У цей чудовий день для нашої громади ми, у першу чергу, хочемо подякувати вам — нашим захисникам і захисницям — за Україну, за щоденну боротьбу, за вашу відвагу.
Ірпінь знає, що таке війна, і пережив найважчі часи. Але сьогодні, у вільному Ірпені, ми робимо все задля вільної України!
Наша громада цьогоріч виділила рекордну суму коштів на потреби оборони нашої держави — і на цьому ми не зупиняємось та не зупинимось.
Для подальшої підтримки Сил оборони сьогодні ми передали:
Частину допомоги, яку сьогодні передали різним підрозділам, ми змогли придбати завдяки нашим підприємцям — людям, які не лише підтримують громаду, а й активно допомагають військовим, ветеранам та родинам загиблих Героїв.
Дякую, вам — наші захисникам, а також усім, хто не стоїть осторонь і наближає волю нашого народу та нашу спільну Перемогу!
Слава Україні!
В.о. Ірпінського міського голови – секретар ради Анжела Макеєва