Неділя, 9 травня 2021 |
Пацієнти Ірпінського центру первинної меддопомоги можуть записатися на вакцинацію онлайн
Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги пропонує самостійно записатися на щеплення від коронавірусної хвороби. Спеціальна реєстраційна форма для запису з’явилася на сайті закладу. «Шановні пацієнти, для ва…
Автопарки комунальних підприємств Ірпеня поповнились новою спецтехнікою
На центральній площі Ірпеня – парад комунальної техніки. Це нові машини, якими поповнились автопарки комунальних підприємств міста. Техніки придбали на понад  11 млн грн. Частково – за власні кошти підприємств, але більш…
6 травня 2021 року: виявлено 6038 нових випадків COVID-19
Станом на 6 травня 2021 року в Україні зафіксовано 6 038 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 271 дитина та 113 медпрацівників. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов…
В ірпінській громаді відзначатимуть День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8-9 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ірпінській громаді заплановано у ці дні ряд заходів. 8 травня о 21:00 на алеї Слави в Ірпені (вул. Центральна) відбудет…
 Про податки до місцевої казни

13 січня 2015 року під час розширеної наради з питань забезпечення життєдіяльності міста та селищ було обговорено питання податкових ініціатив Кабміну. Начальник фінансового управління Євгенія Данилюк назвала податки,  які згодом надійдуть до місцевої скарбниці.

Місцева влада буде запроваджувати і збирати наступні податки: на нерухоме майно та на розкішні автомобілі. Нерухоме майно, житлове та не житлове, буде оподатковуватись в розмірі 1% від мінімальної зарплати (1218 грн.) за 1 кв.м., (12,18 грн.) сплачувати його доведеться раз на рік.

База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів; б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів; в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) – на 180 кв. метрів. Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

«Не будуть обкладатися податком нежитлові приміщення, які використовують в аграрному секторі, в промисловості, МАФи та ринки, будівлі дитячих будинків та гуртожитків, бюджетні установи, – сказала доповідач Євгенія Данилюк. – Введено податок на розкішні автомобілі (об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовуються до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.) за ставкою 25 000 грн. на рік».

Повноваження щодо встановлення ставок плати за землю та пільг щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території з 2015 року також передано органам місцевого самоврядування.

Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки та ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки які, перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання.

Запроваджується акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива. Для реалізації підакцизних товарів роздрібної торгівлі ставка податку становитиме 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

Зміни для платників єдиного податку: підвищується до 300 000 грн. (в 2 рази) максимальний поріг доходу, що дозволяє обирати І групу єдиного податку. Зменшено відсоткові ставки платників єдиного податку ІІІ групи з 3% до 2% - у разі сплати ПДВ; з 5% до 4 % без ПДВ. Також вводиться окрема ІVгрупа платників єдиного податку - сільськогосподарських товаровиробників, внаслідок чого скасовується фіксований сільськогосподарський податок.

Дію сплати військового збору розміром 1,5 % від суми зарплати продовжено в 2015 році.

Щодо податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) запроваджується оподаткування великих заробітних плат шляхом зміни шкали оподаткування (в розрахунку на місяць): 15% – для доходів до 10 мінімальних заробітних плат; 20% – для доходів понад 10 МЗП (з суми перевищення), та передбачено сплата 20% для пасивних доходів, у тому числі процентів, нарахованих на суму поточного або вкладного (депозитного) банківського рахунку. Планується знизити діючий поріг оподаткування пенсій з десяти тисяч гривень на місяць до трьох розмірів МЗП (3654 грн.), та оподатковувати суму перевищення за ставкою 15%.

Новини

Анонси

 

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій