Понеділок, 20 березня 2023 |

ІРПІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а

___________________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

м. Ірпінь

20.06. 2018 р.

Про обмеження та заборону реалізації слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Ірпінського регіону в нічний час

Відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» Постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року№ 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», Правил благоустрою міста Ірпеня,клопотання КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради № 080/З-18від «04» червня 2018року з метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв на здоров’я мешканців міста, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров’я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров’ю внаслідок розвитку захворювань, спричинених споживанням алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, з метою утримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою та забезпечення на території міста чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях, Ірпінська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об'єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного й іншого призначення на території м. Ірпеня шляхом заборони їх реалізації з 23.00 до 08.00 годин.

2. Суб’єктам господарювання міста Ірпеня рекомендувати інформувати покупців про прийняття Ірпінською міською радою цього рішення.

3. Доручити відділу економіки виконавчого комітету Ірпінської міської ради довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території міста Ірпеня, які підпадають під його дію.

4. Ірпінському відділу поліції ГУ НП в Київській області рекомендувати активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв на вулицях, закритих спортивних майданчиках, у скверах, парках, на площі міста, у всіх видах громадського транспорту на зупинках та в інших заборонених законами України місцях.

5. Контролюючим органам рекомендувати вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб’єктів господарювання міста Ірпеня, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації алкогольних та слабоалкогольних напоїв, в тому числі шляхом звернення до відповідного органу ліцензування з рекомендацією щодо позбавлення суб’єкта господарювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

6. Директорам міських шкіл посилити роз’яснювальну роботу серед підлітків щодо недопустимості вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, перебування неповнолітніх без нагляду батьків у нічний час доби.

7. Оприлюднити це рішення в газеті Ірпінської міської ради «Ірпінський вісник» та в засобах масової інформації.

8. Рішення набуде чинності з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на КП "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради.

Міський голова                                               В.А. Карплюк