Понеділок, 5 червня 2023 |

Очищення влади

27 вересня в Ірпіні, на базі Національного університету державної фіскальної служби відбулася звітно-виборча Асамблея відділення НОК України в Київській області. 

 

Участь в Асамблеї взяв Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, член НОК України в Київській області та членом виконкому.

 

На Асамблеї були присутні представники відділення НОК Київщини, представники федерації та олімпійських осередків Київської області, представники відділів спорту РДА та міськрад, партнери розвитку олімпійського руху та інші активісти олімпійських видів спорту.

 

Засідання розпочалося з привітань Голови відділення НОК України в Київській області Івана Куроченка, який більш ніж 20 років опікувався відділенням. У своїй промові Іван Панасович розповів, скільки усього зроблено за всі роки за для розвитку спорту на Київщині та висловив вдячність обласним Федераціям та усім тим, хто підтримує та розвиває спорт на теренах Київщини.

 

Після нагородження активістів відділення НОК України в Київській області з нагоди 20-річчя з дня створення відділення Голова відділення відзвітував за приведену роботу в період з 2014 по 2018 роки.

Наступним пунктом Порядку денного стали вибори майбутнього Голови відділення НОК України в Київській області. Одностайним рішенням членів відділення НОК України в Київській області, яких було 69 чоловік, було проголосовано «за». Новим Головою Олімпійського руху Київщини став кандидат наук з фізичної культури і спорту, професор, заслужений тренер України з боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту Ігор Малинський.

Також було обрано заступників новообраного Голови та Виконком у повному складі.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

 

 

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

 

 

 

ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023