Середа, 3 березня 2021 |

Спостережна комісія

31.03.2016 року  заступник голови спостережної комісії Неборачко М.В, член спостережної комісії Небога Л.П. спільно із  головним спеціалістом відділу обслуговування громадян управління Пенсійного Фонду  у м.Ірпені  відвідали  Бучанську  виправну  колонію (№ 85).

Провели  консультаційно-роз’яснювальну  роботу  із засудженими з питань: 1) умови  призначення та  виплати  пенсії; 2) зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2005 року № 261 «Про затвердження порядку призначення і виплати держаної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам  державної соціальної допомоги на догляд».

У разі застосування до одержувача державної соціальної допомоги або допомоги на догляд покарання  у вигляді позбавлення волі, виплата допомоги припиняється з дня набрання сили обвинувального вироком  суду і поновлюється з дня закінчення строку ув’язнення.

Також було розглянуто чотири  звернення громадян на призначення пенсії по віку та шість звернень на призначення виплат по інвалідності. Проводились індивідуальні бесіди із засудженими  і з інших питань.