Понеділок, 12 квітня 2021 |

Спостережна комісія

18 червня  відбулось чергове виїзне засідання Спостережної комісії при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради в Бучанській виправній колонії суворого режиму № 85 під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету, голови Спостережної комісії Максима Плешка.

Головною метою відвідання установи виконання покарань було вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, стану організації соціально-виховної роботи та навчання засуджених, за правильністю їх трудового використання та організацією їх праці. У зв’язку з чим спостережною комісією були обстежені приміщення для утримання засуджених, приміщення для здійснення релігійних обрядів, загальноосвітній заклад при установі та клуб, вивчені умови утримання, навчання  засуджених, а також умови матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення та організації соціально-виховної роботи. Також на території колонії, з метою проведення дозвілля облаштовано футбольне поле, на якому проводяться футбольні матчі, участь в яких беруть як засуджені так і працівники установи. Євген Домбровський, начальник Бучанській виправній колонії продемонстрував членам комісії розташоване на території закладу бомбосховище, яке може прийняти понад тисячу осіб. Адміністрація установи створила належні умови для проживання, навчання, трудової діяльності та проведення дозвілля осіб які відбувають покарання.

Окрім цього на базі відбулося засідання членів комісії по розгляду подання адміністрації Бучанської виправної колонії питання щодо умовно-дострокового звільнення осіб, які відбувають покарання, на якому були присутні і самі засуджені. На основі інформації наданої адміністрацією колонії та в ході бесіди з засудженими, члени комісії дійшли висновку, що троє осіб довели своєю поведінкою виправлення та одноголосно прийнято рішення щодо погодження їх умовно-дострокового звільнення. Дві особи звернулися з особистими питаннями, а саме, один засуджений виявив бажання одружитися, другий просив надати дозвіл брату на представлення власних інтересів під час приватизації земельної ділянки. Завдяки налагодженій роботі засуджені мають можливість звернутись з будь-яких питань до Спостережної комісії особисто під час прийому.