Шукаєш грант для бізнезу ? Завантажуй наш грантовий еКалендар та користуйся ним навіть в смартфоні!
Шукаєш грант для бізнезу ? Завантажуй наш грантовий еКалендар та користуйся ним навіть в смартфоні!
Тепер за програмою Фонду Енергоефективності “ГрінДІМ” ОСББ та ЖБК можуть отримати не 1, а 2 млн грн на встановлення більш потужних сонячних станцій!
Це стосується великих ОСББ/ЖБК площею понад 8 тисяч метрів квадратних.
Також скасовується вимога щодо обов’язкової наявності у вашому багатоквартирному будинку індивідуального теплового пункту (ІТП). Завдяки цьому ще більше українців зможуть скористатися програмою.
Долучайтеся до ЕнергоСвідомих – забезпечте свій дім, бізнес надійним джерелом енергії! Деталі: https://energy.zminye.in.ua/
За інформацією Уряд onlain
Уряд розробив пакет програм для розбудови розподіленої генерації. Споживачі можуть брати участь у виробництві енергії через встановлення власних генерувальних установок. Громадяни та бізнеси отримають доступні фінансові ресурси для придбання енергетичного обладнання.
Для приватних домогосподарств передбачена безвідсоткова ставка на встановлення сонячних панелей та накопичувачів енергії з можливістю кредитування до 480 тис. грн на 10 років.
ОСББ та ЖБК, які прагнуть покращити енергоефективність своїх будинків, можуть отримати компенсацію до 1 млн грн на сонячні станції та до 2 млн грн на теплові насоси. Держава покриває до 70% вартості проєкту.
Для малих та середніх підприємств існує можливість кредитування до 150 млн грн під 5-7-9% для розвитку екологічних енергетичних рішень.
Детальніше про умови участі у програмах: https://energy.zminye.in.ua/
За інформацією Уряд onlain
Для кого:
Розмір гранту: від 500 000 грн до 1 500 000 грн
Дедлайн: 18.10.2024 до 18:00 за київським часом
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-11-0/.
Подати заявку за посиланням: https://uvfproject.com.ua/.
Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-rozshyryv-vlasnu-spravu-na-molodykh-pidpryiemtsiv-im-dostupni-hranty-do-150-tys-hryven-iuliia-svyrydenko
Читайте повний опис конкурсу у пості за посиланням: https://t.me/grantsua/97
Навчальна програма реалізується в онлайн-форматі та доступна до кінця листопада 2024 року.
Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfvFMh5SbJMntpVPZDux4pbfzZ_FIbReBxH7nPWPX7ZL6ZkQ/viewform
Нагадаємо, держава надає гранти до 8 млн грн на створення або розвиток виробництв переробної промисловості.
Як отримати грант дивіться за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-pererobne-pidpriyemstvo?fbclid=IwAR1telf_DjkEGgB8gP7Lyk3ENPcF2H1IagD9mLHt_iGnVFWqGLTmQgCm840
Джерело: Уряд online
Головна мета проєкту – створення нових робочих місць для жінок у сфері громадського транспорту та розвиток їхніх професійних компетенцій та навичок для кращої адаптації до потреб ринку праці у сфері пасажирських перевезень. Програма враховує вимоги транспортної реформи в Україні та європейські стандарти підготовки кадрів у сфері пасажирських перевезень.
Проєкт реалізують ГО “Фундація інституційного розвитку” за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно зі структурою ООН Жінки в Україні та за фінансової підтримки Швеції.
“Кадрова криза сьогодні торкається фактично всіх галузей, у перевезеннях як вантажних так і пасажирських потреба у кваліфікованих фахівцях також є значною. Лише в регіонах сьогодні потрібно понад 6 тисяч водіїв автобусів на внутрішніх маршрутах. Тому одним із завдань держави є створення доступних умов для перенавчання та опанування нових навичок, зокрема серед жінок. Мета започаткованого проєкту, крім працевлаштування жінок на підприємства, є подолання упереджень щодо залучення жінок у професію водійки автобуса. Впевнений, що цей проєкт стане успішним та буде масштабований надалі”, – наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.
“Команда ООН Жінки разом з нашими ключовими партнерами з уряду та громадянського суспільства рада підтримати цей проєкт і оголосити наступний етап — реєстрацію для учасниць. Ми знаємо, що сьогодні існує велика потреба у водіях та водійках автобусів по всій країні, і що жінки можуть ефективно зайняти ці робочі місця за умови належної підготовки та створення необхідних умов праці. Під час війни жінки вже роблять багато для підтримки своїх громад, а робота водійками автобусів може стати ще одним вагомим внеском”, – зазначає Cабін Фрейзер Гюнеш, представниця ООН Жінки в Україні.
У середньому в системі громадського транспорту у світі близько 19% водійок. Хоча їхня кількість зростає, частка жінок, які працюють водійками на таких видах транспорту, як автобуси, регіональна та приміська залізниця є різною і наразі не є паритетною з водіями-чоловіками.
В Україні цей показник менше 1%, за винятком електротранспорту.
Саме для того, щоб надати можливість навчання та працевлаштування в сфері транспорту більшій кількості жінок, було розроблено пілотний проєкт. Так, якщо жінка віком від 21 до 65 років, проживає в Україні (а саме в м. Київ, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Полтавській, Чернігівській та Миколаївській області), має водійське посвідчення (будь-якої з перелічених категорій “B”/”C”/”CE”/”D1”) та досвід водіння понад 3 роки, прагне розширити свої професійні можливості, а в подальшому планує працевлаштуватися водійкою автобуса, вона може долучитися до проєкту.
Під час участі в проєкті учасниці пройдуть перепідготовку та перекваліфікацію для приведення навичок у відповідність до вимог реформування автобусних перевезень в Україні та міжнародних стандартів. Передбачено навчання для 100 жінок.
Учасниць проєкту очікує:
Для участі у відборі необхідно:
Більше деталей щодо участі у проєкті та його реалізації за посиланням: https://www.she-drives.com.ua/
Проєкт “Розширення професійного потенціалу жінок у сфері пасажирських перевезень” реалізується ГО «Фундація інституційного розвитку” за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, в партнерстві зі структурою ООН Жінки та за фінансової підтримки Швеції.
Проєкт реалізовується Міжнародним агентством з відновлювальних джерел енергії (IRENA) через платформу – ETAF (Energy Transition Accelerator Financing Platform).
У рамках згаданого механізму компанії можуть направити запит на фінансування проєктів у сфері (пріоритет – сонячна та вітрова енергія), а також технічну та консультаційну допомогу в реалізації таких проєктів.
Для подання заявки на фінансування проєкт має відповідати наступним критеріям прийнятності та готовності:
Більш детальна інформація про критерії прийнятності проєктів доступна за посиланням: https://shorturl.at/HAPZC
Проєкти проходять наступні етапи подання та відбору:
Детальні інструкції щодо реєстрації на веб-платформі ETAF та подання проєктів доступні за посиланнями: https://shorturl.at/3wJpH ; https://www.youtube.com/watch?v=KvmXagV0Gr8&t=1s (відео-інструкція).
Також заплановано проведення навчальних програм за участі представників Секретаріату IRENA для представників сектору ВДЕ в Україні з метою ознайомлення з можливостями ETAF.
Обов’язковою умовою участі у таких проєктах є вільне володіння англійською мовою (бажаний рівень – С1).
У випадку зацікавленості участі у проєкті, просимо заповнити анкету за таким посиланням: https://shorturl.at/DGjrs.
Контактна особа від Посольства України в ОАЕ: Ярослав Лінкевич (iaroslav.linkevych@mfa.gov.ua).
Для кого:
• ОГС , що мають досвід у сфері запобігання або подолання наслідків ґендерно зумовленого насильства (ҐЗН) та розширення прав і можливостей жінок;
• не мають заявленого мандату надавати пряму підтримку, в тому числі матеріальну чи фінансову, озброєним суб’єктам, мають банківський рахунок на своє ім’я та відповідну фінансову та бухгалтерську систему для адміністрування фінансових операцій;
• уже працюють в цільових громадах та проводять активності в них (бажано).
Географія:
• Київська область (Київська, Ірпінська та/або Іванківська громади)
• Львівська область (Львівська, Дрогобицька та/або Стрийська громади)
Розмір гранту: до 7 000 доларів
Дедлайн: 05.09.2024 до 17:00 за київським часом
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=mali-hranty-dlya-sotsialno-ekonomichnyh-initsiatyv-schodo-rozshyrennya-prav-i-mozhlyvostej-zhinok
Документи конкурсу за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1xqbWDvA_xhFMC9boOEHUzhx1JHTNJ_P7
Презентація проєкту буде проведена 22.08.2024, де можна буде отримати відповіді на всі додаткові питання.
Реєструйтесь за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=QSIhKpyJUke9M1Hqw8WC1WyXpLK51tdIiaCrWnOLRWNUNzlKR1NVS0xOVUk4OVQxUzhDQUZQN04xVy4u&origin=QRCode до 20.08.2024.
Програма «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» розпочинає другий етап надання мікрогрантів у розмірі 5 000 євро 100 підприємцям для підтримки відновлення та сталого розвитку мікропідприємств у деокупованих та постраждалих від війни регіонах України. Програма реалізується Фондом розвитку підприємства за підтримки
Уряду Німеччини та Європейського Союзу.
Презентація Програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»
Пріоритети конкурсу:
• менторська підтримка та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;
• соціальний супровід ветеранів, членів сімей та сімей загиблих ветеранів війни, Захисників та Захисниць України;
• соціальний супровід дітей ветеранів та загиблих ветеранів війни, Захисників та Захисниць України;
• реінтеграція ветеранів та їх членів сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я.
Розмір гранту: від 500 000 грн до 1 000 000 грн
Дедлайн: 09.08.2024 до 18:00 за київським часом
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням; https://veteranfund.com.ua/contests/varto-shlyakh-vidnovlennya/
Для кого: МСП, що постраждали від війни та потребують коштів для відновлення, переорієнтації або розширення своєї бізнес-діяльності
Географія: м. Київ, Київська та Дніпропетровська області для місцевого або релокованого бізнесу
Умови участі в програмі:
Фінансування надається на придбання виробничих основних засобів, завдяки яким бізнес зможе відновити та/або розширити свою діяльність з фокусом на створення або збереження робочих місць для ВПО і постраждалого від війни населення
Розмір гранту: до 20 000 доларів США
Дедлайн: триває прийом та обробка заявок, яка займає до 6-ти тижнів з моменту подачі
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше та подати заявку після реєстрації за посиланням: https://uerp.mercycorps.org/page/brYXAKWK
Вас чекає:
Теми та графік зустрічей:
Дати практичних зустрічей:
Програма навчального візиту:
Розмір гранту: індивідуальні сертифікати на придбання бізнес-літератури для 3-х найбільш активних випускниць
Дедлайн: 10.07.2024 до 23:59 за київським часом
Дізнатися більше за посиланням: https://t.me/mydevelopmentspace/3418. Подати заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/DnxFYbBmnTvdhWTE7.
Детальніше: «Гранти UA»
Для кого:
Пріоритети грантового конкурсу:
1. Залучення молоді до участі у дебатах;
2. Розбудова шкільного самоврядування;
3. Залучення молоді до волонтерства;
4. Залучення молоді до процесів прийняття рішень, громадського моніторингу реалізації рішень, процесів чи послуг у громадах;
5. Організація стажувань молоді в органах місцевого самоврядування;
6. Організація молодіжних обмінів між громадами з різних областей.
Проєкти, що підтримуються програмою:
• розробка та впровадження молодіжних соціальних ініціатив;
• прийняття/реалізація законів, політик або процедур, спрямованих на сприяння участі молоді на місцевому, регіональному чи національному рівнях;
• розвиток молоддю таких компетентностей, як кооперація, громадська обізнаність, лідерство та соціальний вплив;
• участь молоді у громадських активностях після тренінгів із розвитку м’яких і життєвих навичок.
Очікувана тривалість проєктів: від 10 до 18 місяців
Розмір гранту: від 40 000 до 100 000 доларів США
Дедлайн: 07.07.2024
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-mrijemo-ta-dijemo-oholoshuje-hrantovyj-konkurs-hromadyanskyj-aktyvizm-ta-vyrishennya-problem-hromad
Документи конкурсу за посиланням:
https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2024/06/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81-USAID-%D0%9C%D1%80%D1%96%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B0-%D0%94%D1%96%D1%94%D0%BC%D0%BE-IREX-Civic-Eng.zip
Детальніше на каналі «Гранти»: https://t.me/grantsua
Пріоритет буде надаватися підприємствам, які дотримуються принципів циркулярної економіки, зеленої економіки, екологічно чистого виробництва, енергоефективності, відновлювальної енергетики.
Напрямки фінансування:
Розмір гранту: 40 000 €
*обов’язковою умовою є власний внесок у розмірі 20% від суми гранту
Дедлайн: 25.06.2024 до 23:59 включно.
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://12grants4sme.world/
Як подати заявку читайте за посиланням: https://docs.google.com/document/d/17OxKSW3fzw__XhcPgBk_sEK4JpjYWOlzneoRQosQqo4/edit?usp=drivesdk
Детальніше: на каналі “Гранти UA”: https://t.me/+pozZkew-hSJjOGNi
Переваги участі в програмі:
• грантова підтримка: можливість брати участь в грантових проєктах;
• підтримка експертів: надання експертної допомоги та навчання спеціалістам реабілітаційних закладів;
• можливість розширення мережі: розширення своєї мережі партнерів та співпраці з іншими організаціями, які працюють у сфері реабілітації.
Розмір гранту: не вказаний
Дедлайн: 30.06.2024
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням; https://granty.org.ua/grant-dlya-reabilitatsijnyh-zakladiv.html
Подати заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXMDQDnj06cDIlzcB8orjC0oJLE9yqH3QCXfbSY8rvqvZeQA/viewform
Детальніше: на канал “Гранти UA”: https://t.me/grantsua/589
Напрямки грантів:
1. Розширення можливостей (розвиток впевненості, навичок, знань та критичного мислення серед молоді).
2. Партнерство та культурний обмін (розбудова партнерств у сфері ГС між молоддю з різним досвідом).
3. Інституціоналізація та підсилення локальних та регіональних молодіжних спільнот і мереж.
4. Адвокація та стратегічний вплив (навчання та реалізація стратегічних адвокаційних зусиль та представлення голосів і думок молоді).
5. Гранти для Миколаєва (підтримка молодіжних ініціатив, які розширюють можливості молодих людей у Миколаєві та Миколаївській області).
6. Підтримка молодіжних центрів (покриття витрат, пов’язаних з діяльністю центру або на закупівлю необхідного обладнання).
Розмір гранту:
• для п. 1-4
стратегічні молодіжні проєкти – від 4 000 євро до 20 000 євро;
волонтерські молодіжні проєкти – від 1 000 євро до 5 000 євро;
• для п. 5-6 – від 1 000 до 3 500 євро.
Дедлайн: 03.07.2024 включно
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://ua.theyouthhouse.org/support-grants.
Путівник до грантів за посиланням:
Для кого:
Географія: Львівська, Тернопільська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.
Пріоритети грантової програми:
Розмір гранту: до 70 000 грн
Дедлайн: 25.06.2024
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/99510/
Метою проєкту є підтримка місцевих ініціатив, ОГС задля задоволення критичних потреб на рівні громад, дотримуючись підходу до реагування на кризові ситуації у відповідь на потреби громади
Для кого: місцеві ініціативи, ОГС
Географія: Харківська та Київська області
Гранти надаватимуться на:
Заохочуються та підлягають високій оцінці заходи, що доповнюють активності Харківського та Київського Ремонтних хабів, які надають послуги:
Розмір гранту: до 1 200 000 грн
Дедлайн: 09.06.2024
Дізнатися більше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/99120/
Географія: Київська область (окрім м. Київ), Сумська, Чернігівська, Дніпропетровська, Миколаївська, Чернівецька області, Львівська область (окрім м. Львів).
Напрямки фінансування:
Розмір гранту:
Дедлайн: 23.06.2024 до 18:00
Дізнатися більше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=mizhnarodna-orhanizatsiya-z-mihratsiji-mom-zaproshuje-ukrajinskyj-mikro-ta-malyj-biznes-vzyaty-uchast-u-hrantovij-prohrami
Подати заявку за посиланням: https://ee.kobo.iom.int/x/QuacbQBp
Конкурс UEPA у 2024 році проводиться в наступних категоріях:
1) сприяння підприємницького духу: визнання ініціатив, які сприяють формуванню підприємницького мислення, особливо серед молоді та жінок;
2) інвестування в підприємницькі навички: визнання ініціатив, спрямованих на підвищення підприємницької, управлінської та професійної майстерності;
3) підтримка цифрових технологій підприємств, дозволяючи їм розвивати і використовувати цифрові технології, продукти і інші послуги;
4) покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу: визнання інноваційної політики та ініціатив на національному, регіональному або місцевому рівнях, які роблять Європу найпривабливішим місцем для початку бізнесу, на користь МСП;
5) підтримка сталої трансформації: визнання ініціатив, які сприяють сталому перетворенню та підтримують екологічні аспекти, такі як циркулярна економіка, кліматична нейтральність, чиста енергія, збереження ресурсів або біорізноманіття;
6) відповідальне та інклюзивне підприємництво: визнання ініціатив, що сприяють корпоративній соціальній відповідальності серед МСП та підприємництва серед малозабезпечених груп, таких як безробітні, легальні мігранти, інваліди або люди з етнічних меншин.
Нагороди будуть вручені українському переможцю в кожній з шести перерахованих вище категорій. Конкурс передбачає сьому категорію Гран-прі, особливістю якої є відсутність можливості конкурувати за участь в європейській частині.
Заявка щодо участі в UEPA повинна бути оформлена українською мовою за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVMZsUyMZv93R1nYweDP19aHb3YuDVtDUzPz_xV8FAcy2H_Q/viewform і відповідати критеріям прийнятності для оцінки.
Два переможця UEPA будуть відібрані для участі в конкурсі EEPA.
Звертаємо увагу, що для номінації в категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво» подавати заявки можуть приватні підприємства, які підпадають під визначення МСП, опублікованому на сайті europa.eu, за умови, що проєкт, який претендує на участь у конкурсі, не є основною діяльністю МСП.
Кінцевий термін подачі заявки на UEPA — 30 червня 2024 року.
Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланням: https://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал», в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, розпочинає прийом заявок на фінансову допомогу для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни, а також для підприємств, що були релоковані у м.Київ, Київську та Дніпропетровську область.
Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від війни населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які потребують коштів для відновлення своєї діяльності.
Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової допомоги на придбання виробничих основних засобів буде становити 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України
Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті http://uerp.mercycorps.org/
За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном: 0 800 332 590 або за номером телефону громадської організації +380973421646.
Також для отримання додаткової інформації або організації інтерв’ю з представниками Mercy Corps, будь ласка, звертайтеся: Катерина Алєко, kalieko@mercycorps.org.
Форми заявок для участі додаються.
Заявка про надання часткового відшкодування вартості придбаного насіння льону
Заявка про надання дотації фізичним особам за утримання корів
https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota
Посібник щодо участі в програмах єРобота.pdf
Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей для започаткування або розширення бізнесу від ЄРобота
250 тисяч гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення щонайменше одного робочого місця; 500 тисяч гривень – для членів родини учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування: 70% надає держава, 30% — власні кошти
підприємця;
1 млн гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю
внаслідок війни , якщо він до цього вже був підприємцем та не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП, при умові створення не менше чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два — для ветеранів або людей з
інвалідністю внаслідок війни.
Співфінансування: 70% надає держава, 30% — власні кошти підприємця.
ГРАНТ НА ВЛАСНУ СПРАВУ
Хто може подати заявку на отримання гранту?
Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:
Хто приймає рішення про видачу гранту?
Відповідно до Порядку надання мікрогрантів рішення про надання мікрогранту приймається Державним центром зайнятості на основі:
Чи маю я повернути державі отриманий грант?
Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: не створите робочих місць відповідно до суми гранта.
На які цілі можна витратити грант?
На:
Який розмір гранту?
Від 50 тис. до 250 тис. грн
Чи виникають зобов’язання перед державою в разі отримання гранту?
У разі отримання гранту ви маєте:
Які строки розгляду заяви?
Державний центр зайнятості розглядає її протягом 10 робочих днів після завершення кінцевого строку подання. Рішення приймається на підставі висновків банку: оцінки бізнес-плану, співбесіди та результатів перевірки ділової репутації. Більше про кінцеві строки — тут.
ГРАНТ НА САД
Хто може подати заявку на отримання гранту?
ФОП або юридичні особи:
Які вимоги до площі нового саду, ягідника, виноградника?
Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га.
Які культури дозволено висаджувати?
Перелік культур та відповідні площі посадок дивіться тут.
Чи можна отримати грант, якщо земля в оренді?
Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років.
Який розмір гранту?
Розмір гранту становить від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 70% вартості проєкту висадки насаджень.
На які цілі можна витратити грант?
На оплату рахунків постачальникам (продавцям) за включені до кошторису матеріали для реалізації проєкту.
Чи виникають зобов’язання перед державою у разі отримання гранту?
У разі отримання гранту ви маєте:
Чи маю я повернути державі отриманий грант?
Ви маєте повернути суму вашого гранту, якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто:
Також ви можете звернутися до Мінагрополітики та подати заяву про скасування рішення про надання гранту.
ГРАНТ НА ТЕПЛИЦЮ
Хто може подати заявку на отримання гранту?
Діючі ФОП або юридичні особи:
Які вимоги до площі нової теплиці?
Гранти надаються для теплиці площею від 0,4 га до 2,4 га.
В які строки модульна теплиця має бути збудована?
До 1 року.
Чи виникають зобов’язання перед державою у разі отримання гранту?
У разі отримання гранту ви маєте:
На які цілі можна витратити грант?
На оплату будь-яких рахунків щодо вашого проєкту будівництва модульної теплиці, які включені до кошторису.
Які вимоги до кількості найманих працівників?
Ви маєте створити від 14 робочих місць на 1 га площі модульної теплиці.
Чи можна отримати грант, якщо земля в оренді?
Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років.
Який розмір гранту?
Розмір гранту становить:
Але не більше 70% вартості проєкту.
Чи маю я повернути державі отриманий грант?
Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто:
Також ви можете звернутися до Мінагрополітики та подати заяву про скасування рішення про надання гранту.
ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Хто може подати заяву про отримання гранту?
Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків.
Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес. Участь у грантовій програмі неможлива для тих, хто:
На які цілі можна витратити грант?
Кошти можна витратити на:
Чи виникають зобов’язання перед державою в разі отримання гранту?
У разі отримання гранту ви маєте:
Важливо: робочі місця потрібно створити протягом 6 місяців з моменту отримання коштів і підписати з працівниками контракт мінімум на 2 роки.
Чи маю я повернути державі отриманий грант?
Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: не створите робочих місць відповідно до суми гранта.
Як ветерану погодити заяву, якщо її подає дружина або чоловік?
Якщо заяву подає дружина або чоловік, підписати її мають обидва з подружжя. Для цього обом потрібно скористатися електронним підписом.
Який розмір гранту?
Розмір гранту може становити:
Грант виплачується частинами до 250 тис. гривень.
Переможниця премії отримає 150 000 грн на розвиток власного бізнесу та поїздку у Париж, а всі фіналістки – грошові призи та консультаційну підтримку від компаній-партнерів.
Заявки на премію приймаються до 24 березня 2024 року.
Для участі у конкурсі необхідно:
Журі конкурсу розглядатиме заявку за такими критеріями: оригінальність та обґрунтування проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану, а також якість презентації.
Крім головного призу для фіналісток передбачені спеціальні призи Франко-української торгово-промислової палати: спонсори-члени палати виділяють від 25 000 до 100 000 грн.
Деталі: https://womanccifu.com/
У 2022 році програму БУДЬ успішно завершили 735 жінок, які отримали запрошення на роботу або стажування, зросли завдяки якісним освітнім курсам та долучилися до дружньої спільноти випускниць програми.
Що чекає на учасниць БУДЬ:
Реєструйтеся за посиланням: https://inscience.io/be (до 31 березня)
Проєкт БУДЬ реалізується організацією INSCIENCE, яка популяризує науку та доказову медицину в Україні, спільно з інноваційною агенцією Digitizing.Space.
Підготовка проєкту БУДЬ стала можливою завдяки підтримці Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Партнери проєкту: Nova Ukraine та компанія Grammarly.
Для цього необхідно здійснити лише 4 кроки:
Скласти чіткий бізнес-план за прикладом http://surl.li/qrvcs
Заповнити заяву через портал «Дія» http://surl.li/gmqxg
Пройти перевірку ділової репутації та співбесіду в регіональному центрі зайнятості.
Відкрити рахунок та почати діяти!
Розмір гранту становить від 250 тис. до 1 млн грн
Для отримання консультацій щодо бізнес-плану можна звернутися до партнерів програми http://surl.li/kchpw
EYE – програма обміну підприємницьким досвідом у Європі
Для кого: підприємці з досвідом не більш ніж 3 роки та ентузіасти на стадії бізнес-ідеї, які володіють англійською мовою на достатньому рівні для комунікації.
Умови програми:
Більш детальну інформацію щодо участі в програмі учасники отримають після заповнення реєстраційної форми
Учасники програми отримають можливість:
Дедлайн: 01.03.2024
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=startuvav-novyj-nabir-na-erasmus-for-young-entrepreneurs
Подати заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFYy5h7_N-9CMKYXLi0p5pdFwN2d5Tp-iYGbyCHQ8DCOW2Ng/viewform
Для кого: орган місцевого самоврядування, юр. особа та ФОП, зареєстрована на території України, крім обласних центрів та м. Києва, не менше ніж за 1 рік до початку конкурсу, яка має відповідний досвід у сфері культури
Мета ЛОТу 1: посилити культурну привабливість регіонів шляхом стимулювання розвитку місцевої культури та генерування нових регіональних конкурентоспроможних культурних продуктів, підтримати культурну інтеграцію ВПО.
Розмір гранту: від 400 000 грн до 1 000 000 грн
*Обов’язкове співфінансування у розмірі не менше 10% від суми проєкту
Пріоритети підтримки та інструкція до ЛОТу 1 дивіться за посиланням (https://ucf.in.ua/m_lots/6588891d57542007cc585212).
2 ЛОТ 2 “КУЛЬТУРА КОРІННИХ НАРОДІВ КРИМУ”
Для кого: юр. особа або ФОП, зареєстрована на території України не менше ніж за 2 роки до початку конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері культури
Мета ЛОТу 2: підтримка проєктів, спрямованих на актуалізацію проблем збереження, розвитку і промоції культури корінних народів України; привернення уваги до проблеми анексії Криму, підтримка культурної інтеграції ВПО з цих територій.
Розмір гранту: від 700 000 грн до 3 000 000 грн
Пріоритети підтримки та інструкція до ЛОТу 2 дивіться за посиланням (https://ucf.in.ua/m_lots/65888ac93d120533971d5c92).
3 ЛОТ 3 “РЕІНТЕГРАЦІЯ КУЛЬТУРОЮ”
Для кого: юр. особа або ФОП, зареєстрована не менше ніж за 1 рік до дати оголошення конкурсу на територіях областей, де велися бойові дії або тих, що були тимчасово окуповані Російською Федерацією та має відповідний досвід діяльності у сфері культури
Мета ЛОТу 3: реалізація культурної складової реінтеграційної політики держави на деокупованих територіях.
Розмір гранту: від 300 000 грн до 800 000 грн
Пріоритети підтримки та інструкція до ЛОТу 3 дивіться за посиланням
Дедлайн: 29.02.2024 до 18:00 за київським часом
Складність підготовки: середній
Малі проєкти – гранти від 2 000 до 10 000 євро
Середні проєкти – гранти від 10 000 до 30 000 євро
Великі проєкти – гранти від 30 000 до 50 000 євро
Дедлайн 31 березня 2024 року.
Подається англійською
Деталі: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-malyh-hrantiv-dlya-projektiv-u-sferi-kulturnoji-spadschyny
Для кого: студенти педагогічних вишів та особи, що мріють стати вчителями
Мета проєкту: Підвищення престижу роботи в школі, розвиток практичних навичок та полегшення входу в професію вчителя
На студентів чекає:
• долучення до спільноти визначених вчителів;
• особистий ментор – досвідчений вчитель для підтримки протягом практики;
• можливість формувати власну освітню траєкторію;
• поглиблення знань в інноваційних методиках навчання;
• тренінги та курси від провідних вчителів України.
Бонусом є: додаткова стипендія протягом п’яти місяців
Дедлайн: 10.02.2024
Дізнатися більше за посиланням: https://osvita360.com/blog/proyekt-mentorme
Подати заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_aUYFl_6VnqTysuQuDTxpDrfGci5parV9_cBP9VR5XoqVWw/viewform
У межах програми ваша команда:
Етапи програми:
Навчання проходитиме онлайн у будні, у другій половині дня, 2-3 години.
Розмір гранту: 1000 $.
Дедлайн реєстрації: 11.02.2024, до 23:59
Подати заявку за посиланням: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=f67Ni60Of0OqjX8ml13VTEIf8_M-3n9BiO_DNwqxUkBUOUJZWElZRkdSWFg3NVZPUjlUTTlSR0E2RCQlQCN0PWcu
Конкурсні пропозиції мають сприяти розв’язанню таких пріоритетних завдань:
• підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у них культури підприємництва, професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період;
• підвищення рівня компетентностей молоді з метою їх гармонійному психічному розвитку, формування відповідального ставлення до здоров’я та культури безпеки життєдіяльності;
• підвищення рівня компетентностей молоді з метою їх реінтеграції з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, а також адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі;
• підвищення рівня культури волонтерства серед молоді.
Напрямки діяльності:
• проведення акцій, засідань, семінарів, тренінгів, зборів, конференцій, форумів, наметових таборів, зльотів, походів, зборів-походів;
• видання інформаційних і методичних матеріалів;
• виготовлення та розміщення соціальних роликів, соціальної реклами.
Розмір гранту: до 600 000 грн
Дедлайн: 05.02.2024 до 23:00
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/contests/cffac090-aadf-11ee-8fdd-a7e68fd8b2f6
Галузі підприємств:
Напрямки діяльності:
*У п.1 перевага надаватиметься заявникам, які потребують обладнання, доступне на ринку України на момент закупівлі
Розмір гранту: від 150 000 $ до 500 000 $
*Пріоритет надаватиметься проєктам, в яких внесок грантоотримувача складатиме від 30 до 50% від загального бюджету
Інформаційна онлайн-сесія щодо програми відбудеться 06.02.2024, реєстрація на яку обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffRsWfG3nr0k9gd7TcVcObwRUYKIJJbaID-TUg4eA2FaoSMw/viewform
Дедлайн: 08.03.2024 до 23:00
Складність підготовки: складний
Дізнатися більше за посиланням. (https://chemonics.submittable.com/submit/285345/2024-038) Документи програми за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1kboz12AZF4ZQNMvwzhu19EwWDYGuyhoo
Для кого: фізичні особи, громадяни України, які досягли віку 18 років та провадять свою професійну діяльність у відповідних секторах культури та креативних індустрій, та здійснюють свою діяльність на території України
Цілі програми:
• сприяти відновленню культурно-мистецької діяльності митців та діячів культури, які змушені були згорнути або й зовсім припинити свою діяльність;
• підтримати митців, які постраждали внаслідок воєнних дій російської федерації та надати їм можливості для здійснення культурно-мистецької діяльності;
• сприяти діяльності митців та діячів культури, які здійснюють культурно-мистецьку діяльність, спрямовану на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії, та охоплюють воєнну тематику.
Розмір стипендії: від 50 000 грн до 200 000 грн
Дедлайн: 15.01.2024 до 18:00 за київським часом
Дізнатися більше за посиланням: https://ucf.in.ua/m_programs/65706fc4ac9b5e468b4293a2
2 ВІДНОВЛЕННЯ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Для кого: юр. особа або ФОП, яка зареєстрована на території України не менше, ніж за 1 рік на дату початку конкурсного відбору та має відповідний досвід діяльності у сфері культури
Цілі програми:
• сприяння відновленню культурно-мистецької діяльності через підтримку актуальних культурно-мистецьких проєктів;
• сприяти реалізації культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресі;
• підтримка культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на підняття морального духу Захисників та Захисниць України;
• підтримка героїчної боротьби українського народу проти російської агресії.
Розмір гранту: від 400 000 грн до 1 000 000 грн
Дедлайн: 19.02.2024
Складність підготовки: середній
Дізнатись більше за посиланням: https://ucf.in.ua/news/21122023
SEED 3.0 – це освітній проєкт, який допомагає власникам мікро- та малих бізнесів масштабувати свою справу та вивести бізнес на новий рівень
Для кого:
• підприємці, які вже мають малий або мікробізнес в агросфері та суміжних сферах (фермерство, агротехнології, агротуризм, гастрономія та переробна сфера, органічна продукція, очищення води та інші);
• ті, хто хоче реалізувати ідею бізнесу в агросфері або суміжних з нуля.
*Вік учасників від 18 років
Учасники проєкту отримають:
• безкоштовне навчання (онлайн) з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації тощо;
• відкриті лекції від експертів провідних українських компаній;
• нетворкінг-сесії з колегами з усієї країни (у змішаному форматі);
• долученість до спільноти SEED — учасників усіх років програми з усіх куточків України.
Розмір гранту: 100 000 грн
Дедлайн: 31.01.2024 включно
Дізнатись більше за посиланням: https://globalcompact.org.ua/news/%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D1%96%D1%80-%D0%BD%D0%B0-seed-3-0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE/
Подати заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0CvMdR468KQnGT21mX-Yddz7pGSfrxRIXGVZ_PeQSh5_2mw/viewform
Географія: Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївської, Донецька та Луганська області
*В Луганській області мова йде про релоковані ОМС
Мета програми: посилення співпраці між громадянами і місцевою владою в межах діяльності органів місцевого самоврядування з раннього відновлення, яка передбачає залучення громадян
Пріоритети конкурсу:
• відновлення державних послуг, визначених як пріоритетні для громади;
• відновлення публічних послуг в сфері культури та спорту на постраждалих від війни територіях;
• планування процесів відновлення місцевого самоврядування та донесення до органів влади пріоритетів громади в сфері раннього відновлення;
• процеси покращення громадського захисту;
• надання пріоритетних соціальних послуг;
• налагодження взаємодії з державними службами з надзвичайних ситуацій.
У межах конкурсу будуть переважно підтримані проєкти, спрямовані на створення та підтримку діяльності осередків громадської участі в громадах як майданчиків для налагодження діалогу та співпраці громадян, ОМС та інших стейкхолдерів.
Розмір гранту: від 750 000 до 1 500 000 грн
Дедлайн:
• 1-й раунд – 10.01.2024 до 18:00 за київським часом;
• 2-й раунд (за наявності коштів) – 24.01.2024 до 18:00 за київським часом.
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://ednannia.ua/181-contests/12573-grantovij-konkurs-posilennya-gromadskoji-uchasti-v-protsesakh-rannogo-vidnovlennya-na-zvilnenikh-teritoriyakh?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=grant-na-posilenya-spvprats-mz
Детальніше: Конкурсна документація
Набір на освітній проєкт SEED 3.0 відкрито!
Маєте бізнес у агросфері або суміжній і хочете його масштабувати? Маєте ідею бізнесу і прагнете її реалізувати?
Подавайте заявку на освітній проєкт SEED 3.0, який допоможе у цьому!
Хто може податися?
– підприємці, які вже мають малий або мікробізнес в агросфері та суміжних (фермерство, агротехнології, агротуризм, гастрономія та переробна сфера, органічна продукція, очищення води та інші);
– ті, хто хоче реалізувати ідею бізнесу в агросфері або суміжній з нуля.
Що отримають учасники?
– безкоштовне навчання з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації тощо;
– відкриті лекції від експертів провідних українських компаній;
– участь у спільноті однодумців — учасників усіх років програми з усіх куточків України.
10 найкращих проєктів отримають грант на суму 100 тисяч гривень.
Встигніть скористатися можливістю, подайте заявку до 31 січня 2024 року:
https://bit.ly/48bw7E0
Деталі: https://bit.ly/41tQ5aa
Проєкт реалізує Глобальний договір ООН в Україні за підтримки компанії PepsiCo Ukraine та фінансування #PepsiCoFoundation.
Це можливість отримати 5 000 євро на впровадження цифрового рішення, яке покращить життя вашої громади.
Розробіть сайт з юридичними порадами для вразливих верств населення, створіть платформу, що обʼєднає ВПО та людей, які готові допомогти з житлом, розкажіть про останні зміни в цифровому законодавстві ЄС українським держслужбовцям — у вас буде вісім місяців на реалізацію ідеї.
Що я отримаю?
Навчання, коучинг та 5 000 євро, що покриють проведення подій, витрати на промо та відрядження. Ви також зможете оплатити роботу бухгалтера, оренду офісного приміщення та юридичні послуги з відкриття рахунку, якщо ці витрати не перевищують 10% від загального бюджету.
Участь у спільноті випускників. А це — ще більше можливостей, нетворкінг та особистий бренд змінотворця.
Цей конкурс для вас, якщо ви:
Дедлайн подачі заявок: 27 грудня о 23:59 за київським часом.
Деталі: https://bit.ly/3GGFOOy
Програма допоможе придбати музичні інструменти академічним музикантам, які постраждали під час повномасштабного вторгнення
Напрямки фінансування:
• придбання нового або вживаного музичного інструмента;
• ремонт наявного музичного інструмента;
• реставрація, обслуговування, покращення наявного музичного інструмента;
• придбання аксесуарів до наявного музичного інструмента.
Заявки можуть подаватися як індивідуально, так і від колективу з аргументацією потреб придбання музичного інструмента.
Розмір гранту: до 5 200 €
Дедлайн: 15.01.2024 до 23:59 за київським часом
Складність підготовки: простий
Дізнатися більше: https://www.kcmd.eu/projects/instrumental
Подати заявку:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddlPsrhIIpzbKDB9ES10tBEbcrssyReBLURCE51ZXjCZvWig/viewform
Для кого: ГО, БО, які мають підтвердження про співпрацю з молодіжними центрами або молодіжними просторами, виконують функцію молодіжного центру або молодіжного простору або беруть на себе зобов’язання щодо створення молодіжного центру або молодіжного простору
Географія: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Миколаївська, Одеська, Чернігівська області
Пріоритетні напрямки діяльності:
• створення або організація роботи молодіжних центрів та/або молодіжних просторів в громадах;
• програми мережування молодіжних центрів та/або молодіжних просторів, створення партнерств з приватним і державним сектором;
• забезпечення діяльності команди молодіжного центру, молодіжного простору або молодіжної ГО, що займається адмініструванням/організацією роботи молодіжного центру або молодіжного простору;
• організація роботи з підлітками в межах роботи молодіжного центру або молодіжного простору;
• організація психосоціальної підтримки для підлітків;
• створення можливостей для самореалізації підлітків та молоді через волонтерство, підприємництво та участь в рамках роботи молодіжного центру або молодіжного простору.
Розмір гранту: до 500 000 грн
Сесія питань-відповідей щодо конкурсу відбудеться 20.12.2023 о 14:00, для участі в якій необхідно зареєструватися за посиланням; https://forms.gle/HyUF4XzLNxU5tZG18
Дедлайн: 29.12.2023 до 13:00
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=chas-mobilizuvaty-vsi-syly-v-ukrajini-zapuskayut-bezkoshtovnu-shkolu-volonteriv
Грантовий конкурс «Сміливі ідеї» — це можливість отримати фінансування на креативний та новаторський проєкт, що виходить за рамки стандартних ідей та відповідає цілям і пріоритетам програми «Мріємо та діємо», сприяє розвитку потенціалу молоді віком 10–35 років.
Заявки приймаються з першого дня конкурсу та будуть розглядатись регулярно, кожних два місяці та один раз після крайнього терміну подачі заявок.
Сума гранту – від 25 000 до 80 000 доларів США
Крайній термін подачі заявок- 27 травня 2024 року до 23:59 за місцевим часом у Києві.
Детальніше: https://mriemotadiemorazom.org/grants
До участі запрошують жінок із Київської та Житомирської областей, які мріють відкрити свій бізнес із догляду за дітьми віком 0-3 роки. При цьому не має значення, чи учасниці мають досвід підприємницької діяльності, чи просто віддані справі позитивного впливу на освіту в ранньому дитинстві.
Це новаторський проєкт має на меті розширити можливості жінок із підприємницькими прагненнями створювати та керувати дитячими мінісадками з доступними за ціною послугами. Таким чином створюються можливості для жінок із дітьми в Україні вийти на ринок праці.
Комплексна навчальна програма спрямована на формування навичок, знань та ресурсів, необхідних для створення успішних і доступних рішень із догляду за дітьми, раннього розвитку і дошкільної освіти в громадах.
Програма навчання включає 5-денний інтенсивний курс для 30 відібраних учасниць. Цей тренінговий курс охоплює основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми. Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу.
Після завершення курсу на основі конкурсу 4 найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків.
Сума гранту складає до $ 25 000.
Для участі в навчанні слід заповнити форму заявки та надіслати її до 25 грудня за посиланням: ЗАЯВКА
Конкурс проєктів для організацій громадянського суспільства – це другий етап проєкту, який реалізується Благодійним фондом Карітас Київ, за підтримки DanChurchAid та Української освітньої платформи.
Він передбачає написання проєктів за визначеними потребами кожного регіону, навчання, менторський супровід для команд та реалізацію їх проєктів.
Кінцевий термін для подачі заявок (надсилання проєктної заявки на пошту): 18 грудня 2023 року, 13:00 год.
Посилання на аплікаційну форму заявки: https://docs.google.com/document/d/1zHHQgxcX3BWAPTMJhdBDIQ5O6LSPUVVe/edit?fbclid=IwAR1VVYp-auAYD6p67QL9lvPG2hJN_UbdrRKrAy4gIjzVdmKhwGNTgu3FQ2c
Термін реалізації проєктів – до 3 місяців.
Територія реалізації проєктів – Київ, Київська обл.
Загальна сума гранту може складати від 10 000 грн до 250 000 грн.
Грантові кошти покривають такі статті витрат:
● кошти, які направлені на реалізацію цілей проєкту;
● закупівля незначної техніки (не більше 70% гранту).
Грантові кошти не покривають такі статті витрат:
● аднімістративні витрати;
● військові витрати;
● оформлення кошторисної документації.
До заявки додаються такі документи (реєстраційні документи в найновішій версії):
● копія статуту Організації;
● копія рішення уповноваженого органу про внесення Організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
● копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;
● коротка інформація про діяльність та досвід роботи організації.
Детальніша інформація: 0953092683, kyiv.lcoordinator@ukredu.org
kyiv.coordinator@ukredu.org
Протягом курсу учасники ознайомляться з наступними напрямками:
• початок бізнесу в секторі глибоких технологій;
• генерація ідей і перевірка для Deep Tech Solutions, створення унікальності в продуктах Deep Tech;
• визначення джерел фінансування, залучення інвесторів і наставників Deep Tech;
• просування брендів Deep Tech та створення суспільного інтересу до них;
• формування бюджетів для проектів Deep Tech;
• створення бізнес-моделей, які відповідають викликам Deep Tech та високоефективних команд;
• впровадження моделей управління та стратегій для довгострокового успіху в індустрії глибоких технологій.
Мова курсу: англійська
Формат курсу: гібрид (в залежності від місця перебування слухачів навчання відбувається в онлайн та офлайн форматі)
По завершенню курсу надається сертифікат
Вартість навчання: безкоштовно
Тривалість курсу: 12.02.2024 – 24.05.2024
Дедлайн: 22.01.2024
Дізнатися більше за посиланням.
Головна мета проєкту – створити культуру та практику запуску соціального підприємництва у закладах освіти та передати цей досвід у європейські країни
Для участі у проєкті буде відібрано 5 молодіжних центрів (МЦ), які стануть хабами розвитку тематики соціального шкільного підприємництва у своїх регіонах, а також стануть партнерами української освітньої платформи School of ME
Переможці отримають:
• доступ до ТоТ програми (2 представника), на якій МЦ будуть створювати програму для школярів та її реалізовувати;
• можливість провести воркшопи для шкіл, обраних в проєкті;
• можливість супроводжувати одну або декілька шкіл у процесі створення на їх базі діючого СШП;
• наставництво від School of ME – (по 10 годин на кожен МЦ) для роботи з темою СШП.
Розмір гранту: 2 000 € на 1 молодіжний центр
Дедлайн: 13.12.2023 до 23:59
Складність підготовки: простий
Дізнатися більше за посиланням. Подати заявку за посиланням.
Це програма довгострокової підтримки проєктів з україністики для освітніх, наукових, культурних інституцій та аналітичних центрів
Можливі формати проєктів:
• переклади наукових та науково-популярних текстів з української на іноземні мови;
• видання оригінальних текстів з української тематики іноземними мовами;
• організація публічних дискусій та лекцій, конференцій та круглих столів;
• виготовлення та поширення онлайн контенту з української тематики з метою досягнення цілей Українського інституту;
• написання та публікація рецензій на видання з української тематики.
*Тематичні рамки проєктів дивіться на сайті
Розмір гранту: до 400 000 грн.
Дедлайн: 31.12.2023
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням. Положення про програму за посиланням.
Програма надає підтримку на проходження 1 курсу за напрямками:
• вивчення мов програмування;
• Front-end;
• Back-end;
• тестування;
• комп’ютерна графіка та дизайн;
• Project Management;
• Маркетинг;
• HR;
• Бізнес аналітика тощо.
Тривалість навчання: короткострокові та інтенсивні курси (від 3 до 12 місяців) у провідних IT школах та академіях, які є партнерами ACTED.
Розмір гранту: до 40 000 грн. Грант може покривати до 100% витрат на навчання
Дедлайн: прийом заявок постійний до інших оголошень
Школа GoIT проведе вебінар та детально розкажуть, як подати заявку та отримати грант. Дата вебінару – 13 грудня о 19:30, реєстрація обов’язкова за посиланням.
Дізнатися більше про програму та подати заявку за посиланням.
Для кого: ГО, БО, молодіжні громадські організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО), українські представництва міжнародних організацій, зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.
Потенційних заявників заохочують виходити за рамки стандартних ідей та подавати:
• сміливі, новаторські та креативні проєкти, які відповідають зазначеним цілям і пріоритетам програми «Мріємо та діємо»;
• та сприяють розвитку потенціалу молоді віком 10–35 років та здійснюються на підконтрольній уряду України території.
Перевага надаватиметься новим підходам до задоволення потреб молоді та інноваційним рішенням, заснованим на принципах позитивного розвитку молоді, та таким, що враховують підхід гендерної рівності та соціальної інклюзії.
*Пріоритетні напрямки конкурсу дивіться в коментарях до публікації.
Розмір гранту: від 25 000 $ до 80 0000 $
Дедлайн: 27.05.2024 до 23:59 за київським часом. Заявки розглядатимуться регулярно, кожних два місяці та один раз після крайнього терміну подачі заявок.
Складність підготовки: складний
Дізнатися більше за посиланням: https://mriemotadiemorazom.org/grants
Завдяки цим грантам ви зможете відвідати освітній конгрес в Берліні, презентувати своє дослідження на конференції в Роттердамі чи пройти тренінг у Відні. Захід ви обираєте самостійно, а ми надамо до 4000 євро на подорож, проживання, харчування, візи, страхування та квитки на події.
Це чудова можливість для:
Щоб подати заявку, підготуйте:
ДЕТАЛІ за посиланням: https://bit.ly/3rj0mbU
Конкурс спрямований на надання нового імпульсу для розвитку молоді та досягненню спільних цілей.
Критерії визначення переможців:
*Перевага надаватиметься молодіжним центрам, які здійснюватимуть партнерство із органом місцевої влади
Розмір гранту: 10 000 €.
*8 500 € можна витратити на ремонт приміщення та 1 500 € – на закупівлю обладнання.
Дедлайн: 05.10.2023 включно.
Складність підготовки: середній
У випадку виникнення питань щодо процесу подання заявки та відбору можна звертатися за адресою official.nuya@gmail.com з темою листа “Питання”
Дізнатися більше за посиланням.
https://www.facebook.com/photo?fbid=698499078983720&set=a.480738100759820.
Подати заявку за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfr4ovLod3n_TcfK_RVPFZbWdAoTWq6xyg63BFdBD1TF35pJQ/viewform.
Для кого: організації, які очолюють молодь, працюють для молоді або реалізують проєкти, спрямовані на молодь (молодіжні організації, молодіжні центри, культурно-мистецькі простори та мережи, громадські та культурні організації тощо)
*Пріоритет надаватиметься молодіжним групам, які є демократично організованими або бажають бути демократично організованими.
**Пріоритет надаватиметься також проєктам, реалізованим у співпраці з данськими партнерами.
СТРАТЕГІЧНІ МОЛОДІЖНІ ПРОЄКТИ
Проєкти мають включати та сприяти участі молоді у суспільстві, культурі та ухваленні рішень та мати довготривалий вплив.
В межах гранту буде дозволено використати 15% отриманого фінансування на розбудову своєї організаційної спроможності. Щорічний фінансовий аудит також може бути покритий грантом.
Розмір гранту: 4 000 – 20 000 €
*У разі необхідності допускається співфінансування
Термін реалізації: до 31.12.2024
ВОЛОНТЕРСЬКІ МОЛОДІЖНІ ПРОЄКТИ
Проєкти мають бути реалізовані молодіжними ініціативами виключно на волонтерських засадах (тобто без заробітної плати), з метою надання можливостей для молоді з акцентом на інклюзію, креативність, права, відновлення, сталі рішення тощо.
Грант не може бути використаний для оплати праці в будь-якій формі
Розмір гранту: 1 000 – 5 000 €
Термін реалізації: до 31.12.2023
Дедлайн: 01.10.2023
Складність підготовки: середній
Дізнатися більше за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ
Інструкція щодо грантів за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ
Конкурс створений для підтримки сталого розвитку підприємництва в сфері громадського харчування як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні.
Для кого:
• фіз. / юр. особи, що вели раніше бізнес в сфері громадського харчування, але втратили його (повністю чи частково) через воєнну агресію зі сторони росії;
• кухарі, ресторатори, власники закладів громадського харчування, які знаходяться на деокупованих територіях і не зазнали фізичного впливу на заклад та потребують консультаційних послуг для покращення та продовження діяльності;
• кухарі, ресторатори, власники закладів громадського харчування, які були мобілізовані, повернулись, та хочуть продовжити свою діяльність;
• військові, які мають/мали заклад громадського харчування та планують розвинути або поновити його роботу.
Географія: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.
Цілі конкурсу:
• збільшити надходжень до місцевих бюджетів громад;
• сформувати бізнес-актив у малих містах і селах;
• мотивувати інших розвивати власний бізнес;
• зробити заможною українську родину.
Можливості для учасників конкурсу:
• навчання;
• розвиток;
• партнерство;
• фінансування;
• досвід.
Розмір гранту: до 100 000 грн
Дедлайн: 23.10.2023
*Прийом заявок розпочинається з 22.09.2023
Складність підготовки: середній
Детальніше: https://doyourbusiness.com.ua/
Документи конкурсу за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua/home/polozhennya-konkurs-robi-svoie
Export Academy 2023 — освітня програма для українських підприємців малого та середнього бізнесу, які тільки планують виходити на зовнішній ринок або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.
Export Academy 2023 – це можливість для трансформації та розвитку експорту:
На учасників очікує:
Навчальна програма розрахована на:
Навчання проходитиме з жовтня 2023 до червня 2024 року. Реєстрацію на навчання відкрито до 11 жовтня (23:59) 2023 року за посиланням: https://export.gov.ua/education/189-export_academy-2023#register
З деталями навчання та умовами участі можна ознайомитись за цим посиланням: https://export.gov.ua/education/189-export_academy-2023
Навчання на програмі безоплатне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі у кожній з програм!
Програма «Export Academy II Ukraine» розроблена Visionest Institute (Естонія) у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту у межах національного проєкту Дія.Бізнес. Програма фінансується ESTDEV — The Estonian Centre for International Development.
Сума грантів: 75 тис. доларів-100 тис. доларів. Подання та розгляд заявок:
▪️ до 15 серпня
▪️ до 15 жовтня
▪️ до 15 грудня.
Більше інформації-за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1KoAeE-wMKxDbFGZPHoKjeSU55O6viilQ?usp=sharing
Грант від урядової програми єРобота для ветеранів та їхніх партнерів для розвитку сімейного бізнесу:
▪️ 250 тис. грн – для ветеранів;
▪️ 500 тис. грн – для подружжів учасника/-ці бойових дій;
▪️ 1 млн грн – для ветеранів, який є ФОП не менше 3 років.
Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць. Подати заявку до 19 листопада:
https://diia.gov.ua/services/grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv-yihnih-simej
БФ «МХП – громаді» та Kurator оголошують конкурс «Роби своє» для підтримки постраждалого від війни бізнесу у сфері громадського харчування. Прийом заяв із 22 вересня. Деталі-за посиланням:
https://doyourbusiness.com.ua/?fbclid=IwAR1Kbp485qmcamKpfOPjy3jl7Xq26kDGvF-SZNdONHh60gh8jY7AlpRHhEM
Більше грантових можливостей: https://cutt.ly/9wcl6V3A
За інформацією Департаменту економіки Київської обласної військової адміністрації
За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20000 гривень!
Суддівська колегія складається з співробітників та партнерів компанії.
Для того, щоб взяти участь необхідно написати статтю відповідно до вимог на сторінці: ЗАВАНТАЖИТИ і надіслати її на електронну адресу: scholarship@vincheck.me
Бажаємо успіхів кожному студенту. Слава Україні!
Київською обласною державною (військовою) адміністрацією розпочато
збір заявок на отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт з
оцінки завданої шкоди та збитків суб’єктам господарювання внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
Звертаємо увагу на те, що вказане часткове відшкодування можна буде отримати вже після проведення незалежної оцінки шкоди та збитків суб’єктом оціночної діяльності.
Алгоритм дій для отримання часткового відшкодування додається: ЗАВАНТАЖИТИ
Форма заявки на відшкодування: ЗАВАНТАЖИТИ
Подати заявку на грант можуть українські компанії (ТОВ), які:
Загальний бюджет грантів складає 750 000 євро. Він буде розподілений між 30 малими та середніми підприємствами з фінансуванням кожному до 25 000 євро на розвиток власної справи!
Ознайомитись з деталями програми та заповнити заявку через портал Фонду на участь можна на вебсайті: https://usf.com.ua/eu4business-2/
Кінцевий термін подачі заявки – 18:00, 25 серпня 2023 року (п’ятниця).
А також запрошуємо на практичний воркшоп щодо деталей та умов проходження Грантової програми вже 8 серпня!
Реєстрація обов’язкова за посиланням (до 6 серпня включно): https://forms.gle/5hH2hfArTTFq4qba7
Ці гранти створені для організацій, які прагнуть розвивати свої культурні простори та ініціативи попри обстріли та невизначеність.
Хочете відремонтувати галерею чи музей? Закупити обладнання для студії подкастингу? Облаштувати культурний простір у своєму місті? Тоді цей грант – для вас. У вас буде від 5000 до 15000 євро на втілення вашого задуму.
Для кого?
Неприбуткових громадських організацій, які працюють у сфері культури.
Що вам знадобиться?
Ознайомлюйтеся з умовами та вимогами та мерщій подавати заявки https://bit.ly/3DtAb4t.
Останній термін подання заявки— 14 вересня до 15:00 години.
Спеціально для Вас European Union in Ukraine записали серію з шести відео, де розповідається про грантові можливості від Європейського Союзу та як ними скористатися.
Дивіться, вивчайте та подавайтесь на отримання грантів – плейлист з відео за посиланням: bit.ly/EUgrantsForUA
Детальніше про «Culture Helps / Культура допомагає»: гранти на проєкти міжнародної співпраці для інтеграції через культуру до 40.000 євро- за посиланням: https://insha-osvita.org/culture-helps-kultura-dopomahaie-hranty-na-proiekty-mizhnarodnoi-spivpratsi-dlia-intehratsii-cherez-kulturu-do-40-000-ievro/
Help – Hilfe zur Selbsthilfe проводить реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги на підтримку мікробізнесу.
Подати заявку можуть підприємці з числа ВПО (за наявності довідки), які переїхали до Києва та Київської області, а також підприємці з Києва та Київської, Житомирської та Чернігівської областей, які постраждали від військової агресії.
Детальніше за посиланням:
Відповідна конкурсна програма спрямована на допомогу представникам малого та середнього бізнесу у подоланні наслідків війни шляхом надання фінансової підтримки у вигляді грантів, середній розмір яких складає 20 тисяч доларів США.
Перевагами участі в програмі підтримки малого та середнього бізнесу є:
У додатку міститься детальна інформація щодо грантової (безповоротної) фінансової підтримки.
У разі виникнення запитань щодо умов програми, телефонуйте 0-800-332-590.
Додаток: презентація «Програма підтримки економічної стійкості України (UERP)»
«Кліматичні Інноваційні Ваучери» є однією з найбільших грантових програм в Україні, що підтримують «зелені» інновації та просувають створення кліматично – орієнтованих технологій.
Представники малого та середнього бізнесу можуть отримати до 50 000 EUR на розробку проєктів, спрямованих на зменшення викидів парникових газів та підвищення енергоефективності.
Деталі: «Кліматичні Ваучери»
Стартує 2 хвиля конкурсу міні-грантів з організаційного розвитку для громадських та благодійних організацій зареєстрованих в Україні.
Мета проєкту: надати громадському сектору фінансовий ресурс для реалізації ідей з організаційного розвитку, що сприятимуть ефективній роботі гуманітарного сектору в Україні.
В межах конкурсу планується надати ~10 міні-грантів розміром до 2 000 USD кожен.
Період подачі заявки: до 30 липня 2023 року.
Деталі за посиланням: конкурс міні-грантів
Для кого: сімейний бізнес, яким володіють та керують два та більше членів однієї родини; жіночий бізнес, яким володіє одна жінка або декілька жінок (доля володіння >50%) та керує жінка.
Пріоритетні галузі програми: виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, крафтові виробництва, переробка харчових продуктів, ІТ, виготовлення меблів та інших продуктів.
Програма спрямована на підтримку:
Розмір гранту: від 10 000 $ до 35 000 $
*Перевага надаватиметься проєктам, в яких внесок грантоотримувача складає щонайменше 25% від загального бюджету.
Перша хвиля національних субгрантів програми ZMINA: Rebuilding передбачає прийом заявок від проєктів, які будуть реалізовані в Україні українськими митцями, мисткинями або культурними організаціями.
Мета першої хвилі національних субгрантів: створення та демонстрація на національному рівні культурних, мистецьких та креативних проєктів, які сприяють розвитку публічного дискурсу на тему відновлення України: ідентичностей, соціальних норм, спільнот, відносин, інфраструктури тощо.
Усі культурні та креативні сектори (візуальне мистецтво, перформативні мистецтва, кінематограф, література, міське культурне планування тощо) мають право подати заявку.
Можуть подаватися індивідуальні заявники та юридичні особи.
Максимальна сума гранту на національний проєкт становить 10.000 євро.
Команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках реалізації ініціативи Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату, провела підбірку нових актуальних грантів та систематизувала їх в зручну інфографіку.
Грантові програми, які пропонуються різними організаціями, можуть стати суттєвим ресурсом для розвитку або відновлення малого та середнього бізнесу, а також для стартапів.
Детальніше: Грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу
Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.
Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.
Де я можу заповнити аплікаційну форму?
Які суми гранту?
Детальна інформація за покликанням:
Малі та середні переробні підприємства зможуть отримати гранти до $150 тисяч на розвиток. Загалом буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 000 до $150 000. Гранти підтримуватимуть малі та середні підприємства у діяльності, яка сприяє:
Прийом заявок стартує з 03 липня 2023 року і триватиме до 15 грудня 2023 року (включно). Грантову програму реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з Мінекономіки.
Корисні посилання: