Неділя, 9 травня 2021 |
Пацієнти Ірпінського центру первинної меддопомоги можуть записатися на вакцинацію онлайн
Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги пропонує самостійно записатися на щеплення від коронавірусної хвороби. Спеціальна реєстраційна форма для запису з’явилася на сайті закладу. «Шановні пацієнти, для ва…
Автопарки комунальних підприємств Ірпеня поповнились новою спецтехнікою
На центральній площі Ірпеня – парад комунальної техніки. Це нові машини, якими поповнились автопарки комунальних підприємств міста. Техніки придбали на понад  11 млн грн. Частково – за власні кошти підприємств, але більш…
6 травня 2021 року: виявлено 6038 нових випадків COVID-19
Станом на 6 травня 2021 року в Україні зафіксовано 6 038 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 271 дитина та 113 медпрацівників. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов…
В ірпінській громаді відзначатимуть День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8-9 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ірпінській громаді заплановано у ці дні ряд заходів. 8 травня о 21:00 на алеї Слави в Ірпені (вул. Центральна) відбудет…
Представники ветеранських організацій та влади зустрілися за «круглим столом»

15 січня 2015 року відбулася зустріч за «круглим столом» представників ветеранських організацій та місцевої влади. Приводом для конструктивного діалогу стали листи Ірпінської організації ветеранів України та Ірпінської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, які надійшли до виконкому з пропозиціями покращення якості соціальних послуг для ветеранів та учасників війни, розв’язання деяких соціальних проблем.

У заході брали участь: керуючий справами виконавчого комітету Максим Плешко, заступники міського голови Лідія Михальченко та Анастасія Попсуй, начальник управління праці та соціального захисту населення Лариса Саприкіна, головний лікар Ірпінської міської поліклініки Світлана Росстальна, начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Петро Зброжек, голова Ірпінської організації ветеранів України Михайло Ганжа, голова Ірпінської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Анатолій Харциз, представники Ірпінської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, медичних установ, релігійних громад тощо.

Під час засідання було озвучено ряд пропозицій щодо співпраці з ветеранськими громадськими об’єднаннями в ракурсі соціального захисту та благоустрою міста, доведено до присутніх інформацію про загальнодержавні зміни в законодавстві, зокрема в новому бюджеті держави, який значно зрізує пільги практично всім категоріям населення, доведено інформацію про медичне та медикаментозне забезпечення ветеранів та учасників бойових дій у медичних установах міста.

Далі були висловлені побажання й міркування щодо того, як на місцевому рівні влаштувати знижки на ліки в аптеках та організувати соціальний магазин, де продаватимуться хліб. Як можливий варіант пропонувалося впровадити аналог картки киянина, фінансованої з міського бюджету за програмою «Турбота». Пролунала пропозиція виробити механізм відшкодування аптекарям та хлібовиробникам збитків.

Порушувалося питання щодо покращення благоустрою Ірпеня. Учасники «круглого столу» наголосили, що в місті мають з’явитися громадські туалети – у парках, у центральній частині Ірпеня, на вокзалі. До цих серйозних капітальних будівництв планується приступати з весни. Наразі невдовзібути встановлені декілька конструкцій легкого типу, вони будуть платними, але певні категорії людей зможуть безкоштовно відвідувати.

Окремо піднімалося питання облаштування меморіальної зони на Привокзальній площі, де стоїть пам’ятник загиблим воїнам. Ветерани запропонували встановити там ще пам’ятник афганцям, а також меморіальні дошки Небесній сотні і чорнобильцям. «Це треба зробити продумано, щоб не вийшло ідеологічного вінегрету, - зазначив керуючий справами Максим Плешко. – Я за те, щоб монументи й обеліски мали свій простір, щоб вони викликали певну емоцію, змушували людину зупинитися, замислитися, вдивитися, і врешті – звернути увагу на викарбувані прізвища».

«Узагалі-то міський голова пропонує цілковиту реконструкцію центральної частини міста, – зауважив М.Плешко, – починаючи від автобусних зупинок біля залізниці. Там має виникнути красива сучасна автостанція з громадським туалетом, здійснено реконструкцію переходу. По цей бік залізниці, з нашого боку, є задум побудувати автостанцію під навісом. Далі мають піддатися цілісній реконструкції Привокзальна площа та площа Шевченка, однойменна вулиця до Еко-маркету і врешті – парк «Перемога». Але в першу чергу, з весни розпочнеться реконструкція міського стадіону, розташованого за будівлею Будинку культури (район БКЗ) і парку «Дубки».

Було також запропоновано звести в центральній частині Ірпеня якщо не церкву, то капличку. У цій частині міста спостерігаються чималі потоки людей, тож багатьом буде зручно навідуватися до цієї каплички. Але знову ж таки – вона має бути в рамках цілісної картини, хай невеликою, але естетичною, красивою, такою, що радує око.

Підсумовуючи зустріч, працівники міськвиконкому зафіксували для себе ряд робочих питань, які обіцяли вирішувати для полегшення життя ветеранів та учасників війни.

Новини

Анонси

 

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій