Понеділок, 12 квітня 2021 |

Сайт управління освіти і науки Ірпінської міської ради


Спеціалізований сайт електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти: https//reg.isuo.orgІрпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Ілляшенко Олена Дмитрівна

Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул.Тургенєвська, 17

Контакт: (04597) 60718

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім.А.С.Макаренка працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед 30 педагогічних працівників закладу 1 – учитель-методист, 4 – старших учителів, 9 учителів вищої кваліфікаційної категорії,  4 мають першу категорію, 2 - другу,  15 – спеціалісти, 1 -  Заслужений майстер спорту, 1 Заслужений художник України, 1 Відмінник освіти.

У школі обладнаний один кабінет інформаційно-комунікаційних технологій навчання, шкільні предметні  кабінети підключені до  мережі Інтернет.

Сайт Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1 ім.А.С.Макаренка  створений  у 2017 році, це свідчить про те, що саме цей заклад завжди крокує в ногу з часом. В даний час сайт також постійно змінюється,  поновлюються всі рубрики, деякі сторінки замінюються на інші.  

Мета веб-сайту – це розвиток єдиного інформаційного освітнього середовища навчального закладу, представлення навчального закладу Інтернет-спільноті.

Учні навчаються  за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (1-4 класи).

Виховна система Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1 ім.А.С.Макаренка - це спосіб організації життєдіяльності та взаємодія вихователя з вихованцем, що становить цілісну і упорядковану сукупність взаємодіючих компонентів, яка сприяє розвитку особистості та колективу, охоплює весь педагогічний процес, інтегрує навчальні заняття, позаурочне життя дітей, різноманітну діяльність та спілкування.

У школі діє організація учнівського самоврядування «Родина». Чому саме таку назву носить наша організація? Тому що саме родинна педагогіка є серцевиною народної виховної практики. Це перевірений віками досвід національного виховання в умовах родини,  в колі найближчих по крові і духу людей. Родина – це природній осередок найглибших людських почуттів. Тут народжується й поглиблюється любов до матері й батька, бабусі й дідуся, роду і народу, пошани до рідної мови, історії та культури. І саме в спільних зусиллях учителів та батьків формується всебічно розвинена обдарована дитяча особистість.   Завдання системи виховної роботи Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім.А.С.Макаренка  реалізуються через методи виховного впливу та виховні технології.

Протягом останніх років школа №1 - опорна в місті з питань навчання та розвитку учнів на основах народної педагогіки, етнографії та фольк­лору. На базі школи створе­ний унікальний музей етногра­фії України «Берегиня», який є центром художньо-естетич­ного розвитку школярів де систематично проводяться виставки дитячої творчості з декоративно-ужиткового мистецтва. Педагоги та батьки є безпосередніми учасниками багатопланової та творчої діяльності «Берегині», яка об'єднала всіх у справжню школу-родину. У музеї відтворено регіони України: Наддніпрянщина, Поділля, Полісся, Волинь, Слобожанщина, Західна Україна.Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Бєлова Ірина Германівна

Адреса закладу: 08200  м. Ірпінь, вул.Тургенєвська, 28

Контакт:  (04597) 57325

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 працює кваліфікований педагогічний колектив. Серед педагогічних працівників закладу 15 мають педагогічне звання «учитель-методист», 7 – «старший учитель», 6 – «Відмінник освіти». 30 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 6  - І кваліфікаційну категорію, 6 – ІІ кваліфікаційну категорію, 7 – спеціалісти.

У школі обладнано 2 кабінети інформатики, діє сучасний освітній простір на базі шкільної бібліотеки, оснащена нова спортивна зала.  Кабінети школи підключені до мережі Інтернет, функціонує шкільне радіо.

Учні школи  навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», працюють в рамках  програм та проектів «Освіта для сталого розвитку», «Культура добросусідства», «Враховуй різницю (Кроки до порозуміння)», «Критичне мислення». Організовано допрофільне навчання правового (5п, 6п, 7г, 8п, 8б, 9п), економічного (5е, 6е, 7б, 7в, 8е, 9а, 9б) напрямків та профільне навчання: 10е, 11 – економічний профіль, 10п – правовий профіль. В рамках спеціалізації учні вивчають такі предмети: Фінансова грамотність (2-10 кл.), Основи споживчих знань (5-7 кл.), Живи за правилами (7 кл.), Вчимося бути громадянами (8 кл.), Ми – громадяни України (9 кл.), Моя громадянська свідомість. Запобігання корупції  (9 кл.), Досліджуючи гуманітарне право (10 кл.).

На базі школи діє обласний опорний заклад освіти з проблеми

«Реалізація принципів демократії у загальнооосвітньому навчальному закладі».

Міжнародна діяльність школи представлена напрямками:

 • програма Міжнародної освітньої асоціації «Дебати»,
 • німецько-український проект «FairPlay»,
 • проект «ДжуніорЕчівмент Україна» - викладання курсів «Підприємництво в дії» та «Міжнародний ринок»,
 • Всеукраїнська програма освітян для демократичного громадянства «Демократична школа»,
 • проект «Відкрита Польща»,
 • міжнародний проект «М-18: Ми можемо більше!»,
 • освітній проект «Міксіке в Україні».

Принцип учнівського самоврядування у нашій школі «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо» є одним із найважливіших у його роботі. Школа керується інтересами і проблемами дітей, стає улюбленим місцем, де учні не лише вчаться, а й живуть повноцінним духовним життям.

Доброю традицією стала благодійна діяльність   школи. Саме при реалізації шкільних благодійних проектів створюються необхідні умови для практичного застосування моральних правил в різноманітних життєвих ситуаціях, в яких дитина може прийняти безпосередню участь, під час яких діти мають змогу проявити турботу, увагу до оточуючих.        

У 2008 р. школу нагороджено грамотою Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» за II місце у Всеукраїнському конкурсі «Добро починається з тебе».

У 2010 р. школу відзначено грамотою Академії педагогічних наук України за активну систематичну благодійну діяльність та соціальний проект «Врятуємо життя дитині разом» та, згідно з Міжнародним академічним рейтингом популярності «Золота фортуна», нагороджено медаллю «Трудова слава» та дипломом за вагомий внесок у справу розбудови України, високий професіоналізм у сфері освіти.

У 2012 році учні школи 2 команди школи приймали участь у міжнародному  проекті “Discoverthecookinyou”, що проводився  Британськими радами. В рамках цього проекту учні  пропагували українські страви, всьому  світу. Делегація школи відвідала  далеку країну Індію в  м.ПатханкотShemfordFuturisticSchool.

У 2013 та 2014 роках школа отримала подяки від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі за формування активної громадянської позиції , високих моральних переконань   учнівської молоді та підростаючого покоління. Серед досягнень школи – ІІ місце у IVНаціональному конкурсі «Моральний вчинок» та ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна».

У 2014 році шкільний колектив отримав перемогу у конкурсі-огляді «Школа сталого розвитку».

2015 рік – перемога та участь у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа».

2016 рік – перемога у конкурсі по отриманню трирічного гранту по програмі FIRSTLEGOLeagueвід Благодійного Фонду LEGOFoundation.

2016 рік - визнано переможцями та прийнято до фінансування партиципаторним  бюджетом три шкільні проекти:

 • Створення сучасного шкільного інформаційного центру науково-виховного та розважального простору для учнів, випускників шкіл, дітей із особливими потребами та мешканців міста (облаштування сучасної шкільної бібліотеки).
 • «Радіємо життю разом!» (створення в спортивній залі школи умов для занять фізичною культурою та спортом мешканців міста, зокрема з обмеженими можливостями).
 • «Шкільна велостоянка» (благоустрій шкільної території, пропагування здорового способу життя).

2017 - шкільний проект «СуперІнфоКлас».

Усі проекти ініціювали учні школи, які почали добре розуміти сенс своєї участі у громадському житті школи та міста, стали більш активними, розвинули свої соціальні та громадянські компетентності.

2018 рік – учитель фізичної культури Костянтин Навой виборов почесне ІІ місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фахового конкурсу «Учитель року-2018».Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Пономаренко Олена Григорівна

Адреса закладу: 08203 м. Ірпінь, вул. Северинівська, 129-а

Контакт: (04597) 94539

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

У Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу 8 - учителів-методистів, 22 - старших учителів, 36 - учителів вищої кваліфікаційної категорії,  7 - мають першу категорію, 7 - другу,  17 -спеціалісти.

У школі обладнано два кабінети інформаційно-комунікаційних технологій навчання, шкільний кабінет історії підключений до  мережі Інтернет.

Учні мають можливість отримувати знання у загальноосвітніх класах та класі з профільним вивченням історії. Учні 5-9 класів вивчають дві іноземних мови: перша – англійська (з 1 класу), друга - німецька (5-9 класи).

Завдяки кадровим та матеріально - технічним можливостям у закладі організовано профільне навчання: 10 клас - історичний профіль, 11 клас – технологічний профіль.

Школа славетна своїми традиціями. Створено організацію учнівського самоврядування САМ (Союз активної молоді), яка постійно бере активну участь у шкільному житті.  У закладі вже не перший рік  працює ціла низка різноманітних спортивних гуртків та секцій : тхеквондо, теніс, баскетбол, гандбол, футзал, регбі , чарлідинг, карате Ояма, фрі- файт, художня гімнастика, спортивний туризм. Загалом тим чи іншим видом спорту займаються понад 500 дітей, причому не йдеться про відбір за певними фізичними здібностями: кожного хлопчика чи дівчинку за бажанням буде прийнято до будь- якої секції. Учні школи є багаторазовими переможцями  спортивних змагань міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Гарною традицією стало  щорічне проведення  загальношкільних свят: «День здоров'я» ,«Мама, тато, я- спортивна сім’я» та інші із залученням  дітей, вчителів і батьків.Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Волга Тетяна Григорівна

Адреса закладу: 08296 смт. Ворзель, вул. Курортна, 37

Контакт: (04597)46310 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 працює 8 учителів вищої категорії, 4 першої категорії та 8 спеціалістів.  Серед  них двоє вчителів мають педагогічне звання «Учитель-методист», 7 – «Старший учитель».

У школі  обладнано кабінет інформаційно-комунікаційних технологій навчання, який під̓єднано до мережі Інтернет, обладнано навчальні класи.

Частина учнів 1-3 класів навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Учні 2-4 класів відвідують уроки курсу «Основи християнської етики», а 5-7 класи в рамках навчального плану духовно-морального спрямування вивчають етику. Учні 8-9 класів вивчають другу іноземну мову (німецьку) та мову національних меншин (російську).З метою екологічного виховання  в 3-4 та 8-9 класах школи введено «Уроки для сталого розвитку». Завдяки кадровим та матеріально-технічним можливостям організовано профільне навчання в старшій школі. Зокрема учні 10 класу навчаються за філологічним профілем, а учні 11 класу – за технологічним.Для учнів 5-их класів організовано роботу факультативів з англійської та німецької мов, а для учнів 7-их та 9-их класів – факультатив із математики. Доброю традицією для учнівства стала  його активна участь у роботі предметних декад з різних навчальних дисциплін.

У школі працюють гуртки хорового співу (молодші та старші класи), футболу (1-11 класи), образотворчого мистецтва (1-11 класи), медичний (5-8 класи), шахи та шашки (5-7, 8-11 класи), карате і кобудо (1-11 класи), hand-made (1-11 класи), інформатика (5-8 класи), хореографічний (1-5 класи).

Серед славних традицій шкільного життя можна відзначити злагоджену роботу учнівського самоврядування, у рамках якої організовано систематичну участь школярів у різнобічних шкільних, селищних, міських та обласних заходах (конкурсах, фестивалях і акціях), а такожорганізовано роботу клубів юних інтелектуалів «Ерудит» (5-11 класи) та «Чомучки» (2-4 класи).Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Антоненко Валентина Сергіївна

Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул. З. Алієвої, 64

 Контакт: (04597) 54031

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики)  імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області  - базовий навчальний заклад Всеукраїнського експерименту, який працює за темою «Теоретико – методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» /наказ Міністерства освіти і науки України №79 від 19.01.2017 р.

З метою впровадження авторської ідеї створення Школи Лінгвістики і Духовності у навчальному закладі розроблені: авторська модель школи; модель управління міжнародною діяльністю; авторська модель профільного навчання ; модель організаційно – управлінської діяльності з орієнтацією навчально – виховного процесу  на виконання основних принципів інноваційної політики держави, розвитку інноваційної культури учнів і вчителів, досягнення високого рівня інноваційної організації.

Навчальний  заклад є  пілотним експериментальним  майданчиком  з апробації нового   Державного  стандарту початкової  загальної освіти  з теми дослідницько–експериментальної  роботи «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту  початкової загальної  освіти».

Головна мета – створення  школи, у якій  приємно навчатись і яка  дає учням не тільки знання,  а й вміння застосовувати їх у житті. Реалізуємо  ці завдання  шляхом інших підходів  до навчання. Так в освітньому процесі з’явилися  ранкові зустрічі, на яких створюється емоційний фон дня. Інтегрований курс дає можливість усебічно розглянути предмети і можливості їх застосування в реальному житті.

НУШ – це школа, до якої  залюбки  ходять учні. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

В Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики)  імені Заріфи Алієвої працює висококваліфікований педагогічний колектив.

Серед педагогічних працівників закладу 21 – учитель-методист, 20 – старших учителів, 51- учителів вищої кваліфікаційної категорії,  8 мають першу категорію, 10 - другу,  22 – спеціалісти.

Велика заслуга всіх досягнень належить високопрофесійній адміністративній команді закладу: заступникам директора з НВР  Гнедюк Н.А., Жовтан Л.А., Криловій О.А.,  заступнику директора з іноземних мов Арбузіній Л.В.,соціальному педагогу Давиденко Т.Ю., педагогу-організатору Чумак А.М., специфіка їхнього керівництва інноваційним освітнім закладом виявляється в забезпеченні чіткої організації роботи колективу з реалізації концепції діяльності. Найважливішим завданням їхнього управління є перехід традиційної освітньої системи в режим розвитку, а вирішенню цього завдання сприяє  створення ними принципово нової моделі управління.

Ідучи до  створення  базового сучасного закладу «Нові стандарти – нова школа», нового за формою, змістом, освітнім середовищем, школа  забезпечує повноцінну якісну освіту, впроваджує  новий Державний стандарт початкової, базової та повної загальної середньої освіти, керується  стратегією інформатизації  української освіти, забезпечуючи умови для якісної освіти старшокласників у відповідності з їх індивідуальними нахилами, здібностями і потребами, забезпечуючи професійну орієнтацію і самовизначення старшокласників, встановлюючи наступність між середньою і професійною освітою.

У закладі  проводиться  дослідно-експериментальна  робота за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України» в 6-А, 5-Б, 5-В, 4-А, 4-В, 3-Е,  3-Д, 2-Б, 2-Д і  1-В класах, пам’ятаємо  про те, що процес навчання  - це не автоматичне вкладання навчального матеріалу в голову учнів, що він потребує напруженої розумової роботи дитини та її активної участі в цьому процесі.

Також два класи  початкової школи  навчаються за програмою Нової української школи.

Головною метою школи вважаємо  плекання національної еліти України, людей державного рівня мислення, громадянина України та світу, конкурентоспроможної, соціально мобільної, толерантної особистості, людини культури та здоров’я.

Тому, ідучи ціленаправлено до поставленої мети, педагогічний колектив доклав максимум зусиль для створення позитивного іміджу навчального закладу, який визначають:

- наявність актуальної власної концепції, концепції школи лінгвістики;

- наявність довгострокової освітньої стратегії;

 - сприятливий морально-психологічний клімат у колективі;

- наявність належної сучасної матеріально-технічної бази;

- небайдужий високопрофесійний педагогічний колектив;

- наявність шкільної учнівської організації «Країна Роксоланія» та її керівного органу – Ради лідерів;

- культ колективних традицій, проведення сімейних свят;

- постійний саморозвиток колективу.

Визначальним критерієм авторитету нашого закладу є культурно-освітні, професійні, життєві успіхи випускників і внесок педагогічних  працівників у розвиток освітньої сфери, за що і нагороджений педагогічний колектив  за участь у Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти»  п’ятьма  Золотими та двома Срібними медалями.

З 2013 року учителі іноземних мов нашої школи працюють  над унікальним проектом, започаткованим експертами двох департаментів Кембриджського університету. Програма «Кембридж інглишскулз» запропонувала нашому навчальному закладу комплексний та ефективний підхід до процесу викладання англійської мови та надала нам можливість використовувати навчальні та екзаменаційні матеріали, що визнані у всьому світі. У рамках цього проекту наша школа перейшла на якісно новий рівень викладання. За результатами роботи над проектом наш заклад визнаний МОН України одним з найкращих і був прийнятий в дружню творчу сім’ю «Кембриджська школа в Україні». Нам вручено логотип (почесну табличку), яка засвідчує співпрацю з Кембриджським університетом в рамках програми «Англомовні школи Кембриджу». Надалі буде продовжений термін меморандуму з метою більш плідних  і тісних контактів( нова редакція).

У травні 2016 року підписаний договір про співпрацю між нашим навчальним закладом і Представництвом ПірсонЕд’юкейшн  (Велика Британия), що представляє групу освітніх партнерів Пірсон  -   Дінтернал та Естуа – який більш інтенсивно будемо втілювати в життя. 

Упроваджуючи у педагогічний процес систему інноваційних технологій, школа забезпечує науково-теоретичну,  гуманітарну, загальнокультурну підготовку дітей.

- Постійно відбувається ріст професійної майстерності педагогічних кадрів.

- За час існування навчальний заклад має:

  - переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» -11;

  - призерів – 9;

  - переможців обласного етапу – 3;

  - лауреатів республіканського етапу – 3;

  - переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник  року» - 4;

 • призерів – 2;
 • переможців міського конкурсу «Педагогічний дебют» - 2;
 • призерів – 1.

- У 2016 – 2017 н.р. переможцем обласного  етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” стала учитель  початкової ланки Бондарчук Є.В.-  лауреат республіканського етапу даного конкурсу.

Навчальний заклад багатий своїми традиціями. Найбільш значимою вважаємо День народження шкільної учнівської організації «Країни Роксоланії», який відзначаємо щорічно 28 листопада. Напередодні цього свята проводимо конкурс «Таланти твої, Роксоланіє», на якому відкриваємо нові таланти. Учні 2-х класів щовесни проводять свято «Входини в Країну Роксоланію». Це своєрідна посвята другокласників у роксоланці.

Для 4-х класів традиційним є звіт-захист назви суцвіття. Серед усіх класів початкової ланки популярним є щорічний конкурс «Міні-міс Країни Роксоланії», переможці якого неодноразово виборювали титул «Міні-міс Ірпеня».

Двічі на рік проводимо Конференцію учнівського самоврядування, на якій підводимо підсумки традиційного змагання між класами-суцвіттями.

Учні середньої та старшої ланок беруть активну участь у конкурсі агітбригад «За здоровий спосіб життя».

Традиційним у школі стали свята «З Україною - в серці» та «Мати – берегиня роду».Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Захлюпаний  Володимир Миколайович

Адреса закладу: 08290 смт. Гостомель, вул. Рекунова, 11-а

Контакт: (04597) 32800

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 бере свій початок із кінця 19-го сторіччя. Як середня школа заснована у 1936 році. Заклад постійний учасник Міжнародних виставок досягнень в галузі освіти. Школа неодноразово нагороджена золотими та срібними медалями, відзнакам І ступеня, грамотами та подяками МОН та АПН.

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 має фінансову, господарську та кадрову автономію.Заклад самостійно займається організацією харчування учнів школи.

Всього в закладі навчається учнів—1100. Кількість класів— 39. Всього педпрацівників—73. Відмінників освіти України – 11. Учителів-методистів-12  Старших учителів– 13. Кваліфікаційні категорії вчителів: вища - 26, перша -18, друга –7, спеціаліст -19.

У школі діє 49 навчальних кабінетів (36 з яких, обладнані мультимедійною технікою),клас нетбуків,комп’ютерний клас, мультимедійний кабінет електронним робочим місцем вчителя, методичний кабінет, інформаційно-аналітичний центр, дві майстерні, три спортивні зали,бібліотека з читальним залом, актова зала, хореографічна зала,кімната школяра, їдальня, медичний пункт та бухгалтерія.

Школа обладнана зонами відпочинку з безкоштовним Wi-Fi та відеоспостереженням.

Школа — учасник:

 • інноваційного проекту «1 учень - 1 ком'пютер»;
 • всеукраїнського науково-методичного проекту “Інтелект України”;
 • дослідно-експериментального проекту в контексті Концепції Нової української школи (регіональний рівень) ;
 • експериментальної роботи з апробації інтегрованого курсу «Історія України в контексті всесвітньої історії.

Завдяки кадровим та матеріально технічним можливостям у школі організованодопрофільне (9 клас) та профільне навчання (10-11 класи). Діти навчаються за профілями: математичний, філологічний (українська філологія), технологічний,вивчають поглиблено історію.

В школі діє історико-краєзнавчиймузейний комплекс, якийвключає в себе музей історіїшколи, музей історії селища Гостомель, кімнатународознавства. Міністерствомосвіти та науки музейному комплексу школиприсвоєнозвання «Зразковий музей».

Реалізуючи різнопланові проекти активно працює дитяча організація.Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Саблук Тамара Юріївна

Адреса закладу: 08290 смт. Гостомель вул. Проскурівська , 15

Контакт:  (04597) 99550               

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 працює кваліфікований педагогічний колектив. Освітній процес у школі забезпечує 32 педагогічних працівники, серед якихє 1 – відмінник освіти, 1 – учитель-методист, 7 старших учителів, 9 учителів вищої кваліфікаційної категорії,5 мають першу категорію, 6 - другу, 5 – спеціалісти, 6 – молодші спеціалісти, 1 - студент.

У навчальному закладі обладнано один кабінет інформаційно-комунікаційних технологій навчання, шкільні предметні кабінети підключені до мережі Інтернет.

На сьогодні у школі відкрито 17 класів, у яких навчається 421 учень. У 1А, 2А та 3А класах навчання проводиться за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України». У ЗОШ № 14 проводиться інноваційна робота за проектами:

 • Міжнародний проект «Освіта для стійкого розвитку в дії»
 • Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів
 • Проект "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ\СНІДу"
 • Освітній проект «Кроки до порозуміння»

Завдяки кадровим та матеріально технічним можливостям у школі організовано профільне навчання (10-11 класи). Діти навчаються за філологічний профілем (українська філологія).

Важливим виховним завданням педколективу є виховання в учнів громадських почуттів, організованості, самостійності. Одним із засобів формування цих вмінь є організація учнівського самоврядування.

У школі діяльність органів учнівського самоврядування реалізовується через діяльність шкільної учнівської організації „Сяйво”, яка має свою структуру, закони, гімн, вироблені напрямки роботи.

З кожним роком все більшого розмаху набирає проектна виховна робота.

Таку закладі реалузуються проекти ради лідерів учнівського самоврядування:

 • Проект «Планета друзів» (в результаті – «Вчитель+Учень= Повага та Дружба», тому в рамках святкування Дня Вчителя було проведено День самоврядування, а також учні відвідали працівників школи, які перебувають на заслуженому відпочинку).
 • Проект «10 добрих справ» (результатом було відвідування в/ч 3018 Національної гвардії України; відвідування людей похилого віку, які потребують допомоги (люди, які знаходяться під патронажем Товариства Червоного Хреста України); збір речей першої необхідності (для дитячих будинків)).
 • Проект «Україну об’єднують родини» (результат – проведено відкриті виховні заходи у 1А та 1Б класі «У колі дружньої родини»; виготовлення подарунків разом з батьками до Дня Святого Миколая (листівки, новорічні прикраси та малюнки).

Активну участь беруть наші вчителі та учні у підготовці та проведенні різноманітних акцій. Традиційною в нашій школі стала участь у Всеукраїнській акції «Біг заради гармонії» (квітень), до Дня довкілля - акція «Туєва алея» (учні 1 класів кожного року висаджують тую) (квітень), «Врятуй пташину. Змайструй годівничку» (грудень-лютий), «Чисте довкілля – справа спільна» (збір вторсировини) (березень-квітень), двомісячники благоустрою (березень-травень), трудові десанти «Охорона пам’ятників» (жовтень, квітень), акція «День Землі» (квітень), акції «Милосердя» (протягом року), акція «Доброго ранку, Ветеране!» (привітання дітей війни) (травень) і т. п.     

Щорічно у нашій школі проводиться підсумкове свято «Обдарованість року» - свято Інтелекту, Гордості й Таланту за номінаціями: «Учень року», «Ерудит року», «Дослідник року», «Золотий голос року», «Кінорежисер року», «Звукорежисер року», «Акторка року», «Ведучий року», «Спортивна гордість року», «Випускник року», «Відкриття року»,  «Талант року», «Лідер року» та «Активіст року»…

Свята і будні, відпочинок і праця завжди об’єднували нашу  школу з  військовою частиною А 0565. На сьогоднішній день налагоджена співпраця школи та бригади швидкого реагування Національної гвардії України, що сприяє посиленню національно-патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни.

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наша школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави .

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 – це єдина сім’я учнів, педагогів та батьків, це храм науки, де панують дух творчості, співдружності, співпраці, взаєморозуміння.

Кожна школа, як і людина, має своє обличчя, характер, свої погляди на те чи інше явище. Ніколи не заросте стежка до шкільного порогу, не змиють її зливи, не заметуть сніги. І доки буде жити школа, доти буде жити наше рідне селище, доти дзвенітиме вона дитячими голосами.Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Дерев’янко Віталій Дмитрович

Адреса закладу: 08290 м. Ірпінь, вул. Тищенка, 10

Контакт:  (04597) 57483

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 працює  досвідчений педагогічний колектив,з них 11 учителів-методистів, 11 учителів, які мають педагогічне звання «Старший учитель», 29 учителів вищої категорії, п’ять -  першої, два - другої і сімнадцять спеціалістів, сім відмінників освіти України.

У школі є кабінет інформатики, шкільні предметні  кабінети початкової школи підключені до  мережі Інтернет і забезпечені інформаційно-комукаційною технікою.

12 класів навчаються  за науково-педагогічною технологією  «Росток». Завдяки кадровим та матеріально-технічним можливостям у школі організованодопрофільне (8-Б клас, поглиблене вивчення української мови) та профільне навчання (10-11 класи, поглиблене вивчення фізики та математики).

Методична служба у школі представлена методичною радою, чотирма методичними об’єднаннями, організовано навчання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників школи у різноманітних тренінгах, семінарах, курсах, майстер-класах, круглих столах.

Учні школи – переможці і призери Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін міського і обласного рівня, різноманітних предметних конкурсів: «Олімпус», «Колосок», «Кенгуру», «Гринвіч», «Бобер», «Соняшник». Традиційними є заходи «Свято української мови», «День матері», «Щедрий вечір. Добрий вечір!», «Свято осені», «Святий Миколай, до нас завітай», «У царстві книг», «Прощавай, букварику!», «Прощавай, початкова школо!», «День учителя», «День здоров’я», «Свято Калити», «Пам’яті жертв голодомору», «Дзвони Чорнобиля», акції милосердя: «Торбинка воїну АТО», «Рука помочі», «Допоможи ближньому».Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Лошицький Ігор Іванович

Адреса закладу: 08298, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 6/4

Контакт:  (04597) 72291

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №18 працює потужний педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу 20 – учителів-методистів, 8 – старших учителів, 46 учителів вищої кваліфікаційної категорії, 7 мають першу категорію, 3 - другу,  12 – спеціалістів, 8 -  відмінників освіти України.

У школі обладнано два кабінети інформаційно-комунікаційних технологій навчання, шкільні предметні  кабінети підключені до  мережі Інтернет.

Учні навчаються  за науково-педагогічними проектами «Інтелект України» (1- 4 класи)  та «Росток» (1 - 9 клас), мають можливість отримувати знання у класах з поглибленим вивченням української  мови і загальноосвітніх класах.

Завдяки кадровим та матеріально технічним можливостям у школі організовано до профільне (8-9 клас) та профільне навчання (10-11 класи). Діти навчаються за профілями: українська  філологія та технологічний.

Школа багата своїми традиціями:

 • Працює шкільне наукове товариство учнів  Малої академії наук «Надія»;
 • В 2016 році в школі реорганізована та успішно функціонує  шкільна організація  учнівського самоврядування «Крок за Кроком», яка охоплює в своїх лавах понад  600 дітей. Організацію очолює  Президент, який обирається на   посаду  прямим таємним  голосуванням. Діяльність учнівської організації охоплює 6 основних напрямів (навчальний,  культурно-освітній,  дисципліни та порядку, національно-патріотичний, шефський та профорієнтаційний). Організація  спрямовує свою діяльність на підготовку   учнів школи  до практичної діяльності в сучасних соціально-економічних та суспільних умовах.
 • Протягом останніх  трьох років  в школі започатковано та успішно реалізуються проекти :  музичний проект «Шкільний Х-фактор», танцювальний проект «ПУЛЬС»,  художньо-естетичний проект «Арт-факторія», військово-патріотичний проект «РАТІБОР», профорієнтаційний  проект «Моє майбутнє починається сьогодні».  
 • В рамках міжнародної співпраці школа бере участь у міжнародному проекті «Абетка польського класу» та співпрацює з фондом «Свобода і Демократія».  В школі започатковано вивчення польської мови,  яким охоплено близько 200 дітей школи.
 • У закладі реалізується   спортивний проект  «Школа здорового способу життя «Чемпіон».   Випускники закладу мають визначні спортивні результати  в спортивному орієнтуванні,  дзюдо, футзалі. Випускниця школи  Горобець Аліна  визнана кращою футзалісткою світу 2008 року.
 • Одним з вагомих чинників в діяльності школи є   співпраця з українськими та зарубіжними  вищими та науковими навчальними закладами.  Заклад є офіційним партнером   Інституту педагогіки  Національної академії педагогічних наук України: проводить  експериментальну роботу, здійснює апробацію нових підручників, навчальних посібників, організації та проведенні круглих столів, науково-методичних семінарів, методичних об’єднань тощо.  Випускники школи  вступають до вищих навчальних закладів України, Польщі, Чехії, Угорщини.
 • В школі створена потужна науково-методична  та навчально-матеріальна база з вивчення іноземних (англійської, німецької, іспанської)


Ірпінський навчально-виховний комплекс  «Школа І- ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей»

Директор закладу: Нетяга Тамара Анатоліївна

Адреса закладу: 08298 , смт . Коцюбинське, вул. Бакала, 1

Контакт:  (04597)72233             

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ірпінський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів -- Коцюбинський гуманітарний ліцей» -- заклад гуманітарного спрямування: поглиблене вивчення української мови у 8-9 класах,10-11 класи мають  філологічний профіль.

У  2017\2018 навчальному році у закладі провадять навчання 13 класів та 25 педагогів: 7 освітян  мають звання «учитель-методист» , 11 – вищу кваліфікаційну категорію, 6 -- першу кваліфікаційну категорію, 2 -- другу кваліфікаційну категорію. Заклад постійно працює над модернізацією матеріально-технічної бази: встановлюються мультимедійні комплекси,  працює кабінет інформаційних технологій, можливий  доступ до швидкісного Інтернету,  дбає про безпеку учнів, тому обладнано системи високотехнологічного відеоспостереження у коридорах та на території.

Місією педагогічного колективу є формування цілісної особистості в цілісному педагогічному процесі, працює над науково-методичною проблемою  «Розвиток творчої особистості в умовах НВК”.Педагоги активно використовують сучасні методи та форми навчання проводять дослідно-експериментальну діяльність.

Мікроклімат закладу – це поєднання духу свободи з почуттям обов’язку, панування душевного комфорту, культ знань, а не оцінки, вільна рефлексія як учня, так і педагога. Метою є формування всебічно розвиненої і духовно багатої особистості з гуманізованим світоглядом та національною свідомістю. Діти відзначаються успіхами у навчанні та виявляють себе у творчих конкурсах, олімпіадах, діяльності Малої академії наук. Активна позаурочна діяльність:  наукове учнівське товариство «Стожари»,  гуртки,  учнівське самоврядування, під егідою дитячо-юнацького об’єднання «Академ і Я» сформована система класів-клубів. Тому учні є активними учасниками призерами та переможцями різноманітних олімпіад та конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів,а  головне, успішно реалізують себе ужитті.Ірпінське навчально-виховне об'єднання "Освіта" Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Тюріна Ліна Георгіївна

Адреса закладу: 08200  м. Ірпінь, вул. Привокзальна площа, 5

Контакт:  (04597) 61499 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В Ірпінському навчально-виховному об’єднані  працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників дошкільної структури навчально-виховного об’єднання «Освіта» ШРРД «Джерельце»  3 – вихователі-методисти, 2 – вихователі вищої кваліфікаційної категорії,  Серед педагогічних працівників відділу позашкільної освіти і виховання 1- вчитель-методист, вчитель вищої кваліфікаційної категорії,  13 – спеціалістів. Серед педагогічних працівників структури НВО «Освіта» ЗОШ І-ІІІст. 2- учителі-методисти, 1 – старший вчитель, 5 – учителів вищої кваліфікаційної категорії.

У школі обладнано два кабінети інформаційно-комунікаційних технологій навчання, англійської мови а також всі класи підключені до  мережі Інтернет та обладнані мультимедійними комплексами.

Учні навчаються  за науково-педагогічними проектами «Розвивальне навчання системи Д.Б. Єльконіна -В.В. Давидова» (1-11 класи)  в рамках всеукраїнського експерименту «Організаційно-методичні умови реалізації системи розвивального навчання в основній і старшій школі», а також за технологією «Хмарні сервіси в освіті». Старша школа працює за експериментальним  навчальним планом в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня  за технологічним напрямом та інформаційно-технологічним профілем.

Ірпінське навчально-виробниче об’єднання «Освіта» визнана авторською школою. (надруковано в серії «Авторська школа в Україні», науково-методичному посібнику за науковою редакцією Ю.І. Завалевського ст.389).

Навчально-виховне об’єднання «Освіта» як авторська школа вирішує завдання: впровадження авторської моделі сучасного навчально-виховного об’єднання, яке працює на засадах розвивального навчання, реалізації та методичного збагачення психолого-педагогічної системи розвивального навчання, яка забезпечує здобуття якісної освіти та особистісний розвиток учнів.Ірпінське  навчально-виховне об’єднання «Ірпінський  ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Харітоненко Леся Анатоліївна

Адреса закладу: 08200 м. Ірпінь, вул. З. Алієвої 

Контакт:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: https://ilit.top/Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №11 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Лісовська Наталія Степанівна

Адреса закладу: 08296, смт. Ворзель, вул. Кірова, 5

Контакт:  (04597) 46149               

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня №11 працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу  3 – старших учителі, серед них 2 учителі вищої кваліфікаційної категорії,   3 – спеціалісти.

Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №11 впроваджує освітню діяльність рівнем – початкова загальна освіта. Головною метою школи та колективу є якісне виконання навчальних планів та програм початкової освіти, забезпечення загального розвитку дітей, розвиток індивідуальних особливостей кожного учня, прищеплення любові до рідного краю  та інтересу до історії рідного краю, формування трудових та  гігієнічних навичок.

У школі обладнано  кабінет інформатики, заклад підключено до  мережі Інтернет.  Робота педколективу  спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів.  Учні нашої школи традиційно активні учасники різноманітних конкурсів. Школа проводить активну роботу  з обдарованими дітьми.  Учні щороку приймають участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика (3-4 клас); учнівських олімпіадах з базових дисциплін – 4клас, конкурсах «Соняшник» та «Колосок».

В школі проводяться традиційні свята – День Знань, День Вчителя, День Святого   Миколая, Новорічне свято, свято Андрія, свято 8 Березня, день Сміху, свято Букварика, день Матері, свято Останнього дзвоника… Більшість учнів школи є активними   учасниками  місцевих свят   – День селища, свято Матері, танцювальні та фольклорні  конкурси. Проводяться конкурси в школі – поетичний конкурс «Зерна доброти», конкурси малюнків   на різну тематику, конкурси на кращого читця віршів відомих поетів, спортивні конкурси.  Щороку проводяться акції «Посади дерево», «Чисте довкілля», «Зроби своє селище чистим і кращим»,  «Бережи книгу», «Милосердя».    Впроваджено до навчального процесу елементи програми «Крок за кроком» - ранкові зустрічі.

Виховання учня в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школярів. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, пов’язаних з  світом захоплень, родинними святами. 

Заклад з гордістю носить звання «школа-родина» і приділяє велику увагу створенню для учнів комфортних умов для адаптації до навчання, атмосфери доброзичливості, взаєморозуміння та взаємодопомоги, щоб кожен учень почувався як вдома.Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №15  Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Чумак Світлина Борисівна

Адреса закладу: 08290, смт. Гостомель, вул. Молодіжна,1

Контакт:  (04597) 99952             

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня № 15 працює невеликий кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу 2 – старших учителя, 1- учитель вищої кваліфікаційної категорії,  1 – вчитель другої категорії ,  2 – спеціалісти.

У школі обладнано куточок для проведення уроків інформатики з підключенням до  мережі Інтернет.

Учні навчаються  за Програмою для загальноосвітніх навчальних закладів.

У закладі працюють гуртки: етнографічний «Спадщина» та гурток «Подарунок своїми руками» від ЦТДЮ м. Ірпінь.

Щороку у школі проводяться традиційні шкільні свята: «Свято знань», «Свято Осені», «День Святого  Миколая», Новорічний ранок, « 8 Березня», «Прощання з Букварем», « Свято Останнього дзвоника» , також проводяться різноманітні  конкурси, виставки дитячих малюнків та поробок, різноманітні екскурсії.Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №16 Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Рог Наталія Миколаївна 

Адреса закладу: 08290, смт. Гостомель, вул. Кулішова, 14

Контакт:  (04597) 31250      

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській загальноосвітній школі І ступеня № 16 працює невеликий кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу 1 – старший учитель, 2- учителів вищої кваліфікаційної категорії,  2-мають першу категорію, 1 - другу,  1– спеціаліст.

У школі обладнано куточок для проведення уроків інформатикиз підключенням до  мережі Інтернет.

Учні навчаються  за Програмою для загальноосвітніх навчальних закладів.

У закладі працюють гуртки:декоративно – ужиткового мистецтва «Колорит» та етнографічний «Спадщина» від ЦТДЮ м. Ірпінь.

Щороку у школі проводяться традиційні шкільні свята, ярмарки - до дня селища, храмового свята Андрія Первозванного, конкурси, виставки, дитячих малюнків, поробок та цікаві екскурсії.Ірпінська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Ірпінської міської ради Київської області

Директор закладу: Лазаренко Тетяна Казимирівна

Адреса закладу: 08200, м. Ірпінь, вул.Тургенєвська, 17

Контакт: (04597) 55102    

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Ірпінській вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу 3 – учителі-методисти, 3 – старших учителя, 6 учителів вищої кваліфікаційної категорії,  2 має  першу категорію, 1 - другу,  2 – спеціалісти.

У школі діють цільові проекти: «Соціально-педагогічна підтримка учнів вечірньої школи»,  «Пізнай, здолай, створи себе», «Шлях до волі»  та програми: «Майбутнє починається сьогодні», «Рівний рівному».

Доброю традицією школи є щорічна зустріч з випускниками минулих років, які досягли успіху та створюють позитивний імідж вечірньї школи.Ірпінський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Директор закладу: Гомон Володимир Іванович

Адреса закладу: 0829, м. Буча, вул. Кірова, 129

Контакт: (04597) 96230

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ukr.net

24 січня 1978 р. було прийнято постанову Ірпінського виконкому «Про створення міжшкільного навчально-виробничого комбінату». Заклад гостинно відкрив двері 1 вересня у приміщенні колишньої восьмирічної школи №9 за адресою: м. Буча, вул. Яблунська, 129.

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат — навчально-виховний комплекс, який задовольняє потреби громадян, держави у поглибленні базової трудової підготовки школярів 10-11 класів, здійснює професійне консультування учнівської молоді, організовує їх добровільну продуктивну працю та забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до інтересів, здібностей.

Готують кваліфіковані кадри 8 педагогів, із них один — «Відмінник освіти України». Налічується 4 спеціалісти вищої категорії, 1 спеціаліст 2 категорії, 3 майстри виробничого навчання, з них – один майстер виробничого навчання першої категорії.

На даний час у закладі проводиться навчання  за програмоюпрофесійноїпідготовки «Водійавтотранспортнихзасобівкатегорії »С1», «С» та навчання за технологічним напрямком «Швейна справа», «Металообробка», «Секретар керівника», «Оператор комп’ютерного набору». Проходять підготовку учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл № 3,5,13,18 міста Ірпеня.

З 1978 року по 1 вересня 2017 року МНВК закінчило 12471 учнів 11 класів шкіл міста. 

Навчання у комбінаті для старшокласників організовуються за рахунок годин предмету «Технології». Учні навчаються 2 роки, після закінчення навчання водії отримують професійне свідоцтво категорії  «С1», »С» за іншими напрямками навчання учням видаються свідоцтва про профільну підготовку. Важливо те, що паралельно з теоретичною підготовкою старшокласники отримують практичні навички, які можуть повноцінно застосовувати у житті, що надає змогу в умовах безробіття молодим людям після закінчення школи відповідно соціалізуватись.

В новому навчальному році заклад теж проводитиме набір старшокласників з метою їх професійної, профільної підготовки та профорієнтації.

В комбінаті створена відповідна матеріальна база для навчання учнів з професійної та допрофесійної підготовки: кабінет правил дорожнього руху, кабінет бідови та експлуатації транспортних засобів, лабораторія будови  та технічного обслуговування автомобіля, кабінет комп’ютерної техніки, слюсарна майстерня, швейна майстерня, п’ять вантажних навчальних автомобілів. Комбінат підключений до мережі інтернет.Центр творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Ірпінської міської ради  Київської області

Юридична адреса: вул. Свято-Покровська, 218, сел. Гостомель,  Київська область, 08290, тел. (04597) 31669, e-mail: CTDU_irpin@ukr.net

Директор – Луценко Ірина Вікторівна

Центр творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня – комплексний позашкільний навчальний заклад. Головною метою діяльності ЦТДЮІ є забезпечення прав учнівської молоді на здобуття позашкільної освіти. Основними напрямами діяльності центру є: художньо-естетичний, гуманітарний, науково-технічний, військово-патріотичний, соціально-реабілітаційний, еколого-натуралістичний та оздоровчий, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з набуття відповідних умінь та навичок, розширення наукового та естетичного світогляду, підготовку до науково-дослідницької роботи та оволодіння практичними уміннями та навичками з обраної галузі позашкільної діяльності, участі вихованців у масових заходах, організації змістовного дозвілля.

У позашкільному закладі працюють 20 кваліфікованих керівників гуртків, серед яких 4 – мають  звання «керівник гуртка-методист», навчається 710 дітей  у  22 гуртках.

На гурткових заняттях педагоги закладу використовують інноваційні технології, які гарантують досягнення бажаного рівня навчання та виховання. Інноваційна діяльність передбачає цілеспрямований процес застосування інновацій, експериментальні пошуки та їх результативність.

Керівники гуртків мають можливість застосовувати  на своїх заняттях мультимедійні проекти, презентації, матеріали з досвіду роботи колег.  І це все має певний результат: вихованці ЦТДЮІ є неодноразовими переможцями міських, регіональних, обласних та всеукраїнських виставок, конкурсів, фестивалів та змагань.Ірпінський центр позашкільної освіти Ірпінської міської ради Київської області

Юридична адреса: вул. Шевченка, 2а/2, м. Ірпінь,  Київська область, 08200, тел. (045-97) 63286, e-mail: etc-irpin@ukr.net

Директор – Адамчук Тетяна Анатоліївна

У Ірпінському центрі позашкільної освіти працює кваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогічних працівників закладу2 – керівника гуртка-методиста, 8 керівників гуртків – мають 12 тарифний розряд, 6- мають педагогічний стаж більше 20 років.

Узакладі обладнано кабінет хореографії, студія образотворчого мистецтва, та судномоделювання. Кабінети підключені до  мережі Інтернет.

Вихованці навчаються  за програмами, затвердженими Міністерством освіти і наукиУкраїни, таза авторською програмою керівника гуртка «Фітодизайн» Корчовної Л.С.

Вихованці ІЦПО є переможцями багатьох конкурсів обласного та всеукраїнського рівня (Кривенко О.І. – переможець Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість тобі Україно»)

Завдяки оновленню матеріально технічної бази заклад відкриває нові гуртки,співпрацює із загальноосвітніми школами, та газетою Ірпінський вісник, який є засновником медіа школи, де займаються вихованці гуртків «Основи журналістики», «Юні кореспонденти» під керівництвом головного редактора газети Бережко-Камінської Ю.М.

Наш центр рік як змінив не лише назву, адресу а й призначення – ІЦПО є комплексним позашкільним навчальним закладом, організована робота за такими напрямами: художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, еколого-натуралістичним, науково-технічним, дослідницько-експериментальним,  гуманітарним. Але центр не змінює своїм традиціям: щорічним заходам патріотичного спрямування, та проектам екологічного та наукового дослідження («Друге життя втор сировини», «Юні винахідники»).Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

Юридична адреса: вул. Троїцька, м. Ірпінь,  Київська область, 08200, тел. (044-97) 55-361, e-mail: sport_irpin@ukr.net, cайт:https://irpin-dush.jimdo.com/

Директор – Тарасов Володимир Зіновійович

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа  – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який здійснює свою діяльність в позаурочний час з дітьми та молоддю, створюючи необхідні умови для реалізації їх здібностей в обраних видах спорту та підготовку спортивного резерву, кандидатів до збірних команд України.

В Ірпінській ДЮСШ  працює кваліфікований педагогічний колектив. Серед тренерсько-викладацького складу закладу - 2 кандидати педагогічних наук, 1 – Заслужений тренер України, 3 - тренери вищої кваліфікаційної категорії, 4 - мають першу категорію, 3 - другу, 1 -  Заслужений майстер спорту, 12 – майстри спорту України.

Спортивна школа має сучасну власну спортивну базу, на якій  проводяться навчально-тренувальні заняття з 8 видів спорту: боксу, дзюдо, волейболу, тхеквондо ВТФ, спортивного орієнтування, регбі , футболу та футзалу.

За 60 річну історію ДЮСШ  має значні спортивні надбання, високі спортивні досягнення, як на Всеукраїнськиї змаганнях так і на міжнародних.

Зараз в закладі навчається 610 вихованців з них 8 майстрів спорту,  33 кандидати в майстри спорту України  та  29 членів національних збірних команд  України з таких видів спорту: регбі, тхеквондо ВТФ, бокс, спортивне орієнтування. Список дошкільних навчальних закладів міста Ірпінь

№ з/п

Повне найменування навчального закладу (скорочене найменування)

Номер телефону

Прізвище, ім’я та по батькові керівника

Місцезнаходження навчального закладу

Електронна адреса та сайт

1

2

3

4

5

6

1

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Лісова пісня» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

5-46-48

Нельзіна Марія Дем’янівна

 

м.Ірпінь,

вул. Ярославська, 7

08200

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.лісова-пісня.соm.ua

 

2

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веснянка» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

6-17-33

Кушнарьова Олена Олегівна

 

м.Ірпінь,

вул. Полтавська, 5

08200

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://vesnyanka-sad.esy.es

 

3

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Сонечко» Ірпінської міської ради Київської області

 

(04597)

5-65-14

Бабейкіна Тамара Петрівна

 

м.Ірпінь,

вул. Вериківського, 1

08200

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

sonechko-irpin.dytsadok.org.ua/

4

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №4 «Казка» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

9-26-53

Войтенко Наталя Олександрівна

 

м.Ірпінь,

пров. Героїв, 1

08200

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.kazka-4.kiev.ua/metod-page.html

5

Дошкільний навчальний заклад №5 (ясла-садок) «Віночок» Ірпінської міської ради Київської області

 

(04597)

5-40-22

Осипова Лариса Леонідівна

 

м.Ірпінь,

вул. Київська, 18

08200

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://vinochok-irpin.dytsadok.org.ua

6

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Радість» Ірпінської міської ради Київської області

 

(04597)

6-31-38

Господарчук Тетяна Яківна

м.Ірпінь,

вул. Миру, 1А

08200

 

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.radist.zz.mu/

7

Дошкільний навчальний заклад заклад (ясла-садок) №7«Бджілка» Ірпінської міської ради Київської області

 

(04597) 94-488

94-555

Шокало Олена Іванівна

08200

м.Ірпінь,вул.

9-а лінія,

08200

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://bee7irpin.org.ua/

 

8

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №8 «Колібрі» Ірпінської міської ради Київської області

 

 

Шостак Любов Миколаївна

08200

м.Ірпінь,

вул. Г. Сковороди, 9

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

9

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садка)  №9 «Ластівка» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

4-65-64

Яригіна Ірина Миколаївна

 

 

смт Ворзель,

вул. Соснова, 19

08296

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://lastivka-vorzel.dytsadok.info/

10

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садка)  №11 «Берізка» Ірпінської міської ради Київської області

 

 

(04597)

4-63-41

Якуніна Раїса Петрівна

смт Ворзель,

вул. Чкалова, 19

08296

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://berizka-vorzel.dytsadok.org.ua

11

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садка) №17 «Веселка» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

3-16-68

Матова Валентина Григорівна

 

смт Гостомель

вул. Рекунова, 3Б

08290

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://veselka-gostomel.dytsadok.org.ua

12

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садка) комбінованого типу «Ластівка» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

7-12-84

Семенюк Тетяна Миколаївна

смт Коцюбинське,

вул. Доківська, 18

08298

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

13

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №24 «Світлячок» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

7-26-53

Зайченко Тетяна Василівна

смт Коцюбинське,

вул. Пономарьова, 20

08298

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://svitlyachok-irpin.dytsadok.org.ua

14

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Первоцвіт» Ірпінської міської ради Київської області

(04597)

9-54-87

Петриченко Наталія Олексіївна

смт Гостомель

вул. Проскурівська, 15

08290

 

 

DNZPervotsvit @ukr.net

http://pervocvit-gostomel.dytsadok.info/

15

Ірпінське НВО «Освіта» дошкільний навчально-виховний заклад «Джерельце»

(04597)

5-48-46

Тюріна Ліна Георгіївна

м.Ірпінь,

вул. Троїцька, 21

08200

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.nvoosvita.com.ua/

Спеціалізований сайт електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти: https//reg.isuo.org


-- Правила прийому дітей до закладів дошкільної освіти

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій