Tuesday, 6 June 2023 |

Очищення влади

8 червня в Ірпені відбулася фінальна частина обласного заходу «Олімпійський день Київщини – 2019», де взяли участь делегації районів, міст обласного підпорядкування, новостворених територіальних громад, університетів, коледжів та фізкультурно-спортивних товариств. Кількість бажаючих пройнятися духом олімпізму та отримати насолоду від свята спорту досягла майже 3200 чоловік.

Під час урочистого відкриття учасників привітали Ігор Малинський, голова відділення НОК України в Київські області, Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови.

У заході брали участь: Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні Валерій Андрійцев; Майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Призер чемпіонату світу. Учасник Олімпійських ігор в Атланті Карен Балаян; Президент Київської обласної федерації боксу, Президент Всеукраїнської Федерації Студентського Боксу, Майстер спорту з боксу Костянтин Калашніков, Майстер спорту міжнародного класу з боксу, Призер чемпіонату Европи та Світу, учасник Олімпійських ігор у Ріо де Жанейро, Віце-Президент Київської обласної федерації боксу, координатор розвитку Всеукраїнської Федерації Студентського Боксу Володимир Матвійчук; майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, Паралімпійський чемпіон 2012 року Дмитро Соловей; Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка світу, Європи та Європейських ігор з вільної боротьби Аліна Бережна; майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, Чемпіонка Європи та призерка Чемпіонату Світу з дзюдо Олександра Старкова; Майстер спорту міжнародного класу з боксу, Чемпіон України, бронзовий призер перших Європейських ігор, член національної збірної команди Ярослав Самофалов; Майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, переможець Кубків світу та Європи з дзюдо Дмитро Бережний; Майстер спорту міжнародного класу з боксу, дворазовий срібний призер Чемпіонатів Європи, срібний призер молодіжних Олімпійських ігор Тарас Бондарчук; Майстер спорту міжнародного класу з шашок, чотириразова чемпіонка Світу, суддя національної категорії Надія Чижевська та багато інших іменитих спортсменів та тренерів.

З самого ранку до Ірпінського міського парку Незнайка почали приїжджати команди найсильніших, найсміливіших та найвитриваліших спортсменів з різних куточків Київщини.

Програма передбачала змагання з різних видів спорту: легкоатлетичні забіги, стрітбол, шахи, дартс, «веселі старти», гирьовий спорт, велосипедний спорт, забіги «немовлят» (діти віком від 6 місяців до року) та масовий легкоатлетичний забіг. Також, був проведений «Олімпійський лекторій», на якому було присутні батьки та діти. Протягом всього свята проводились конкурси та вікторини на різні тематики, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму, зокрема малюнок на асфальті на тему «Спорт очима дітей».

Першими розпочинали змагання спортсмени із враженням опорно-рухового апарату (заїзд на інвалідних колясках).

Найкращі результати показали: серед людей з інвалідністю – Вероніка Стахова, Володимир Ковальський, Антон Одіноков, Юлія Григоренко; у змаганнях з гирьового спорту – Василь Неділько, Віктор Фещенко; з дартсу – Тамара Богасій, Сергій Лядський; з шахів кращими були білоцерківці Дарина Заєць та Максим Дзюба. У легкоатлетичних забігах кращими були Єлизавета Ткаченко, Анна Безименна, Анастасія Волошененко, Альона Яцко, Ніна Навицка, Ігор Панченко, Павло Домантович, Йосип Юрковський, Юрій Колесніков. Перемогу в змаганнях з стрітболу отримала команда м.Фастів.

Після завершення змагань переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та цінними подарунками. Усі учасники отримали сертифікати про участь в «Олімпійському дні Київщини – 2019».

Нагородження проводили: Валерій Андрійцев – срібний призер Олімпійських ігор, Карен Балаян – учасник Олімпійських ігор, Дмитро Соловей – переможець Параолімпійських ігор в Лондоні, Ігор Малинський – голова відділення НОК України в Київські області, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки, Володимир Корнієнко – заступник голови відділення НОК України в Київській області, головний суддя заходу, Надія Чижевська – чотириразова чемпіонка світу, багаторазовий призер чемпіонатів України з шашок, міжнародний майстер з шашок, майстер спорту міжнародного класу України.

Захід проводився відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київоблдержадміністрації, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, та за сприяння та участі обласних організацій ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Особливі слова вдячності організатори висловлюють дружній команді міста Ірпінь, генеральному партнеру розвитку Олімпійського руху на Київщині, будівельній компанії «Орлан-Інвест Груп» та її керівнику Антону Мирончуку, виконавчій дирекції НОК України.

Свято проводилось з метою пропаганди здорового способу життя та поширення ідей олімпізму. І вдалося на славу!

                            
Анонс

Олімпійський день-2019 на Київщині: фінал обласного спортивно-масового заходу

8 червня на Київщині, в «Місті парків та здоров’я» - місті Ірпінь відбудеться фінал обласного спортивно-масового заходу "Олімпійський день 2019".

Місце проведення: парк "Незнайки", вулиця Тищенка, 13

Початок заходу: 09:30

Парад-відкриття: 11:00

Традиційне свято спорту та пропаганди Олімпійського руху проводиться на Київщині майже чверть століття. Минулоріч Олімпійський день, який приймала Буча, був визнаний найкращим в Україні. Майже 4 000 учасників з усіх міст, районів, ОТГ, навчальних закладів Київщини брали участь у заході.

Обласне свято організовує відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації,  комунального закладу  Київської обласної ради  «Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, головного партнеру розвитку Олімпійського руху на Київщині «Орлан-Інвест груп»  та Ірпінської міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ ЗМАГАНЬ

Програма обласного спортивно-масового заходу "Олімпійський день 2019"

09:30 Розважальна програма самодіяльних художніх колективів. Олімпійський лекторій для батьків «Що посієш, те й пожнеш». Показові виступи спортсменів з різних видів спорту

09:50 Зарядка з відомими спортсменами «Do like Olympians»

11:00 Парад-відкриття

12:00 Легкоатлетичні старти (дистанції 20 м (дошкільнята), 500 м (школярі 7 – 14 років, жінки, ветерани), 1000 м (спортсмени, чоловіки, ветерани), 500 м (15–17 років школярі), 1000 м (студентська молодь), 1000 м (ветерани спорту, аматори)

12.00 Легкоатлетичний забіг для керівників КОДА, міських голів, голів РДА, селищних голів, сільських старост, голів ОТГ, начальників управлінь та відділів з питань фізичної культури і спорту.

12.00 Змагання з шахів

12:00 Стрітбол серед юнаків 14-15 років

12:00 Гирьовий спорт

12:00 Конкурс малюнку на асфальті «Спорт очима дітей»,

«Веселі старти»

12:00 Дартс

13:00 Велосипедний спорт (дорожні велосипеди)

Оргкомітет та господарі заходу докладуть максимум зусиль, щоб цьогорічний "Олімпійський день-2019" відбувся на високому рівні.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході!

 Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

ДЖЕРЕЛО: https://sport-koda.org/content/olimpiyskyy-den-2019-na-kyyivshchyni-final-oblasnogo-sportyvno-masovogo-zahodu?fbclid=IwAR3LjGYvaamkH9TKh394ij6cWT6MNh2cCyFhYvNmkAJuYCJTpGHVnHSAEOE