Станом на 1 жовтня 2018 року на медичну та соціальну допомогу потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області виплачено понад 7 млн. грн. (за аналогічний період 2017 року – понад 5,4 млн. гривень). Про це повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг обласного управління Віталій Нємцев.
Начальник відділу відзначив, що відповідно до договорів, укладених відділеннями управління із закладами охорони здоров’я з початку року, проліковано 113 потерпілих на загальну суму 841,2 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого становить майже 7,5 тис. гривень.
За його словами, з початку року путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено 141 потерпілого на суму 1797,6 тис. гривень. За аналогічний період минулого року санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду отримали 63 потерпілих на загальну суму 614,1 тис. грн.
Обласним управлінням, відповідно до укладених договорів на виготовлення і ремонт технічних та інших засобів реабілітації, (протезів, чохлів для кукс, ортопедичного взуття, палиць, милиць, тощо) забезпечені протезно-ортопедичними виробами та іншими технічними засобами реабілітації 65 потерпілих на суму 691,8 тис. гривень. За 9 місяців 2017 року протезно-ортопедичними виробами забезпечено 37 потерпілих на суму 236 тис. гривень,
З початку року 70 потерпілих забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 750,4 тис. грн. Середні витрати на одну особу складають понад 10 тис. гривень. У 2017 році за такий самий період часу відшкодування витрат на лікарські засоби та вироби медичного призначення отримали 72 потерпілих на загальну суму 678,6 тис. грн., середня вартість таких витрат на одну особу склала 9425 гривень.
Протягом 9 місяців цього року 91 потерпілий отримав виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування на загальну суму 2888,5 тис. гривень. За аналогічний період минулого року виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування здійснено 96 потерпілим на загальну суму 2 536,5 тис. гривень.
За січень-вересень 2018 року 103 потерпілих отримали компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів на загальну суму 31,3 тис. гривень. За аналогічний період минулого року 104 потерпілих отримали компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів на загальну суму 30 тис. гривень.
Триває робота щодо уточнення списків черговості осіб з інвалідністю на отримання автомобілів за рахунок коштів Фонду, а також з підготовки документів для передачі потерпілим автомобілів у зв’язку із закінченням 10 річного строку експлуатації.
Станом на 1 жовтня до управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 49 заяв від потерпілих на забезпечення їх автомобілями.