Неділя, 15 вересня 2019 |

Новини

Виховуємо свідомих громадян з дитинства! Сьогодні ІМР приймала маленьких відвідувачів з ДНЗ № 6 м. Ірпеня «Радість». Показали діткам, як відбувається управління містом, розповіли про роботу відділів, показали як працює Центр надання адміністративних послуг та Муніципальна варта міста. Приємно, що малеча з цікавістю слухала про роботу такої серйозної установи, а дорослі зарядилися гарним настроєм і позитивом. Чекаємо наступних екскурсантів. Можливо, серед них будуть майбутні управлінці. Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

Упродовж січня–серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року. Про це  повідомила пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Середній розмір щомісячної страхової виплати порівняно з 8 місяцями 2018 року збільшився на 9,3% та склав 3 350,58 грн. Збільшення сум виплат пов’язано, зокрема, із проведенням з 01.03.2019 перерахунку, відповідно до якого щомісячні страхові виплати потерпілим і членам їх сімей зросли на 5%.

Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому у разі часткової або повної втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Допомога компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Також зазначена допомога призначається  особам, які мають на це право, у разі смерті потерпілого.

Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ здійснює такі виплати:

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

На вулицях Ірпеня з’являться «тривожні кнопки», за допомогою яких можна буде оперативно повідомити в чергову частину «Муніципальної варти» про небезпечну ситуацію чи надзвичайну подію. Сьогодні виконавчий комітет міської ради проголосував за виділення 15 тис. грн на придбання металевих опор, на яких будуть установлювати такі переговорні пристрої.

Як розповів IТV керівник комунального підприємства «Муніципальна варта» Микола Ковальчук, кошти на закупівлю пристроїв раніше були виділені КП «Ірпінькомунікаціясервіс». Це антивандальні блоки, які приєднуються до камер відеоспостереження. Щоб не купувати додаткових камер (це було б удвічі-тричі дорожче), вирішили використати ті, які вже працюють у місті. 

«Але ці пристрої на щось треба встановлювати. Потрібна конструкція – спеціальний стовпчик. Ці стовпчики теж матимуть антивандальний захист», – розповів Микола Ковальчук.

За його словами, спочатку «тривожні кнопки» з’являться в трьох місцях. «Перша буде біля дитячого майданчика на центральній площі, друга – у сквері Сидорука біля 12-ї школи і третя – теж у сквері, біля газконтори – там у нас немає фізичних постів, але є відеокамери. Біля цих кнопок поставимо інформаційні щити з роз’ясненням, як ними користуватися і в яких випадках це робити», – зазначив керівник «Муніципальної варти».

Після реалізації цього пілотного проекту його подальший розвиток винесуть на громадське обговорення. «Ми запитаємо в мешканців міста, як вони вважають – де саме необхідно ставити такі «тривожні кнопки», і вже з урахуванням їхньої думки встановимо ще сім таких пристроїв», – повідомив Микола Ковальчук.   

Джерело : https://itvua.tv/news/v-irpeni-vstanovliat-tryvozhni-knopky-dlia-zv-iazku-z-munitsypal-noiu-vartoiu/

11 вересня ірпінці передали визволеним морякам прапори, які піднімали на їхню підтримку.

Прапор урочисто спустили з флагштоку представники міської влади, «Муніципальної варти» й Національної гвардії України.

Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, керівник комунального підприємства «Муніципальна варта» Микола Ковальчук та заступниця голови Ради учасників АТО Діана Бондар передали морякам, які повернулися з російського полону, прапор ВМС України, піднятий на знак солідарності з ними перед Ірпінською міськрадою 29 грудня минулого року. Про це повідомляє сайт «Муніципальної варти».

Зустріч із моряками відбулася в Київському міському клінічному госпіталі.

«Ми для себе вирішили, що цей прапор буде майоріти в нас на площі, доки ви не повернетесь додому», – сказав їм Микола Ковальчук.

Варто зазначити,  що морякам також передали прапор Ірпеня, який майже 9 місяців перебував поруч зі стягом Військово-морських сил України, символізуючи підтримку громади.

Сьогодні в розкладі матчів VІІI Чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори – три турнірні гри. Всі вони розпочнуться об 11.00.

На стадіоні «Чемпіон» в Ірпені зустрінуться дві польські команди – з Любліна і Кракова, у Вишгороді на стадіоні «Енергетик» зіграють футболісти з Ізраїлю і Франції, а в с. Лютіж на Вишгородщині (стадіон «Діназ») відбудеться поєдинок між збірними українців Канади і Данії.

Крім того, о 15.00 у Вишгороді планується товариська зустріч діаспорян та команди місцевої громади.

Нагадаємо результати матчів перших двох днів турніру:

10 вересня:

 • Ізраїль – Канада 9:1
 • Данія – Польща (Люблін) 2:1
 • Франція – Польща (Краків) 2:0
 • Польща (Люблін) – Канада 2:0
 • Франція – Данія 1:0
 • Ізраїль – Польща (Краків) 4:1

11 вересня:

 • Франція – Польща (Люблін) 3:0 
 • Канада – Польща (Краків) 1:1
 • Ізраїль – Данія 6:1
 • Данія – Польща (Краків) 3:2 
 • Ізраїль – Польща (Люблін) 4:1
 • Франція – Канада 5:0 

Джерело : https://itvua.tv/news/rozklad-matchiv-svitovoho-futbol-noho-chempionatu-ukrains-koi-diaspory-na-12-veresnia/

Стали відомі результати перших трьох матчів VІІI Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд.

На стадіоні «Чемпіон» в Ірпені команда з Ізраїлю розгромила суперників із Канади з рахунком 9:1, у Вишгороді українці Данії обіграли команду з польського міста Любліна – 2:1, а в Лютежі футболісти з Франції з «сухим» рахунком 2:0 перемогли спортсменів із Кракова (Польща).

Нагадаємо, сьогодні (11 вересня) о 17.00 відбудуться ще три матчі чемпіонату:

 • Канада – Франція («Діназ», с. Лютіж);
 • Ізраїль – Польща (Люблін) («Енергетик», м. Вишгород);
 • Данія – Польща (Краків) («Чемпіон», м. Ірпінь).

Джерело : https://itvua.tv/news/pershi-matchi-chempionatu-rozghrom-komandy-kanady-porazky-futbolistiv-iz-pol-shchi/

Добровільна пожежна частина нашого міста-побратима Борна святкує 150 річницю!

"Вдячні німецьким добровольцям-вогнеборцям за співпрацю в рамках міжнародного проекту між містами Ірпінь - Борна та сподіваємося на успіх цьогорічного нового проекту зі створення добровільної пожежної частини в нашому місті", - зазначила головний спеціаліст відділу реформ та міжнародної співпраці Оксана Сулима.


Вітання пожежним Борни від Ірпеня передали 6 вересня на урочистому відкритті святкувань наші рятувальники Олег Ляхевич та Vitalii Farenik
Нагадаємо, що вже у жовтні цього року стартуємо з активною фазою нового проекту між нашими містами!

Стали відомі результати перших трьох матчів VІІI Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд.

На стадіоні «Чемпіон» в Ірпені команда з Ізраїлю розгромила суперників із Канади з рахунком 9:1, у Вишгороді українці Данії обіграли команду з польського міста Любліна – 2:1, а в Лютежі футболісти з Франції з «сухим» рахунком 2:0 перемогли спортсменів із Кракова (Польща).

Нагадаємо, сьогодні (11 вересня) о 17.00 відбудуться ще три матчі чемпіонату:

 • Канада – Франція («Діназ», с. Лютіж);
 • Ізраїль – Польща (Люблін) («Енергетик», м. Вишгород);
 • Данія – Польща (Краків) («Чемпіон», м. Ірпінь).

Джерело : https://itvua.tv/news/pershi-matchi-chempionatu-rozghrom-komandy-kanady-porazky-futbolistiv-iz-pol-shchi/


10 вересня в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» відбулося урочисте відкриття VІІI Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд.

Варто зазначити, що у символічному параді на футбольному полі взяли участь команди з Канади, Франції, Данії, Ізраїлю та два спортивні колективи з Польщі – з міст Кракова і Любліна. 

Учасників змагань привітали в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, голова Інвестиційної ради Ірпінського регіону Володимир Карплюк, голова оргкомітету чемпіонату Ігор Бокій, міський голова Вишгорода Олексій Момот, начальник відділу фізвиховання різних верств населення Міністерства культури, молоді та спорту України Олена Гавриленко, голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко, голова відділеня Національного олімпійського комітету в Київській області Ігор Малинський.  

Нагадаємо, що на ірпінському стадіоні заплановані 9 матчів чемпіонату, серед яких – півфінальні поєдинки (13 вересня), фінальний матч і гра за третє місце (14 вересня). Також тут відбудеться нагородження переможців першості та товариська зустріч між збірною української діаспори й командою учасників АТО. Інші ігри турніру пройдуть у м. Вишгород і в с. Лютіж Вишгородського району.

У програмі змагань, окрім футболу, відбудеться також діаспорна Спартакіада – її проведуть в Ірпені 13 вересня.

 

10 вересня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

У порядку денному наступні питання: про фінансування видатків, про затвердження нового складу координаційної ради з питань розвитку підприємства при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради,  про передачу ноутбука Ірпінсько-Бучанському об’єднаному міському військовому комісаріату тощо.

Також на засіданні заплановано розглянути ряд питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, комунальних підприємств «Ірпіньжитлоінвестбуд», «УЖКГ Ірпінь».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано близько десяти питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

В Ірпені стартує модульна експрес-програма «Іrpin Fundraising School», яка навчатиме мистецтва фандрейзингу.

 “Ірпінська агенція розвитку” за підтримки Ірпінської міської ради запускає нову інтенсивну модульну експрес-програму “Іrpin Fundraising School”, яка навчить мистецтву фандрейзингу тих, хто бажає:

 • залучити ресурси для реалізації будь-якої цільової програми та проекту;
 • професійно проаналізувати ефективність діяльності вже існуючої організації;
 • знайти нові ідей, для створення безпрецедентних проектів;
 • розробити власний бізнес-план та підібрати відповідну форму зовнішнього фінансування;
 • отримати як теоретичні, так і практичні навички для створення власного успішного проекту у будь-якій сфері інтересів.

 "Отже, якщо хоча б один з пунктів викликає бажання пірнути у цікавий світ фандрайзингу, тоді встигніть зареєструватися до 30 вересня 2019 року за посиланням: https://docs.google.com/…/14p015f-dpOq1XJ4kXhqteoXwhL…/edit…", - зазначила голова спілки Оксана Нечитайло.

Новини

Анонси

 

pay-oplata

miss

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник