Saturday, 3 June 2023 |

Вдовенко Дмитро Васильович

Народився 18.07.1977 року в с. Нова-Буда, Бородянського  р-ну, Київської обл.

З 1978 року проживає в м. Ірпінь, Київської обл.

Гомадянський шлюб, має сина 1998 р.н. та доньку 2006 р.н.

У 1992 році закінчив ЗОШ №3 в м. Ірпінь.

У 1995 році закінчив СПТУ-26, здобув середньо технічну освіту.

З 1995 по 1997 рік працював механіком-водієм у ТОВ «Галактика +».

З 1998 по 2003 рік працював на посаді зам. Директора ТОВ «Галактика +».

У 2004 році працював в АНТК «Антонов» на посаді оператора по нафтопродуктам.

У 2008 році закінчив НАУ Ірпінський економічний коледж, здобувши освіту з кваліфікаційного рівня бакалавр за спеціальністю «бухгалтерський облік та аудит».

З 2007 року почав займатися підприємницькою діяльністю.

У 2014 році, під час «Революції гідності», приймав активну участь у громадській діяльності, створивши Самооборону м. Ірпеня, з якої організували ГО «Координаційна рада Ірпінського регіону». Від початку анексії п-ва Крим, допомагав переселенню змушених переселенців, а з початком збройного конфлікту на Сході України, основною метою громадської організації стала гуманітарна допомога бійцям АТО на передовій, в чому приймає активну участь у пошуках необхідних речей та доставці її бійцям на лінію фронту зони проведення АТО.

У кінці 2014 року став одним із засновників громадської організації «Покровський», Головою якої є на сьогоднішній день. Основною метою ГО «Покровський» є захист міста від незаконного та не санкціонованого знищення лісів, паркових та рекреаційних зон заради забудови, а також ГО «Покровський» приймає активну участь у розвитку міста, створення культурних місць відпочинку і, співпрацюючи з громадською організацією «Координаційна рада Ірпінського регіону», приймає участь у розвитку спорту серед молоді та юнацтва та волонтерській діяльності, спрямованої на допомогу бійцям АТО на передовій.

У 2014 році отримав нагороду медаллю «За гідність та патріотизм».