Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України розташований у Полтавській області в селищі міського типу Нові Санжари, пров. Радянський,44 у лісопарковій зоні на лівому березі річки Ворскла. М’який клімат та наявність річки сприяють ефективному відновленню життєвих сил та релаксації.
Через унікальні можливості природних джерел, зокрема води, яка належить до типу Єсентуки, медичний центр має великий попит в Україні.
Дані про лікувальні властивості місцевої води отримано ще наприкінці 19 століття. У висновках місцевих земських лікарів зазначено, що населення значно менше, ніж в інших місцях, хворіє на сечокам’яну хворобу і що це пов’язано із вживанням мінеральної води.
У1961 році на території медичного центру була пробурена свердловина мінеральної води на глибину 100 метрів
За своїми органічними властивостями, хімічним складом, санітарно-бактеріологічними показниками вода повністю відповідає вимогам ДСТУ 878-93, «Води мінеральні питні» та є близьким аналогом мінеральної води «Кримська», «Єсентуки-17». Завдяки своєму складному хімічному складу, мінеральна вода «Новосанжарська» здійснює на організм людини різносторонній вплив. В залежності від методики її внутрішнього прийому вода здійснює стимулюючий або заторможуючий вплив на шлункову секрецію, нормалізує моторну функцію шлунку, підсилює або послаблює перистальтику кишечника, стимулює жовчоутворення та жовчовиділення, покращує діяльність підшлункової залози, позитивно впливає на процеси обміну в організмі, здійснює сечогінний ефект, сприяє виведенню каменів із нирок
Медичним центром розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини
Для проходження психологічної реабілітації учасник АТО подає заяву довільної форми до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).
До заяви додаються: