страхувальники мають подати до 21.01.2019. Відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 №28 зазначена звітність скасована з 2019 року. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Зведений звіт за 2018 рік по використанню коштів Фонду роботодавці подадуть востаннє. З 2019 року цю форму звітності повністю замінять альтернативні, спрощені і прозорі інструменти. З 01 жовтня минулого року страхувальники подають до Фонду повідомлення про виплату коштів своїм працівникам за фактом перерахування їм допомог від Фонду соціального страхування України, а форма заяви-розрахунку для отримання матеріального забезпечення розширена додатковими відомостями. Ці документи дозволяють контролювати обіг страхових коштів і, водночас, суттєво скорочують час і кошти, які витрачають роботодавці на формування звітності.

Зазначимо, з 01 жовтня страхувальникам надано можливість подачі заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам у електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису. Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за визначеною формою роботодавці подають упродовж місяця з дня здійснення виплат матеріального забезпечення, окремих виплат потерпілим на виробництві.

Під час робочого візиту на Київщину, Президент України завітав на День відкритих дверей до новозбудованого Бориспільського академічного ліцею. Інноваційний учбовий заклад містить навчальні аудиторії та спеціалізовані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, з багатофункціональним програмним забезпеченням, з новочасними дидактичними моделями, приладами і пристроями, лінгафонні кабінети, класи образотворчого та музичного мистецтва, спортивні та хореографічні зали, актову залу зі звуковим та світловим обладнанням, бібліотеку та читальну залу, медичний блок, обідню залу, інтерактивний тир.

Також ліцей працює в форматі інклюзивного центру, що робить його доступним для дітей з обмеженими фізичними можливостями. В учбовому закладі є спеціально обладнані підйомники та ліфт, туалетні кімнати для осіб з проблемами опорно-рухового апарату.

Петро Порошенко ознайомився з роботою ліцею, зокрема оглянув навчальні класи, актову залу, їдальню, поспілкувався з учнями та педколективом. Очільник держави в якості подарунку передав художню літературу для бібліотеки ліцею. Також під час спілкування Петро Порошенко доручив Голові Київської ОДА Олександру Терещуку облаштувати додатковий комп’ютерний клас.

«Візит до новозбудованої школи завжди викликає лише позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Переконаний – витрати на освіту це не видатки бюджету, це – інвестиції в майбутнє держави.

Хочу підкреслити, що змінювати країну це спільне завдання для всіх українців. Ми маємо мислити нестандартно та інноваційно, щоб змінювати країну разом. Я вірю, що кожен з тих, хто сьогодні вчиться в стінах ліцею стане видатною особистістю, стане громадянином країни, якою він буде пишатися», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

    

19 січня на Ірпінській набережній відбудеться святкування Водохреща.

У програмі свята: купання, спортивні змагання, запальна музика. Також всіх охочих пригощатимуть гарячим чаєм та ухою.

Вхід - з вул. Стельмаха.

 

 

 

 

Cьогодні, 16 січня, за підтримки Центру української культури та мистецтва в Києві відбудеться урочисте відкриття виставки художників-аматорів «Кольорове Коло», в якій беруть участь юні і поважного віку талановиті жителі Ірпеня і Приірпіння – вихованці Художньої школи академічного рисунку і живопису «Irpen Art School».

На виставці «Irpen Art School» представляє 19 творчих робіт – графічних та  живописних.

— Найменшому художнику – 9 років, найстаршому – понад 60. Учні нашої школи підготували пейзажі, натюрморти, портрети. Ті, хто бував в Ірпені, легко впізнає в роботах місцеві краєвиди. Матеріали й техніки виконання різноманітні: від класичної академічної техніки штриховки до сміливих експериментів з вугіллям, олійною та сухою пастеллю, гуашевими й акварельними фарбами, акриловими і олійними техніками живопису, – розповідає засновниця «Irpen Art School», художник і педагог Євгенія Харгрі.

Вихованці Художньої школи «Irpen Art School» вже протягом кількох років поспіль беруть участь у всеукраїнських і міжнародних мистецьких виставках, арт-проектах, конкурсах, фестивалях, успішно представляючи свої напрацювання.

На експозиції в Центрі української культури та мистецтва картина 16-річної вихованиці Марини Залужняк демонструватиметься вже не вперше. Написана робота під час участі в ІІІ-му Міжнародному художньому пленері «Ірпінь намальований», що відбувся у Ірпені торік.

Наймолодша учасниця проекту «Кольорове Коло» – дев’ятирічна Катерина Захарчук участь у виставці бере вперше, але впевнено представляє роботу, написану з натури.

Загалом у виставковій залі розміщено понад 100 творів живопису, графіки, скульптури, декоративного мистецтва.

Відкриття виставки – о 18:00. Вхід вільний.

Місце проведення: ІІІ поверх Центру української культури та мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В. (станція метро «Контрактова площа», вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал).

Час роботи виставкових залів:

Пн–пт – 10:00 – 19:00;

Сб – 10:00 – 18:00;

Нд – вихідний.

Виставка триватиме до 4 лютого.

Детальніше за посиланням: facebook.com/events/494233114435833/

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1172  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551» подовжено термін заміни посвідчень до 1 січня 2020 року для:

- особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

- учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

- особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Цього року в м. Ірпінь за ініціативи жителів та з метою подрібнення і уникнення звалищ, будуть організовані місця збору новорічних ялинок. Звертаємо увагу, ялинки необхідно здавати без будь-яких зайвих предметів!

Пункти прийому працюватимуть з 15 січня по 31 січня 2019 р.

Місця збору ялинок:

1. вул. Садова 94 (ра-н Машторфу) 

Графік роботи Пн-Птн з 8.00-17.00 Прохідна заводу (залишати біля прохідної на території заводу) 

2. вул. 9-Лінія 2-а/Полтавська (ра-н СМУ) 

Графік роботи: Пн-Нд 10.00-20.00 ( залишати в контейнері) 

3. вул. Слов´янська, 5 (з права від КП «Ірпіньзеленбуд»)

Графік роботи Пн-Птн10.00-17.00 Сб-Нд 10.00-14.00

19.01 - вихідний день.

Додаткові питання, пропозиції, інформація для ОСББ за телефоном: (097) 3676761, КП «Контроль благоустрою»

13-річна піаністка з Ірпеня Христина Михайліченко представила четвертий музичний альбом фортепіанної музики – «Piano». На диску, записаному в минулому році під час концерту Христини у Львівському органному залі, представлені твори її «улюбленців» – Людвига ван Бетховена, Фредеріка Шопена, Ференца Ліста, а також Партитура №1 Йогана Себастьяна Баха.

Диск вийшов накладом 500 штук і вже розійшовся Україною та помандрував закордон.

— Це подарунок для наших друзів до новорічно-різдвяних свят. Я на всі свята, як Санта. І отримую від цього величезне задоволення, – додає Наталія Михайліченко.

Диск Христини Михайліченко уже розійшовся Україною та поїхав закордон 

Фото Наталії Михайліченко

До анексії Криму Христина Михайліченко разом зі своєю родиною жила в Сімферополі. Тіна, як називають її домашні, – вже третє покоління музикантів у родині. Бабуся була професійною піаністкою і викладачкою, дідусь – баяністом, керівником народного хору, мама закінчила музичну школу по класу фортепіано.

Окрім фортепіано Христина займалася балетом, плавала і навіть моржувала – могла скупатися в морі на Новий рік.

Після захоплення Криму, дівчинка пережила ще кілька важких втрат. У розпал міжнародного турне в 2015 році вона дізналася про смерть батька. За рік не стало й бабусі...

У п’ять років виграла музичний конкурс

— Перший музичний диск вийшов, коли Христині було 9 років. Він, як і два наступні, був записаний у студії. Останній диск – це справжній концерт, з оплесками та енергією миті, – розповідає мама дівчинки – Наталія Михайліченко.

На фото: Христина Михайліченко з мамою Наталією 

Фото з архіву родини Михайліченків

Христина вперше сіла за фортепіано у чотири роки, а в п’ять вже виграла конкурс «Юний віртуоз» у Сімферополі. У сім дала перший сольний концерт, за рік виступила з оркестром, у дев’ять виборола перемогу на міжнародному конкурсі в Нідерландах. У 13 Христина стала лауреатом Перших премій десятків престижних національних та міжнародних конкурсів. Вона грає на провідних концертних майданчиках світу: у залі Корто (Париж, Франція), залі Бозар (Брюссель, Бельгія), органних залах, філармоніях та консерваторіях Вашингтона, Відню, Стамбулу, Гааги, Антверпену. Тричі входить до найяскравіших підлітків року за версією Womo.

Займається не менше п’яти годин на день

Навчається Христина в Київській спеціалізованій музичній школі імені Лисенка.

 — Христина – справжній професіонал. На відміну від багатьох дорослих іменитих піаністів, вона може зіграти все, що її попросять, абсолютно спокійно, не вимагаючи довгих налаштувань і підготовки. І все – на найвищому рівні, – розповідає про піаністку диригент Ukrainian Festival Orchestra і директор Львівського органного залу Іван Остапович.

Христина займається не менше п’яти годин на день, постійно розширює репертуар. Вона навчалася в міжнародних літніх музичних академіях у Бельгії, Німеччині та Україні.

https://theirpin.city/read/lyudi/22044/u-13-richnoi-pianistki-z-irpenya-hristini-mihajlichenko-vijshov-novij-albom-chetvertij-za-rahunkom

29 січня в актовій залі Ірпенської міської ради відбудеться творча зустріч з відомим українським поетом і видавцем, власником і директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Іваном Малковичем.

Зустріч присвячена поетичній творчості Івана Малковича та його видавничій діяльності.  — У багатьох цивілізованих країнах культ читання пропагують по телебаченню, в пресі, радіо, а також відомі люди найнесподіваніших професій. До прикладу, в Польщі повсюди організовують цілеспрямовані розгорнуті акції. У нас, на жаль, цього немає. Важко людині це прививати, бо до культури треба тягтися. Тому я й книжки роблю трошки такі загарні для дітей. Чому? Хочу, щоб саме до такої книжки вони тяглися, прагнули її мати, бо це щось вище, не повсякденне, двері в інший, справжній світ, – розповідає Іван Малкович.

Під час зустрічі можна буде не лише почути нові твори Івана Малковича, а й поспілкуватися з ним, отримати книгу з автографом.

Початок творчого вечора о 14:00.

Організатори – редакція газети «Ірпінський вісник» та відділ культури, національностей та релігій.  

Проведе вечір поетеса Юлія Бережко-Камінська за участю вихованців Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Вхід вільний.

Адреса: Ірпінь, вулиця Шевченка, 2-а, Ірпінська міська рада, актова зала.

https://theirpin.city/read/promo/22100/v-irpeni-vistupit-ivan-malkovich-vlasnik-vidavnictva-a-ba-ba-ga-la-ma-ga?fbclid=IwAR39fIx-uPEw4EPFfTNwAd79aQ_abOGNb8WnmANUCOC_2JJYpTnC-1jp5FU

15 січня на території 36-Державної пожежно-рятувальної частини (м. Ірпінь) було проведено відпрацювання злагодженості дій ланки газодимозахисної  служби. Метою проведення даних заходів було відпрацювання злагодженості ланки ГДЗС при розвідці, рятуванні потерпілих, та ліквідації пожеж у непридатному для дихання середовищі.

Наприкінці було наголошено на всіх недоліках, які виникали в ході відпрацювання та націлено на вдосконалення своїх вмінь та навичок.

Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, за оперативними даними розмір щомісячних страхових виплат, що фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх сімей, упродовж 2018 року зріс у середньому на майже 31%. Виплати здійснювались для понад 208 тис. осіб, з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами. Загальна сума видатків склала 7,6 млрд грн.

У минулому році Фонд соціального страхування України провів три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат. За підсумками першого етапу осучаснення з 01.01.2018 сума виплат збільшилась для майже 170 тисяч осіб. Крім того, з 01.03.2018 розмір страхових виплат збільшено на 20% для всіх потерпілих на виробництві. Під час третього етапу перерахунків виплати було підвищено для 4,2 тис. потерпілих з низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку, середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 49,5%.

Нагадаємо, Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

Новини

Анонси

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник