Четвер, 22 березня 2018 |

Новини

Інтерактивний інструмент чат-бот «Держслужбовець Тарас» є некомерційним та безкоштовним електронним довідковим сервісом, який  покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок у процесі звітування для суб’єктів декларування.

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» надасть покрокову інструкцію із заповнення е-декларації, надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документа.

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» працює за певним юридичним алгоритмом у формі заготовлених відповідей на найпоширеніші питання. Однак у випадку нетипових питань розробники поки що радять звертатись на гарячу лінію НАЗК.

Чат-бот носить рекомендаційний характер і він побудований на тій законодавчій базі, яка існує на сьогоднішній момент, а саме – Закон України «Про запобігання корупції» та роз’яснення НАЗК щодо декларування інформації про певне майно і активи.

Чат-бот надає покрокову інструкцію із заповнення е-декларації, а також усім, хто раніше звертався, надсилатиме повідомлення з нагадуваннями про терміни подачі декларацій.

Довідково: чат-бот «Держслужбовець Тарас» розроблений громадською організацією «Антикорупційний штаб» за сприяння Антикорупційної ініціативи ЄС (EU Anti-Corruption Initiative). Він надає покрокову інструкцію по заповненню електронних декларацій в форматі листування у Facebook Messenger (http://m.me/d.tarasbot) або Telegram (https://t.me/d_tarasbot).

20 березня відбулося чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провів перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк.

У ході засідання було розглянуто такі питання: про стан аварійності дорожнього руху на території м. Ірпені та селищ та заходи щодо його запобігання (доповідач – Володимир Барабаш, начальник Ірпінського відділу поліції  ГУ Національної поліції  в Київській області); про вжиті заходи по попередженню загибелі людей на водних об’єктах в період танення криги (доповідачі – Тарас Гордієнко, заступник начальника Ірпінського міського відділу ГУ ДСНС в Київській області, Олександр Костюк, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи); про стан захисних споруд цивільного захисту у м. Ірпені та селищах (доповідач – Тарас Гордієнко, заступник начальника Ірпінського міського відділу ГУ ДСНС в Київській області); аналіз стану протипожежного захисту на об’єктах органів влади, підприємствах та установах, суб’єктах господарювання, розташованих в м.Ірпені та селищах (доповідач – Тарас Гордієнко, заступник начальника Ірпінського міського відділу ГУ ДСНС в Київській області).

Члени міської ради з питань безпечної життєдіяльності працювали оперативно та конструктивно. Всі винесені питання були прийняті з позитивним результатом та затвердженні протоколом.

З 02 по 04 березня 2018 року в приміщенні Навчально-наукового Інституту права Університету державної фіскальної служби України проходила Національна олімпіада з консультування клієнтів юридичних клінік України.

3 березня 2018 року представниками Ірпінського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області - заступником начальника управління Марченко О.О. та начальником Ірпінського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Антоненко Г.А., проведено практичний семінар-тренінг «Новели та практика застосування КАСУ та пенсійного законодавства України».

Учасники тренінгу були ознайомлені зі змінами в пенсійному законодавстві, особливу увагу приділено пенсійній реформі з 01.10.2017 року, а саме збільшення страхового стажу для права виходу на пенсію, викликали також зацікавленість послуги веб-порталу Пенсійного фонду України.

Також учасників тренінгу цікавили практичні моменти, які виникали  під час зустрічі з пенсіонерами, при зверненні до них за правовою допомогою.

 18-17 березня на центральному стадіоні Ірпеня «Чемпіон» відбувся другий матч футбольного спарингу між молодіжними жіночими збірними України та Азербайджану, який закінчився із рахунком 1:1.

«Спортивне життя Ірпеня не зупиняється ні на день. Особливо яскраве воно у вихідні. Цими днями відбулися одразу дві спортивні події всеукраїнського масштабу», -  прокоментував на своїй публічній сторінці у Facebook Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

Варто зазначити, що у підсумку двох матчів Україна перемогла із рахунком 3:1.

Нагадаємо, перша зустріч відбулася на стадіоні «Чемпіон» 14 березня. Тоді українки впевнено обіграли суперниць із результатом 4:1.

 

        

Цими вихідними і Ірпінській ЗОШ №2 пройшов Всеукраїнський турнір із дзюдо 2018.

Варто зазначити, що на турнір з’їхалися понад півтисячі юних спортсменів з усіх регіонів України. Місто Ірпінь достойно представив спортивний клуб стадіону «Чемпіон» «JUDOKA». Його вихованці завоювали більше десяти золотих нагород.

 

 

 

 

    

У квітні цього року в Ірпені покажуть прем’єру театру «Скло»

Вже в наступному місяці в Ірпені покажуть прем’єру театру «Скло», автором якої стала художній керівник дитячого театру «Ромео і Джульєтта» Ірина Карпенко.

Про це вона розповіла у програмі «Нова студія» Інформаційного агентства ITV. «Це вистава на реальних подіях. Ми з дітьми їздили до дитячого будинку, спілкувалися з сиротами про умови їх проживання, душевні травми та мрії, батьків, які їх залишили. Саме про це буде вистава», – запевняє Ірина Карпенко.

За її словами, на сцені вони планують створити аналогічну ситуацію. «Ми хочемо показати глядачу, що треба любити один одного, допомагати один одному і ніколи не залишати дітей напризволяще», – зазначила Ірина  Карпенко.

Ірпінський міський голова Володимир Карплюк на своїй публічній сторінці у Фейсбук розповів у чому буде полягати співробітництво між містами Ірпінь та Мілуокі (США, Вісконсин).

Нагадаємо, що вчора, 15 березня, мер міста Ірпінь Володимир Карплюк та мер міста Мілуокі Том Баррет підписали у США угоду про співпрацю. Мілуокі та Ірпінь розвиватимуть співпрацю в економічній, інфраструктурній та соціальній сферах.

«Наш візит став настільки результативний, що доведеться описати усі можливості цієї співпраці для громади Ірпеня ще декількома постами, - підкреслив очільник Ірпеня. – Почну з освіти. Ми відвідали University of Wisconsin–Milwaukee – державний університет штату Вісконсин, заснований 1885 року в місті Мілуокі. На сьогодні тут навчається близько 30000 студентів з 80 країн світу, в тому числі й з України. В університеті діє 180 навчальних програм, з них 94 програми підготовки бакалавра, 53 магістерські та 32 навчальні докторські програми. Тут працює 1623 викладачі. Ми завітали до корпусу інтернаціонального навчання, поспілкувалися з деканом та викладачами. Та, найголовніше, ми домовилися про можливість взаємодії між ірпінським Університетом державної фіскальної служби України та University of Wisconsin–Milwaukee, у тому числі й можливість надання стипендій студентам з Ірпеня».

University of Wisconsin–Milwaukee спеціалізується на високих технологічних рішеннях, зокрема, й у сфері водного господарства. «Наукові розробки вчених університету обов’язково знадобляться у роботі комунального підприємства «Ірпіньводоканал», - зазначив Володимир Карплюк.

«Зі свого боку, ми запросили делегацію University of Wisconsin–Milwaukee відвідати Ірпінь та наші навчальні заклади і розповісти нашим викладачам та студентам про можливості, програми навчання та наукової співпраці», - повідомив Ірпінський міський голова.

   

16 березня в Ірпінській міській раді привітали працівників комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» з Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

 

 

 

 

 

                                                  

Європейська якість життя є невід’ємною складовою цивілізованої держави. Досягти бажаного рівня європейських стандартів життя можливо лише за умови, що споживачі знатимуть свої права та обов’язки, матимуть бажання та змогу ними користуватися. Тож для привернення уваги до якості товарів та послуг викладачі циклової комісії маркетингу і торгівлі спільно із студентами – майбутніми фахівцями з товарознавства організовують студентські науково-практичні конференції.

15 березня 2018 року на базі Ірпінського економічного коледжу відбулася вже Х  Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Захист  прав споживачів в умовах суспільних трансформацій», на якій учасники обговорювали актуальні проблеми, пов’язані з інформуванням споживачів, якістю й безпечністю товарів та захистом прав споживачів.

Міжвузівська студентська науково-практична конференція, яка традиційно присвячується Всесвітньому дню захисту прав споживачів, з кожним роком набуває більш нового значення: підвищується рівень вимог щодо участі, розширюється географія учасників, все більше урізноманітнюється тематика дослідницьких робіт.

Цього року у конференції взяли участь науково-педагогічні працівники НУБіП України: Слива Ю.В., к.т.н., спеціаліст зі стандартів Global GAP, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, Мєдвєдєва Н.А., к.т.н, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, Ларіна Я.С., д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу і міжнародної торгівлі, Сілонова Н.Б., к.б.н., доцент та магістранти НУБіП України. Учасниками конференції також були представники органів місцевого самоврядування: Устич Ю.П. – радник Ірпінського міського голови, Гараніна Л.П. – заступник начальника відділу Ірпінського бюро надання безоплатної вторинної правової допомоги Вишневського місцевого центру з надання БВПД та представники підприємств та організацій м.Ірпінь: Акимова О.М. – регіональний директор Київського регіону ТОВ АТБ – Маркет, Овчарук Є.З. – голова спілки пасічників Приірпіння. Активну участь у конференції взяли і її організатори – адміністрація, викладачі та студенти коледжу, студенти ВП НУБіП України - Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової, Немішаївського агротехнічного коледжу, Державного університету телекомунікацій.

Під час конференції обговорювались питаннясучасних підходів до впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, необхідності дотримання державних стандартів при виробництві продукції,захисту прав споживачів. Головний лейтмотив конференції –«споживай якісне та знай свої споживчі права».

Наталія Ільченко,

заступник директора з навчальної роботи

Світлана Березинець,

голова циклової комісії  маркетингу і торгівлі

   

15 березня  під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова відбулося чергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний було винесено 5 питань і різне.

Особливу увагу члени комісії приділили питанню про стан готовності сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу весняної повені та паводків, виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій Київської області з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2018 році.

За словами начальника управління водних ресурсів в м. Києві та Київській області Миколи Урупи, повеневі процеси вже розпочалися на малих та середніх річках при столичного регіону, що підтверджується незначним підняттям рівнів води по річках Ірпінь,Здвиж,Рось ( її приток). Так, в період з 1-4 березня спостерігався вихід води на заплаву Росі в районі міст Біла Церква і Володарка та в смт. Іванків на річці Тетерів. На сьогоднішній день  виходу води на річкові заплави не зафіксовано. Щодо водопілля на Дніпрі, Десні і Прип’яті, то його пік припаде  на середину квітня, однак ці терміни можуть змінитися, зважаючи на прогнозовані снігопади 17-18 березня.

Та навіть попри такі погодні колізії спеціалісти обласного центру гідрометеорології переконують, що очікувані найближчими днями опади  не спричинить масштабного паводку на території Київщини. За їх даними, весняне водопілля буде близьким до середніх показників.

«З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, сільськогосподарських угідь, господарських об’єктів від підтоплень в період весняного водопілля управлінням Київводресурсів проведено ряд оперативних заходів, серед яких -  обстеження гідротехнічних споруд(1017 од.), насосних станцій (13 од), меліоративних систем, мостів та водних об’єктів на предмет їх справності. Нами сформовано 48 аварійних бригад у складі 304 осіб, за якими закріплено 169 одиниць спецтехніки, яка буде використана у разі виникнення надзвичайної ситуації. Ведеться щоденний моніторинг рівнів води  на річках та водоймах Київської області» - повідомив Микола Урупа.

Про стан готовності сил і засобів для протидії загрозам  і реагування на надзвичайні ситуації  під час пропуску льодоходу і весняного водопілля в межах діяльності Дніпровського БУВР інформував заступник начальника управління Ігор Стрелець. За його інформацією, розроблено План дій Дніпровського басейнового управління водних ресурсів, уточнено карти-схеми зон можливого підтоплення, проведено обстеження гідротехнічних споруд. Для оперативного реагування створено 13 аварійних бригад, загальною чисельністю 92 особи. Групи забезпечені вантажним автотранспортом, важкою та інженерною технікою,плавзасобами й пересувними водовідливними засобами.

«Відповідно до прогнозів, очищення від льоду Київського водосховища очікується 17-27 березня, а Канівського – 13-23 березня. Максимальні величини припливу у період весняного водопілля передбачається з 15-25 квітня. У цей період витрата води Дніпра в межах Києва буде наближена до позначки 4900-5500м3/с. Цей показник дещо вищий у порівнянні з 2017 роком, але він не є критичним» -  сказав Ігор Стрелець.

Начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник довів до відома головуючого та членів комісії ТЕБ та НС, що у зв’язку з підвищенням температури з 8 березня активне сходження снігового покриву спричинило підтоплення домогосподарств в окремих населених пунктах Київщини. Причиною тому стали  порушення правил експлуатації меліоративних систем, прорахунки у проектах та недоробки у будівництві, зруйновані та засмічені водостоки, а не  природна повінь. Також  Василь Слободяник зауважив, що ДСНС створено бригади рятувальників, які оперативно реагують на повідомлення громадян та за допомогою насосної техніки й інших механізмів для відкачування ґрунтових вод та поверхневого стоку ліквідовують наслідки «місцевого підтоплення» у приватних садибах.

Заслухавши доповідачів головуючий, перший заступник голови КОДА Андрій Анісімов звернувся до членів комісії: - «Попри те, що гідрометереологічні умови, які склалися в басейнах річок області, поки не дають підстав на очікування високої води, розуміємо, що це явище залежить від багатьох природних чинників. Тому ми повинні бути на  100% готові оперативно відреагувати та вжити невідкладних заходів, аби мінімізувати  наслідки  проходження водопілля на річках і водоймах Київщини» - сказав Андрій Анісімов.

Далі комісія затвердила План  заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Київської області, яким передбачено підготовку спеціалістів комунальних та добровільних рятувальних служб, що можуть залучатись до робіт з рятування на воді під час купального сезону,проведення  роботи з уточнення визначених місць масового відпочинку на водних об’єктах та пляжів і закріплення їх за організаціями, підприємствами та установами,проведення обліку місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (місця купання, любительської та спортивної риболовлі, місця для занять водними видами спорту) та ін.

Про заходи щодо попередження та недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них доповідав начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник. Головний рятувальник Київщини висловив занепокоєння кількістю пожеж, що виникли на території області з початку 2018 року.

Статистика показує цифру 690, де 37 випадків – загибель людей у вогні. Найбільше пожеж фіксують в житловому секторі. В основному лихо приходить до будинків пенсіонерів, інвалідів та осіб так званої групи ризику.

 Комісією вирішено провести роботу з органами місцевого самоврядування щодо прийняття програм з надання допомоги в ремонтах пічного опалення і електромереж в помешканнях людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни, малозабезпечених та багатодітних сімей та їх фінансування; активізувати інформаційно-просвітницьку роботу в регіональних ЗМІ та шляхом розміщення зовнішньої соціальної реклами в місцях масового скупчення людей.

Комісія затвердила «Зведений перелік об’єктів господарювання, що відносяться до категорій цивільного захисту Київської облдержадміністрації» та опрацювала  питання про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням які перебувають на території Київської області,про стан удосконалення системи цивільного захисту при проведенні адміністративно-територіального реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 У різному головуючий Андрій Анісімов та члени Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заслухали представників служби доріг, щодо готовності техніки, наявності піщано-соляної суміші та паливно-мастильних матеріалів на період складних погодних умов, що згідно з прогнозом синоптиків очікується на 17-19 березня. Автодорожники до роботи в посиленому режимі підготувалися.

Андрій Анісімов наголосив, що всі без винятку відповідні служби повинні привести в стан  готовності наявну техніку для забезпечення якості дорожнього покриття. В разі необхідності будуть сформовані групи мобільного реагування на випадок аварійних ситуацій, що можуть виникати на лініях електропередачі та системах теплопостачання.

За результатами роботи комісії ТЕБ та НС прийнято відповідні рішення та надано доручення на їх виконання.

Новини

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник