Monday, 5 June 2023 |

Очищення влади

Семко Наталія Григорівна – заступник Ірпінського міського голови

Народилася 19 квітня 1972 року в м. Києві.

Дитинство провела у м. Ірпені. Після закінчення у 1989р. середньої школи №3 м. Ірпеня, навчалась у Інституті електронних приладів за спеціальністю бухгалтер-економіст.

Трудову діяльність розпочала зі спеціальності головного бухгалтера на Київському підприємстві «Ліза».

З 1998р. працювала на посаді начальника фінансово-господарського відділення Ірпінського міського військового комісаріату Київської області та займалася громадською роботою, допомагаючи військовим пенсіонерам, надаючи допомогу у консультаційного та юридичного напрямку.

У 1999 році була переведена на роботу в Український фінансово-економічний інститут податкової служби на посаду інспектора ВОЗ відділу кадрів.

З 2000 по 2013 рік працювала в екологічній спеціалізованій компанії «Рада». Як керівник, своєю працею та знаннями досягла визнання компанії, одним з найкращих підприємств у галузі переробки та утилізації вторинної сировини.

З 2000р. по 2003р. навчалась в Академії податкової служби України за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста-економіста. У 2004 році навчалась в торгово-промисловій палаті м. Лейпциг (Німеччина) за напрямком – «Інноваційні технології та обладнання в сфері виникнення мереж екологічної утилізації різноманітної тари та упаковки».

У 2006р. навчалась в Міністерстві економіки м. Мюнхен (Німеччина). Напрямок «Поводження з відходами та використання інноваційних технологій у сфері написання програм по поводженню з відходами та для місцевого самоврядування».

У 2010 році була обрана депутатом Київської обласної ради VI скликання (по мажоритарній системі). У 2013 була обрана головою постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків від Чорнобильської катастрофи.

2012-2014рр. – навчання у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (кваліфікація – магістр державного управління).

Нагороджена численними відзнаками та сертифікатами, зокрема: Дипломом у номінації «Лідер природоохоронної діяльності – 2011» Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» та дипломом І ступеня у номінації «»За кращу презентацію екологічних проектів; сертифікатом від Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО за активну участь у планетарному засіданні і вагомий внесок у розвиток духовно-інтелектуальних знань суспільства та Української держави; орденом УПЦ святого великомученика Георгія Побідоносця; медаллю від Київського регіонального відділення асоціації міст України; дипломом від академіка НАН України Патона Б.Є. за активну роботу у виставці «Екологія-2008;

Була відзначена Київською обласною державною адміністрацією за професійне знання і вклад у розвиток Київщини орденом «Патріот Київщини» та грамотою «За вагомий внесок у розбудову і всебічний розвиток Київської області;

Є власником багатьох грамот та подяк від органів місцевої влади Київської області за особистий внесок у соціально-економічну розбудову та вирішення актуальних питань поводження з твердими побутовими відходами в Україні.