Понеділок, 12 квітня 2021 |

Спостережна комісія

ПЛАН РОБОТИ
Спостережної комісії при виконкомі Ірпінської міської ради
Опис Термін Відповідальний за виконання
1 Проводити засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради. не рідше ніж 1 раз на місяць, за потребою. голова комісії Радько М.Я.
2 Організувати громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання. постійно. : заступник голови комісії Зубенко Н.В.
3 Сприяти органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян. Постійно. Небога Л.П., Романенко Ю.В.
4 Організувати проведення міжвідомчої наради за участю представників виправних установ, міських служб та правоохоронних органів де розглянути питання про соціальний патронаж звільнених осіб. липень 2014р. заступник голови комісії Зубенко Н.В.
5 Відвідувати установи виконання покарань з метою вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, стану організації соціально-виховної роботи умови та навчання засуджених. щоквартально. члени спостережної комісії Небога Л.П., Романенко Ю.В.
6 Брати участь у засіданнях комісій установ виконання покарань під час розгляду питань про внесення до суду подань щодо умовно-дострокового звільнення засуджених від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання більш м”яким. щомісяця. голова комісії Радько М.Я.
7 Організувати проведення святкового концерту в Бучанській виправної колоні (№85) та Ірпінському виправному центрі (№132) музичного гурту воїнів-інтернаціоналістів «Перевал». серпень 2014р. голова комісії Радько М.Я. член спостережної комісії Малашенко В.О.
8 Надавати допомогу у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання або позбавлених волі на певний строк. постійно. голова комісії Радько М.Я.
9 Інформувати громадськість через засоби масової інформації про результати діяльності комісії та подати відповідний звіт виконавчому комітету Ірпінської міської ради. до 31 грудня 2014р. заступник голови комісії Зубенко Н.В.
секретар комісії Пуришева К.П.