Friday, 5 June 2020 |

Очищення влади

№ з/п

Громадська організація

Делегований представник

 1.

Ірпінська міська громадська організація інвалідів «Любов і довіра»

Маркелова

Тамара Іванівна

 2.

Громадська організація «Спілка дітей війни»

Сластьоненко

Олександр Андрійович

 3.

Ірпінська міська громадська організація «Союз жінок Приірпіння за майбутнє дітей та безпечне довкілля»

Небога Лариса Павлівна

 4.

Громадська організація «Громадський центр громадян «Перспектива»

Попова

Оксана Дмитрівна

 5.

Ірпінська міська громадська організація «Рідне місто»

Сірош

Вадим Анатолійович

 6.

Ірпінський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України»

Попко

Василь Сільвестрович

 7.

Громадське об’єднання «Сусіди Приірпіння»

Онищук

Ірина Юріївна

 8.

Громадська організація «Територія – Новий Схід»

Родін

Олександр Іванович

 9.

Громадська організація «Покровський»

Вдовенко

Дмитро Васильович

 10.

Спортивна громадська організація «Київська обласна Федерація Хортингу»

Поповичук

Олег Миколайович

 11.

Громадське об’єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля» м. Ірпінь

Герасименко

Сергій Іванович

 12.

Громадська організація «Об’єднання власників квартир Ірпеня»

Денчик

Володимир Іванович

 13.

Ірпінський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів»

Соколов

Андрій Миколайович

 14.

Ірпінська міська громадська організація «Українська народна рада»

Курсін

Антон Володимирович

 15.

Ірпінська міська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій»

Харциз

Анатолій Пилипович

 16.

Благодійна організація «Фонд Декарта»

Ковальчук

Микола Михайлович

 17.

Громадська організація «Координаційна рада Ірпінського регіону»

Кравченко

Віталій Вікторович

 18.

Громадська організація «Ірпінська міська спілка воїнів – учасників Антитерористичної операції»

Головенко

Антон Анатолійович

 19.

Благодійна суспільна організація «Разом за життя»

Андріїшин

Галина Григорівна

 20.

Ірпінська міська організація «Клуб спортивного бального танцю АДАЖІО»

Грушевой

Андрій Валерійович

 21.

Ірпінська міська організація товариства Червоного хреста

Забарило

Валентина Володимирівна

 22.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Еверест-10»

Соколюк

Олег Пантелейович

 23.

Ірпінська міська молодіжна громадська організація «Можливість»

Глієвий

Петро Петрович

 24.

Громадська організація «Ірпінська молодіжна громадська організація «Молодь регіону»

Бобик

Віктор Миколайович

 25.

Ірпінська міська громадська організація «Солідарність»

Мороз

Анатолій Єлізарович

 26.

Громадська організація «Об’єднання Громадських організацій»

Мілевський

Олександр Петрович

 27.

Ірпінська міська громадська організація «Перший номер»

Лакей

Михайл Миколайович

 28.

Ірпінська міська громадська організація студія сучасного естрадного танцю «Жардін де ля данс»

Зінченко

Анжела Володимирівна

 29.

Громадська організація «Територіальна громада міста Ірпінь»

Мельничук

Євген Володимирович

 30.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Ірпінь-Павленка 42»

Біба

Михайло Олександрович

 31.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Антикорупційний блокпост»»

Фєщенко

Володимир Віталійович

 32.

Спілка об’єднань громадян «Демократична Київщина»

Бруховецька

Світлана Зіновіївна

 33.

Благодійний фонд «Фонд громади Приірпіння»

Алборов

Олександр Олександрович

 34.

Громадська організація «Підприємці Приірпіння»

Бойчук

Уляна Василівна

 35.

Ірпінська міська громадська організація «Ірпінчани»

Чипаченко

Ірина Іванівна

 36.

Громадська організація «Центр захисту тварин»

Мурга

Ірина Василівна

 37.

Всеукраїнська молодіжна Громадська організація «Федерація дебатів України»

Лаговська

Тетяна Володимирівна

 38.

Громадська організація «Зоря Донбасу»

Коляда

Оксана Михайлівна

 39.

Благодійна організація "Всеукраїнський благодійний фонд розвитку міста "ПЕРСПЕКТИВА""

Король

Ірина Леонідівна

 40.

Громадська організація  "Всесвітня Федерація Традиційної Стрільби з Лука в Україні"

Трофімов

Юрій Юрійович

 41.

Громадське формування з охорони громадського порядку "Ірпінська муніципальна варта"

Зиков

Олександр Георгійович

 42.

Всеукраїнська молодіжна Громадська організація  "Студентська республіка"

Швець

Ірина Володимирівна

 43.

Громадська організація  "Волонтерська Рада"

Омельчук Павло Петрович

 44.

Громадська організація "Військово-патріотичне об'єднання воїнів АТО "Справедливість"

Коровченко

Максим Володимирович

 

 

Календар подій

Ірпінський вісник