Сьогодні – свято, яке я добре пам’ятаю ще з дитинства. Як ми, малі школярі, бігли з оберемками квітів до школи і засипали ними улюблених вчителів.
Зараз майже нічого не змінилося. Цього дня педагоги Ірпінської громади, як і щороку, почують безліч теплих слів і побажань від своїх учнів і їхніх батьків. Але є одне але. У це радісне свято не всі учні зможуть обняти своїх наставників. Другий рік поспіль коронавірус великою ложкою дьогтю вливається в освітній процес і розділяє школярів із рідними класами, а вчителів зі своїми вихованцями.
Я щиро хочу, щоб все те, що ми переживаємо сьогодні вже зовсім скоро стало історією. Я хочу, щоб діти сиділи за партами, а здорові і бадьорі вчителі ділилися з ними своїми знаннями. Щоб шкільні коридори і класи були наповнені живим гулом і дзвінкими усмішками. Бо це і є справжнє шкільне життя, яке запам’ятовується назавжди.
Дорогі вчителі! Від імені всієї Ірпінської громади дякую вам за все! Міцного вам здоров’я, радості від життя, добробуту в родинах і взаєморозуміння в колективах! Прошу, бережіть себе! Зі святом!
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин