Четвер, 18 січня 2018 |

Анонси

 21 січня в Центральному будинку культури м.Ірпінь (вул.Соборна, 183)  відбудеться концерт за участі гурту «Веселі музики»  та  камерно-вокально фольклорного ансамблю Національної філармонії України в рамках мистецького проекту «Класика у фойє».

 Варто зазначити, що захід проходитиме за підтримки відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 За словами організаторів серед гостей заходу будуть: Заслужені артисти України – художній керівник Сергій Хитряков (баян), Павло Бугар (народні духові інструменти), Олександр Чух (контрабас), Юрій Різоль (ударні інструменти),  лауреати міжнародних конкурсів Валерій Голуб (скрипка), Тетяна Школьна (солістка).

 19 січня о 12:00 в Ірпені за адресою вул.Стельмаха, на річці Ірпінь (біля Будинку творчості письменників) відбудеться святкування Водохреща.

 «На вас чекають гарячі напої, спортивні змагання, запальна музика та інші розваги»,-  повідомляють організатори заходу.

 Варто зазначити, що Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі також має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католики відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року.

 

11 січня (четвер) 2018 року о 18.00 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала)  відбудуться чергові збори Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

проект

Порядок денний чергового засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

11 січня 2018р.

м. Ірпінь

 1. Обрання керівного складу Громадської ради.
  • Голови Громадської ради.
  • Секретаря Громадської ради.
  • Заступників голови Громадської ради.
 2. Обговорення Положення про Громадську раду та регламент роботи Громадської ради.
 3. Обговорення плану роботи Громадської ради на 2018 рік.
 4. Різне.

Ініціативна група

До уваги депутатів, мешканців територіальної громади міста!

9 січня 2018 року о 17:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а) відбудеться сорок п'ята сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання.

3 – 5 січня в Ірпені відбуватиметься KOLIADKA CAMP (вивчення колядок, постановка вертепів, приготування різдвяних страв, духовні лекції, показ дитячих фільмів, ігри та розваги для дітей).

Захід проходитиме у дитячій бібліотеці (вул. Шевченка, 3).

Реєстрація за телефоном 0679080132.

Цієї зими на ірпінців очікують багато цікавих та веселих розважальних програм. Радо запрошуємо разом відсвяткувати новорічні та різдвяні свята!

30 грудня о 12:00 та 3 січня об 11:00, 13:00 в Центральному будинку культури (вул. Соборна, 183) відбудуться дитячі благодійні заходи під патронатом міського голови Володимира Карплюка. За запрошеннями звертатися до служби у справах дітей та сім’ї (тел. (04597) 63-180, 63-032).

1 січня о 01:00 – святкова розважальна програма «Новорічна ніч казкова» (привітання від Діда Мороза, жива музика, конкурси та розваги), вул. Шевченка, біля центральної ялинки міста.

3 – 5 січня – KOLIADKA CAMP (вивчення колядок, постановка вертепів, приготування різдвяних страв, духовні лекції, показ дитячих фільмів, ігри та розваги для дітей), дитяча бібліотека (вул. Шевченка, 3). Реєстрація за телефоном 0679080132.

7 січня о 12:00 біля центральної ялинки міста (вул. Шевченка) відбудеться різдвяний концерт, дитяча анімаційна розважальна програма.

8 січня о 12:00 – Фестиваль «Різдвяна зірка», актова зала міськвиконкому. Вхід вільний.

14 січня о 15:00 в актовій залі міськвиконкому відбудеться Міжконфесійний різдвяний концерт. Вхід вільний.

26 грудня о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ірпінської міської ради на І півріччя 2018 року; про припинення діяльності Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради; про затвердження нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради; про погодження інвестиційної програми КПП «Теплоенергопостач» на 2018 рік; про надання дозволу КП «УЖКГ «Ірпінь» на видалення аварійних, сухостійних дерев та санітарної обрізки тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути ряд питань містобудування та архітектури, служби у справах дітей, управління інвестиційного розвитку та житлово-комунального господарства, комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано близько тридцяти питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

23 грудня 2017 року з 11:00 до 12:30 в актовій залі Ірпінської дитячої музичної школи (вул. Шевченка, 4) відбудеться  скликання конференції для затвердження Положення та обрання керівних органів ОСН «ДРУЖНИЙ КВАРТАЛ».

Порядок денний:

 1. Обрання Головуючого, Секретаря, Лічильної комісії конференції.
 2. Затвердження Положення ОСН «ДРУЖНИЙ КВАРТАЛ».
 3. Обрання органів ОСН «ДРУЖНИЙ КВАРТАЛ».
 4. Обрання осіб уповноважених для здійснення державної реєстрації ОСН «ДРУЖНИЙ КВАРТАЛ».

Установчі збори з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради відбудуться 15 грудня 2017 року  в актовій залі Ірпінської міської ради. Початок зборів о 15:00.

ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПРИ СОБІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ДОКУМЕНТ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ!

проект

Порядок денний установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а 

15 грудня 2017 р.

1-й поверх, актова зала ІМР

15.00

15.00 – 15.30 Реєстрація учасників, отримання мандатів учасників установчих зборів і бюлетенів для рейтингового голосування

15.30 Початок установчих зборів

1. Обрання робочих органі зборів (головуючий, секретар)

2. Інформація ініціативної групи

3. Звіт голови Громадської ради, нагородження

4. Обрання лічильної комісії, яка встановлюватиме результати голосування

5. Проведення рейтингового голосування

6. Встановлення результатів рейтингового голосування

7. Визначення дати першого засідання Громадської ради

18.00 Орієнтовне завершення установчих зборів

Ініціативна група

 17 грудня о 11:30 в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школи (вул. Троїцька, 40) відбудеться розважально-спортивний фестиваль «Sport Christmas Fest». 

 На гостей фестивалю чекає насичена програма, яка передбачає офіційне відкриття заходу за участі почесних гостей, виступи провідних фітнес-клубів, спортивних колективів, розіграші цінних подарунків, зона з аніматорами для наймолодших гостей свята, за словами організаторів.

 Варто зазначити, що гостей фестивалю чекають приємні подарунки від Св.Миколая, а також можливість розіграти дві путівки на Новорічний відпочинок у Буковелі.

 Запрошуємо ірпінців та гостей міста на розважально-спортивний фестиваль «Sport Christmas Fest».

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 3 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник