Monday, 27 March 2023 |

Очищення влади

Йдеться про водоканал, який забезпечуватиме водою Бучу та Ворзель. Наступний крок – за Бучанською міською радою, її депутати мають ухвалити таке ж рішення. Саме про такий план дій ми домовилися на нараді у присутності керівництва області в Офісі Президента.

Наразі уже створено спільну робочу групу щодо цього питання. Думаю, за місяць-півтора таке підприємство буде створено.

Таким чином ми врегулюємо ситуацію, яка склалася довкола водопостачання та водовідведення в Бучі та Ворзелі. Адже як відомо, КП «Ірпіньводоканал», на відміну від КП «Бучасервіс», має усі дозвільні документи на надання усіх без винятку послуг з водопостачання та водовідведення в цих населених пунктах.

Що ж до КП «Бучасервіс», то це підприємство не може надавати повного циклу послуг. Воно не має всіх потрібних дозволів на надання послуг водопостачання на території Бучі й Ворзеля.  І взагалі не може здійснювати там водовідведення, адже не має укладеної тристоронньої угоди з КП “Ірпіньводоканал” та КП “Київводоканал”. Тобто усі стоки з Бучі та Ворзеля транспортуються на Київ через Ірпінь мережами Ірпіньводоканалу і без тристоронньої угоди самотужки Буча не може надавати людям таких послуг, більше того, брати за це з людей кошти.

Сподіваюся, Бучанська міська рада якомога швидше ухвалить потрібне рішення і ситуація зрушиться з мертвої точки. Головна наша мета – якісні і безперебійні послуги з водопостачання і водовідведення для мешканців Бучі та Ворзеля. Для мене особисто, як Ірпінського міського голови, це вкрай важливо і я робитиму все від мене залежне для швидкого вирішення цього питання в правовому полі з користю для людей.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин