П'ятниця, 26 лютого 2021 |

Спостережна комісія

06.08.2014р. о 10.00 в приміщені виконавчого комітету Ірпінської міської ради відбулася міжвідомча нарада за участю спостережної комісії, Ірпінського МРВ КВІ, установ та органів виконання покарань, міських служб.

Порядок денний: «Соціальний патронаж звільнених осіб».

Станом на 30.06.2014р. у кримінально-виконавчій інспекції на облік поставлено 107 засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі, 11 порушників, на яких відповідно до постанов суду накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

Всього на обліку перебуває 271 осіб, з них 4 неповнолітні особи.

Ірпінський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює з особами, які звільнилися з місць позбавлення волі з метою соціальної адаптації. Соціальні працівники інформують звільнених з питань працевлаштування, реєстрації та оформлення документів, надають консультації під час адаптації в новому соціумі з метою попередження рецидивної злочинності. Послуги здебільшого спрямовувалися на вирішення психологічних проблем, здоров’я, залежностей, налагодження соціально-корисних зв’язків, зокрема з родиною. Спеціалістами ЦСССДМ надано 28 психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, юридичні та інформаційні послуги 7 особам, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі.

На обліку та під соціальним супроводом центру перебувало 9 сімей в яких проживають неповнолітні діти, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

З неповнолітніми проводяться профілактичні заходи (лекції, бесіди) щодо недопущення повторного скоєння злочину та правопорушень, взаємостосунки з однолітками, батьками, ведення здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї. Загалом даній категорії населення було надано 148 соціальних послуг.

З метою попередження скоєння правопорушень у підлітковому середовищі соціальними працівниками було проведено дві лекції на тему: «Причини підліткової злочинності» (15 осіб) у вечірній школі та «Кримінальна відповідальність та злочини» (18 осіб) у ЗОШ №5 смт. Ворзеля.