Понеділок, 18 березня 2019 |

Новини

Відповідно до плану проведення масових заходів, 15 березня 2019 року організовано та проведено День відкритих дверей в Ірпінському міському центрі зайнятості. Такі підприємства та установи, як ДУ «Бучанська виправна колонія № 85», Ірпінський державний коледж економіки та права, КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради були запрошені на цей захід. Представники роботодавців презентували свої підприємства, розповіли про наявні вакансії, визначили необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання завдань на належному професійному рівні. Також, доведено інформацію про умови праці, характер та специфіку роботи, основні вимоги до претендентів та заробітну плату.

Мета проведення Дня відкритих дверей полягає у підвищенні рівня поінформованості роботодавців про діяльність служби зайнятості, нові можливості у напрямку надання соціальних послуг клієнтам, удосконалення форм та методів співпраці з роботодавцями. Сьогодні служба зайнятості має значні можливості для забезпечення потреб роботодавців у робочій силі. Серед них - новації у роботі центру зайнятості з використанням сучасних технологій: відеорезюме, відеопрезентація вакансій, он-лайн співбесіда, створення електронних кабінетів, підбір претендентів на вакансії елементами рекрутингу тощо.

Роботодавці могли отримати різноманітні консультації з питань законодавства про зайнятість населення та соціальних послуг, що надає служба зайнятості. Також, начальником відділу активної підтримки безробітних – Олесею Гончар, було поінформовано про нові можливості  для  шукачів роботи - оn-line навчання та отримання корисних навичок самопрезентації на ринку праці за допомогою проектів «Академія навичок», «SmartJob» – можливості дистанційного навчання від державної служби зайнятості (відеокурси та вебінари), «LingvaSkills», «Prometheus»  тощо.

Загалом День відкритих дверей відвідали понад 50 клієнтів служби зайнятості та шукачів роботи. Учасники залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Якщо Вас зацікавила більш детальна інформація та контактні дані вищезазначених підприємств та установ, звертайтесь до Ірпінського міського центру зайнятості за тел. (04597)60 592.

 28 березня в Ірпені стартує проект Ірпінської Агенції Розвитку «Cyber.EDU».

 Перший в регіоні освітній проект у сфері кібербезпеки – це зустрічі у форматі практичних тренінгів з основ кібербезпеки та кібергігієни (правил безпечного поводження з комп’ютерною технікою та в мережі Інтернет).

 Головною метою проекту є : підвищення цифрової грамотності та культури безпекового поводження в кіберпросторі, поширення знань, навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки, підвищення рівня обізнаності щодо кіберзагроз та кіберзахисту у громаді м. Ірпеня

 Головними завданнями проекту є :

 • привернути увагу громадськості, бізнесу, управлінців до проблеми кібербезпеки;
 • поширити інформацію про: 1) правила безпечного користування комп’ютерною технікою та мережею Інтернет, а також основи кібергігієни; 2) загрози, види способи здійснення і наслідки кіберзлочинів; методи і способи захисту.
 • розповсюдити інформацію про модель взаємодії населення з правоохоронними та іншими державними органами з питань кібербезпеки.

  Цільова аудиторія:

 • учні загальноосвітніх шкіл регіону (2-10 класи);
 • батьки учнів загальноосвітніх шкіл регіону;
 • вчителі та інші працівники загальноосвітніх шкіл регіону;
 • працівники органів місцевого самоврядування, підприємств житлово-комунальногогосподарства, правоохоронних органів; представники громадських організацій;
 • агентства регіонального розвитку;
 • активна молодь;
 • місцеві ЗМІ.

 Варто зазначити, що програма складається з навчальних і практичних модулів згідно тематики навчальної програми, адаптованої відповідно до потреб цільової аудиторії,  протягом 10 місяців.

 ТЕМАТИЧНІ МОДУЛІ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ:

 Тема 1. Потреба в кібербезпеці

 • Поняття і значення кібербезпеки
 • Що таке особисті персональні дані, дані організації?
 • Хто такі кіберзлочинці та фахівці з кібербезпеки?
 • Чому важливо знати правила безпечного поводження в кіберпросторі?

 Тема 2. Кібератаки: поняття, види, методи

 • Аналіз кібератаки: вразливості комп’ютерних систем, типи зловмисного програмного забезпечення, методи проникнення, DOS-aтаки.
 • Змішані атаки та зменшення їхнього впливу.

 Тема 3. Захист даних і конфіденційність. Приватні комп’ютери та мережі.

 • Захист пристроїв та мереж. Безпечне обслуговування даних.
 • Захист конфіденційної інформації в Інтернеті.
 • Як захистити свою дитину у кіберпросторі.

 Тема 4. Захист організації

 • Принципи технічного захисту організацій. 
 • Виявлення атак у реальному часі та шкідливого програмного забезпечення.
 • Поведінковий підхід до кібербезпеки
 • Найкращі практики захисту. Підходи та інструменти Google, Cisco та ін.

 Тема 5. Освіта та кар’єра в галузі кібербезпеки.

 • Де отримувати інформацію про кібербезпеку?
 • Як навчати правилам поведінки у кіберпросторі?
 • Як стати фахівцем з кібербезпеки?

 Тема 6. Правовий захист кібербезпеки.

 • Державні механізми кіберзахисту населення.
 • Куди звернутися та яка процедура розслідування у випадку кібератаки?

 Деталі за телефоном :

Нечитайло О.Р. (0930768411)

Яцишин М. Ю. (0937721207)

 

15 березня в актовій залі міської ради керівництво міста привітало комунальників з Днем працівників житлово-комунального господарства.

Сьогодні, напередодні свого професійого свята, 13 працівників УЖКГ «Ірпінь» та КП «Ірпіньзеленбуд» отримали ордери на службове житло. Щойно у гуртожитку на вул.Тургенєвській, 104а завершиться ремонт, вони зможуть туди поселитися. Це люди, які щодня наполегливо працюють на благо міста, роблять його охайним, красивим, безпечним. Їхня робота важка та інколи небезпечна. Переконаний, вона повинна бути достойно винагороджена! В Ірпені ще з 2015 року активно ведеться робота щодо забезпечення службовим житлом тих, хто цього справді потребує. Впевнений, скоро свої ордери отримають ще більше людей! Хочу ще раз подякувати кожному працівнику житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Здоров’я вам, завзяття, оптимізму і миру! Зі святом! Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

 «17 березня своє професійне свято відзначають люди, без яких важко уявити життя будь-якого міста – працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Завдяки цим людям наш Ірпінь чистий і доглянутий, а у наших домівках тепло і комфортно. Інколи, коли ми ще спимо, вони уже працюють. Вони трудяться незалежно від погоди - у літню спеку, і в хуртовину. Часто їхня праця непомітна, але переоцінити її дуже важко! Тому хочу побажати кожному, хто причетний до цього свята, поваги і шани від людей, добробуту в родинах і, звичайно, міцного здоров’я! З професійним святом!», - зазначив перший заступник міського голови Олександр Маркушин. 

Фото - Олег Гриб

Щорічно у всьому світі рішенням Організації Об’єднаних Націй  15 березня відзначається як Всесвітній день захисту прав споживачів. Саме в цей день у Відокремленому підрозділі НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» відбулася ХІ Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи захисту прав споживачів».

У конференції взяли участь: науково-педагогічні працівники НУБіП України - Слива Ю.В., кандидат технічних наук, спеціаліст зі стандартів GlobalGAP, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, Мєдвєдєва Н.А., кандидат технічних наук, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с-.г. продукції,  магістранти НУБіП України, Караулов В.Д., начальник управління захисту прав споживачів   Держспоживслужби у Київській області, Микитенко О.Ю., начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області, Деркач Тарас - координатор Career Hub Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності, Устич Ю.П., радник Ірпінського міського голови. Активну участь у конференції взяли і її організатори – адміністрація, викладачі та студенти  коледжу.

Під час конференції обговорювались основні напрямки формування громадсько-державної політики для забезпечення захисту прав споживачів. Молодь долучилася до дій з вирішення нагальних проблем споживачів та отримала навики із захисту своїх прав як споживачів.

Щиро вдячні шановним гостям та учасникам, які відгукнулись на запрошення взяти участь у конференції, за те, що не залишаються осторонь консумерських проблем і постійно ведуть активну діяльність у популяризації споживчої культури та опікуються питанням впровадження споживчих знань серед молоді.

Світлана  Березинець,

голова циклової комісії маркетингу і торгівлі Ірпінського економічного коледжу

14 березня в Ірпені вручили нову техніку трьом комунальним підприємствам.

«Ірпіньводоканал» отримав автокран. Управління житлово-комунального господарства – автовишку і піскотрус. А «Ірпіньзеленбуд» - трактор з причепом.

«Це підвищить технічні можливості ірпінських міських служб і дасть можливість покращити якість комунальних послуг у місті. Закупівля техніки була профінансована за кошти міського бюджету. Для цього були проведені тендери. Виробники техніки – українські, білоруські та італійські підприємства», - зазначив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Варто зазначити, що за три з половиною роки в Ірпені для комунальних підприємств міста було придбано понад 40 одиниць нової сучасної техніки.

14 березня, у День добровольця, в Ірпені відкрили після ремонту Центр по роботі з ветеранами АТО.

Варто зазначити, що в центрі надають консультації щодо оформлення документів, отримання пільг, оздоровлення, а також допомагають ветеранам адаптуватися до мирного життя. Тут базуються три організації: Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО, Координаційна рада Ірпінського регіону, Рада учасників АТО при Ірпінському міському голові .

«Я думаю, що наш ірпінський приклад – це приклад конструктиву та співпраці, яка дає реальний результат. І той мир, який ви створили всередині Ірпеня, нехай він розповсюджується на всю країну», – сказав під час відкриття Центру учасників АТО голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Центр працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 (вул. Центральна, 55)

Нагадаємо, що за останні роки Ірпінська міська рада видала 200 документів на земельні ділянки учасникам АТО. На отримання квартир видано 50 угод.

 

14 березня відбулася шістдесят п’ята сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання, яку провела в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

У ході засідання депутати міської ради розглянули та схвалили наступні питання: про розгляд електронної петиції щодо створення умов для безпечного руху автомобілів по трасі Ірпінь-Київ, про затвердження Положення про порядок в’їзду транспортних засобів на вулицю Шевченка м. Ірпінь, про затвердження угод про внесення змін до договорів про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь, про внесення змін до рішення 62-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 19.12.2018 року № 4577-62-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2019 рік», про надання дозволу КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради на передачу основних засобів за адресою: м. Ірпінь, вул. Л. Українки, 40 тощо.

У роботі сесії взяли участь: 27 депутатів міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, громадськість міста.

Депутати голосували поіменно шляхом електронного голосування, розглянули понад сто двадцять питань та прийняли стільки ж рішень.

На дорогах Ірпеня розпочався ямковий ремонт. Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Саме зараз тривають підготовчі роботи на вулицях Центральній, Ярославській, Садовій та Гостомельському шосе. Вже ввечері ці ділянки будуть заасфальтовані, - зазначив Олександр Маркушин. – Далі перейдемо до наступних вулиць».

В Ірпені планують протягом кількох тижнів охопити майже усі дороги міста, що потребують саме ямкового ремонту.

«Щоб закінчити роботу якомога швидше, зараз водночас задіяні 5 підрядних організацій, - підкреслив перший заступник міського голови. – Прошу вибачення у водіїв за тимчасові незручності».

  

В Ірпені стартує молодіжний проект "Модель ООН" від волонтера Корпусу Миру США Emmery Brakke для школярів Ірпінського регіону.

Перше засідання відбудеться 20 березня о 16:00 на базі Ірпінського ліцею інноваційних технологій (аудиторія - 1,5).

Варто зазначити, що засідання будуть проходити двічі на місяць - протягом кожної середи.

Цільова аудиторія : учні 13-17 років 
Безкоштовно!

Модель ООН - освітня гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні питань, які стоять на порядку денному в ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення.

Проект реалізується в рамках співпраці волонтера Корпусу Миру США Emmery Brakke з Ірпінською молодіжною громадською радою. 

Запрошуємо всіх!

 

Дитячий футбольний клуб з Ірпеня «Lions» виборов золото у міжнародному турнірі «Kovel Cup Time». Змагання відбулися у місті Ковель, де взяли участь 32 команди з різних областей України, а також Білорусі.

«Для юних чемпіонів футбол – це більше, ніж гра. Це справжня чоловіча школа, яку замінити взагалі не можна нічим. А наше завдання сьогодні – якомога більше залучати дітей до футбольної науки, яка б робила їх сильнішими, витривалішими і спритнішими, а ще приносила б задоволення від зустрічі з м’ячем і друзям», – зазначила заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

Варто зазначити, що нещодавно футбольний клуб здобув перемогу у різдвяному футбольному турнірі серед команд 2009-2010 років, який відбувся в Ірпені.

    

Новини

Анонси

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник