Вівторок, 21 серпня 2018 |

Новини

"Переможець Чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори 2017 року – команда з Іспанії уже тренується на полі ірпінського міського стадіону «Чемпіон». Хлопці налаштовані серйозно і уже видно, що ця спортивна боротьба буде запеклою і видовищною. Запрошую усіх завтра на урочисту церемонію відкриття Чемпіонату світу серед українських діаспорних команд. Початок о 9:30 на стадіоні «Чемпіон»", - зазначив Володимир Карплюк

У жовтні цього року Ірпінь прийматиме Міжнародний форум, присвячений темі Громадського бюджету. І це є визнанням міжнародною спільнотою високого рівня розвитку демократії в Ірпені. А ще три роки тому вислів «партиципаторний бюджет» лякав переважну більшість людей. І тільки завдяки співпраці з ПАУСІ (Польсько-українська фундація співпраці) нам вдалося потрапити в трійку пілотних міст в Україні для запровадження Громадського бюджету. За цей час обсяг фінансування громадських ініціатив в Ірпені зріс з 1,5 до 2 млн грн. Реалізовано десятки гарних проектів. Лише цього тижня в Ірпені відкрили нову зону відпочинку з альтанками і великими вуличними шахами у парку «Дубки», а художники презентували ескіз великого муралу для дев'ятиповерхівки за мотивами пригод Незнайка. Зовсім недавно на вулиці Шевченка з’явилася лавка для закоханих, а в школі №3 облаштували кабінет ЛФК. І це тільки незначна частина того, що придумали і обрали для фінансування за рахунок міського бюджету самі жителі Ірпеня. Маючи великий досвід в реалізації Громадського бдюжету, наші фахівці вже багато разів виступали в якості експертів з цього питання для різних громад. І готові ділитися своїм досвідом далі.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, з 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Консультації надають представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень спільно з юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ», Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, ДЮІ МВС України за попереднім записом на консультацію шляхом направлення е-листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

Організатор заходу:

Герасименко Олександр Олександрович

Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень,

Керівник Секретаріату Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше за посиланням https://www.facebook.com/institute2015/

Партнери заходу: Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Інститут політико-правових та релігійних досліджень, ДЮІ МВС України; «K-project center»; Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Юридична компанія «АЮР КОНСАЛТИНГ», Координаційна рада молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Утверджуємо повагу до права через довіру до правників

В міському парку сімейного відпочинку «Дубки» встановлено паркові шахи в рамках  міської цільової програми «Громадський бюджет м.Ірпінь»

«У парку «Дубки» тепер можна зіграти в шахи та відпочити 
у нових альтанках. Все це з'явилося завдяки Громадському бюджету і встановлено працівниками КП «Ірпіньзеленбуд». На реалізацію проекту затрачено 150 000 грн. Запрошую ірпінців на відпочинок до парку «Дубки» і прошу бережливо ставитися до громадського майна», - зазначив депутат Ірпінської міської ради Олександр Маркушин.

За даними УкрГідрометцентру, 15-17 серпня в Україні, 15-17 серпня крім більшості районів Закарпатської, Львівської та Волинської областей, надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По м.Києву надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По Київській області надзвичайний (5 класу), в районі м.Бориспіль високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

Щиро вітаю з 80-річчям Почесного громадянина Ірпеня Мартіна Гаррі Гаральдовича! З іменем Гаррі Мартіна пов’язана не одна сторінка в історії нашога міста. Найбільший вклад у його розвиток Гаррі Гаральдович зробив, працюючи на посаді мера, у непрості переломні часи в історії України – з 1990 по 1998 роки. До цього забезпечував розвиток великих міських підприємств – працював енергетиком на комбінаті «Прогрес» і головним інженером на комбінаті «Перемога». А з 1998 року – він незмінний керівник Київського регіонального відділення Асоціації міст України! Очолюючи цю потужну структуру Гаррі Гаральдович теж багато і активно допомагав управлінській команді Ірпеня і своїм досвідом, і практичними діями, залучаючи до співпраці з містом різних фахівців. Тож, користуючись нагодою, від імені усієї нашої команди, дякую Гаррі Гаральдовичу Мартіну за все, що він зробив для нашої громади, за велику любов до Ірпеня і до України! Бажаю міцного здоров’я і ще багато років такого ж невичерпного натхнення!

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах,  14 серпня співробітники Ірпінського МВ  Головного управління ДСНС у Київській області провели рейд на водних об'єктах. Під час бесід з відпочиваючими рятувальники у першу чергу попередили про заборону купатись на так званих «диких пляжах», наголосили і на тому, що дуже   небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ, а також наголосили дорослим не залишати дітей без нагляду ні на хвилину та постійно навчати правилам безпеки.

  14 серпня депутат Ірпінської міської ради Олександр Маркушин разом з в.о. міського голови – секретарем Ірпінської міської ради Анастасією Попсуй вручили ключі від нової спецтехніки керівнику комунального підприємства «Ірпіньзеленбуд» Ользі Олійнич.

 «Ірпінь продовжує нарощувати технічний потенціал комунальних підприємств. Сьогодні нову техніку отримало КП «Ірпіньзеленбуд». Для підприємства придбано автомобіль з 28-метровою вишкою для роботи з високими аварійними деревами. На це витрачено 3 800 000 гривень з міського бюджету. Загалом за останні три роки в місті практично повністю оновлено автопарк комунальних підприємств. Кількість нової техніки, придбаної як за рахунок міського бюджету, так і власних ресурсів підприємств, сягає вже трьох десятків одиниць. Це дозволяє підприємствам ефективно працювати, надавати якісні послуги населенню і головне – бути прибутковими, руйнуючи стереотипи про збитковість комунальних підприємств в Україні», - зазначила - в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

 «Це – автопідйомник з робочою висотою підйому 28 метрів. Раніше на підприємстві був тільки один автопідйомник, і це часто не давало змоги зеленбуду оперативно реагувати на звернення громадян щодо ліквідації сухостійних та аварійних дерев. Тепер можливості підприємства у цьому питанні стали більшими. На придбання автомобіля витрачено 3,8 млн грн з міського бюджету. У тендері взяло участь дві компаній: ТОВ "Сучасні вантажівки" та ТОВ "ЮВЕНТА-К". Тендер виграло ТОВ «ЮВЕНТА-К»», – зазначив депутат Ірпінської міської ради Олександр Маркушин. 

 Нагадаємо, що на початку літа 4 легкових «Сітроєна» придбано для наших медиків. Один із них обслуговуватиме невідкладну допомогу, а три – призначені міським амбулаторіям для оперативного виїзду сімейних лікарів на виклики. 2 «Рено Докер», обладнаних GPS-навігаторами, отримала Муніципальна варта. Один із них – для щоденного патрулювання, інший – технічний, для виїздів на випадки надзвичайних ситуацій (оснащений генератором, потужним проектором, вогнегасником, драбиною, болгаркою та іншими технічними засобами). Також для інспекторів Муніципальної варти закуплено шість нових велосипедів для патрулювання. Новий «Фіат» зменшить навантаження на стару «Волгу» управління праці і соціального захисту населення. А ще один «Фіат» стане першим спецавтомобілем КП «Служба захисту та лікування тварин» (він обладнаний вентиляційною системою для транспортування тварин, спеціальним боксом та всім необхідним для гуманного відлову тварин – сачком, шприцеметом, петлею для відлову, спеціальним рукавом та захисним костюмом).

 А 26 квітня Володимир Карплюк вручив ключі від 3-х нових автомобілів водіям комунальних підприємств «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» та «Ірпіньводоканал».

 

 

18-19 травня 2019 року у Приірпінні на Київщині (між Ірпенем та Бучею) вперше в історії пройдуть видовищні мотоциклетні змагання світового рівня – Етап чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах. Таке рішення ухвалив конгрес Міжнародної Федерації Мотоспору (FIM), до складу якої входять 112 країн. У фіналі змагань виступить гурт HARDKISS.

Чемпіонати світу та Європи з мотокросу триватимуть протягом двох днів – 18-19 травня 2019 року на одній з кращих мотоциклетних трас України – спортивно-технічного клубу “СОНА”, яка знаходиться між Ірпенем та Бучею. Очікується, що участь у змаганнях візьмуть спортсмени з 30 країн світу. Оцінюватиме перегони фахове міжнародне журі.

“Для нас велика честь приймати мотозмагання такого рівня. Мототраса СТК “Сона” готова до чемпіонату світового рівня й здатна гарантувати комфортні та безпечні умови для учасників та максимум позитивних емоцій для гостей. Дякую за довіру Міжнародній Федерації Мотоспорту. Чекаємо усіх у травні. Це справді буде головна спортивна подія країни 2019 року”, – зазначив співорганізатор змагань, багаторазовий чемпіон України з мотокросу, майстер спорту міжнародного класу Олександр Пащинський.

Слід відзначити, що мотоциклетна траса СТК «Сона» уже понад 20 років приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів. Траса протяжністю 1800 метрів створена 1994 року і відповідає усім європейським нормам. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 17 поворотів.

Для глядачів, окрім видовищної боротьби світових зірок мотокросу, організатори обіцяють виступи дітей та ветеранів, неймовірні краш-тести, виставку ретро-мототехніки, локації для дитячих розваг, фуд-корти. А також у фіналі – яскравий виступ українського популярного гурту HARDKISS.

    

На жителів та гостей міста чекають: урочистості на Алеї героїв АТО, розважальна анімаційна програма для дітей, батути, атракціони, ярмарок хенд-мейд, концертна програма КЗ “Ірпінська дитяча школа мистецтв ім.  Михайла Вериківського, ансамблю “Українські музики”, Національної філармонії України (Руслана Шишкіна, ансамбль “Дивограй”, ансамбль “Веселі музики”, балет “Терен” та ін.).

Хедлайнер заходу - культова група  “PATSYKI Z FRANEKA”.

Ці КУЛЬТУРНІ ХУЛІГАНИ читають хіп-хоп на модних танцювальних ритмах і народних мотивах, і називають свій стиль – UKRAINIAN GARAGE.
PATSYKI Z FRANEKA™ створюють власний трендовий продуктт – про це свідчить мільйонні перегляди їхніх відео в YouTube.

Урочисті заходи відбудуться о 10:00 на Алеї герої АТО (вул. Покровська).  Локацією патріотично-розважальної програми для дітей об 11:00 та святкового концерту стане серце Ірпеня - центральна площа міста по вул.Шевченка., початок концерту о 17:00.

Захід відбудеться за підтримки Громадської організації «Нові Обличчя» та Володимира Карплюка.

Новини

Анонси

футбол

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник