П'ятниця, 21 вересня 2018 |

Новини

20 вересня Ірпінська агенція розвитку запустила навчання у рамках проекту «Ірпінська школа грантрайтингу» для активної молоді, представників місцевого бізнесу, громадських організацій, органів самоорганізації населення, місцевих засобів масової інформації та органу місцевого самоврядування.

Учасників заходу привітала заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

Варто зазначити, що «IrpinGrantsSchool» проводиться з метою формування в учасників навчання навиків розробляти проектні пропозиції, шукати та залучати додаткове фінансування до громади, їх підприємницької діяльності та реалізації соціально-підприємницьких проектів, створення робочих місць з метою підвищення добробуту сімей та територіальної громади міста Ірпінь, Ірпінського регіону та країни в цілому.

Виявили бажання отримати можливість навчатись в Школі 75 активних мешканців регіону. У результаті конкурсного відбору 25 з них стали учасниками Школи і вже працюватимуть протягом трьох місяців з експертами міжнародного рівня в сфері грантрайтингу.

Перше заняття було з навчального модулю на тему «Фінансові інструменти підтримки бізнесу. Дотації ЄС та програми 2014-2020: Horyzon-2020, Cosme, Polska Wschodnia». Спікером зустрічі став Микола Смолінський, президент Фундації Central European Academy Studies and Certification (CEASC), фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер, експерт по роботі з єропейськими дотаційними інструментами.

Під час зустрічі учасники навчання мали можливість дізнатися про фінансові інструменти підтримки бізнесу – дотації ЄС, програми 2014-2020, Horyzon-2020, Cosme, Polska Wschodni та інституції оточення та підтримки бізнесу на території ЄС.

Заняття планують проводити щотижня й залучати нових експертів у сфері грантрайтингу.

Фото - Олег Гриб

          

 

КНП «Ірпінська стоматологія» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад медичного персоналу:

 • Головна медична сестра
 • Лікар-стоматолог дитячий
 • Лікар-стоматолог-хірург дитячий
 • Лікар-стоматолог-ортодонт
 • Сестра медична зі стоматології
 • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)
 • Лікар-стоматолог-хірург
 • Лікар-стоматолог-терапевт
 • Лікар-стоматолог РВК
 • Лікар-анестезіолог
 • Сестра медична зі стоматології
 • Молодша медична сестра з анестезіології
 • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)
 • Завідуючий ортопедичним відділенням лікар-стоматолог-ортопед
 • Лікар-стоматолог-ортопед
 • Технік зубний
 • Сестра медична зі стоматології
 • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)

Гостомельська філія:

 • Лікар-стоматолог
 • Сестра медична зі стоматології
 • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)

Ворзельська філія:

 • Лікар-стоматолог
 • Сестра медична зі стоматології
 • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву та документи до відділу кадрів Ірпінської міської ради  за адресою: м.Ірпінь, вул.Шевченка, 2. Заява заповнюється власноручно.

До заяви додаються:

 1. копія паспорта (1, 2, 3, 11, 12 стор.);
 2. копія трудової книжки ( за наявності);
 3. копія документа про освіту відповідної спеціальності;
 4. копія військового квитка (для віськовозабов’язаних);
 5. автобіографія

Документи для участі у конкурсі подаються до 25 вересня 2018 року включно. Повну інформацію про проведення конкурсу, розмір та умови оплати праці буде надано по тел.: (067) 716 84 98

Засідання конкурсної комісії та оголошення результатів конкурсу відбудеться 26 вересня 2018 р.

Сьогодні, 20 вересня, до Ірпеня з’їхалися митці з різних куточків нашої держави: зі сходу і заходу, з півдня і півночі. До них приєднуються колеги з-за кордону – з міст-побратимів Ірпеня. Стартує третій художній пленер «Намальований Ірпінь» - час творчості, переосмислення та єднання.

Про це написала на своїй публічній сторінці у Фейсбук в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

«Нині ми переживаємо важливий історичний період. Україна робить справжній цивілізаційний стрибок: об’єднуються церкви, об’єднуються культури, об’єднуються українці. І все це, як у дзеркалі, відбивається у нашому Приірпінні», - зазначила Анастасія Попсуй.

В.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради привітала гостей на ірпінській землі та побажала гарного натхнення та приємної продуктивної праці заради прекрасного і заради України.

Нагадаємо, ІІІ відкритий художній пленер «Намальований Ірпінь» відбудеться в Ірпені з 20 по 29 вересня. Загалом в пленері братимуть участь понад 30 художників, 8 з яких мають звання Заслужений художник України. За підсумками пленеру на Центральні площі міста Ірпеня 29 вересня та 6 жовтня в рамках заходів, присвячених Дню міста, відбудеться виставка робіт.

22 вересня з 15:00 до 20:00 в Ірпені на площі Творчого духу відбудеться «FAMILY PARTY».

У програмі заходу:

 • квест-змагання для батьків з дітьми «Мама, тато, я – щаслива сім’я»,
 • безкоштовні батути, солодка вата, аквагрим та ін.,
 • творчі майстер-класи та дитяча анімація,
 • містечко майстрів,
 • зона атракціонів та фуд-корт,
 • караоке,
 • турнір BeyBlade тощо.

Запрошуємо до Ірпеня, щоб весело та змістовно провести час вихідного дня всією родиною!

19 вересня у приміщенні Ірпінської міської ради відбувся круглий стіл щодо організації безпеки руху на дорозі в районі селища Романівка. На цьому відрізку дороги збільшилась аварійність і жителі селища, занепокоєні ситуацією, шляхом зібрання круглого столу зробили перші кроки до вирішення проблеми.

У круглому столі брали участь: перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник Ірпінського міського голови Марія Попруга, депутат Ірпінської міської ради Олександр Бурчак, представник «Служби автомобільних доріг у Київській області» Костянтин Одинець, представники громади мікрорайону Романівка, представники комунальних підприємств міста, зокрема, «Муніципальної варти», експерт з питань безпеки руху тощо.

Вислухавши побажання жителів Романівки, після обговорення учасниками круглого столу були сформовані пропозиції щодо організації безпечного руху автомобілів та пішоходів: встановити знаки обмеження швидкості і підтвердити їх дорожньою розміткою з обох сторін аварійного відрізка дороги; на пішохідних переходах використати велику червоно-білу «зебру» зі спеціальним покриттям; встановити додатковий світлофор; світлофорам забезпечити автономний режим живлення; встановити огородження тротуарів та колесовідбійники.

«Служба автомобільних доріг у Київській області», враховуючи пропозиції круглого столу, ініціюватиме внесення змін у схеми організації дорожнього руху та виготовлення нового проекту, згідно з яким у найближчий час будуть проведені роботи з поліпшення безпеки на відрізку дороги в селищі Романівка.

Джерело: https://www.vartairpin.org

26 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до Ірпеня завітає понад 70 керівників бібліотечних закладів Київщини.

«Наше місто невипадково обрали для цього заходу. Центральна міська бібліотека Ірпеня – гордість серед подібних закладів Київщини. Тут не тільки сучасний ремонт і нові меблі, протипожежна сигналізація і щорічне суттєве поповнення книжкового фонду, Інтернет-центр та безкоштовний WI-FI. Бібліотека стала справжнім мистецьким центром із надзвичайно насиченою програмою, де проходять презентації книг, виставки, творчі зустрічі, тренінги, майстер-класи та багато іншого. Бібліотека вже створює електронний каталог. У недалеких планах – запровадження електронного читацького квитка. 
Отже, маємо досвід, яким із гордістю за своє місто та з великим задоволенням поділимося з колегами з усієї Київщини», – зазначила начальник відділу культури і національностей Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

Для гостей готується оглядова екскурсія Центральною міською бібліотекою та міською бібліотекою для дітей, презентація фотовиставки «Бібліомагія» та виставок майстрів народного мистецтва і студії рукоділля «Живопис голкою».

Велика урочиста програма відбудеться у сесійній залі Ірпінської міської ради, де будуть вручені відзнаки Міністерства культури України та інших установ найактивнішим керівникам бібліотек. Також у програмі – екскурсія містом «Ірпінь – український Парнас», під час якої бібліотекарі області побувають у Будинку творчості письменників, у Парку письменників, пройдуться набережною та Алеєю Героїв, після чого візьмуть участь у  бібліопаті «У колі колег і друзів бібліотеки» за участю актора і письменника Василя Чернявського,  поетеси Юлії Бережко-Камінської, літературної студії «Дебют», «Українських музик» та ін. Родзинкою програми стане презентація щойно виданої книги віршів про наше місто, написані поетами з усієї України, – «Римований Ірпінь».

http://theirpin.city/read/articles/article/17400

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області здійснюється фінансування виплат для забезпечення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом або побутовим обслуговуванням в обсязі 100% потреби. Необхідність зазначених видів послуг визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК).

Згідно із звітними даними, упродовж восьми місяців 2018 року управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області здійснило виплати на спеціальний медичний догляд для 24 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – для 91 особи, на побутове обслуговування – для 90 потерпілих на виробництві.

Сума витрат на необхідний догляд за потерпілим залежить від виду догляду, встановленого МСЕК, і не може бути меншою (на місяць) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на день виплати, – на спеціальний медичний догляд; половини розміру мінімальної заробітної плати – на постійний сторонній догляд; чверті розміру мінімальної заробітної плати – на побутове обслуговування.

Облік потерпілих, які мають право на забезпечення спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням, ведуть відділення управління за місцезнаходженням справ про страхові виплати потерпілих. Для взяття на облік потерпілий (законний представник потерпілого) повинен подати до відповідного відділення управління виконавчої дирекції Фонду заяву про забезпечення необхідними видами догляду.

До заяви додаються копії висновку МСЕК про потребу у забезпеченні необхідними видами догляду та індивідуальної програми реабілітації (у разі відсутності зазначених документів у справі), завірені працівником відділення управління на підставі пред’явлених потерпілим оригіналів цих документів.

 

Щодо змін, які відбулися у процедурі встановлення категорій готелям виконавчий комітет Ірпінської міської ради інформує:

Урядом прийнято постанову від 26.07.2018 № 607, якою внесено зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку.

Абзацом другим статтею 1 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» визначено, що акредитація органів з оцінки відповідності – засвідчення національним органом України з акредитації того, що орган з оцінки відповідності відповідає вимогам національних стандартів, гармонізованих з відповідними міжнародними та європейськими стандартами, та у разі необхідності будь-яким додатковим вимогам щодо акредитації у відповідних сферах для провадження визначеної діяльності з оцінки відповідності.

Відповідно до Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 08.02.2017 № 161, національним органом з акредитації є Національне агенство з акредитації України _далі – НААУ).

Перелік органів із сертифікації, акредитованих НААУ для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), розміщено на офіційному сайті НААУ (https://naau.org.ua).

Згідно з частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про туризм» забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Ірпінської міської ради інформує власників готелів, які здійснюють свою діяльність на території м.Ірпінь, смт.Ворзель, смт.Гостомель та смт.Коцюбинське, щодо змін, які відбулися у процедурі встановлення категорій готелям, та про необхідність обов’язкового отримання свідоцтва про встановлення категорії.

Програма до Дня міста «Чікаго-двіж в Ірпені»

6 жовтня

12:00 – на центральній площі та площі Творчого Духу розміщенні:

- тематичні фото-зони у стилі фільмів «Чікаго» та «Великий Гетсбі». Поруч з ними працюють джаз-бенди.

З 12:00 до 17:00 на цих локаціях відбувається фестиваль вуличної музики «Іrpin jazz fest 2018»

- зона атракціонів – на вході в парк зі сторони вул. Соборна за магазином «Еко-маркет»

- зона фут-корт

- виставка ретро-автомобілів

- дитяча розважальна зона в стилі «Дісней-ленд»

- виставка картин «Намальований Ірпінь»

- містечко майстрів

12:00 – відкриття парку Незнайка

На вході в парк зі сторони вул. Тищенка розташовується церемоніальна група: актори в костюмах з фільму «Чікаго» з бантом та джаз-бенд.

13:00 – фанфари, слова вітання від ведучого, виступи керівництва міста, розв᾽язання банта.

13:00– урочистості до Дня міста

Центральна сцена декорована (в тому числі за допомогою світлодіодних екранів) у стилі фільмів «Чікаго» та «Великий Гетсбі». На центральній сцені привітання від керівництва міста та офіційних гостей

13:10-14:00 – церемонія «Гордість міста»

На центральній сцені проходить вручення подяк, нагородних знаків та відзнаки «Гордість міста».

14:00-17:30 – конкурс «Місіс Ірпінь» відбувається в загальному стилі святкування Дня міста «Чікаго-двіж в Ірпені».

17:30- 20:30 – Фестиваль «Irpin Chicago Rocks»

20:30-21:30 – гурт «Скай»

21:30-22:10 — Олександр Пономарьов

22:10-23:00 – гурт «OT VINTA» та Юрій Журавель

 

 

7 жовтня

12:00-14:00 - фестиваль «Мій рідний Ірпінь» (виступ учнів Ірпінської дитячої школи мистецтв, місцевих творчих колективів)

14:00-18:00 - ІІІ Всеукраїнський традиційний фестиваль українського мистецтва і фольклору «Повниця народних традицій»

З метоюреалізації проекту добудови житлових комплексів: «Панорамний 1», «Панорамний 2», «Южний», «Княжий двір», «Шервуд парк 1», «Шервуд парк 2», «Фреш Сіті» мікрорайону «Благодатний» в місті Ірпінь, керуючись положеннями Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про інвестиційну діяльність», виконавчий комітет Ірпінської міської ради оголошує конкурс щодо залучення інвесторадля завершення будівництва мікрорайону «Благодатний» в м. Ірпінь, Київської обл.

Заявки та конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб до виконавчого комітету Ірпінської міської ради за адресою: 08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, каб. № 62-63, тел./факс (04597) 61-407, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо умов конкурсу та об’єкта інвестування звертатись за адресою: 08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, каб. № 62-63, тел./факс (04597) 61-407, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Новини

Анонси

miss

brandbook

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Календар подій

Ірпінський вісник