П'ятниця, 25 травня 2018 |

Новини

До уваги депутатів, представників засобів масової інформації та мешканців територіальної громади міста!

29 травня 2018 року о 09:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання п’ятдесят першої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд міської ради винесено наступні питання: про затвердження оновленого складу виконавчого комітету Ірпінської міської ради VIІ скликання; про розгляд електронної петиції щодо створення нового автобусного маршруту м.Ірпінь – ст. метро Сирець; про розгляд електронної петиції щодо визнання котів частиною екосистеми міста Ірпінь та їх захисту від жорстокого поводження; про розгляд пропозицій громадських слухань щодо планування розвитку території кварталу вулиць З. Алієвої, Д. Попова, Кірічека, Нігояна, Садова, Тургенівська, Центральна, 8-го Березня, пров. Нахімова, Курортна у м. Ірпені Київської обл.; про затвердження брендбуку з описом правил використання, розміщення, технічних та інших параметрів бренду міста Ірпеня; про внесення змін та затвердження в новій редакції «Міської комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2016-2020 роки»; про внесення змін в «Місцеву програму запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру чи терористичних проявів у місті Ірпінь та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016-2020 роки»; про створення Комунального некомерційного підприємства «Ірпінська стоматологія» Ірпінської міської ради; про реорганізацію (перетворення) Комунального закладу «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірпінської міської ради Київської області в Комунальне некомерційне підприємство «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірпінської міської ради Київської області тощо.

Під час засідання сесії планується розглянути низку питань фінансового управління, відділів економіки та земельних ресурсів, містобудування та архітектури, управління праці та соціального захисту населення, управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, комунальних підприємств «Ірпіньжитлоінвестбуд», «Контроль благоустрою міста». Загалом в проекті порядку денного п'ятдесятої сесії Ірпінської міської ради – сто сімдесят питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

До Ірпеня прибула друга відзнака Національного реєстру рекордів. Її отримав відомий ірпінський вишивальник Іван Рябчук. Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

За словами очільника Ірпеня, Іван Рябчук власними руками вишив найбільшу колекцію фрагментів творів Тараса Шевченка. Всеукраїнський рекорд зафіксував 42 роботи майстра.

Варто зазначити, що Іван Іванович почав займатися вишиванням тільки у 60 років. І було це 16 років тому. Його вишивка експонувалася у багатьох музеях України. Часто проводяться виставки робіт Івана Рябчука і в Ірпені.

«Ірпінська міська рада обов'язково клопотатиме про присвоєння Іванові Рябчуку звання заслуженого майстра народної творчості України», - підкреслив Володимир Карплюк.

Ірпінський міський голова привітав Івана Івановича Рябчука із заслуженою відзнакою.

   

24 травня – Європейський день парків. 19 років тому це свято заснувала Федерація «Europark» з метою підвищення значущості парків і заповідних зон. Про це написав на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Для нас цей день особливий, бо Ірпінь вже добре знають в Україні як місто парків, – зазначив очільник міста. – Парк ім. В. Правика, парки «Дубки», «Покровський», «Центральний», парк письменників стали популярними місцями відпочинку не тільки для жителів міста. Прогулятися ними приїжджають і з сусідніх населених пунктів, і з далеких куточків країни».

Також Володимир Карплюк розповів, що цього року стартує масштабна реконструкція парку Перемоги. «Точно знаю, що він стане одним із найвідвідуваніших парків не лише Ірпеня, а й Київщини», – підкреслив міський голова.

«Наші парки – справжня гордість міста, – наголосив В.Карплюк. – Тому пропоную наповнити сьогоднішню стрічку фото наших парків, свої фото у парках Ірпеня можна розмістити під цією публікацією».

                                 

 

23 травня ННІ спеціальної фізичної, бойової підготовки та реабілітації Національного університету ДФС України провів традиційний Всеукраїнський турнір та Відкритий Кубок Київської області з дзюдо пам’яті Героя України Дмитра Максимова, який за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції Гідності нагороджений званням Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно.

Турнір проходив за підтримки Виконавчого комітету Ірпінської міської ради, Національного університету ДФС України, Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та Федерації дзюдо Ірпінського регіону. Такий об’єднаний турнір проводиться в Україні щорічно вже вчетверте.

Учасників турніру привітали: ректор університету П.В. Пашко; директор Ірпінського державного коледжу економіки та права О.А. Пілевич; віце-президент Української Федерації глухих України О.А. Лаврик; мама Дмитра – Лідія Антонівна Максимова; директор ННІ спеціальної фізичної підготовки та реабілітації І.Й. Малинський; майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, суддя Олімпійської категорії з дзюдо – С.О. Гайдай; начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи В.В. Кременчук та інші.

Головний суддя змагань оголосив ІV Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Героя України Дмитра Максимова відкритим. Боротьба на татамі була запеклою, кожен із учасників намагався вибороти перемогу.

Герої не вмирають! Хай пам’ять про Дмитра Максимова згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю для спортивних перемог та для зміцнення нашої держави.

Джерело: http://www.nusta.edu.ua

               

Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 млрд грн. Буде якісно відремонтовано близько 4 000 км автошляхів. Завдання, поставлене Прем’єр-міністром України – ремонти мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи на дорогах. Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак звітував про результати масштабної перевірки якості ремонтів доріг в Україні.

Для чого проводились перевірки

Після ремонтів доріг в усіх країнах світу недоліки були, є і будуть. Але такі недоліки повинні бути ліквідовані за рахунок підрядників у межах гарантійних термінів.  

Тому головне завдання таких перевірок – виявити дефекти, вказати підряднику, який виконував ці роботи, на недоліки, змусити його за власні кошти виправити ці недоліки.

Де проведені перевірки

На сьогодні перевірки здійснено на 90% усіх об’єктів. 12 бригад ДП «Дорожній контроль якості» перевірили 487 (чотириста вісімдесят сім) об’єктів. На 10% об’єктів перевірки будуть завершені до 1 червня.

Результати перевірки якості ремонтних робіт у 2017 році

Із 487 (чотириста вісімдесяти семи) об’єктів – на 136 (ста тридцяти шести) було виявлено недоліки. На 80 (вісімдесяти) об’єктах – а це майже 60 % – дефекти вже ліквідовано.

Усі недоліки не є серйозними. Це тріщини, лущення, викришування. Однак своєчасне виявлення та ліквідування цих дефектів дозволяє не допустити подальшого руйнування відремонтованих доріг.

Усі дефекти, виявлені під час перевірок, ліквідують підрядники за власний кошт. Однак того року під час виконання ремонтно-будівельних робіт у Житомирській області на дорозі Житомир – Вінниця нами було зафіксовано грубе порушення технології. В результаті:

- підряднику не виплачено в повному обсязі кошти за неякісно виконану роботу

- інформацію передано до правоохоронних органів

Найкращі і найгірші ремонти в Україні

Найбільший відсоток дефектів, виявлених на ремонтах доріг того року, було зафіксовано у таких областях:

  • Донецька. Перевірено 15 (п'ятнадцять) об’єктів. Виявлено недоліки на 12 (дванадцяти). На 5 (п'яти) об'єктах дефекти ліквідовано
  • Луганська. Перевірено 14 (чотирнадцять) об’єктів. Виявлено недоліки на 10 (десяти). На 2 (двох) дефекти ліквідовано.
  • Миколаївська. Перевірено 11 (одинадцять) об’єктів. Виявлено недоліки на 6 (шести). Досі дефекти не ліквідовано.

Найкраща ситуація із виконанням робіт у таких областях:

  • Вінницька. Перевірено 18 (вісімнадцять) об’єктів. Виявлено недоліки на 1 (одному). Усі дефекти ліквідовано
  • Львівська. Перевірено 90 (дев’яносто) об’єктів. Виявлено недоліки на 16 (шістнадцяти). На 7 (семи) дефекти ліквідовано
  • Одеська. Перевірено 48 (сорок вісім) об’єктів. Виявлено недоліки на 4 (чотирьох). На 1 (одному) дефекти ліквідовано.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що за ті кошти, які виділяє Уряд на ремонти доріг, ремонти мають бути виконані якісно. «Принципово важливим є покарати винних. Я розраховую на серйозні системні дії від Міністерства внутрішніх справ», - заявив Володимир Гройсман.

Державне агентство автомобільних доріг забезпечило внесення змін до усіх договорів, які укладаються з цього року і в подальшому, і передбачило гарантійний термін для поточного середнього ремонту – 5 років, на капітальний ремонт – 10 років. Тобто протягом цього часу жодна копійка платників податків не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконують ремонтно-будівельні роботи.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

В Ірпені триває реалізація Міської цільової програми «Громадський бюджет міста Ірпінь на 2016-2020 роки».

Нагадаємо, загальна сума фінансування громадських проектів на 2019 рік – 2000000 грн. громадський бюджет – це унікальна можливість ірпінцям самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти.

Робоча група щодо організаційних питань Громадського бюджету затвердила перелік громадських проектів, які отримали позитивну попередню оцінку. Ці пройшли до наступного етапу й допущені до голосування.

11 – 19 червня відбудеться голосування за проекти. Містяни матимуть можливість скористатися цією можливістю й шляхом голосування обрати вподобані громадські проекти:

- шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна буде отримати у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП): м.Ірпінь, вул. Т.Шевченка, 2-а, І поверх;

- шляхом заповнення електронної версії бланку для голосування на сайті Ірпінської міської ради – https://initiativ.e-dem.in.ua/irpin/in;

- на дому – для осіб, які не здатні самостійно пересуватись та які мають документи про визнання певної групи інвалідності.

Консультацію щодо участі в голосуванні можна отримати за адресою: м.Ірпінь, вул. Т.Шевченка, 2-а, Виконавчий комітет Ірпінської міської ради, відділ організаційної роботи та внутрішньої політики, каб. 32, 34, тел. (04597) 67-407, 60-132 (понеділок - п'ятниця, з 09:00 до 17:00, п'ятниця - до 15:45).

Список проектів, які отримали позитивну попередню оцінку та допущені до голосування

 

№ проекту в бюлетені

 

 

 

№ проекту

при реєстрації

 

Назва проекту

 

Категорія

І – малий:до 99,9 тис. грн.

ІІ – великий: до 500 тис. грн.

 

1

0001

Безпечне покриття - безпека дітям

ІІ

2

0002

Демократично-комфортне середовище дитини як основа соціального розвитку особистості "Платформа успіху"

І

3

0003

Облаштування овочесховища

І

4

0004

Спортивний майданчик для дітей закладу дошкільної освіти № 6 "Радість"

І

5

0005

Доступна фізкультура в ДНЗ № 1 "Лісова пісня"

ІІ

6

0006

Спортивний турнір пам'яті "Небесної сотні та Героїв АТО"

І

7

0007

"Поділись добром"

І

8

0008

Дитячий майданчик "Щасливе дитинство маленьких чомучок"

І

9

0009

Бібліотека та читання діапазон ідей та можливостей

ІІ

10

0010

Активне дитинство - здорова нація

І

11

0011

Створення сучасного бібіліотечно-інформаційного центру у мікрорайоні СЗШ № 1

І

 

 

 

12

0012

Туристично-інформаційна карта Ірпеня

І

 

13

0013

"Здоров'я - основа усього на світі, Здоровими бути бажають всі діти", Облаштування майданчика для спортивних ігор на свіжому повітрі в ДНЗ №3 "Сонечко"

ІІ

14

0014

Місто комфорту

ІІ

15

0015

Обладнання групових приміщень

І

 

16

0016

Активне дитинство - здорова нація

І

 

17

0017

Весело ми граємо - радісно зростаємо

ІІ

18

0018

Тіньові навіси на ігрові майданчики

ІІ

19

0019

Рухлива та безпечна гра - крок до щастя та здоров'я малюка

ІІ

20

0020

Дитячий майданчик "Смурфікі"

І

 

21

0021

Шкільна бібіліотека  - фундамент освіти. Сучасним читачам - сучасну техніку

І

 

22

0022

Відучениці до бізнес-леді

ІІ

23

0023

Дитячий майданчик "Казковий ліс"

І

 

24

0024

Оформлення кімнати для проведення співбесід з громадянами, які не мають загальної середньої освіти,  в Ірпінській вечірній ЗШ ІІ-ІІІ ступенів

І

 

25

0025

Оснащення  звуковим обладнанням ЗШ № 17 (устаткування для шкільного актового залу, музичної техніки для проведення свят, облаштування системи звукового сповіщення та інформаційного центру)

І

26

0026

Будівництво приміщення на відкритих майданчиках з роздягальнями, туалетами

ІІ

27

0027

Разом до здоров'я. "Збереження і зміцнення здоров'я дітей під час навчально-виховного процесу"

І

 

28

0028

Шляхи підготовки молоді до вибору майбутньої робітничої професії

І

 

29

0029

Сучасна майстерня - один із головних шляхів підготовки молоді до вибору майбутньої робітничої професії

ІІ

30

0030

Створення стрілецького навчального тиру з елементами бомбосховища на базі СЗШ № 12

ІІ

31

 

0031

Створення креативного простору для відпочинку підлітків мікрорайону, школярів, батьків,  на базі ЗШ № 17  м. Ірпінь із облаштуванням зони коворгінгу

ІІ

32

0033

Комп’ютери для всіх

ІІ

33

0035

Теніснийстіл у двір

І

 

34

0036

Реконструкція футбольного поля мікрорайону меблевої фабрики

ІІ

35

0037

Скейт парк

ІІ

36

0039

Встановлення діючої моделі фільтра води та додаткових освітніх матеріалів для постачання у ДНЗ та проведення ознайомлюючих екскурсій для мешканців міста

І

37

0040

Дитячо-юнацька газета Приірпіння "ЩоДеннник"

ІІ

38

0041

Актова зала Ірпінської ЗШ І-ІІІ № 3 - осередок культурного та освітнього життя мікрорайону

І

 

39

0042

"Щасливе дитинство - спортивне дитинство"

І

 

40

0043

Сучасний комп'ютерний клас для дітей міста Ірпінь та створення належних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами

ІІ

41

0044

Безпечна школа в Ірпені

ІІ

42

0045

Облаштування дитячого майданчика

І

 

43

0046

Зариблення водойми (кар'єру), р-н СМУ

І

 

44

0047

Благоустрій водойми (кар'єру), р-н СМУ

ІІ

45

0048

Територія "I-Smart"

ІІ

46

0049

Майданчик Воркаут на Лісовій

ІІ

47

0050

Мобільна освітянсько-культурна платформа "I-Smart"

І

 

48

0051

Облаштування земельної ділянки під дитячий майданчик

І

 

49

0052

Спортивний світ "Колібрі"

І

 

50

0053

Майданчик для вигулу собак "Fordogs"

І

 

51

0054

БЕЗПЕЧНИЙ РУХ

І

 

52

0055

СОВА НА УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ

ІІ

53

 

0056

Облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика на території Школи Раннього Розвитку Дитини "Джерельце"

І

 

54

0057

Естетичне облаштування провулків Тургенєва та 1-го Українського

ІІ

55

0058

"Туристична зупинка - музей Г. Кочура"

І

 

56

0060

"Openaircinema"

ІІ

57

0061

Благоустрій вул. Глінки (Криничка)

І

 

58

0062

Криничка - візитна картка міста

ІІ

27 травня о 14:00 годині на Центральній площі (вул. Т.Шевченка) в Ірпені відбудеться Фестиваль трипільської культури «Трипілля: цивілізація творців».

У програмі заходу передбачено:

- «Eтнo Fashion» з презентацією лінії етнічного одягу модельєрів та участю мешканців міста в етно-одязі;

- концерт етно-року;

- Fire-шоу;

- перегляд фільму про археологічні дослідження залишків поселень трипільців;

- виставка виробів майстрів та дослідників трипільської культури;

- ярмарка hand-made;

- майстер-класи для дітей та дорослих;

- пізнавальні тренінги та інші заходи.

Варто зазначити, що трипільська культура – найвищий культурний вияв Європи в IV-III тис. до н.е. Відкрита понад сто років тому, вона й сьогодні викликає безліч питань, на велику частину яких так і не знайдені відповіді.

Відвідавши фестиваль трипільської культури в Ірпені, ви відчуєте дух наших пращурів, доторкнетеся таємниці виготовлення кераміки із глини, дізнаєтесь як жили наші видатні пращури.

22 травня 2018 року в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2018 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з математики. Тест входить до трійки найбільш популярних предметів серед випускників шкіл, є одним із предметів, за вибором учнів, результати якого можуть бути зараховані як державна підсумкова атестація.

У Ірпінському окрузі у тестуванні взяли участь 692 особи, залучено до роботи 140 працівників, працювало три пункти тестування, зокрема: Університет державної фіскальної служби України, Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж», Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Ірпінської міської ради Київської області.

Результат виконання завдань усього тесту буде використовуватись під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту – 62 бали.

Нагадуємо, що 24 травня 2018 року відбудеться тестування з української мови та літератури.

Фахівці управління освіти і науки просять всіх учасників уважно передивитися свої запрошення, де визначено пункт тестування, приготувати документи та завчасно прибути до пункту.

У четвер, 24 травня, відбудеться міський фестиваль «Музична родина». Про цей захід розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Цього року в Ірпені відбувається дуже багато яскравих культурних заходів, розрахованих на участь у них цілими родинами. Зараз прийшов час ірпінським сім’ям продемонструвати свої музичні таланти. Фестиваль «Музична родина» – свято музики, де на одній сцені співають і грають на різноманітних інструментах батьки і діти, брати і сестри, – зазначив очільник Ірпеня. – Такий фестиваль проходить в Ірпені уже вшосте і щороку до нього долучається все більше учасників».

За словами міського голови, для участі у фестивалі уже зареєструвалася рекордна кількість учасників – 40 талановитих сімей.

Володимир Карплюк запросив на Фестиваль як учасників, так і шанувальників мистецтва: «Якщо ваша родина любить і вміє співати, звертайтеся до відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, тел. (04597) 55593. Захід відбудеться в актовій залі Ірпінської міськради, початок о 17:00. А мешканців міста запрошую прийти і підтримати родинні таланти Ірпеня».

18 травня в Україні вшановують пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу, яка стала однією з найтрагічніших сторінок історії 20 сторіччя. Верховна Рада України визнала цей злочин сталінського режиму геноцидом кримськотатарського народу. В ім’я відновлення історичної правди закликаємо наших міжнародних партнерів віддати шану невинним жертвам та засудити цей злочин тоталітарного комуністичного режиму.

Сьогоднішній кремлівський режим та його окупаційна адміністрація в Криму так само вдалися до зухвалого терору проти кримськотатарського народу. Окупанти заборонили Меджліс. Переслідування та фізичне знищення кримських татар набули системного характеру. Жертвами політичних репресій в Криму стали режисер Олег Сенцов, якого безпідставно відправили до російської в’язниці на 20 років, активіст Володимир Балух, який опинився за гратами лише за український прапор над своїм будинком, Узеір Абдуллаєв, якого кремлівські тюремщики цинічно позбавляють невідкладної медичної допомоги, а також десятки інших активних та небайдужих кримчан, які стали політичними в’язнями. Атмосфера страху, фізичного та психологічного тиску змусила майже 40 тисяч громадян України, у тому числі понад 20 тисяч кримських татар, залишити окупований півострів.

Україна вимагає від Російської Федерації припинити порушення прав людини на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь, невідкладно звільнити усіх політичних в’язнів, забезпечити повне дотримання зобов’язань РФ як держави-окупанта відповідно до міжнародного права, виконати Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України від 27 березня 2014 року», «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим і м. Севастополь (Україна)» від 19 грудня 2016 року і 19 грудня 2017 року, а також Наказ Міжнародного Суду ООН від 19 квітня 2017 року щодо застосування тимчасових заходів.

Міжнародна демократична спільнота демонструє непорушну єдність у невизнанні спроби анексії Криму. Ми відчуваємо потужну політичну підтримку з боку ЄС, США, Канади, усіх демократичних держав світу, які запровадили санкції проти держави-агресора. Ми разом працюватимемо над тим, щоб зупинити кремлівський терор на півострові та відновити територіальну цілісність України у міжнародно визнаних кордонах.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/zayava-mzs-ukrayini-shodo-74-yi-richnici-deportaciyi-krimskih-tatar-ta-vshanuvannya-zhertv-genocidu-krimskotatarskogo-narodu

Новини

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник