Понеділок, 8 серпня 2022 |

Новини

 Зараз майже щодня у небі над Ірпінською громадою пролітають українські винищувачі - патрулюють повітряний простір, збивають ворожі ракети, оберігають життя наших людей.
 
 Українська авіація зупиняла ворога на підступах до Києва, вивозила поранених бійців з-під Маріуполя, завдає щоденних ударів по ворогу на Сході та Півдні України.
 
 Від імені мешканців Ірпінської громади вітаю з Днем повітряних сил Збройних сил України справжніх лицарів піднебесся!
 
 Слава Україні!
 
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин
 Підрозділи Територіальної оборони Ірпеня спільно з поліцією протягом останніх двох місяців закрила 5 салонів незаконних гральних автоматів в нашому місті. Всі вони припинили свою подальшу роботу.
 
 Та знайшовся ще один відчайдух, який відкрив шостий салон незаконних гральних автоматів. Він подумав, що має право жартувати з міською владою.
 
 Попереджаю усіх власників приміщень, які здають їх «одноруким бандитам» - повірте моєму слово, в результаті це вам буде невигідно.
 
 До речі, місцеві підприємці пропонують винагороду 5000 гривень за чітку та актуальну інформацію про місцезнаходження та час роботи діючих незаконних гральних автоматів в Ірпені на номер гарячої лінії Ірпінського міського голови: 0800335191
 
ВІДЕО за посиланням - https://fb.watch/eLeBox0YNI/
 
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин
 
 
 

Евакуація з Донеччини: що треба пам’ятати?

Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.

Усю корисну та важливу для мешканців регіону інформацію ми зібрали у цих слайдах:

✔І хвиля – 352 звернення
✔ІІ хвиля – 198 звернень


На сьогодні Київська обласна служба зайнятості займає ІІ місце (після м. Київ) по кількості опрацьованих заяв. За результатами трьох етапів перевірки, визначено 63 особи-переможці, які отримають необхідну суму для розвитку власної бізнес-ідеї.


До 7 серпня 2022 року триває ІІІ хвиля подачі заяви на отримання мікрогранту. Якщо Ви маєте ідею власної справи та чітко розумієте, як її реалізувати, переходьте за посиланням та
подавайте заявку на отримання гранту https://diia.gov.ua/services/grant-na-startap

Нагадаємо, що наказом Міністерства економіки України від 06.07.2022 № 1969
затверджена форма бізнес-плану, а також пам’ятка щодо його заповнення.


У пам’ятці, зокрема, зазначено, що:
- бізнес-план має містити детальний опис бізнес-процесів;
- заповнення всіх полів є необхідним для захисту бізнес-плану;
- отримувач мікрогранту може додати необхідні елементи для розкриття інформації про його господарську діяльність;
- у коментарях можуть бути пояснені будь-які зроблені припущення, надані додаткові відомості.

Слід враховувати, що після надсилання заяви та бізнес-плану, виправлення у них не допускаються.
Примітка. Консультації щодо заповнення бізнес-плану можна отримати, звернувшись до онлайн-підтримки через чат-бот Державної служби зайнятості.

З інформацією щодо поширених помилок під час заповнення бізнес-плану можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням

https://cutt.ly/fZiQbT4

Ви можете ознайомитись з інформацією щодо стану ринку праці Київщини та актуальними
подіями на інформаційних ресурсах Київського обласного центру зайнятості:
✉️Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl
✉️ Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/
✉️на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/
✉️Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного
центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi
✉️Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot
diia.gov.ua ( https://diia.gov.ua/services/grant-na-startap )
Грант на стартап

 

 Близько 1600 мешканців Ірпінської громади, які втратили житло під час бойових дій, уже отримали фінансову допомогу від благодійної організації «International Medical Corps» («Міжнародний медичний корпус»). Про це, зокрема, йшлося на зустрічі першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука й заступниці міського голови Лідії Михальченко з представниками «International Medical Corp» Джошуа Закарі та Валерієм Мірошниченком.

 «Міська влада подякувала благодійникам за величезну пророблену роботу, завдяки якій 1600 мешканців нашої громади уже отримали фінансову допомогу. В ході зустрічі обговорили кроки подальшої співпраці. За участі працівників управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради спланували продовження програми грошової допомоги тим, у кого зруйноване житло», – розповів на своїй сторінці у фейсбуці керівник управління Петро Зброжек.

Сьогодні, 5 серпня, з 13:00 до 16:00 в управлінні праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради (м.Ірпінь, вул.Д.Попова, 26Б) продовжено видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів.
 
