Четвер, 9 лютого 2023 |

Виконавчі органи ради

Відповідно до законодавства України пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у межах соціальних нормативів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 із змінами "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" (із змінами). Для громадян, які використовують теплову енергію (для потреб централізованого або автономного опалення), природний газ або електричну енергію (для індивідуального опалення), опалювальний період для надання пільг встановлено з 16 жовтня до 15 квітня включно. Зокрема, соціальний норматив споживання природного газу та електроенергії для індивідуального опалення відповідно становить 4 куб. метрів природного газу та 30 кВт.год на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Соціальна норма житла на послуги з індивідуального опалення для розрахунку пільг:

-  21 кв. метр опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

- 42 кв. метри опалюваної площі на одну особу, яка має право на знижку , та додатково 21 кв. метр на сім’ю {у разі користування газопостачанням для сімей ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, що складаються лише з непрацездатних осіб).При цьому, для розрахунку розміру витрат природного газу, електричної енергії на потреби опалення застосовується коригуючий коефіцієнт на рівні 0,903 для 1-2 поверхових будівель та 0,658 - для будівель на 3 і більше поверхів.

За детальною інформацією звертайтесь:

- за телефоном – 04597-60-460; 050-776-45-01;

- на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

 З повагою, Петро ЗБРОЖЕК.