Субота, 28 січня 2023 |

Очищення влади

Христюк Дмитро Вікторович – перший заступник Ірпінського міського голови

Народився 3 жовтня 1978 року у місті Шепетівка Хмельницької області.

У 2001 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю «Будівництво та ремонт автомобільних доріг і аеродромів» і отримав кваліфікацію інженера-будівельника.

У 2002 році закінчив Інститут економіки та бізнесу на транспорті при Національному транспортному університеті за спеціальністю «Економіка підприємства», отримавши кваліфікацію економіста.

У лютому 2014 року завершив навчання у Національній академії державного управління при Президентові України, Інституті вищих керівних кадрів країни за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

З 2001 по 2005 рік працював у Службі безпеки України, у спецпідрозділі по боротьбі з тероризмом та захисту учасників кримінального судочинства «Альфа».

Із травня по грудень 2005 року – головний спеціаліст Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості Мінпромполітики України.

2005-2006 рр. – помічник Міністра промислової політики України.

2007-2008 рр. – голова правління ЗАТ «Виробничо-комерційна фірма «Шар».

2009-2010 рр. – радник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Із червня по листопад 2010 року – заступник голови Баришівської райдержадміністрації у Київській області.

Із листопада 2010 року по грудень 2012 року – голова Баришівської районної ради у Київській області.

Із грудня 2012 року по березень 2014 року – радник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

2014-2015 рр. – заступник голови-керівник апарату Київської обласної державної адміністрації.

З листопада 2015 року – перший заступник Ірпінського міського голови.

Майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, заслужений тренер України з бойового самбо, дворазовий чемпіон світу з бойового самбо серед професіоналів.

За вагомий внесок у розвиток міжнародного іміджу України удостоєний почесного звання «Народний Посол України». Нагороджений медаллю За військову службу від Президента України, орденом Миколи Чудотворця, орденом Пошани, орденом Архістратига Михаїла, Почесним знаком Служби Безпеки України. Неодноразово нагороджений грамотами Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, а також грамотою Комітету ВРУ  з питань будівництва та місцевого самоврядування «За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності».

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну