Неділя, 9 травня 2021 |
Пацієнти Ірпінського центру первинної меддопомоги можуть записатися на вакцинацію онлайн
Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги пропонує самостійно записатися на щеплення від коронавірусної хвороби. Спеціальна реєстраційна форма для запису з’явилася на сайті закладу. «Шановні пацієнти, для ва…
Автопарки комунальних підприємств Ірпеня поповнились новою спецтехнікою
На центральній площі Ірпеня – парад комунальної техніки. Це нові машини, якими поповнились автопарки комунальних підприємств міста. Техніки придбали на понад  11 млн грн. Частково – за власні кошти підприємств, але більш…
6 травня 2021 року: виявлено 6038 нових випадків COVID-19
Станом на 6 травня 2021 року в Україні зафіксовано 6 038 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 271 дитина та 113 медпрацівників. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов…
В ірпінській громаді відзначатимуть День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8-9 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ірпінській громаді заплановано у ці дні ряд заходів. 8 травня о 21:00 на алеї Слави в Ірпені (вул. Центральна) відбудет…

Головний спеціаліст з енергоменеджменту виконує наступні завдання й обов'язки:

 1. Очолює роботу в напрямку забезпечення належного рівня управління раціональним використанням енергетичних ресурсів закладами бюджетної та житлово-комунальної сфери м. Ірпінь відповідно до чинних державних стандартів України з енергозбереження та інших правових, нормативних і методологічних документів.
 2. Здійснює розробку звітних документів та аналітичних матеріалів з питань моніторингу енергоспоживання, раціонального споживання енергії, енергоефективності, тощо.
 3. Очолює роботу з розробки та впровадження системи моніторингу енергоспоживання бюджетних установ та об’єктів житлово-комунального господарства міста Ірпінь.
 4. Здійснює збір та аналіз даних про енергоспоживання бюджетних установ та об’єктів житлово-комунального господарства м. Ірпінь.
 5. Здійснює оцінку ефективності використання енергетичних ресурсів з детальним аналізом причин, які впливають на відхилення показників енергоефективності від розрахункових значень.
 6. Виявляє найбільш енергозатратне обладнання та технологічні процеси в бюджетній сфері міста Ірпінь. Вносить свої пропозиції щодо подальшої експлуатації (або заміни) цього обладнання та оптимізації технологічних процесівз метою зменшення споживання енергетичних ресурсів..
 7. Очолює роботу по проведенню контролю та аналізу правильності виставлених рахунків енергопостачальними компаніями для оплати спожитих енергоресурсів та узгодженню розбіжностей, що виникли при обробці обсягів енергоспоживання бюджетними установами та іншими об’єктами житлово-комунального господарства.
 8. Розробляє рекомендації для проведення тендерних закупівель в бюджетній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства міста, з метою придбання оптимального енергоефективного обладнання та матеріалів, тощо.
 9. Готує та надає пропозиції щодо усунення причин, які стримують досягнення запланованих показників енергозбереження та вдосконалення шляхів підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів.
 10. Створює бази даних енергоспоживання по всім бюджетним установам м. Ірпінь, а також іншої необхідної технічної інформації, в т.ч. контролює усі зміни в роботі закладів, такі як здача в оренду, ремонти, зміна балансової належності, улаштування прибудов, кількість відвідувачів, зміна навантаження на теплопостачання, кліматичні дані та інше.
 11. Розробляє пропозиції щодо енергетичної політики міста Ірпінь та плану дій щодо її реалізації.
 12. Здійснює контроль за якісною роботою приладів обліку теплової, електричної енергії та холодної води, а також іншого встановленого енергоефективного обладнання.
 13. Надає консультаційну допомогу структурним підрозділам державної адміністрації м. Ірпінь з питань моніторингу енергоспоживання, енергозбереження і енергоефективності, тощо.
 14. Щомісяця надає директору департаменту житлово-комунального господарства аналітичний звіт щодо ефективності споживання енергоресурсів закладами бюджетної сфери м. Ірпінь.
 15. Надає власні рекомендації на розгляд керівництву щодо найбільш оптимального використання приміщень бюджетних установ м. Ірпінь з метою оптимізації енергоспоживання.
 16. Розробляє методичні матеріали щодовпровадження енергетичного менеджменту.

Перелік завдань та обов’язків енергоменеджера міста не є вичерпним, та може бути доповнений в процесі подальшої роботи консультантів над Проектом.


 

Муніципальна варта запрошує інспекторів з благоустрою паркових зон

Муніципальна варта, у зв'язку з розширенням та розвитком, оголошує набір на посаду інспектор з благоустрою паркових зон.

До кандидатів висуваються наступні вимоги:

- вища або спеціальна освіта,

- служба в Збройних Силах України (для чоловіків),

- не притягувались до кримінальної або адміністративної відповідальності;

- володіння державною мовою,

- комунікабельність,

- активна громадянська позиція.

Основні напрямки роботи:

- інспектор зобов’язаний здійснювати контроль за станом об’єктів благоустрою на території паркової зони та міста;

- здійснювати контроль за дотриманням відвідувачами правил громадського порядку та Правил благоустрою міста;

- складати протокол у випадку порушення Правил благоустрою;

- проводить роз’яснювальну роботу з питань дотримання правил благоустрою міста.

На співбесіду кандидатам при собі необхідно мати:

- паспорт;

- військовий квиток (приписне посвідчення (для чоловіків);

- трудову книжку;

- ідентифікаційний код;

- документи про освіту (диплом з оціночною відомістю);

- свідоцтва про народження.

Умови роботи:

- офіційне працевлаштування;

- повний пакет соціальних гарантій;

- графік роботи: подобовий та нічний;

- заробітна плата від 3500 грв до 6000 грв. (в залежності від кількості чергувань на місяць).

Резюме надсилайте: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація за телефонами: (04597) 60-400, (063)5690170 або за адресою вул. Шевченка, буд. 5, Ірпінь, Київська область, 08200, 2 поверх (адміністрація КП «Контроль благоустрою міста»).


 

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради Київської області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування 

начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Вимоги: повна вища економічна або юридична освіта, досвід роботи за фахом не менше трьох років, знання державної мови, володіння ПК.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 08200, Київська область, м.Ірпінь, вул. Д.Попова, 26-Б.

Довідки за телефоном: 57502, 56000

Начальник управління П.В. Зброжек

Дата опублікування: 21.08.2015


 

 

Новини

Анонси

 

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій