П'ятниця, 26 лютого 2021 |

Спостережна комісія

Спостережна  комісія створена відповідно  до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 22.11.2016 №256 «Про затвердження нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради». Діє на підставі Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради,  затвердженого рішенням  виконкому Ірпінської міської ради від 25.10.2011 року №249.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», спостережна комісія утворюється строком на три роки. Виконавчий комітет Ірпінської міської ради повідомляє про  припинення повноважень комісії та формування її нового складу.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та окремі громадяни. Її членами не можуть бути судді, представники органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також ті, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково. Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило від 5 до 11 осіб.

Підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до органу, який утворює спорстережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Заяви та копії документів надсилати поштою або надавати особисто на ім’я голови спостережної комісії, керуючого справами  – Дмитра Михайловича Негреши  (08200, м.Ірпінь, вул.Шевченка,2-а).  Приймання заяв бажаючих увійти до складу спостережної комісії  припиняється 05 листопада 2019р. Телефон для довідок 61-983.