Вівторок, 26 травня 2020 |

Очищення влади

Семко Наталія Григорівна – заступник Ірпінського міського голови

Народилася 19 квітня 1972 року в м. Києві.

Дитинство провела у м. Ірпені. Після закінчення у 1989р. середньої школи №3 м. Ірпеня, навчалась у Інституті електронних приладів за спеціальністю бухгалтер-економіст.

Трудову діяльність розпочала зі спеціальності головного бухгалтера на Київському підприємстві «Ліза».

З 1998р. працювала на посаді начальника фінансово-господарського відділення Ірпінського міського військового комісаріату Київської області та займалася громадською роботою, допомагаючи військовим пенсіонерам, надаючи допомогу у консультаційного та юридичного напрямку.

У 1999 році була переведена на роботу в Український фінансово-економічний інститут податкової служби на посаду інспектора ВОЗ відділу кадрів.

З 2000 по 2013 рік працювала в екологічній спеціалізованій компанії «Рада». Як керівник, своєю працею та знаннями досягла визнання компанії, одним з найкращих підприємств у галузі переробки та утилізації вторинної сировини.

З 2000р. по 2003р. навчалась в Академії податкової служби України за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста-економіста. У 2004 році навчалась в торгово-промисловій палаті м. Лейпциг (Німеччина) за напрямком – «Інноваційні технології та обладнання в сфері виникнення мереж екологічної утилізації різноманітної тари та упаковки».

У 2006р. навчалась в Міністерстві економіки м. Мюнхен (Німеччина). Напрямок «Поводження з відходами та використання інноваційних технологій у сфері написання програм по поводженню з відходами та для місцевого самоврядування».

У 2010 році була обрана депутатом Київської обласної ради VI скликання (по мажоритарній системі). У 2013 була обрана головою постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків від Чорнобильської катастрофи.

2012-2014рр. – навчання у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (кваліфікація – магістр державного управління).

Нагороджена численними відзнаками та сертифікатами, зокрема: Дипломом у номінації «Лідер природоохоронної діяльності – 2011» Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» та дипломом І ступеня у номінації «»За кращу презентацію екологічних проектів; сертифікатом від Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО за активну участь у планетарному засіданні і вагомий внесок у розвиток духовно-інтелектуальних знань суспільства та Української держави; орденом УПЦ святого великомученика Георгія Побідоносця; медаллю від Київського регіонального відділення асоціації міст України; дипломом від академіка НАН України Патона Б.Є. за активну роботу у виставці «Екологія-2008;

Була відзначена Київською обласною державною адміністрацією за професійне знання і вклад у розвиток Київщини орденом «Патріот Київщини» та грамотою «За вагомий внесок у розбудову і всебічний розвиток Київської області;

Є власником багатьох грамот та подяк від органів місцевої влади Київської області за особистий внесок у соціально-економічну розбудову та вирішення актуальних питань поводження з твердими побутовими відходами в Україні.

 

pay-oplata

pay-oplata

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

«Асоціація міст України»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник