Неділя, 9 травня 2021 |

Міська рада

Графік засідань постійних депутатських комісій - травень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - квітень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - березень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - лютий 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - січень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - грудень 2020 р.


Комісія з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення:

Голова комісії – Кравченко Валентина Резікоєвна;

Заступник голови комісії – Павлова Олена Валеріївна;

Секретар комісії – Скорик - Шкарівська Михайлина Михайлівна;

Члени комісії:

  • Лавровський Денис Віталійович;
  • Страховський Андрій Андрійович;
  • Пащинський Олександр Сергійович.
  • Міронішина Зоряна Анатоліївна.

Комісія земельних відносин, лісових та природоохоронних питань:  

Голова комісії – Пікулик  Олександр Борисович;

Заступник голови комісії – Король Петро Петрович;

Секретар комісії – Когут Сергій Сергійович;

Члени комісії:

  • Помазан Андрій Сергійович;
  • Макаренко Максим Володимирович;
  • Довганич Антоніна Сергіївна,
  • Іздебска Наталія Валентинівна.

Комісія з питань архітектури та капітального будівництва: 

Голова комісії – Городок Яна Володимирівна;

Заступник голови комісії – Руденко Сергій  Степанович;

Секретар комісії – Ковтун Євгенія  Юріївна;

Члени комісії:

  • Чава Дмитро Михайлович ;
  • Устич Юлія Петрівна;
  • Малий Максим Анатолійович;
  • Нельзін Максим Сергійович.

Комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення: 

Голова комісії – Буренко Тамара Олексіївна;

Заступник голови комісії –Літвинов Андрій Вікторович;

Секретар комісії – Довгопол Антон Михайлович;

Члени комісії:

  • Дворнікова Віолетта Віталіївна;
  • Ополінський Андрій Олегович.

Комісія з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики

Голова комісії – Нечитайло Оксана Романівна;

Заступник голови комісії – Степанюк Валерій Васильович;

Секретар комісії – В’язовченко Тарас Анатолійович;

Члени комісії:

  • Нагалевський Тимур Олександрович;
  •  Антонюк Євгенія Петрівна;
  •  Плешко Максим Валерійович.

Комісія з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій:

Голова комісії – Головенко Антон Анатолійович;

Заступник голови комісії  – Скрипник Сергій Федорович;

Секретар комісії – Федоров Станіслав Ігорович;

Члени комісії:

  • Погорілий Роман Романович;
  • Куц Ярослав Олександрович.