Основна тема п’ятої стратегічної сесії – «Проєктний менеджмент». Під час першої частини сесії учасники опрацюють методику, за допомогою якої всі ідеї, що були висловлені комітетами, можна перетворити на життєздатні проєкти.
У другій частині сесії учасники розглянуть інструменти планування, включаючи розподіл проєктів на етапи, а також аналіз можливих зацікавлених сторін, з метою забезпечення успішної реалізації проєктів.
Час та місце проведення заходу будуть повідомлені учасникам особисто з огляду на безпеку. Усі бажаючі можуть зареєструватися до робочої групи за посиланням: https://forms.gle/BSeWcNWnJS3ZUZWU8
До робочих комітетів можна долучитися у якості експерта, написавши лист на пошту IRS Irpin [email protected] з темою листа “Долучитися до комітету”, вказавши пріоритетний для вас Комітет, свій нік у Telegram або номер телефону, ПІБ та інформацію про вас.
За підтримки Ірпінської міської ради, ініціатором та ідеологом розробки стратегії є виступила офіційна робоча група «Irpin Reconstruction Summit». Згодом відбулося підписання тристороннього меморандуму між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Ірпінською міською радою та Фондом відновлення Ірпеня. Предметом Меморандуму є співпраця Сторін і спільні дії в сфері освітньої, наукової та консультаційної діяльності з метою реалізації проєктів та програм щодо відновлення зруйнованої інфраструктури Ірпінської міської територіальної громади, а саме розробці Стратегії післявоєнного розвитку Ірпінської міської територіальної громади. В подальшому професійне коло партнерів з написання Стратегії розширюватиметься.