 
Отримати продуктовий набір можуть такі категорії населення:
 • особи, які не були евакуйовані під час окупації міста;
 • особи з інвалідністю;
 • пенсіонери віком старше 70 років;
 • постраждалі від ЧАЕС;
 • члени сім'ї загиблих;
 • територіальна оборона міста;
 • учасники бойових дій;
 • малозабезпеченні сім'ї;
 • одинокі матері;
 • опікуни та піклувальники;
 • отримувачі допомоги по втраті годувальника;
 • багатодітні родини.
 Відновлення нашого міста – це те, з чим я прокидаюся і з чим пізно лягаю спати. Для Ірпеня, інфраструктура якого постраждала від російської агресії найбільше на Київщині, тема відновлення є надважливою. Відбудови житла ірпінців ми потребуємо вже зараз, адже тисячі наших сімей залишилися без даху над головою. Я вже не говорю про соціальні об’єкти, які теж вкрай потребують реконструкції.
 
 
 У присутності представників Уряду, нардепів, керівництва області, району, представників благодійних організацій та різноманітного бізнесу вкотре наголосив, що силами міського бюджету ми не можемо відбудувати місто. Цьому не зможе зарадити жоден міський бюджет в Україні, а кошти з державного бюджету зараз в основному мають бути спрямовані на оборону нашої держави від агресора. Це ми добре розуміємо, і тому щодня звертаємося за допомогою до наших міжнародних партнерів, міжнародних організацій, українських підприємців, які здатні допомогти технікою, обладнанням, «руками і головами фахівців» тощо. І завдяки цьому вже маємо певні результати.
 
 У такому ж темпі працюємо й далі. Вірю, що спільними зусиллями ми відновимо наше місто якнайшвидше. Щоб нарешті возз’єдналися сім’ї, щоб учні сіли за парти у затишних класах, щоб повернути сміх щасливих дітей у наші двори.
 
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин
 
Возможно, это изображение 9 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении
 
Возможно, это изображение один или несколько человек, люди сидят, люди стоят и в помещении
 
 
 
У найближчу годину з утриманням до кінця доби 4 серпня на Київщині гроза ( І рівень небезпечності, жовтий).
 У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо актуалізації порогів публічних закупівель у зв'язку з інфляційними процесами в державі (№7624 від 2.08.2022).
 
Законопроект, що має на меті спростити закупівлі для громад, передбачає:
►  для загальної процедури закупівель підвищення порогу для товарів/послуг до 500 тис. грн (замість 200 тис. грн), для робіт  - до 3 млн грн (замість 1,5 млн грн);
►  для спрощених закупівель підвищення порогу до 200 тис (замість 50 тис);
►  щорічний перегляд вартості закупівель.
 
 Більше корисної інформації на сайті АМУ: https://auc.org.ua/novyna/zareyestrovano-zakonoproyekt-poklykanyy-sprostyty-zakupivli-dlya-gromad

До 4 серпня 19:00 триває реєстрація на проєкт БУДЬ. БУДЬ - це менторська програма підтримки для українок, які через війну втратили роботу, хочуть отримати нову професію і мріють про кар’єру ІТ. Проєкт реалізується INSCIENCE в рамках програми "ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства", що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою ООН Жінки та ЮНФПА.

Через російську воєнну агресію понад 40% українців та українок втратили роботу. Для жінок нове місто чи країна часто означають зміни в кар’єрі – нове місце роботи чи зовсім нову професію. Більшість українців та українок вже планують отримати додаткову освіту. Для багатьох пошук роботи – це додатковий стрес. Освітня програма БУДЬ допоможе українкам зробити цей шлях легшим, швидшим і отримати фінансову незалежність. 

З учасницями працюватимуть понад сотня фахівців та фахівчинь з найкращих українських та глобальних компаній. Протягом трьох тижнів вони допомагатимуть оновити резюме та портфоліо, підготуватися до співбесід, здобути необхідні навички та досягти обрані кар’єрні цілі. 

Взяти участь у відборі можуть українські жінки незалежно від віку, досвіду чи місця перебування. Дізнатися про платформу БУДЬ більше та зареєструватися: https://inscience.io/be/ 

Проєкт БУДЬ відкриває реєстрацію для учасниць вже вдруге. Більше 500 українок взяли участь у першій хвилі проєкту, 50 з них успішно завершили навчання, отримали запрошення на роботу або стажування. Для 450 менті участь у проєкті ще триває.Дочірні категорії

Новини

Анонси

zvernennya-gromadyan

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну