П'ятниця, 26 лютого 2021 |

Спостережна комісія

2 жовтня 2014 року в Бучанській виправній колонії (№85) з метою вивчення стану матеріально-побутового забезпечення та умов тримання засуджених осіб, відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

В ході заходу спостережна комісія відвідала приміщення для утримання засуджених, медичну частину установи, їдальню, приміщення для здійснення релігійних обрядів, загальноосвітній заклад при установі.

Під час сумісної наради було розглянуто питання про роботу спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, які відбувають покарання в установі.

Також, спостережна комісія прийняла участь в засіданні комісії Бучанської виправної колонії №85 щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання засуджених та застосування більш м’якого покарання до засуджених.

За підсумками, комісією встановлено, що в Бучанській виправній колонії забезпечується надання правової та психологічної допомоги засудженим, створені умови для підтримки санітарно-гігієнічної чистоти засуджених.