Вівторок, 7 квітня 2020 |

ІРПІНСЬКА  МІСЬКА  РАДАКИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«09»  жовтня 2019 року                         

м. Ірпінь                

203

Про підготовку та відзначення Дня захисника України в м. Ірпінь у 2019 році

На виконання місцевої «Програми забезпечення заходів, пов’язаних з відзначенням державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення підприємств, установ, організацій і їх трудових колективів, окремих громадян за вагомий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016-2020 рр.» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою належного відзначення Дня захисника України в м. Ірпінь, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність

 ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в м. Ірпінь у 2019 році Дня захисника України у складі згідно з додатком (Додаток 1).
  2. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики затвердити план заходів з підготовки та відзначення в м. Ірпінь у 2019 році Дня захисника України (далі – план заходів), що додається (Додаток 2).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

В.о. міського голови –

Перший заступник міського голови       (підпис)                     О. Г. Маркушин