З 1 жовтня 2019 року пільги надаватимуться у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг.
17.04.2019 року прийнято постанову Кабінетом Міністрів України № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою затверджено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.
Порядком встановлено, що суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру знижки, відповідно до статусу та кількості членів сім’ї відповідно до діючого законодавства.
Буде діяти дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова грошова форма.
Перша система: пільги виплачуються в безготівковій грошовій формі усім пільговикам в автоматичному режимі, через АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування коштів надавачам житлово-комунальних послуг.
АТ “Ощадбанк” буде вести облік пільговиків та коштів, які будуть надходити на рахунок для виплати пільг – для кожного пільговика індивідуально.
АТ “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки надавачів житлово-комунальних послуг (управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг) на підставі договорів, що укладаються між надавачами послуг та АТ “Ощадбанком”.
Друга система (живі гроші): пільги виплачуються в готівковій грошовій формі усім бажаючим пільговикам за заявою на особисті рахунки.
Для отримання коштів готівкою, пільговик відкриває поточний рахунок в АТ «Ощадбанк» та подає особисто заяву, у якій зазначаються реквізити поточного рахунку до органів соціального захисту населення.
Кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, їх можна буде зняти з власного рахунку в будь-який час для оплати житлово-комунальних послуг.
Отже, для отримання пільги у грошовій формі пільговик повинен подати до управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради наступні документи:
– заяву пільговика;
– виписку з АТ «Ощадбанк» про відкриття поточного рахунку.
За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою: м. Ірпінь, вул. Дем’яна Попова, 26-Б, ІІ-поверх кабінет № 14, контактний телефон (04597)-56-4-60.