Жителі Ірпінської та Бучанської громад вкотре довели, що українці не терплять зрадників і зневаги до подвигу захисників. Розумію, що стою кісткою у горлі пана Федорука, бо відкрито висловлюю свою думку про його вчинок. І єдиний шанс для нього відволікти суспільство — закидати в інфопростір конфліктну інформацію і викликати у вас негативні емоції проти мене.
Якби був хоч один реальний доказ того, що мер Бучі був з бучанцями — в українському суспільстві давно б закрилося це питання. Але другий рік тиша. Тому вчора дати відповідь на питання хто і де був прийшли сотні мешканців обох громад у коментарях.
Далі справа за правоохоронними органами і самими бучанцями. Я готовий надати слідству відеодокази з порожнього кабінету Федорука після виходу росіян, моїх зустрічей з кинутими мешканцями Бучі, свідків, які підтверджують факт виїзду “пораненого” мера Бучі тощо.
Вважаю це темою кримінальної справи, а не фейсбучної і на цьому хочу закрити цю тему.
В нас надзвичайно багато роботи по відновленню і розвитку нашої з вами рідної Ірпінської громади.
Тепер до приємних новин — на центральній площі міста вже встановили і прикрасили головну ялинку — ту саму, що ми встановлюємо майже 10 років. Бюджетних коштів на прикрашання площі ми не витрачали.
Запалимо вогні на ялинці і за доброю традицією відкриємо двері резиденції Святого Миколая у його день-за новим стилем це 6 грудня (16:00).
Запрошую всіх на центральну площу Ірпеня, щоб подарувати нашій малечі святковий настрій!
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин