Неділя, 26 лютого 2017 |
поділитися у соціальних мережах:
 

Новини

Цього року Ірпінська міська рада пропонує жителям міста долучитись до вирішення проблем, покращити своє місто, мікрорайон чи вулицю та безпосередньо взяти участь в розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету. Для цього необхідно подати проект, заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.

Про фінансову основу

Відповідно до Програми, проекти реалізовуватимуться у 2017-2020 році. Обсяг коштів громадського бюджету м. Ірпінь у 2018 році становить 1500,0 тис. грн.; 40% коштів буде спрямовано на реалізацію малих проектів (вартість – до 50 тис.грн.), 60% – на реалізацію проектів вартістю від 50 до 150,0 тис.грн.).

Про етапи програми «Громадський бюджет м.Ірпінь»

Прийом проектів для участі в Програмі розпочинається з 1 березня  і буде тривати до 15 квітня.

Усі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати Робоча група, яка аналізуватиме роботи на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до вимог Програми. Вона повинна передати проекти профільним відділам Ірпінської міської ради, де спеціалісти нададуть оцінку кожному проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування та можливості реалізації проекту. Всі проектні пропозиції та їх експертна оцінка, будуть розміщені на сайті міської ради.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» та в Центрі надання адміністративних послуг. Кожен мешканець Ірпеня віком від 16 років зможе проголосувати за один малий проект в категорії до 50,0 тис.грн. і за один великий проект в категорії від 50,0 до 150,0 тис.грн., які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Для осіб, які не здатні самостійно пересуватись та які мають документи про визнання певної групи інвалідності передбачена можливість голосування на дому. Заяву про можливість голосування вдома необхідно надіслати на адресу: 08200, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, не пізніше ніж за 2 дні до закінчення голосування. У заяві необхідно вказати адресу проживання та номер телефону.

Проекти-переможці, які підтримають більшість мешканців міста, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету у наступному, 2018 році. Програмою передбачено 1,5 млн грн.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні управління та відділи міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2018 році.

Як втілити власний проект

Якщо ви дієздатний громадянин України віком від 16 років, який зареєстрований або проживає в місті Ірпінь, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті), маєте можливість:

1. Заповнити бланк-заяву подання проекту, яка розміщена на сайті міської ради у розділі «Громадський бюджет» (додаток 1).

2. Оформити одним файлом зміст та графічні матеріали проекту та подати в форматі Word на електронному носії.

3. Зібрати 10 підписів на підтримку проекту.

4. Подати проект:

- поштою за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а;

- електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді відсканованого оригіналу документу;

- особисто в організаційний відділ або ЦНАП.

5. Провести промоційну кампанію свого проекту.

6. У разі потреби, доопрацювати проект спільно із фахівцями.

7. Взяти участь у голосуванні за проекти, яке проводитиметься в електронному вигляді на сайті міської ради та у пунктах для голосування.

Вимоги до проекту:

1) проект не суперечить чинному законодавству України;

2) реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Ірпінської міської ради;

3) проект має відповідати стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста;

4) проект у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста Ірпінь, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;

5) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Телефон для довідок: (04597) 67-407, 60-132.

23 лютого в Ірпінській дитячій музичній школі відбувся другий регіональний фестиваль творів Вольфганга Амадея Моцарта в рамках проекту «Присвята класиці».

У заході брали участь учні мистецьких шкіл та викладачі Ірпеня, Коцюбинського, Бучі.

Слухачі мали можливість подумки перенестися в епоху, в якій жив і творив геніальний австрійський композитор та підтримати молоді таланти Приірпіння.

Варто зазначити, що фестиваль творів Вольфганга Амадея Моцарта в рамках проекту «Присвята класиці» є мистецьким, просвітницьким заходом, покликаним сприяти піднесення рівня і популяризації кращих зразків музичного мистецтва, репрезентувати його шляхом публічного виконання.

Фестиваль залишив незабутні враження у публіки і виконавців, безумовно виконавши свою головну місію: збереження та  популяризацію класичного музичного мистецтва.

   

У зв’язку з тимчасовим закриттям амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 по вул. З.Алієвої, 63 наступні дільниці будуть обслуговуватись по амбулаторіях:

Амбулаторія ЗПСМ № 4, вул. Михайлівська, 22:

  • дільниця № 3, лікар Бурцева С. Я., (вул. Глинки, вул. Гайдамацька, вул. Джерельна, вул. Київська, з 37 до кінця, з 18 до кінця, вул. Комінтерна (Давидчука), вул. Курська, вул. Лермонтова, вул. Надсонова (Лисенка), вул. Некрасова, вул. Новооскольська, Пушкінська 29 до кінця, з 38 до кінця, пров. Глинки, пров. Комінтерна (Сосновий), пров. Надсонова (Лисенка), вул. Сковороди, вул. Суворова (Виговського) 1-33, 2-20, вул. Толстого, вул. К. Маркса (Університетська) 1-15, вул. Чехова, 16, 18).

Тел. реєстратури: 61-162

Амбулаторія ЗПСМ № 2, вул. Северинівська, 105 К:

  • дільниця № 9, лікар Латко Т. І. (вул. Радянська (Варшавська, 1-7, 2-10, вул. Воїнів Інтернаціоналістів (Воїнів Афганістану), вул. Дачна, вул. Квіткова, вул. Ленінградська (Антонова), 2-8, вул. Підгірна, вул. Пісочна, вул. Жовтнева (Северинівська), 1-17, 2-22, вул. Сосніних, вул. Стельмаха).

Тел. реєстратури: 093-807-63-46

Амбулаторія ЗПСМ № 3, вул.Ніжинська,11:

  • дільниця № 6, лікар Вовкотруб О. М. (вул. Кутузова, вул. П. Орлика, вул. Мечнікова, з 53 до кінця, з 58 до кінця, вул. Степанівська, вул. Садова з 61 до кінця, з 88 до кінця, вул. Суворова (Виговського) з 35 до кінця, вул. Тургенівська з 35 до кінця, з 92 до кінця, пров. Лермонтова, вул. Північна з 79 до кінця, з 48 до кінця).

Тел. реєстратури: 63-775

Ірпінська міська поліклініка, вул. Садова, 38:

  • дільниця № 1, лікар Григор Л. В. (вул. Центральна, вул. Східна (Паламарчука), вул. Комсомольська, (Славянська), пров. Нахімова, вул. Д. Попова, вул. К. Лібкнехта (Кірічека), вул. Пролетарська, вул. Грибоєдова);
  • дільниця № 2, лікар Лозко А. П. (вул. Шевченка, 3-а, 4, 5, 7, вул. Гагаріна, 15, 17, з 1-36);
  • дільниця № 8, лікар Зайченко Н. А. (вул. Висока, вул. Парижської Комуни (Ярославська), вул. 3-го Інтернаціонала (Соборна), 105-109, вул. Раднаркому (Тищенка), вул. К. Маркса (Університетська), 17-25);
  • дільниця № 12, лікар Лінчук Н. М (вул. З. Алієвої, 41 до кінця, вул. Мечнікова, 1-51, 2-56, вул. Павленка, пров. 1-й Український, пров. Революції (Будника), пров. Садовий, вул. Садова, 29-59, 38-74, вул. 3-го Інтернаціоналу (Соборна), 96-118, 111-141, вул. Суворова (Виговського) з 22 до кінця, вул. Українська, 43-71, 48-62, вул. К. Маркса (Університетська), 20-28, 27-31).

Тел. реєстратури: 61-640, 61-568.

Педіатричні дільниці:

№ 2 (вул. Соборна, непарні з 67 по 141, парні з 62 по 116, вул. Ватутіна, пров. Глінки, вул. Університетська, непарні з 1 по 15, парні з 4 по 10, вул. Київська, пров. Київський, вул. Мечнікова непарні  1-34, вул. Павленка, вул. Ярославська, вул. Піонерська (Вериківська), непарні з 1 по 21, парні з 2 по 36, вул. Пушкінська, пров. Садовий, вул. Тищенка, 1-10, непарні з 11 по 27, вул. Суворова (Виговського), 1-п, вул. Українська, непарні з 9 по 71, парні з 20 по 64, пров. Революції (М. Будника), пров. 2-й Український);

№ 4 (вул. Висока, вул. Гайдамацька, вул. Глінки, вул. Гоголя, вул. Університетська, 12-30, вул. Давидчука, пров. Давидчука, вул. Білокур, вул. Лермонтова, з 6 до кінця, вул. Мечнікова, 35-100, непарні з 101 до кінця, вул. Лисенка, пров. Лисенка, вул. Некрасова, вул. Новоскольська, непарні номера, вул. Г. Сковороди, вул. Тищенка, з 12 до кінця, вул. Виговського, вул. Толстого);

№ 7 (вул. воїнів Афганістану, вул. 74-ої стрілкової дивізії, вул. Дачна, вул. К. Зайцева, вул. Антонова, 1-8, вул. Северинівська, 1-29, парні з 2-36, вул. Пісочна, вул. Підгірна, вул. Привокзальна площа, вул. Сосніних, вул. Стельмаха, вул. Квіткова);

№  8 (вул. З. Алієвої, непарні з 23 до кінця, парні з 32 до кінця, вул. Східна, вул. Гагаріна, непарні з 1 по 27, парні з 2 по 36, вул. Грибоєдова, вул. Славянська, вул. К. Лібкнехта, пров. Нахімова,  вул. Д. Попова, вул. Шевченка, вул. Соборна, 107, 109, 118);

№ 10 (вул. Університетська, 30-п до кінця, вул. Кутузова (П.Орлика), вул. Мечнікова після 100 всі парні, вул. Садова, пров. Садовий, вул. Північна, 79-а, 79-б, вул. Степанівська, вул. Західна, вул. Джерельна, вул. Лермонтова, 1-а, пров. Джерельний).

Лікарі Радченко Н.О., Мельник М.М., Блоха А.І., Ткаченко В.О. переводяться у Ірпінську  дитячу поліклініку, вул. Садова, 29.

Тел. реєстратури: 63-113

23 лютого в Ірпені відбувся концерт з нагоди Дня Героїв Небесної сотні.

У актовій залі міськвиконкому зібралися військові, ветерани АТО, волонтери, студенти Університету державної фіскальної служби України, мешканці міста.

Зазначимо, що Заслужений академічний ансамбль України зразково-показового оркестру Збройних сил України виступає в Ірпені не вперше. Минулого разу їх творчість підбадьорювала поранених бійців, які були у Ірпінському військовому шпиталі.

Перед ірпінцями виступили артисти естрадної групи та ансамблю народної музики «Святовид» Заслуженого академічного ансамблю України зразково-показового оркестру Збройних сил України під керівництвом полковника Ігоря Биковського.

Варто зазначити, що ансамбль народної музики «Святовид» – один із провідних музичних колективів України, знаний як в Україні, так і за її межами. У його репертуарі – народна вокальна та інструментальна музика різних регіонів України, Східної та Центральної Європи. Вагоме місце в доробку ансамблю займають аранжування творів різних жанрів та епох: світової класики, джазу, народних та сучасних популярних пісень.

Уже з перших хвилин концерту знайомі з дитинства мелодії полонили слухачів та сформували позитивну атмосферу глядацької зали. Чарівні звуки скрипок, цимбал та українські народні пісні у виконанні ансамблю народної музики «Святовид» перенесли слухачів у наше героїчне козацьке минуле. Пісні у виконанні солістів Зразково-показового оркестру Збройних сил України не залишили байдужими жодного. Слухачі дякували митцям гучними оплесками.

                     

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів.

Міф1. Госпітальні округи формує міністерство охорони здоров’я

Географічні межі округу пропонує МІСЦЕВА ВЛАДА, уряд їх тільки затверджує. Госпітальні округи створюються для впорядкування мережі медзакладів, які надають людям спеціалізовану медичну допомогу. В кожному госпітальному окрузі буде принаймні одна лікарня інтенсивного лікування, оснащена всім необхідним обладнанням, щоб надавати спеціалізовану медичну допомогу цілодобово. Відстань до цієї лікарні має бути такою, щоб людина змогла доїхати туди максимум за годину. Також госпітальний округ має охоплювати принаймні 120 тисяч населення. І це єдині вимоги, які висуває МОЗ до формування госпітальних округів. Всі інші питання вирішують громади: якою має бути мережа медичних закладів в госпітальному окрузі, які лікарні варто перепрофілювати, а які медзаклади додатково створити, як пацієнти зможуть до них доїхати, які дороги для цього потрібно відремонтувати чи побудувати. Центральна влада в цей процес не втручається.

Міф 2. Внаслідок створення госпітальних округів закриватимуть лікарні

Ніхто лікарні не закриватиме. Мова може йти про їх перепрофілювання. Тобто замість малопотужних, мало завантажених, погано оснащених лікарень будуть створені інші медичні заклади (центри реабілітації для тисяч учасників АТО, діагностичні центри, хоспіси тощо). А кращі на даний час лікарні будуть додатково технічно та кадрово підсилені, щоб кожен мешканець округу мав можливість отримати якісну медичну допомогу. Але які саме лікарні потрібно перепрофілювати, вирішує місцева громада. Представники громади створюють Госпітальну раду, що має до кінця 2017 року розробити план розвитку округу на 5 років, який має затвердити місцева рада.  В документі чітко визначать мережу медзакладів, маршрути доїзду пацієнтів, обсяг інвестицій, необхідних для оснащення лікарень сучасним обладнанням.

Міф 3. Людей позбавляють доступу до медичної допомоги

З точністю до навпаки. Завдяки впорядкуванню мережі медичних закладів, що відбудеться в процесі розвитку госпітальних округів, доступність якісного лікування для громадян збільшиться. Зараз в Україні існують десятки лікарень, де лікарі оперують менше 500 пацієнтів на рік. В той час як у Фінляндії, Німеччині, Великобританії цей показник становить не менше 4 000. Лікуватись в мало завантажених лікарнях небезпечно. Лікар, який не має належної практики, втрачає кваліфікацію і не може надати якісної допомоги пацієнту. Наприклад, за стандартами ВООЗ, лікар має приймати не менше 400 пологів на рік, в такому разі він здатен забезпечити якість своїх послуг. Для порівняння – в одній з районних лікарень Полтавської області приймають 89 пологів на рік. Чи зможуть лікарі цієї лікарні надати якісну медичну допомогу породіллям та новонародженим? Завдяки впорядкуванню мережі медичних закладів в кожному госпітальному окрузі буде принаймні одна потужна лікарня інтенсивного лікування, яка працюватиме 24 години на добу 7 днів на тиждень. Вона буде забезпечена сучасним обладнанням, там працюватимуть висококваліфіковані лікарі, які матимуть належну практику. Якість лікування в такому медичному закладі буде значно вища.

Міф 4. Можна створювати необмежену кількість госпітальних округів в області

Пропозиції місцевої влади щодо кількості госпітальних округів в області мають відповідати, перш за все, практичним потребам і спроможності місцевих громад.

Створення потужної лікарні в кожному районі – це утопія і нераціональне витрачання коштів. Щоб лікарі мали належне навантаження, а обладнання використовувалось максимально ефективно, кількість населення округу має складати мінімум 120 тисяч осіб. До речі, в країнах Європи цей показник вище – наприклад, у Фінляндії він складає в середньому 275 тисяч людей. Перехід на нову систему фінансування охорони здоров’я передбачає, що гроші йтимуть за пацієнтом. Тобто розмір фінансування з бюджету на лікарню прямо залежатиме від кількості пацієнтів, що отримали в ній медичну допомогу. І якщо лікарні не матимуть достатньо пацієнтів, місцевим органам влади доведеться самостійно шукати кошти на їх утримання та достойну зарплату лікарям. Зрештою долю лікарень вирішать пацієнти – вони не прийдуть в погано оснащену лікарню, до лікаря, що рідко проводить операції. Громади мають заздалегідь домовитись про те, якою буде мережа медичних закладів, виходячи з потреб. І вирішити, чи варто утримувати малопотужну лікарню в селі, чи краще відремонтувати дорогу до райцентру і швидко доставляти туди пацієнтів.

Міф 5. Госпітальні округи не можна створювати до завершення адміністративно-територіальної реформи

Створення госпітальних округів не залежить від адміністративно-територіальної реформи і процесу утворення об’єднаних територіальних громад. Госпітальний округ не є рівнем влади, він не є юридичною особою чи суб’єктом господарювання. Госпітальний округ – це інструмент співробітництва громад, щоб ухвалювати рішення стосовно закладів вторинної медичної допомоги серед міст обласного значення, районів та ОТГ. Громадам вже зараз потрібно ефективно управляти своєю власністю – лікарнями. І вже зараз впорядковувати мережу медичних закладів та підвищувати якість надання медичної допомоги, а не колись в майбутньому. Чим швидше вони це зроблять – сформують госпітальний округ, визначаться з планом його розвитку (з пріоритетними медичними закладами, які потребують підсилення, з об’єктами інвестування) - тим швидше отримають підтримку Уряду та необхідні кошти.

РП ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» в період з 27.02.2017р. по 03.03.2017р. прийом громадян в приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснювати не буде.

24 лютого в Ірпінській ЗШ №17 провідним спеціалістом Н.Ю. Дисківською за участю інспектора ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції А.Ю. Ліхіцької було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів на тему: «Спілкування в сім’ї. Проблеми у стосунках між батьками і дітьми». У заході взяли участь близько 30 дітей.

Учні були активними в обговоренні та пошуку шляхів подолання даної проблеми, виявивши при цьому обізнаність та зацікавленість. У роботі з аудиторією використовувалися такі форми та методи, як лекція, наочність, інформаційні брошури, які містили важливу інформацію по даній темі. Також надавалась психологічна та правова підтримка у сфері запобігання вчинення правопорушень серед дітей.

Урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на теренах інших держав традиційно починаються біля пам’ятника воїнам-афганцям  у Бучі. На меморіальних табличках, які вмонтовані в пам’ятник, крім загиблих героїв Афганістану, викарбувані імена героїв АТО Олександра Давидчука та Миколи Личака. На чорному граніті вибиті слова, які обпікають серце:

Афганістан ночами сниться,

Наш взвод стоїть в однім строю…

Полеглих друзів бачу лиця,

І сиву молодість свою.

Біля пам’ятника воїнам-афганцям завжди збирається багато людей. Виступають афганці, матері загиблих воїнів, офіційні особи.

Перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк зазначив, що афганці давно повернулися з війни в Афганістані. Але вони залишаються потужною силою, з активною життєвою, патріотичною позицією. Приклад показує Ірпінська регіональна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО.

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін сказав, що війна для українців не закінчилася. Зараз триває Визвольна війна України проти російського агресора.

Перед присутніми виступили секретар Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Костянтин Кукушкін, мама загиблого в Афганістані сина Дмитра Олександра Григорова та інші.

Отець Сергій, настоятель церкви Петра і Павла, прочитав заупокійну молитву за загиблими воїнами в Афганістані і на Сході України.

В Ірпінському економічному коледжі вшанували пам'ять загиблого героя воїна-інтернаціоналіста Лантушенко Сергія Валентиновича, а також загиблого воїна  неоголошеної війни на Сході  України Ільгара Багірова, а в Університеті державної  фіскальної служби  України – воїна-афганця Сергія Басова.

Загиблих героїв-афганців, учасників АТО вшанували хвилиною мовчання, салютами з автоматів і на Ірпінському цвинтарі.

У цей же день в міжнародному центрі Університету державної фіскальної служби України відбувся вечір пам’яті ветеранів Афганістану на який були запрошені почесні гості, а саме: матері, вдови та родичі загиблих наших побратимів, народний депутат України чотирьох скликань, голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, ректор Університету державної фіскальної служби України Павло Пашко, перший Герой України, льотчик-випробувач Олександр Галуненко, народний артист України  Олексій Горбунов, начальник відділу внутрішної політики Київської обласної держадміністрації  Олександр Євстратов, головний стоматолог Київської області Василь Рибак, перший заступник мера м.Ірпінь Христюк Дмитро, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко,  заступник голови Київської обласної організації УСВА Олександр Янківський,  лікар-хірург  вищої категорії Микола Крестянов, військовий комісар Ірпінсько - Бучанського об’єднаного військового комісаріату Сергій Кайдан, депутати міської ради, а також представники громадських організацій. На урочистому заході вручили ключі та документи від квартир вдовам та сім’ям загиблих воїнів, ветеранам Афганістану, учасникам бойових дій, а саме: Ігорю Личаку, сину Миколи Личака, який загинув у зоні АТО, Тарасу Стрикалю, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Гусейнову Ельдару Абасс-Огли, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Валентину Леонтьєву, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Олегу Чуйко, полковнику, начальнику відділу пошукових робіт управління військово-цивільного співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України, ветерану війни в Афганістані, учаснику АТО, інваліду війни 3-ї групи , Олександру Барановському, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи та іншим, Семенчук Ілоні В’ячеславівні, донці померлого нашого побратима, ветерана війни в Афганістані, учасника бойових дій, інваліда ІІ – ї групи – Масливського Юрія Федоровича, Кирилюку Віктору Яковичу – ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, Неправді Олександру Анатолійовичу, сину нашого побратима, ветерана війни в Афганістані, учасника бойових дій, інваліда війни І-ї групи Неправди Миколи Михайловича.

Почесними грамотами та подяками за активну участь у житті Ірпінської регіональної спілки нагороджені Павло Пашко, Микола Дерев’янко, Валентин Леонтьєв, Олена Олексієва, Роман Боярчук, Ісса Курмагамедов, Іван Лехман, Дмитро Мацюк, Андрій Пархоменко, Вячеслав Маршицький.

Медалями за благодійність нагородили меценатів та забудовників, а саме: Мурашковського Генадія та Ячиченка Ігоря.

Голові Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігорю Панасюку вручили орден «Патріот України», а також  присвоїли звання полковника.

У вечір пам’яті була красиво вплетена концертна програма. У ній взяли участь народний артист України Олексій Горбунов, знаменитий колектив «Сузір’я», вихованці студії східного танцю «Відад», співачка Вікторія Кашинська, а також вокально-інструментальна група «Перевал», до складу якої входять воїни-інтернаціоналісти.

   

Нещодавно на розширеному правлінні Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, вручення ордерів на житло ветеранам Ірпінського регіону та їхнім сім’ям. У цих заходах взяли участь голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко, голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Іван Коваль, голова Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігор Панасюк.

«У нашій області дуже сильна організація ветеранів Афганістану, – відзначив голова Київської ОДА Олександр Горган. – Її представників можна назвати людьми честі. З ваших подвигів ми повиинні винести уроки. Суспільство потребує видатних справ. Українцям треба ставати сильними не тільки економічно, а і в плані мислення. У цьому році Київська обласна державна адміністрація планує широкомасштабну програму, розгортання якої значною мірою буде опиратися на ваші міцні плечі».

Заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко зауважив, що афганці були і залишаються здоровою рушійною силою.

Голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Іван Коваль наголосив: 28 років тому афганці пройшли тяжкими дорогами війни. Сьогодні вони знову на передовій – 120 афганців Київської області пішли обороняти східні рубежі України, із них 8 загинули. Ми маємо багатий досвід, нам треба вчити молодь як захищати рідну землю. Щоб менше юнаків ухилялося від служби у Збройних силах.

Сьогодні дуже складні часи. Багато афганців самі потребують захисту, поліпшення житлових умов. У цьому плані гарний приклад демонструють Вишгород та Ірпінь.  Вишгород вручив афганцям ключі від 18 квартир. Сьогодні це робить Ірпінська регіональна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та  учасників АТО, яку очолює Ігор Панасюк. Я знаю, що Ігорю Валерійовичу та його партнерам вдалося подолати багато перепон. Але випробовування пройдено – сьогодні ірпінські афганці та їхні сім’ї отримують ключі від квартир. Зараз по цьому шляху йде афганська організація Бучі.

«Зведення безкоштовного житла для афганців та їхніх сімей – наш соціальний проект, – сказав Ігор Панасюк. – Ми його реалізуємо разом з інвестором. Вдячні за підтримку цього важливого проекту обласній владі.  Сьогодні вручаємо ордери на житло 9 нашим побратимам та їхнім сім’ям. Також найближчим часом буде виділена квартира для доньки нашого загиблого побратима воїна Афганістану, що загинув в АТО – Давидчука Олександра. Всього для ветеранів Афганістану та учасників АТО  буде побудовано 25 квартир. Власне хочу наголосити на тому, що будинок побудований не за бюджетні кошти».

Ігор Панасюк відзначив, що до числа інвесторів, які допомагають афганцям, учасникам АТО, належить представник фірми «Dоmіra Development» Геннадій Мурашковський. На урочистому зібранні Геннадій Анатолійович відзначив, що допомога афганцям, учасникам АТО буде продовжуватися. Зараз фірма зводить для них соціальне житло в Бориспільському районі. Перші 12 квартир буде здано орієнтовно в травні – червні цього року. На вручення учасникам АТО ключів від квартир Геннадій Мурашковський запросив і голову Київської облдержадміністрації Олександра Горгана.

Очільник Київщини Олександр Горган, заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко та голова ірпінських афганців Ігор Панасюк вручили ордери на житло Ігорю Личаку, сину Миколи Личака, який загинув у зоні АТО, Тарасу Стрикалю, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Гусейнову Ельдару Абасс-Огли, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Валентину Леонтьєву, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи, Олегу Чуйко, полковнику, начальнику відділу пошукових робіт управління військово-цивільного співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України, ветерану війни в Афганістані, учаснику АТО, інваліду війни 3-ї групи , Олександру Барановському, ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, інваліду 2-їгрупи та іншим, Семенчук Ілоні В’ячеславівні, донці померлого нашого побратима, ветерана війни в Афганістані, учасника бойових дій, інваліда ІІ – ї групи – Масливського Юрія Федоровича, Кирилюку Віктору Яковичу – ветерану війни в Афганістані, учаснику бойових дій, Неправді Олександру Анатолійовичу, сину нашого побратима, ветерана війни в Афганістані, учасника бойових дій, інваліда війни І - ї групи Неправди Миколи Михайловича.

Перед урочистим засіданням голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із ветеранами Афганістану та їхніми рідними поклали квіти до пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані.

   

Про це зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк у ході сесії Ірпінської міської ради, яка відбулася 23 лютого.

Нагадаємо, що 28 травня 2015 року відбулося перше територіальне об'єднання громад – до Ірпеня виявила намір приєднатися громада Михайлівки-Рубежівки.

Потім до Ірпеня долучилися села Козинці та Діброва. Зазначимо, що 80% громади села Козинці Бородянського району виявило бажання приєднатися до Ірпеня.

У ході двадцять восьмої сесії депутати Ірпінської міської ради проголосували за приєднання ще п’яти населених пунктів до Ірпінської територіальної об’єднаної громади. Це – Бузівська сільська рада, до якої входять села Бузова, Любимівка, Гурівщина, Хмільна та Буча.

За словами Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, таке об’єднання цікаве і Ірпеню, і селам. «З одного боку Ірпінь – самодостатнє місто з потужним бюджетом і розвиненою інфраструктурою, здатне забезпечити якісними адміністративними і соціальними послугами жителів сусідніх населених пунктів. З іншого боку, села Бузова, Буча, Любимівка, Гурівщина, Хмільна мають вигідне розташування поруч із Житомирською трасою, – зазначив Володимир Карплюк. – А це – перспективи розвитку нових виробництв, створення робочих місць, надходження до бюджету».

«Приємно, що під час опитування людей на території сільської ради понад 700 осіб з 800 опитаних висловилися за приєднання до Ірпеня. Я сприймаю такий результат, як високу оцінку того, як змінився і чого досяг Ірпінь за два останні роки», - підкреслив очільник Ірпеня.

Новини

Анонси

Петиції

 

Секретар ради інформує

Звіт за 100 днів

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Звіт за 100 днівРозпорядження по очищеннюГромадська рада


Молодіжна громадська рада

Громадський бюджет

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник