Т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник, голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, керівник ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко та представники бізнесу Київської області сьогодні, 17 березня, взяли участь у розширеній онлайн-зустрічі в межах роботи національної платформи “Діалог влади та бізнесу”.
Платформу “Діалог влади та бізнесу” створено у 2024 році за ініціативи Президента України Володимира Зеленського для оперативного розв’язання поточних проблемних питань підприємців у кожному конкретному регіоні та територіальній громаді. Це простір, де держава й бізнес спільно шукають ефективні рішення для покращення економічного клімату.
Ключовою темою сьогоднішньої зустрічі стала презентація онлайн-платформи “Пульс” — інструменту, що дозволяє бізнесу оцінювати державні послуги, повідомляти про проблеми, якщо вони виникли, та пропонувати ідеї. Це про прозорість, відкритість і можливість кожного підприємця впливати на зміни. На основі відгуків від бізнесу буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців). Наразі на платформі можна оцінити роботу 22 державних органів, і цей список буде розширюватися.
Що можна робити на платформі?
Система складається з чотирьох компонентів — основної форми для звернень, дашборду, голосування за найбільші проблеми для бізнесу, та особистого кабінету підприємця. Термін обробки звернення — до 30 днів, про результат буде повідомлено на електронну пошту заявника.
Від початку роботи регіональної платформи “Діалог влади та бізнесу” на Київщині проведено 25 зустрічей, у яких взяли участь понад 2 300 підприємців.
Проведено робочі візити на підприємства області, зокрема на індустріальні парки “Біла Церква” та “Кит”, “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, Київський картонно-паперовий комбінат, РЕНУС ФРАЙТ ЛОГІСТИКС.
“Відкрита комунікація між владою та підприємцями – це шлях до зростання кількості нових підприємств, розширення виробництв і збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів. Лише у 2024 році до Зведеного бюджету Київської області надійшло понад 62,3 млрд грн податків та зборів, а в області зареєстровано понад 222 тисячі суб’єктів підприємництва, з яких 23 623 були створені лише у 2024 році. Це потужний внесок у розвиток регіону та країни в цілому”, — зазначив Микола Калашник.
Джерело: Київська обласна військова адміністрація