Вчора відбулася панахида за двома ірпінцями — Миколою Личаком і Олександром Давидчуком — які рівно шість років тому загинули в бою на Сході Україні. Про це повідомив на своїй публічній сторінці у Фейсбук перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
«Сьогодні Ірпінь згадує Миколу Личака та Олександра Давидчука. Хлопці загинули в один день – 27 липня 2014 року під час бою в місті Лутугине Луганської області. Спочатку було поранено Миколу. Олександр намагався допомогти побратимові, але й сам потрапив під обстріл ворога. Тоді під Лутугиним загинули ще одинадцять айдарівців. Вічна пам’ять героям!» — написав Олександр Маркушин.
Нагадаємо, іменами Олександра Давидчука та Миколи Личака в Ірпені названі вулиці. У березні цього року Ірпінська міська рада посмертно присвоїла їм та ще шести загиблим учасникам АТО звання Почесних громадян міста.