Неділя, 9 травня 2021 |
Пацієнти Ірпінського центру первинної меддопомоги можуть записатися на вакцинацію онлайн
Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги пропонує самостійно записатися на щеплення від коронавірусної хвороби. Спеціальна реєстраційна форма для запису з’явилася на сайті закладу. «Шановні пацієнти, для ва…
Автопарки комунальних підприємств Ірпеня поповнились новою спецтехнікою
На центральній площі Ірпеня – парад комунальної техніки. Це нові машини, якими поповнились автопарки комунальних підприємств міста. Техніки придбали на понад  11 млн грн. Частково – за власні кошти підприємств, але більш…
6 травня 2021 року: виявлено 6038 нових випадків COVID-19
Станом на 6 травня 2021 року в Україні зафіксовано 6 038 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 271 дитина та 113 медпрацівників. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов…
В ірпінській громаді відзначатимуть День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8-9 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ірпінській громаді заплановано у ці дні ряд заходів. 8 травня о 21:00 на алеї Слави в Ірпені (вул. Центральна) відбудет…
На часі – реорганізація структури виконавчого комітету та комунальних підприємств

13 січня 2015 року в ході розширеної наради з керівниками відділів та управлінь, установ та організацій, селищними головами йшла мова про оптимізацію кадрового складу та реорганізацію структур виконавчого комітету та комунальних підприємств міста.

«Сьогодні ми прагнемо жити по-новому і мати більше можливостей. В Україні починається процес децентралізації влади. Отримуючи широкі повноваження, ми повинні бути готові до відповідальності за життєдіяльність кожного напрямку у розвитку нашого міста», - зазначив міський голова Володимир Карплюк.

чільник міста нагадав присутнім про рекомендацію Кабміну щодо оптимізації мережі кадрового складу органів місцевого самоврядування.

Ірпінь – не найбідніше місто в країні. Лише минулого року одинадцять мільйонів гривень реверсної дотації надійшло з місцевої казни до державного бюджету, - сказав міський голова. – Велика кількість людей, які переїжджають зі східних областей оселяються саме в Ірпені. Ми маємо розуміти позитивні і негативні наслідки цього процесу. Добре, що наш регіон є цікавим в рамках інфраструктурного розвитку, і в рамках зручного місця розташування. Але чи будемо ми здатні за деякий час їх обслуговувати? Переїжджають в основному сім’ї з дітьми, а це навантаження на садочки, школи, лікарні, питання працевлаштування людей. Рівень безробіття на сьогодні зростає».

Завдання оптимізації кадрового складу органів місцевого самоврядування визріло не сьогодні. Володимир Карплюк підкреслив: «Два з половиною місяці я придивлявся до структур виконавчого комітету. Дві речі, які змусили мене звернути на це питання особливу увагу: перше - ми заробляємо малі гроші як посадовці, друге – з функціональними обов’язками, які потрібно виконувати в межах цієї установи, може впоратися набагато менша кількість людей. Це мій висновок як керівника».

До 1 березня буде рекомендація по реорганізації кожного відділу і управління міськради. Принцип комплектування будь-якої установи чи відділу буде ґрунтуватися на кадровому професіоналізмі та відповідальності.

За словами міського голови, такий підхід у сьогоднішній ситуації як в країні, так і в місті, дасть змогу зекономити бюджетні кошти, частина яких буде спрямована на збільшення заробітної плати працюючих, інша частина – на благоустрій того чи іншого об’єкту, наприклад, дороги.

Також найближчим часом планується реорганізація в комунальній сфері міста. Зокрема, три комунальних підприємства - виробниче управління комунального господарства, КП «Ірпіньміськсвітло» та КЖЕП «Ірпінь» - буде об’єднано в єдине. За рахунок скорочення кількості адміністративного персоналу, додадуться посади двірників, електриків, буде збільшено заробітну плату.

«Ми маємо розуміти, що підприємства буде реорганізовано не з тією метою, аби вони функціонували заради функціонування. Головне завдання – надавати якісні послуги у своєму напрямі діяльності», - зазначив Володимир Карплюк.

Очільник міста підкреслив, що саме від сумлінності, ініціативності та активності працівників органів місцевого самоврядування, цілеспрямованості та високої працездатності комунальників залежить рівень розвитку міста, покращення добробуту його мешканців.

Новини

Анонси

 

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій