З метою отримання базових знань про методи та інструменти залучення коштів у соціальні проєкти було розроблено 3-денну програму для працівників закладів культури, ВПО та громадських діячів, які мають дотичні інтереси та проєкти.
Під час навчання учасники були розподілені на команди, мали змогу дізнатися нову корисну інформацію та використовували її на практиці.
Згідно з програмою, тренери поділилися з командами відповідями та знаннями на наступні теми:
-як збільшити рівень обізнаності про різні методи залучення коштів на проєкти;
-успішні кейси та поради як зацікавити бізнес до співпраці та підтримки проєкту;
-практичні знання та навички по написанню партнерської пропозиції;
-ознайомлення з краудфандингом, інструментами, можливими платформами, а також з ресурсами для -пошуку грантів та можливостями розвитку;
-практичні знання та навички заповнення успішної грантової заявки.
«Було приємно спостерігати за процесом взаємодії в рамках цього тренінгу: від обережного знайомства в перший день, до ефективної взаємодії в заключний. Я отримала масу позитивних відгуків своїх колег та інших учасників. Вдячна організаторам. Особливо хочу подякувати тренерам, адже в рамках цього навчання вони поділилися не тільки базовою інформацією, а й допомогли розробити декілька практичних кейсів, які вже можна використовувати на практиці»,- повідомляє начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.