Понеділок, 12 квітня 2021 |

Новини

Станом на 09 квітня 2021 року в Україні зафіксовано 19 676 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 751 дитина та 552 медпрацівники. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також за минулу добу госпіталізовано – 4 936 осіб; летальних випадків – 419; одужало – 11 221 особа; здійснено тестувань за добу – 119 369 (зокрема методом ПЛР – 53 373, методом ІФА – 21 071, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 44 925).

За весь час пандемії в Україні захворіло – 1 823 674 особи; одужало – 1 395 104 особи; летальних випадків – 36 381; проведено ПЛР-тестувань – 8 568 004.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 864), Дніпропетровській (1 665), Львівській (1 639), Київській (1 265) та Харківській (1 194) областях.

За добу 08 квітня 2021 року в Україні 18 569 людей щеплено проти COVID-19.  353 147 людини щеплено від початку вакцинальної кампанії.

Власник компанії  «ГЛОБАЛІНВЕСТМЕНТС-2020» Антон  Мирончук передав у комунальну власність ірпінської громади земельну ділянку площею 0,3000 га для будівництва каналізаційно-насосної станції в мікрорайоні Синергії та житлового комплексу “Rich Town”.

“Сьогодні мікрорайон «Синергія» потерпає від різкого неприємного запаху каналізації. Щоб вирішити цю екологічну проблему, вберегти здоров’я людей та мінімізувати згубний вплив на природу, там потрібно побудувати КНС. Щоб зробити це якнайшвидше я вирішив передати земельну ділянку, що є у власності моєї компанії, місту саме для облаштування там каналізаційно-насосної станції“, – повідомляє Антон Мирончук.

"Я дякую бізнесу, який, розуміючи першочергові потреби міста, іде нам на зустріч. Ця ділянка була нам дуже потрібна. Адже, щоб побудувати повноцінну КНС має бути достатньо території. Тепер вона у нас є, - наголосив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. - Місту вдалося залучити кошти забудовників до будівництва КНС європейського зразка. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в реалізації цього та інших спільних проєктів з підприємцями Ірпеня".

Сьогодні, 8 квітня 2021 року, в залі засідань міської ради (місто Ірпінь, вул. Шевченка, 2а) відбувається сьома сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання.

Пряма трансляція із сесійної зали - 

 

 

8 квітня 2021 року о 10:00 в залі засідань міської ради (місто Ірпінь, вул. Шевченка, 2а) відбудеться сьома сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання.

Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, «з метою дотримання протиепідемічних норм та недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 буде обмежено кількість присутніх під час проведення сесії Ірпінської міської ради, окрім депутатів задіяних у сесійному засіданні, доповідачів та акредитованих засобів масової інформації».

Просимо акредитуватися на засідання сесії Ірпінської міської ради за тел.: (096) 7814806 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Акредитація відбуватиметься до 17:00 7 квітня.

Станом на 06 квітня 2021 року в Україні зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 508 дітей та 338 медпрацівників. Такі  дані оприлюднив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також за минулу добу госпіталізовано – 2 545 осіб; летальних випадків – 430; одужало – 10 240 осіб; здійснено тестувань за добу – 91 978 (зокрема методом ПЛР – 41 512, методом ІФА – 21 279, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 29 187).

За весь час пандемії в Україні захворіло – 1 769 164 особи; одужало – 1 362 379 осіб; летальних випадків – 35 017; проведено ПЛР-тестувань – 8 397 586.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Одеській (1 436), м. Київ (1 432), Львівській (1 105), Київській (889) та Харківській (878) областях.

За добу 05 квітня 2021 року в Україні 12 856 людей щеплено проти COVID-19. 304 680 людини щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу – 304 678 осіб, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи.

Створення комфортного освітнього простору для успішного навчання, повноцінного особистісного розвитку здобувачів освіти та інших учасників освітнього процесу є нагальною потребою часу. Згідно з концепцією «Нова українська школа» це одна з ключових умов реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти. Грамотно організоване предметне середовище є платформою для практичної реалізації особистісно-орієнтованого, компетентнісного, діяльнісного, інтегрованого та інших сучасних напрямків в освіті.

