Минулого вікенду мала честь долучитися до Міжнародного форуму партнерства “Друзі України” – події, що об’єднала представників з понад 10 країн світу та сотні учасників з усієї України.
У центрі обговорень – відновлення нашої країни та впевнений рух до європейської спільноти. Надзвичайно важливо й надихаюче чути, що європейські партнери не просто підтримують нас на цьому шляху, а вірять в Україну як повноправного члена великої європейської родини.
Під час форуму мала змогу розповісти про наш Ірпінь – місто, яке пройшло через великі випробування, але не втратило сили духу. Поділилася історією його трансформації, досвідом відбудови та амбітними планами на майбутнє. Ірпінь — місто можливостей, відкрите до співпраці, нових ідей та партнерських проєктів.
Щиро вдячна організаторам за запрошення нашої громади до участі в такому важливому, заході. Впевнена, що саме завдяки таким зустрічам народжуються ідеї, які змінюють майбутнє.
В.о. міського голови – секретар ради Анжела Макеєва