Tuesday, 6 June 2023 |

Очищення влади

 

 НЕГРЕША ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ

Адреса: 08205, Київська область, Бучанський район, місто Ірпінь, вулиця Шевченка, 2А

Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: +3804597-61-407

Народився 10 червня 1988 року в смт. Томаківка, Дніпропетровської обл., громадянин України.

Освіта:

У 2010 році закінчив Національний університет державної податкової служби України, факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, спеціальність – право, диплом магістра.

У 2011 році закінчив Національний університет державної податкової служби України, заочний факультет фінансів та банківської справи спеціальність – фінанси і кредит, червоний диплом бакалавра з фінансів.

У 2016 році захистив дисертацію та здобув науковий ступень кандидата юридичних наук.

Трудова діяльність:

З червня 2010 року по жовтень 2010 року працював в Оперативному управлінні Головного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у м. Севастополі на посаді старшого оперуповноваженого відділу протидії незаконному відшкодуванню ПДВ та викриття злочинів у кредитно-фінансовій сфері.

З жовтня 2010 року по вересень 2016 року працював на Факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету державної податкової служби України на керівних посадах.

З вересня 2016 року по теперішній час працюю у Виконавчому комітеті Ірпінської міської ради на посаді керуючого справами виконавчого комітету.

У 2020 році обраний депутатом Бучанської районної ради VІII скликання від політичної партії «Нові Обличчя».