Thursday, 9 February 2023 |

Очищення влади

В Ірпені відбудеться VІІ Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд 

 

1

 19-25 серпня в Ірпені відбудеться VІІ Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд.

 Учасниками заходу будуть українці з Ізраїлю, Іспанії, США, Польщі, Молдови, Білорусі, Чехії, Естонії, Болгарії, ОАЕ, Австрії.

 Церемонія відкриття VІІ Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд запланована на 21 серпня на міському стадіоні «Чемпіон», а фінальна гра на 24 серпня.

 Керівництво проведенням змагань здійснюється Міжнародним Об’єднанням Українських Громад «Четверта Хвиля» (далі МОУГ «Четверта хвиля»), Міністерством молоді та спорту України, Ірпінською міською радою, Національним Університетом Державної Фіскальної Служби України, Київською обласною державною адміністрацією, управлінням спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерацією Футболу України , Київською обласною федерацією футболу та за сприяння Національного Олімпійського Комітету України і Світового Конгресу Українців.

 Варто зазначити, що VІI Чемпіонат Світу з футболу серед діаспорних команд проводиться з метою: зміцнення дружніх відносин і єднання української еміграції з рідною державою, залучення до занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, організації активного спортивного дозвілля, пропаганди олімпійських ідей шляхом запровадження здорового способу життя, популяризації футболу в Україні.

Нагадаємо, що 5 років поспіль Чемпіонат проводився на Тернопільщині, а минулого року на Івано-Франківщині, де переможцями вперше стали українці з Іспанії.

  

 

 

 

Програма змагань VІI чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд

 

21 серпня 2018 року

09.30 – 10.30 – церемонія відкриття Чемпіонату світу на стадіоні "Чемпіон" (м. Ірпінь, вул. Соборна, 183)

1 тур

 

Стадіон  "Чемпіон"

(м. Ірпінь, вул. Соборна,183)

Стадіон "НУДФСУ"

(м.Ірпінь, вул. Садова, 92)

Стадіон "Центральний"

(смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 81)

11:00

США – Польща (Вроцлав)

Ізраїль  - Австрія

ОАЕ – Польща (Люблін)

12:30

Болгарія- Естонія

Чехія - Білорусь

Молдова - Іспанія

2 тур

17:00

Ізраїль - Чехія

ОАЕ – Молдова

США - Болгарія

18:30

Австрія – Білорусь

Польща (Люблін) - Іспанія

Польща (Вроцлав) – Естонія

 

22 серпня 2018 року

3 тур

 

Стадіон  "Чемпіон"

(м. Ірпінь, вул. Соборна, 183)

Стадіон "НУДФСУ"

(м.Ірпінь, вул. Садова, 92)

Стадіон "Центральний"

(смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 81)

10:00

ОАЕ –  Іспанія

США –  Естонія

Ізраїль  -  Білорусь 

11:30

Польща (Люблін) -  Молдова

Польща (Вроцлав) - Болгарія

Австрія -Чехія

 

23 серпня 2018 року

 

Стадіон  "Чемпіон"

(м. Ірпінь, вул. Соборна, 183)

11:00

Товариська футбольна зустріч між командами учасників АТО та збірної команди Української діаспори

17:00

Перший ½ Фінал

19:00

Другий ½ Фінал

 

24 серпня 2018 року

 

Стадіон  "Чемпіон"

(м. Ірпінь, вул. Соборна, 183)

15:00

Матч за 3 місце

17:00

Фінал

19:30

Офіційне нагородження і церемонія закриття Чемпіонату світуВ Ірпені відбулося урочисте відкриття VII Чемпіонату Світу з футболу серед команд української діаспори 

Сьогодні, 21 серпня на Ірпінському центральному стадіоні «Чемпіон» відбулося урочисте відкриття VII Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд. До міста з’їхалися 240 спортсменів з 12 країн. За всю історію змагань – це рекордна кількість учасників.

«Де б ви не жили, ви повинні розуміти і усвідомлювати: це наша Батьківщина, куди потрібно повертатися, спілкуватися з друзями, бачитися зі знайомими», – підкреслив Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов.

Від Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету учасників змагань привітала заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

Cеред гостей були присутні легенди українського футболу – Олег Протасов і Олександр Заваров. А відомі футболісти Іван Яремчук і Едмар гратимуть у складі команди зі Сполучених Штатів Америки.

Чемпіонат триватиме ще 3 дні. Фінальне протистояння відбудеться у День Незалежності України, 24 серпня, о 17:00 на стадіоні «Чемпіон».

Екс-очільник Ірпеня Володимир Карплюк запросив усіх шанувальників спорту на цікаві футбольні поєдинки. «Бажаю футболістам удачі. А уболівальникам – яскравих незабутніх вражень», – зазначив Володимир Карплюк на своїй публічній сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, що керівництво та координацію проведення міжнародних змагань здійснюють: Міжнародне Об'єднання Українських Громад «Четверта Хвиля», Міністерство молоді та спорту України, Ірпінська міська рада, Київська обласна державна адміністрація, управління спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерація Футболу України, Київська обласна федерація футболу, Національний університет державної фіскальної служби. Захід відбувається за сприяння Національного Олімпійського Комітету України і Світового Конгресу Українців.
В Ірпені триває VII Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд

21 серпня, у перший день Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд зіграно 12 запеклих матчів у двох турах.

Результати:

1 тур

США – Польща (Вроцлав) 1:2

Ізраїль – Австрія 0:1

ОАЕ – Люблін 3:4

Естонія – Болгарія 6:1

Чехія – Білорусь 1:1

Іспанія – Молдова 0:1

2 тур

США – Болгарія 4:1

Чехія – Ізраїль 1:3

Молдова – ОАЕ 3:0

Польща (Люблін) – Іспанія 1-0

Польща (Вроцлав) – Естонія 4-1

Австрія – Білорусь 0:5

Завтра, 22 серпня, пройдуть ще шість матчів третього туру Чемпіонату.

Нагадаємо, що до Ірпеня на Чемпіонат Світу серед українських діаспорних команд прибули 240 спортсменів з 12 країн. Чемпіоном 2017 року є команда українців з Іспанії.
Команди українців з Польщі, Австрії та Молдови продовжують боротися за головний кубок Чемпіонату

Сьогодні, 22 серпня, другий день тривають змагання за головний кубок у VII Чемпіонаті світу з футболу серед українських діаспорних команд. Уже відомо, які команди української діаспори зіграють у півфіналах Чемпіонату світу з футболу в Ірпені.

Відбулися шість матчів ІІІ туру змагань:

ОАЕ – Іспанія 0:2

Естонія – США 3:4

Ізраїль – Білорусь 1:3

Польща (Люблін) – Молдова 1:1

Польща (Вроцлав) – Болгарія 4:0

Австрія – Чехія 2:4

За підсумками трьох турів продовжують боротися за головний кубок Чемпіонату команди українців з Вроцлава, Любліна, Австрії та Молдови.

Матчі відбудуться 23 серпня на стадіоні «Чемпіон» о 17:00 та 19:00. Об 11:00 з нагоди Дня Державного Прапора України відбудеться товариська зустріч між командою АТО та збірною командою української діаспори.