П'ятниця, 26 лютого 2021 |

Спостережна комісія

Спостережну комісію при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради було створено відповідно до рішення  міськвиконкому від 28.11.2013 р. №215.    Згідно рішення  Ірпінського міськвиконкому  від  22.11.2016р.  №256 затверджено новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради. До складу комісії входять 8 осіб, серед  яких 4–представники громадських організацій. Головою спостережної комісії затверджено Негрешу Д.М. – керуючого справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

На території Ірпінського регіону знаходяться дві виправні установи виконання  покарань: Державна установа  «Бучанська виправна колонія (№85)» та Ірпінський виправний центр (№132).

Організаційною формою роботи  спостережної комісії є засідання, які проводяться за потребою, але не рідше ніж один раз на місяць.   Протягом  1 півріччя 2019р. проведено  14 засідань комісії, розглянуто  32 матеріалів , в т.ч.  за статтями:

  • ст.81 КК України (умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання) – 26
  • ст. 82 КК України (заміни невідбутої частини покарання більш м’яким) – 4;

На підставі повідомлень, отриманих від органів та установ    виконання покарань спостережною комісією ведеться облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування  покарання. Станом на 01.07.2019р. на обліку спостережної комісії знаходяться 12  осіб.

З метою здійснення громадського контролю за поведінкою вказаних осіб направлені  листи депутатам Ірпінської міської ради за адресою відповідного округу, а також надіслані  листи  вказаним особам щодо можливості їх звернення до спостережної  комісії  у разі потреби.

Членами спостережної комісії постійно  проводиться робота з громадськими, релігійними організаціями щодо надання допомоги установам виконання покарань з метою покращення утримання засуджених, їх орієнтації на нормативне життя в суспільстві. Організовано тісну співпрацю з громадськими організаціями: «Зелений квартал», «Жінки за  майбутнє дітей та безпечне довкілля», «Ірпінська агенція розвитку» та ін. На веб-сайті Ірпінської міської ради періодично розміщується інформація про результати роботи спостережної комісії.