Муніципальна няня’’ – це урядовий проект з підтримки молодих батьків. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років. Сума відшкодування рівна розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, станом на сьогодні – це 1779 гривень на місяць. Компенсація на няню не заміняє інші соціальні виплати на дитину і виплачується окремо.
Для оформлення державної допомоги батькам потрібно звернутись у відділ соцзахисту за місцем проживання. З собою треба мати:
Потрібно написати заяву на отримання компенсації і надати документи, що підтверджують оплату послуг няні ( квітанції, чеки, виписки з банківського рахунку тощо).
Строк подачі документів- місяць із моменту укладення угоди з нянею. Крім того, щомісяця до 5 числа потрібно надавати документи про сплату праці няні.
Рішення про нарахування компесації ухвалюють місцеві органи соцзахисту протягом 10 днів від дати подання документів.
Управління продовжує працювати дистанційно. Документи (заяви, звернення, довідки тощо) очікуємо на:
– поштою на адресу: вул.Д.Попова, 26-б, м.Ірпінь, Київська обл., 08205;
– електронну пошту: [email protected] ;
– Viber – 050-583-82-76;
– Фейсбук (в повідомлення) – https://www.facebook.com/upravsoczahist .
Якщо виникли питання – телефонуйте за номером (04597) 62-785
Бережіть себе та будьте здорові!