Середа, 3 березня 2021 |

Спостережна комісія

Спостережна комісія створена відповідно до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 28.11.2013 року №215. «Про затвердження нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради». Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», спостережна комісія утворюється строком на три роки. Виконавчий комітет Ірпінської міської ради повідомляє про припинення повноважень комісії та формування її нового складу.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та окремі громадяни. Її членами не можуть бути судді, представники органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої  служби, Державної  виконавчої  служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також ті,які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково. Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило від 5 до 11 осіб.

Підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до органу, який утворює спостережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Збори для формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті  Ірпінської міської ради планується провести 21 листопада о 14.00 (місце проведення установчих зборів – виконавчий комітет, другий поверх, зала засідань). Заяви та копії документів надсилати поштою або надавати особисто на ім’я голови спостережної комісії – Негреши Дмитра Михайловича (08200,м.Ірпінь, вул..Шевченка,2-а, кабінет 35).

Дмитро  Негреша, голова спостережної комісії