Неділя, 4 червня 2023 |

Очищення влади

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї експонується виставка живопису «Дивосвіт краси» Тетяни Пащенко.

Варто зазначити, що художниця народилася в Інкермані (Балаклавський р-н Севастополя). З 2000 по 2005 була членом Севастопольської громадської організації професійних і самодіяльних художників «Палітра». Зараз художниця проживає в Ірпені. «Ми закохалися в Ірпінь з першого погляду, – розповідає художниця. – Нас вразили сосни, буяння трав. Ми не завжди звертаємо увагу на красу природи, серед якої живемо, а свіжий погляд, особливо художника, відразу її помічає». Роботи майстрині (акварель і олійний живопис) виставлялись на вернісажі в Севастополі. Нині вони перебувають у приватних колекціях в Америці, Німеччині, Франції, Китаї, Ізраїлі, Англії та Австралії.

Минулого року ірпінці мали змогу бачити картини Тетяни Пащенко на арт-вернісажах у парку дерев’яних скульптур «Покровський». А в листопаді 2016 року на Міжнародній виставці-конкурсі «Український тиждень мистецтв» у столичному Будинку художника дві роботи Пащенко посіли ІІ і ІІІ місця в категорії професіоналів.

Виставка Тетяни Пащенко буде тривати у музеї до 6 квітня. Тож мешканці та гості міста мають можливість насолодитися прекрасними картинами талановитої художниці.

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

 

 

 

ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023