Сучасне освітнє середовище істотно залежить від рівня розвитку матеріально-технічної бази закладу. Ірпінський академічний ліцей НУБІП – це той навчальний простір, який відповідає викликам сьогодення. Завдяки спільним зусиллям влади міста та управління освіти і науки Ірпінської міської ради ліцей має потужну навчально-матеріальну базу. Крокуючи в ногу з часом, адміністрація закладу зробила все можливе для того, щоб просторі навчальні кабінети ліцею були обладнані всім необхідним. У класах встановлено мультимедійні інтерактивні пристрої Cam Touch, що дає можливість учням не лише наочно спостерігати за навчальним матеріалом, проводити віртуальні досліди, а й отримувати доступ до віртуального середовища та взаємодіяти з ним. Таке обладнання перетворює навчання на захоплюючий процес пізнання, нових відкриттів, візуалізує навчальний матеріал, заохочує учнів до творчої активної взаємодії.

Сучасна освіта потребує не лише теоретичних знань, а й застосування їх на практиці. В ІАЛ НУБіП України на кожній навчальній паралелі є профільний природничий клас з поглибленим вивченням хімії та біології. За рахунок варіативної частини навчальних планів до розкладу введено додаткові курси та факультативи. Беззаперечним є той факт, що хімія цікава лише тоді, коли набуті знання супроводжуються дослідами, коли учні мають можливість самостійно за допомогою вчителя виявити ті чи інші властивості хімічних елементів, побачити хімічні реакції, пов'язані з повсякденним життям. У 2020-2021 навчальному році ліцей отримав сучасне навчальне обладнання для кабінету хімії. Тепер уроки проходять в інноваційному освітньому середовищі, яке дозволяє учням проводити наочні демонстрації та повноцінні лабораторні роботи, а також відчути переваги віртуальної лабораторії. Така новітня діяльність з використанням сучасного мультимедійного комплексу сприяє зростанню мотивації учнів до вивчення предметів природничого циклу, реалізації їх потенціалу, розвиває критичне мислення та екологічну свідомість. Як наслідок – зростає кількість учасників і переможців наукових конкурсів, турнірів, олімпіад.

Цьогоріч у ліцеї створено сучасний кабінет фізики, обладнаний необхідними технічними засобами навчання, мультимедійним комплексом, комплексами цифрової вимірювальної лабораторії, розробленими з урахуванням вимог Державних освітніх стандартів.

Проведення практичних та лабораторних занять у такому кабінеті підвищує зацікавленість ліцеїстів до вивчення фізики, сприяє зростанню якості фізичної освіти, дозволяє розширити та оновити зміст, форми та методи викладання предметів природничого циклу.

Нові можливості для всіх учасників освітнього процесу в ліцеї відкриваються під час проведення лабораторних занять з хімії на базі лабораторії «Дослідження якості продуктів харчування» Ірпінського фахового коледжу НУБіП України. Такі заняття сприяють формуванню в учнівської молоді сучасних уявлень про навколишній світ, формують науковий стиль мислення, наочно демонструють тісний зв’язок науки з життям та мотивують до навчання й вибору майбутньої професії.

Шлях до професійного самовизначення – справа відповідальна. Дехто з наших ліцеїстів мріє стати науковцем, хтось пов‘яже своє майбутнє з підприємництвом, хтось обере інший напрямок, але всім як майбутнім компетентним фахівцям стануть у нагоді важливі навички: спостерігати, аналізувати та робити висновки, аргументувати свої думки, працювати в команді, втілювати ідеї на практиці. Ірпінський академічний ліцей – це новий сучасний заклад освіти, який дає можливість сучасній молоді здобути грунтовні знання, а в подальшому стати студентами коледжу та університету. Ліцей тісно співпрацює з Національним університетом біоресурсів та природокористування України. У співпраці з коледжем та університетом було започатковано профорієнтаційний проєкт, що дає можливість нашим ліцеїстам здійснювати безперервну освіту. Розкрити грані таланті юних особистостей, допомогти знайти своє покликання в житті допомагає гурткова робота. Особливого значення вона набуває в старших класах. З цією метою в ліцеї активно діють наукові гуртки, що стали результативним прикладом ефективної взаємодії провідних науковців НУБіП України та вчителів Ірпінського академічного ліцею. Це унікальна можливість долучитися до основ наукових знань та отримати слушні професійні дороговкази на майбутнє.

Якісна природнича освіта – це нові відкриття, це майбутні перспективні дослідники, учені, інженери, які працюватимуть задля престижу й майбуття нашої держави. Крокуймо разом з Ірпінським академічним ліцеєм.

16 квітня повторно відбуватиметься онлайн аукціон з приватизації Державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)».  Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях вдруге виставляє на аукціон дану установу.

Окреме майно державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)»

Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ). 

Вакцина AstraZeneca (AZD1222) виробництва Інституту сироватки крові Індії (Covishield) та вакцина, виготовлена південнокорейською компанією SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio), є ідентичними за складом та технологіями виготовлення, не розглядаються як різні вакцини та є взаємозамінними, пояснили в НТГЕІ.

Водночас експерти попереджають, що вакцини різних типів та створені різними компаніями не є взаємозамінними. Тобто людей, які отримали першу дозу векторної вакцини AstraZeneca/Covishield, не можна щепити другою дозою вакцини іншого типу, наприклад мРНК-вакциною від Pfizer-Biontech або інактивованою вакциною CoronaVac/Sinovac, бо щодо цих препаратів недостатньо даних про взаємозамінність та вони можуть відрізнятися за технологіями виготовлення. 

Міністерство охорони здоров’я гарантує, що вакцина для другого щеплення всім, хто щепився першою дозою, буде в достатній кількості та доступною. 

Нагадаємо, що МОЗ збільшив інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca до 12 тижнів. Відповідно, щеплення другою дозою вакцини проти COVID-19 повинно розпочатись не раніше ніж в середині травня для осіб, які були щеплені в Україні першими. 

23 лютого 2021 року, Україна отримала першу партію з 500 тис. доз вакцини AstraZeneca/Covishield, виробленої в Індії під локальною назвою Covishield та придбаної державним коштом.

Україна також очікує до 15 квітня отримати у межах глобальної ініціативи COVAX 360 тис. доз вакцини AstraZeneca-SKBio, яку також виробляють за ліцензією AstraZeneca у Південній Кореї.

Як відомо, уряд Індії тимчасово призупинив експорт вакцини AstraZeneca/Covishield, щоб задовольнити внутрішній попит.

Більше інформації про типи вакцин та про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. 

Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.

Головні пріоритети висококваліфікованої команди – безпека та якість з дотриманням строків виконання робіт. Сформовані виключно ринкові конкурентні ціни на послуги.

Хочемо вас застерегти! До нас надходять повідомлення, щодо випадків шахрайства з боку посередників. Не дайте себе ошукати! Звертайтеся на пряму до центрів обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз».

Журналісти та письменники Київщини можуть взяти участь у конкурсі на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

З 1 березня 2021 року у Держкомтелерадіо стартував процес прийому матеріалів, який триватиме до 1 травня 2021 року.

Премія у розмірі 10 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Матеріали повинні бути оприлюднені у завершеному вигляді впродовж останній трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення на конкурс.

Премію присуджують до дня народження Івана Франка, а саме, 27 серпня, у чотирьох номінаціях:

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері;

– за кращий твір у радіомовній сфері;

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Зверніть увагу, що відповідно до п. 4 Положення про Премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії подаються:

– клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора (авторів);

– примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

– копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з позначкою «на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням: http://comin.kmu.gov.ua у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Дізнатися більше можна за телефонами:  (044)  279-35-56, (044)  278-86-96.

Інформацію підготовлено за матеріалами Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Новини

Анонси

pay-oplata

 

pay-oplata

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій