Середа, 3 березня 2021 |

Міська рада

Графік засідань постійних депутатських комісій - березень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - лютий 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - січень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - грудень 2020 р.



Комісія з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення:

Голова комісії – Кравченко Валентина Резікоєвна;

Заступник голови комісії – Павлова Олена Валеріївна;

Секретар комісії – Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна;

Члени комісії:

  • Лавровський Денис Віталійович;
  • Страховський Андрій Андрійович;
  • Пащинський Олександр Сергійович;
  • Довгопол Антон Михайлович;
  • Міронішина Зоряна Анатоліївна.

Комісія земельних відносин, лісових та природоохоронних питань:  

Голова комісії –  Пікулик  Олександр Борисович;

Заступник голови комісії – Король Петро Петрович;

Секретар комісії – Когут Сергій Сергійович;

Члени комісії:

  • Помазан Андрій Сергійович;
  • Макаренко Максим Володимирович.

Комісія з питань архітектури та капітального будівництва: 

Голова комісії –  Городок Яна Володимирівна;

Заступник голови комісії – Руденко Сергій  Степанович;

Секретар комісії – Ковтун Євгенія  Юріївна;

Члени комісії:

  • Чава Дмитро Михайлович;
  • Устич Юлія Петрівна;
  • Малий Максим Анатолійович;
  • Нельзін Максим Сергійович.

Комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення: 

Голова комісії – Буренко Тамара Олексіївна;

Заступник голови комісії –Літвинов Андрій Вікторович;

Члени комісії:

  • Дворнікова Віолетта Віталіївна;
  • Ополінський Андрій Олегович;
  • Скрипник Сергій Федорович;

Комісія з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики: 

Голова комісії – Нагалевський Тимур Олександрович;

Заступник голови комісії – Нечитайло Оксана Романівна;

Секретар комісії – В’язовченко Тарас Анатолійович;

Члени комісії:

  • Довганич Антоніна Сергіївна.

Комісія з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, медицини, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій:

Голова комісії – Головенко Антон Анатолійович;

Заступник голови комісії – Довгопол Антон Михайлович;

Секретар комісії – Федоров Станіслав Ігорович;

Члени комісії:

  • Погорілий Роман Романович;
  • Куц Ярослав Олександрович;
  • Іздебска Наталія Валентинівна.

Комісія з питань виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики:

Голова комісії – Степанюк Валерій Васильович ;

Заступник голови комісії – Антонюк Євгенія Петрівна;

Секретар комісії – Плешко Максим Валерійович.