Четвер, 18 січня 2018 |

Відділ по роботі зі звернення громадян


НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ - АНДРОСЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА


Андросенко Людмила Іванівна народилася 21 червня 1974 року в м. Ірпінь Київської області. Українка, громадянка України.

З 1981-1991 р.р. навчалась у Ірпінській середній школі № 17 школі. Отримала атестат про середню освіту.

З 1991-1993 р.р. навчалась в Ірпінському Індустріальному технікумі. Спеціальність-бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності.

З 2006-2009 р.р. навчалась у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України  «Ірпінський економічний коледж». Отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку та аудиту.

2009-2010 р.р. навчалась в Національному університеті державної податкової служби України. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

З 1993-1995 р.р. працювала в АТ «Веркон» бухгалтером виробничого відділу.

1995-2014 - робота у виконавчому комітеті Ірпінської міської ради на посадах:  інспектора, спеціаліста ІІ категорії, спеціаліста І категорії, головного спеціаліста, завідувача сектору.

З 2014 по теперішній час працює на посаді начальника-адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ірпінської міської ради.


Контакти:

м. Ірпінь, вул. Шевченка 2-а

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник